Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A facebook nem jön be, egyik böngészőmről sem. Hibát ír ki. Mi lehet a baj? fórum

A facebook nem jön be, egyik böngészőmről sem. Hibát ír ki. Mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. nov. 3. 00:51
Ami azt illeti, a google chrome-on nem jön be, a firefoxon igen...
2012. nov. 3. 00:50
Nem baj, legalább aki aludna, az aludni fog, aki tanulni akar, mint én, az meg tanulni fog...:))
2012. nov. 3. 00:47
Szerintem már nem is lesz jó esetleg reggelre talán..
2012. nov. 3. 00:40
Lehet, hogy a károk utáni helyreállítás folyik, amihez lekapcsolták a szervereket, nem lehet tudni...
2012. nov. 3. 00:39
Nekem se jó :(
2012. nov. 3. 00:38

Mindenkinek

nekem mondjuk jó :)

2012. nov. 3. 00:37
Nekem se jön be! :(
2012. nov. 3. 00:37
Lehetséges, hogy a szervereket is érinti a hiba...
2012. nov. 3. 00:35
Valószínűleg a hurrikán utáni károk miatt, még mindig nincs áram rengeteg helyen..
15. Molyka
2012. nov. 3. 00:35
Igen, már egy másik fórumon beszéltük, rendszerhiba. :)
2012. nov. 3. 00:35

[link]


Sandy hurrikán: ölre mennek a benzinért Amerikában


Megjelent: 2012.11.02. 18:57|

Frissült: 2012.11.02. 19:00


Négy nappal a Sandy szupervihar elvonulás után egyre kritikusabbá vált az áram-, az üzemanyag-, és az élelmiszerhiány.

Sandy hurrikán: ölre mennek a benzinért Amerikában

Kígyózó sorok a kutaknál (Fotó: AFP)


Andrew Cuomo New York-i kormányzó levélben fenyegette meg az áramszolgáltatókat, hogy meghozza a "megfelelő intézkedéseket", ha nem tesznek eleget a New York-iakkal szemben fennálló kötelezettségeiknek. A retorziók magukban foglalhatják a cégek működési engedélyének visszavonását is. A szolgáltatók korábban az jelezték, hogy több helyen akár egy hétig vagy annál tovább is eltarthat az áramszolgáltatás helyreállítása.


Benzinhiány


A kritikussá vált, komoly feszültségeket kiváltó benzinhiány enyhítése érdekében az amerikai belbiztonsági minisztérium elrendelte az úgynevezett Jones-törvény alkalmazásának felfüggesztését, amely megtiltja, hogy amerikai kikötők között idegen tankerhajók szállítsák az üzemanyagot. A kivételes helyzet november 13-ig marad érvényben.


Médiajelentések szerint a kilométeres sorokban álló autósok New York, New Jersey és Connecticut benzinkútjainál is összezörrentek. New York City Queens negyedében egy férfi fegyverrel fenyegetőzve próbált előbbre jutni. Péntek reggel egyébként Long Islanden, ahol a töltőállomásoknak csak a 35 százaléka üzemel, a normál benzin gallonjának ára elérte a 6 dollárt (ez mintegy 350 forintos literenkénti benzinárat jelent), holott az a Sandy előtt alatta volt a 4 dollárnak.


Se áram, se élelmiszer


Az egyik legsúlyosabb helyzet a New Yorkhoz tartozó Staten Islanden alakult ki, amelynek lakóit az áramszünet és a benzinhiány mellett élelmiszerhiány is sújtja. Az ellátási zavarok súlyos politikai nyomást gyakorolnak a vihar sújtotta térség polgármestereire, kormányzóira és magára Barack Obama elnökre is, akinek teljesítményéről négy nap múlva szavaznak az Egyesült Államokban. Az elnöknek a katasztrófaelhárításban játszott szerepét a többség eddig pozitívan értékelte.


A pénteki összesítés szerint a vihar következtében 167-en vesztették életüket, közülük 98-an az Egyesült Államokban. Egyedül New Yorkban 41-en haltak meg.


Forrás: MTI

Cimkék: sandy hurrikán

2012. nov. 3. 00:33
Még előtte le is fagyott a facem, és bezártam a böngészőt, ezek szerint már akkor hiba volt a rendszerben...
2012. nov. 3. 00:32
Jó, hogy kiírtad kérdésként, legalább tudom, hogy rendszerhiba..
2012. nov. 3. 00:31
Nekem is... akkor tudom, hogy nem az én hibám, nem a gépé...
10. simple (válaszként erre: 2. - Mese)
2012. nov. 3. 00:30
Nálam is ugyanez!
9. mese (válaszként erre: 7. - Krautmanno)
2012. nov. 3. 00:25
:(
2012. nov. 3. 00:25
Nekem sem jön be és a szöveg is ugyanez.Lehet karbantartanak vagy frissítenek valamit?
7. krautmanno (válaszként erre: 2. - Mese)
2012. nov. 3. 00:22
nálam is ez van kiírva.
6. mese (válaszként erre: 4. - Márti56)
2012. nov. 3. 00:19

oh...

értem.:( Mindenesetre megnyugtat az a tény, hogy nem nálam van a hiba. Köszi!

5. Márti56 (válaszként erre: 2. - Mese)
2012. nov. 3. 00:19

Elnézést, valami hiba történt.


Dolgozunk a szerzés ez fix, amint tudunk.

Nálam is ugyanez van.

4. Márti56 (válaszként erre: 1. - Mese)
2012. nov. 3. 00:17
Engem sem enged be. Nálam is hibát ír ki. Míg bent voltam csak forgott, kiléptem, most én sem tudok bemenni. Szerintem valamit megint alkotnak. :((((
3. mese
2012. nov. 3. 00:17
Minden más oldal bejön. Újraindítottam a gépet, de az sem segített...
2. mese
2012. nov. 3. 00:16

Ezt írja ki:



Sorry, something went wrong.


We're working on getting this fixed as soon as we can.


Go Back

Facebook © 2012 · Help

1. mese
2012. nov. 3. 00:16
A facebook nem jön be, egyik böngészőmről sem. Hibát ír ki. Mi lehet a baj?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook