Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A csóka lett a kedvenc madaram. fórum

A csóka lett a kedvenc madaram. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. máj. 8. 18:11
Nekem mindegy milyen madár csak szeplős legyen..-)))
2023. máj. 8. 17:44
Nekem a bíbic tetszik. Olyan kis helyes azzal az izével a fején. Olyan Honthy Hannas. :) Meg a hangja is cuki. De a rétisasokat is szeretem. Azokat meg eltudom nézni órákig.
13. Myra
2023. máj. 8. 17:08
Minden madár kedves és szép, én a gólyákat és fecskéket szeretem a legjobban.
2023. máj. 8. 13:05

Én leginkább enni szeretem a csókát.

Készíthető belőle előétel fűszeres mártással, vagy megtölthető húsfélével.

Markáns íze miatt nem kell fűszerezni, elég citromlével meglocsolni.

Az Articsóka az antik világban drága ínyencségnek számított: a vélt afrodiziákumos hatása miatt.

11. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 10:51

Nekünk rigókkal van tele a kertünk. Fészket is raknak nálunk minden évben.

A mátyásmadár csodaszép, de pimasz. A kis rozsdafarkú meg a vörösbegy is aranyos.

Fecskénk évek óta nincs, hiányolom is őket.


Szeretem a madarakat. 🐦

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Timycat)
2023. máj. 8. 08:52

Olvastad Fekete Istvántól a Derengő hajnalt?

Ha nem, szívből ajánlom, mert nagyon jó történet és van benne egy szajkó is. Nem annyira hangsúlyos a szerepe, mint a gólyának a Kelében, de azért jelentős.

9. Hoxa
2023. máj. 8. 08:49

Csókáim nincsenek sajnos, pedig tényleg szépségesek. :) Én is szeretem a szajkókat, bár tény, hogy tudnak idegesítők is lenni. Az enyémek is nyikorognak. :))) Rájuk szoktam köszönni, hogy helló, hátha egyszer visszaköszönnek. De csak néznek rám általában, hogy mi van?! :D Amikor a szajkógyerekek naponta civakodnak, az már-már zajártalom. Télen meg egyben lopkodják el a cinkegolyókat, nem győzöm rákötözni a a bokrokra, hogy a kisebb madaraknak is jusson. Igazi zabagépek. :)

Minden madarat szeretek a kertemben, még a rigókat is, pedig néha kikapargatják a magokat, amiket épp elvetettünk.


Télen etessétek őket, akár az ablakpárkányon, ha nincs kertetek és akkor naponta lehet nekik örülni. :)

8. timycat (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 07:17
Ezt bírom benne, a tanyán mulatja az idejét és nyikorgással szórakoztatja húgomat, ugatásával, nyervákolásával a kutyákat, macskákat. Egész nap idegesítő lehet, de így tök vicces.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Timycat)
2023. máj. 7. 23:03
A másik kedvencem, csak nagyon recseg.😃
6. timycat (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 22:29
Értem. Én nagyon csípem a madarakat, nálam most egy szajkó a kedvenc.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Timycat)
2023. máj. 7. 22:22

Talán azért, mert láttam ma egyet és nagyon cuki volt.

Egyébként tetszik, hogy fekete és ezüst, ezek a kedvenc színeim, és kedves hangja van, meg mert nagyon okos madár, ahogy az összes varjúféle.

4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 21:57
Miért a csóka?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Főnix3)
2023. máj. 7. 21:48
Az is szép madár, de a dolmányos varjú is.
2023. máj. 7. 21:42
Nekem a szarka. :)
2023. máj. 7. 21:42

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook