Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Cataflam mellé lehet más fájdalomcsillapítót bevenni vagy gyulladáscsökkentőt? fórum

A Cataflam mellé lehet más fájdalomcsillapítót bevenni vagy gyulladáscsökkentőt? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. Bucóka20 (válaszként erre: 6. - Eleveneszter)
2010. márc. 6. 10:36
Igen,valami ilyesmire gondoltam.Az algopyrint azt bele lehet tenni hogy ne fájjon?Vagy azt hova kell?
2010. márc. 6. 10:34
Hát az kemény dolog én is tegnap voltam a bölcsességfogam miatt, azt mondta a dokim jegeljem a fájdalomcsillapító mellé. Nekem bejött próbáld ki ha gondolod. Meg öblögettem kamillával.
5. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - Eleveneszter)
2010. márc. 6. 10:30
Fogam.Tegnap már nem értem oda a fogászhoz,mert bőrgyógyásznál volt időpontom.De félek,hogy nagyon fog fájni.Tegnap előtt este is nagyon fájt.
2010. márc. 6. 10:28
Igen igen én is úgy gondoltam, nem rögtön. 3-4 óra ahhoz is kell , csak a Cataflamot azt hiszem csak nyolc vagy 6 óránként lehet
2010. márc. 6. 10:25

SZERINTEM INKÁBB NE VEGYÉL BE MOST MELLÉ SEMMIT.

3-4 ÓRA MÚLVA MÁT LEHET

2010. márc. 6. 10:25
Hát elvileg lehetni nem lehet, de én szedtem mellé rubophent, azzal nem volt gond. Mid fáj?
2010. márc. 6. 10:24
A Cataflam mellé lehet más fájdalomcsillapítót bevenni vagy gyulladáscsökkentőt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook