Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A biorezonancia tényleg segít leszokni a dohányzásról?? fórum

A biorezonancia tényleg segít leszokni a dohányzásról?? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
11. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 10. - Presike)
2008. jan. 28. 14:00

a férjem is nagyon erősen dohányzott,és sikerült:)

Szóval sok erőt,kitartást és sikert neked!!

2008. jan. 28. 13:58

Sziasztok!

Holnap lesz egy hete, hogy elmentem egy biorezonanciás kezelésre.Elég erős dohányos voltam(remélem csak múlt idő), de azóta nem gyújtottam rá.Az első 1-3 nap elég nehéz volt, de most már nem gondolok a cigire.Igazság szerint nem nagyon hittem ebben a kezelésben, de mivel nekem kellett segítség, gondoltam, kipróbálom.Hát a kezelés után úgy jöttem ki, hogy akár azonnal rá tudnék gyújtani.De erőt vettem magamon, és ezt azóta is tartom.Tény, nagy akarat is kell hozzá, de ha az megvan, akkor biztosan sikerül, és így utólag nem tűnik hülyeségnek.

2008. jan. 28. 09:22
A párom egy éve már hogy biorezonanciával szokott le,mivel dolizott,nem tudott elmenni csak egy kezelésre,egy vagy kettő hét mulva kellett volna még egy és aztán újra....tehát kb 5hét után ment még egyre,de az első óta nem gyújtott rá...
2007. jún. 9. 15:25
Nem segít. Mese mint a tapasz. Kizárólag erős akarat segít.
7. 7130b15964 (válaszként erre: 6. - Nike)
2007. jún. 9. 13:13
Előző munkahely, csak te nem szoktál le... Téged kirúgtak miatta?!
6. Nike
2007. jún. 9. 13:06
Az előző munkahelyemen a főnököm minden dohányost befizetett erre a kezelésre, köztünk engem is. Rajtam kívül mindenki leszokott... Nekem nem segített, de az arány jó, érdemes megpróbálni!
2007. jún. 9. 06:35
én több embert is ismerek aki ennek a segítségével szokott le. szóval biztos segít:)
4. Kalthelios (válaszként erre: 3. - Huzsu52)
2007. jún. 8. 19:18

A legjobbakat kívánom!

Szia: Vali

3. huzsu52 (válaszként erre: 2. - Kalthelios)
2007. jún. 8. 19:02

Köszi a jó tanácsokat.A kajával nem lenne probléma,mert inzulinos cukros vagyok és naponta 3-szor ehetek csak,meghatározott mennyiségű szénhidrátot.Ez a kezelés 3 nap.

Azért érdeklődtem,mert vannak ismerőseim akik voltak már(igaz csak egy kezelést kaptak),de ugyanúgy fújják.

szia Zsuzsa

2. Kalthelios (válaszként erre: 1. - Huzsu52)
2007. jún. 8. 10:53

Szia!


Kipróbáltam. Tényleg SEGÍT, annyiban, hogy egy ideig nem kívánod a cigit, de leszoknod akkor is Neked kell.

Értem ezalatt, hogy előre határozd el, hogy mit fogsz kezdeni a kezeddel és az "unatkozó" száddal, amikor az évtizedek óta berögzött mozdulataid helyett valami mással kell pótolnod az addigi cselekvéseket. Kalóriamentes a fogpiszkáló :-)))


Ne nassolás legyen, mert az hízlal!

Ha "muszáj" enned a szokásos étkezések között is, rágcsálj nyers répát, karalábot, zellert, bátmilyen zöldséget, vagy gyümölcsöt - a szőlő és a banán kivételével!


Egyébként is érdemes vagy kevesebb kaját fogyasztani, vagy többet mozogni - napi fél óra SÉTA is elég -, mert svájci kutatások szerint a dohányzók szervezete az energiája 10 %-át a füstben lévő mérgek feldolgozására, eltávolítására használja. Amikor ez az energia felszabadul, érdemes valahogy levezetni, hogy ne "úszógumiban" realizálódjon.


Nem tudom, milyen konstrukciójú az említett kezelés.

Olyanra menj, ami három, de legalább két kezelésből áll! Egy kezelés az ilyen régi bagósoknak, mint mi vagyunk, sajnos kevés.

Tarts ki! Érdemes.

2007. jún. 8. 05:53

Sziasztok!

A HOXA egyik oldalán olvastam,hogy segít a dohányzásról való leszokásban a biorezonanciás kezelés./Móricz Zs. körtéren van/

Érdekelne,hogy van-e köztetek olyan,aki volt már ilyen kezelésen és segített-e neki.Én már 39 éve szívom a cigit,de nagyon szeretném már elhagyni.

Várom válaszotokat.Köszi Zsuzsa

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook