Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Dal 2014. fórum

A Dal 2014. (beszélgetős fórum)


5. mafalda (válaszként erre: 3. - Mesesajt)
2013. nov. 23. 13:16

A wiki valóban nem tud mindent.Nem szabad mindent készpénznek venni,amit ott lehet olvasni.

Szakdolgozatnál pl.nem lehet hivatkozási alap.Legalábbis Angliából ezt hallottam.

4. Sylvia81 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2013. nov. 23. 12:34
Akkor nem sok induló lesz... Azaz pontosabban nem lesz új a nap alatt.
3. mesesajt (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2013. nov. 23. 11:58
:) Akkor a wiki sem tud mindent, mert onnan szúrtam át a kezdő infót.
2013. nov. 23. 11:55

sőt, még egy változtatásról hallottam: csak kiadói háttérrel rendelkező pályaműveket fogadnak el.

Ezzel jelentősen leszűkítették most a kört

2013. nov. 23. 11:54

A dalok leadásának határideje 2013. december 1-je.

Változtatás az előző évadhoz képest, hogy a magyar nyelvű dalszövegek mellett angolul, valamint a Magyarország területén élő kisebbségek nyelvén írt pályaműveket is vár a zsűri, azonban minden dalhoz csatolni kell magyar nyelvű szöveget is. Tehát összesen tizenöt különböző nyelven is megszólalhatnak a műsor dalai, melyek az alábbiak: angol, bolgár, cigány, görög, horvát, lengyel, magyar, német, örmény, román, ruszin, szerb, szlovák, szlovén és ukrán.


A beérkező dalok közül egy zsűri választja ki a magyar válogató résztvevőit. A nemzeti döntő zsűrijének egyik tagja A Dal 2013 győztese, ByeAlex lesz.


A jövő év elején összesen három show-műsort adnak le; két elődöntőt, és egy döntőt. A résztvevők száma annak függvényében lesz meghatározva, hogy mennyi dalnak sikerül továbbjutnia az előzsűrizésen. A műsorok során a szakmai zsűri, illetve a közönség szavazata dönt arról, hogy ki képviselje Magyarországot Koppenhágában.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook