Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fantáziálás erősíti a vágyat? fórum

A fantáziálás erősíti a vágyat? (beszélgetős fórum)


1 2
8. Wodu (válaszként erre: 2. - 124637ff9b)
2017. nov. 22. 13:20

Teljesen igazad van,ha valaki arról fantáziál állandóan,hogy mi lenne ha...arra jó,hogy tudd élsz még!

De ha valamit az ember el akar érni akkor tervez!

Tehát akarat,szorgalom és ennyi.Hiába hívnám fel a szerencse vonalat,hogy mondják már meg...mit?A jósnő dettó!Nem is érdekelnek ezek a marhaságok...mi lenne ha!Igen az foglakoztat,hogyan éljek,s mi legyen azzal amit megteremtettem vagy elértünk!Na igen az már fogós kérdés,hogy MI LENNE HA MEGHALOK...akit hátra hagyok,amit elértünk s hogyan jutottunk idáig!

7. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Lewisc)
2017. nov. 22. 13:19

Konkrét példát tudsz mondani esetleg?


Nem igazán értem, hogy érted ezt. Például ha én arról fantáziálok, hogy iskoláslányszerkóban dugjon meg az egyébként valóban pedagógus párom - mert ugye a tanár-diák szex milyen izgató - az még nem jelenti azt, hogy tényleg azt szeretném, hogy az egyetemen, vagy a nyelviskolában hátulról a padnak döntve hágjon meg a filozófia professzor.


Úgyhogy konkrét példákat kérek :)

2017. nov. 22. 13:18
Na Béla??Àlmodjuk az életet vagy megéljük?
5. 124637ff9b (válaszként erre: 4. - Chrystal71)
2017. nov. 22. 13:15
Nagyon bennem sem, de gondoltam hátha :)
4. Chrystal71 (válaszként erre: 2. - 124637ff9b)
2017. nov. 22. 13:14
Ja, bennem fel sem merült, hogy nem szexuális természetű :)
3. Chrystal71 (válaszként erre: 1. - Lewisc)
2017. nov. 22. 13:13

Mi a nyomás lényege.. van-e valaki, akivel reális esély van arra, hogy megvalósuljon?? Vagy csak plátói?


Úgy értem, hogy valaki, aki nem is ismer, de én vágyom rá, és arról fantáziálok, hogy vele vagyok, az szerintem nem... De ha a vágynak tárgya is van, az arra sarkallhat arra..

2017. nov. 22. 13:09

Csak te tudhatod, milyen vágyra gondoltál.

Evés, alvás, séta, fürdés utáni vágy? Netán szex?

Fantáziálássál még sosem laktam jól, pihentem ki magam, lettem tiszta vagy elégültem ki testileg.

Így hát gondolom sarkall.

2017. nov. 22. 11:07
Erősíti-e a vágyat vagy nem? Arra sarkall, hogy megvalósítsuk vagy ellenkezőleg, segít levezetni, megszabadulni a nyomástól?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook