Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Csoda, ami elszállt fórum

A Csoda, ami elszállt (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Csoda, ami elszállt

1 2 3
2010. márc. 18. 17:56

sírtam...amikor olvastam...kívánom ,hogy sikerüljön....Rendesen eltört a mécses most nálam...

béranyaságról hallottam már...de nem tudom az hogyan müködik és melyik országban lehet...

csak filmet láttam róla...

talán az nagy segitség lenne...de lehet butaságot írok...nem értek hozzá...

2010. márc. 18. 16:59

Elszorult a szívem mikor olvastam a leírásod...

Én is Németországban élek, itt a 26 év fiatalnak számít.

Sokan mondták nekem, hogy olyan fiatal vagyok még a gyermekáldáshoz, de egy cseppet sem bánom. "Először karriert kellene építeni.." Építi a férjem, úgy gondolom azért vagyunk itt és nem kell nagyobb karrier, ha az embernek megadatik hogy teherbe eshet. Nekem sem probléma-mentes a terhességem, de hála Istennek egészséges a baba. Néha úgy érzem magam a rendelőben mikor bemegyek, hogy úgy néznek rám mintha egy zombi lennék..


Kívánom Neked hogy összejöjjön a baba és SOHA ne add fel!!!

40. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 38. - 9dda89be73)
2010. márc. 18. 16:54
MAximálisan igazad van....Én is ezt tenném. Nekünk is romlott a spermakép,de egy év alatt!!!! Amikor tavaly nyáron volt az eddigi egyetlen punkcióm, a párom mintájából összesen 3 db!!!! katonát találtak. Nekem volt 4 sejtem...A végén 1 abnormálsian termékenyult meg, kettő el sem indult. Annyira kiborultam, hogy egy napig csak bőgtem. Több hét volt mire ezt feldolgoztam....
2010. márc. 18. 16:45

Igazad van.

Minden esélyt meg kell ragadni,amit az élet ad.

Jövő hónapban nálunk is kiderül,mi lesz a folytatás.Mindenesetre sok erőt adtok a folytatáshoz.

38. 9dda89be73 (válaszként erre: 32. - 7a1c4d35f1)
2010. márc. 18. 16:36

Szia!


Persze a négy sikertelen lombik után bennünk is felmerült, hogy érdemesebb lenne másképp próbálkozni. El tudnánk fogadni az örökbe fogadást és logikusnak tekintjük, hogy ezelôtt a lépés elôtt még a donor próba szóba jöhetne. Ennyi év küzdelem után az ember már régen átrágta a témának minden lehetôségét, mint ahogy mi is megtettük, bevallom, nem volt egyszerû idôszak. Ma úgy állok hozzá, ha valóban az a sorsunk, hogy örökbe fogadjunk, állok elébe. Azonban elôtte még szeretném utoljára megpróbálni a lombikot, a közös babára való esélyt. Ennyit megér szerintem. A következô lesz az utolsó támogatott lombikom, szerintem ha gyôzzük anyagilag, érdemes kihasználni.

A petesejtjeim rossz minôsége még nem alátámasztott, csupán egy feltételezés, azonban legközelebb a megtermékenyítés elôtt végig mennének egy gén diagnosztikán, ami annyit jelentene, hogy kiderülne valóban rosszak-e, és ha van köztük jó, azok kerüljenek elsôsorban a beültetésre, lehet éppen ez lesz a siker kulcsa?? :)

Vannak itt még lehetôségek a saját babára nézve, csupán végig kell tudni menni rajta, persze ha az anyagiak engedik. Én küzdeni akarok még érte, talán sokan butaságnak vélik. A saját gyermekemért küzdök, addig amíg még vannak lehetôségek.

2010. márc. 18. 16:13

Sziasztok!


Köszönöm szépen mindenkinek az együttérzô szavakat, a bátorítást a továbbiakra nézve, rengeteget jelent mindez számomra, hogy bátran nézzek továbbra is elôre. Persze nekem is voltak olyan helyzetek, amikor úgy éreztem feladom, de a remény mindig erôsebb volt ennél. A férjemmel való kapcsolatom sem volt a hét év alatt zökkenô mentes, bár közben is szerettük egymást. Kittartottunk egymás mellett a mai napig, ami bizonyára nem véletlen :)

Örülök, hogy megoszthattam másokkal is, hogy a legszörnyûbb dolgok után is képes lehet az ember küzdeni és küzdeni.

2010. márc. 18. 14:24

Szia


Nagyon erősek vagytok, nagyon felnézek Rád!

Tudod az én párom is elvált, és ott született két gyermek, és a rémálmom az, amit most itt olvastam...

Nagyon erős vagy, becsüllek! Példakép vagy! És egyszer sem írod, hogy de párodnak már van mástól... sajnos néha már itt képes vagyok leragadni, és félni!


Nagyon drukkolok, sikerülni fog, sikerülnie kell! És igen, fogjátok meg jó szorosan egymás kezét, mert ennyi nehézséget együtt csináltatok, és kitartottatok igen is meg lesz gyümölcse és boldogsága!

Ölellek

2010. márc. 18. 14:03

Szia


Még nagyon sok erőt, kitartás kívánok Nektek, látszik h erősek vagytok!!

Sikerülni fog Nektek, nem szabad feladni!!!

2010. márc. 18. 12:53

Szia,

megrendítő a történeted, de szurkolok, hogy Happy end legyen a vége! Jó helyre születne az a kisbaba/ák, nagyon remélem, hogy sikerülni fog a következő lombik.

Sok erőt, kitartást kívánok nektek!

2010. márc. 18. 12:25
Én sem usztam meg a történetet sirás nélkül ez nagyon szomorü dolog nagyon sok kitartást és erőt kivámok és kivánom hogy sikerüljön a lombikprohram ha már nem maradt sasjnos más lehetőségetek
2010. márc. 18. 12:24

Picit átérzem, mi is hasonló cipőben járunk. Biposzia és a ki tudja hány lombik előtt...Eközben mindketten átestünk munkanélküliségen,stb. Nem tudom, hogy merjunk e belevágni anyagilag ebbe a több 100 000-es költségkimenetelbe. És igen, nem lehet tudni, hogy mi a hiba. Ha a beágyazódás sikeres, és megsem marad meg, ott valamelyik fél kromoszóma állománya nem jó. De nem tudni kié

Ti nem gondolkodtatok donor dolgon?Én inkább elfelé hajlanék, mint az örökbefogadás (ezuton minden örökbefogadó szülőtől elnézést kérek,de én ezt igy gondolom). Igy félig csak belőlem lenne a gyerek....Persze ha kierülne, hogy az én petesejtjeim is rossz minőséguek, nos akkor végig gondolnám, hogy hogyan tovább.

2010. márc. 18. 11:48
Hát én sem bírtam ki sírás nélkül... nagyon-nagyon drukkolok nektek, sok szerencsét!
2010. márc. 18. 11:40

Küldtem gólyát neked, remélem hamarosan odaér.

Nekünk is lombik babánk van, megérte a küzdelmet.

Kitartást és sok erőt kívánok.

Szívszorító a történeted!

29. dangi
2010. márc. 18. 09:45
Nagyon együtt érzek veletek, és mióta olvasom a naplódat folyamatosan drukkolok, hogy nálatok is bekövetkezzen a csoda!
2010. márc. 18. 08:55
Teljes szívemből kívánom, hogy sikerüljön!!!!!!!!!!!
2010. márc. 18. 08:36

Szia!

Könnyes szemekkel olvastam a történetedet. Hatalmas erő kellett ahhoz, hogy megnézd és búcsút vegyél a kislányodtól. (nálam itt szakadt el a mécses...)

Tiszta szívből kívánom, hogy hamarosan szülők lehessetek!

Sok erőt, kitartást a folytatáshoz és ne adjátok fel soha!

Annamari

2010. márc. 17. 22:47

Kedves Gidus!

Én is megsirattam a soraidat.

Nagyon-nagyon szorítok Nektek...

2010. márc. 17. 21:50
Kívánom hogy mihamarabb a karotokba tarthassátok a pici babátok:)
2010. márc. 17. 21:26

Szia!

Az egészből az rendített meg legjobban, hogy volt erőd megnézni a kicsi lányodat. Meg is értem, hiszen biztos én is kíváncsi lettem volna rá. Bátor voltál nagyon. Azok közé tartozom, akik az életüket nem tudják elképzelni gyermek nélkül. Gondolom ti is ilyenek vagytok. Ha nem sikerül a lombik, akkor fogadjatok örökbe, van már olyan, hogy nyílt örökbefogadás, amikor az anya lemond a gyermekéről, akkor kisbabát vihettek haza. És szerintem őt is éppúgy lehet szeretni, mint a sajátot. Bárhogy is döntötök, mindenképp szorítok nektek, hogy megleljétek a boldogságot!

2010. márc. 17. 21:25

Szia kedves teljesen átérzem minden sorodat nagyon szörnyű ami veletek történt és történik...de nem szabad feladni a reményt hamarosan a kezetekben tarthatjátok a babátokat!Hiszem......

Sok sikert a lombikhoz vagy ha mégis úgy történne az örökbefogadáshoz.De fiatal vagy még sikerülni fog !!!!!!!!Ölellek Barbika

2010. márc. 17. 21:22

szia

nagyon nehéz volt végig olvasni, álmomban sem hittem volna hogy ilyen létezik. Mégis a kapcsolatotok óriási erővel bir és ez az amire ti tudtok támaszkodni.

Szivemből kivánom hogy sikerüljön, hogyvégre egy egészségtől kicsattanó kisbabátok legyen!

Szeretnék minden jót kivánni!

2010. márc. 17. 21:09

Csak csatlakozni tudok az elöttem szolókhoz. Tényleg csodás ami van köztetek a pároddal.

Én is remélem és szurkolok, hogy minél hamarabb lehessen kisbabátok. Csak megjegyzem, hogy mi nem vártuk a fiunkat és olyan hamar jött...!

SOK SIKERT ÉS UGYANILYEN KITARTÁST ÖRÖKKÉ!

2010. márc. 17. 20:22
Tisztelem a kitartásotokat. Biztos, hogy sikerülni fog.
19. kiandi
2010. márc. 17. 20:10

Azt hittem, most írok sok okosat, de nem megy...

Mi is küzdünk, nem adjuk fel. Nagyon sok erőt, kitartást kívánok én is Nektek!

18. Tommm
2010. márc. 17. 20:07
Szívből kivánom legyetek boldogok. Mert nagyon megérdemlítek, azt a drága kicsi babát. Türelem és biztos sikerül.
2010. márc. 17. 20:00
Megkönnyeztem a történeteteket. Nagyon nagyon sajnálom, és igen, biztos vagyok benne, hogy jönni fog az a Baba. Méghozzá nem is olyan sokára, hidd el, mert egyszerűen megérdemlitek és Ő is Titeket. Mielőbbi sikereket kívánok és az igazi Csodát Nektek.
2010. márc. 17. 19:34

Milyen érzés amikor semmire nem vágyunk jobban,mint 1 egészséges baba?Én tudom.....

Nekem 28 hetesen vették észre,hogy beteg a kisfiam.1 hónapig élt.

1 év múlva lettem újra kismama,most 8 hónapos a kislányom.Nagyon nehéz 2,5 év van a hátunk mögött.

Nekem talán annyival "könnyebb",hogy természetes úton sikerültek a babák.

Kérlek ne add fel soha,mert csodák léteznek!!!!Ha a párod így melletted van,akkor semmi sem lehetetlen!

Nagyon sok erőt kívánok,hogy sikerrel járjatok!

2010. márc. 17. 19:02

Nagyon megérdemlitek, hogy sikerrel járjatok!

Kívánok ehhez sok kitartást és türelmet!Biztos vagyok benne, hogy nagyon jó szülők lesztek

Puszi

2010. márc. 17. 19:00

Szia!


Jönni fog az a baba, türelem. Majd akkor amikor nem görcsöltök rajta, nem ez lesz minden gondolatotok. Saját tapasztalatból mondom, higyj a csodákban, 2 csoda játszik a szőnyegemen, pedig a nagyfőfőtudorok szerint nekem nem lehetne gyerem. Drukkolok nektek!!!!!!!!!!!!!!!

2010. márc. 17. 18:58

Szia!

Én sem bírtam sírás nélkül... Erre idejött a kétévesem: Anya, sírsz? Én is sírok.

Őszinte és legmélyebb elismerésem a kitartásotokért és azért, hogy ilyen jól sikerült feldolgoznod a történteket - azt hiszem, nekem nem menne...

Kívánom, hogy az élet úgy hozza össze, hogy mindig meglegyen mind az anyagi, mind a lelki hátteretek a folytatáshoz és ne kelljen feladni, és nemsokára újra lakhasson valaki a szíved alatt, aki egészségesen és gyönyörűen jön a világra, és lesz egész életetekben a legnagyobb boldogságotok!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook