Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A "BB" krémek közül kinek melyik vált be leginkább? fórum

A "BB" krémek közül kinek melyik vált be leginkább? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 8. 20:06
Köszönöm a segítséget még mindig nem igazán tudom melyiket kellene venni. Nekem szerencsére semmi baj a bőrömmel csak egy kis egységességre és színre vágyom..., viszont elég száraz, azt pedig hidratálni kellene..
19. cicaaa65 (válaszként erre: 18. - Pink sunrise)
2012. nov. 8. 20:04
Én se vennék kölcsönt fel, csak amit kozmetikusra, bőrgyógyászra, meg kencékre költesz két hónapig, azt tedd félre. Meglesz belőle a lámpa. Szerintem:)
18. pink sunrise (válaszként erre: 13. - Cicaaa65)
2012. nov. 8. 19:07
Vennék én is Bioptron lámpát,de akkor nem eszünk 2 hónapig:D....Kölcsönt pedig nem veszek fel semmire....
2012. nov. 8. 19:02
Nekem a Garnier sok pattit okozott(mindkét fajta)....Ami bevált:Missha PC,Suiskin I2PL Clinique BB Krém(ez sokkal lightosabb mint a Missha,viszont a fedése is sokkal gyengébb...Missha pc-t olyankor használom mikor sok takargatni való van,máskor ha csak egyenliteni akarom a bőrszinemet és régi pattik heyleit,pórusokat,akkor a Suiskin.
16. cicaaa65 (válaszként erre: 15. - 5674644b5d)
2012. nov. 8. 17:24

Mert a rengeteg orvost, kozmetkust, meg kencét megengedheted? Meg a regetegfélediéta sem olcsó.

A lámpát csak egyszer kell megvenned...

Hidd el, használna.

15. 5674644b5d (válaszként erre: 13. - Cicaaa65)
2012. nov. 8. 14:54

Szerintem ez a hozzászólás nekem szól és látszik mennyire nem vagy tisztában az igazi bőr problémákkal.

Mint ahogy írtam: bőrgyógyász és kozmetikus is rendszeresen kezelésbe vesz. Hivatalosan nem ehetek: tejtermékeket, paradicsomot, vörös húst, fűszereket, mint pl fahéj, zeller, petrezselyem, mézet, kávét, tojást, sajtokat, citrusféléket, déli gyümölcsöket, olajos magvakat, füstölt húsokat, csokit, hal féleségeket stb Ez a lista teljesség igénye nélkül. Rendszeresen tartok diétákat, mikor kerülöm ezeket, de ugye mondanom se kell: nagyon nehéz.

Tehát az ok ki van derítve: az alapvető élelmiszerek nagy százalékát kihagyom az étkezésemből, ekkor a pirosság csökken, de a tág pórusokon nem segít, mivel a bőrnek ez olyan tulajdonsága, amit nem lehet megváltoztatni, picit javítani max, ezért elfedem. Egyébként innen is látszik, hogy tudásod igen csak hiányos, mert a MEGFELELŐ krémek, nem tömítik el a pórusokat, sőt segítenek, hogy a levegőben lévő szennyeződések ne károsítsák tovább a bőrt. Ezt nem én mondom és nem is a reklámok, hanem szakemberek. Bőrgyógyászok, kozmetológusok.

Bioptron lámpa pedig nincs minden háztartásban, mert tudod sokan nem engedhetik meg maguknak...


Egyébként a fórum indítónak: rengeteg fajta BB krém van. Próbálj meg mintát szerezni és kísérletezni, mert mindenkinek más jön be. Vannak táblázatok neten, ami alapján ki tudod választani a bőrtípusodnak megfelelőt. Nem véletlen nagy a felhajtás körülötte, szerintem nagyon jók, csak ugye meg kell találni az igazit :) Sok sikert!

14. c6973617d3 (válaszként erre: 13. - Cicaaa65)
2012. nov. 8. 14:48

Persze, én azt csak viccnek szántam, megértettem a mondanivalódat! :)

Szerencsére nem problémás a bőröm,de úgy gondolom 40 fele már van mit feljavítani rajta! :)

13. cicaaa65 (válaszként erre: 12. - C6973617d3)
2012. nov. 8. 14:31

Nem, nem a koreai krémről beszéltem, hanem arról, hogy kínai nekem, tehát nem értem, hogy miért kell összevissza kenegetni egy arcbőrt.

Ha pattanások vannak, annak is van oka, azt ki kellene deríteni miért van.

Nem lehet azzal beletörődni, hogy mert zsíros a bőröd, vagy valami hasonló butaság.

Miközben ezt kideríted, próbáld meg Bioptron lámpával kezelni, sokat segít egyébként.

Krémek helyett, amik eltömítik a pórusokat, és nem tud tisztulni az arcbőröd.

12. c6973617d3 (válaszként erre: 10. - Cicaaa65)
2012. nov. 8. 13:39

Nem kínai koreai! :))

És ők esküsznek rá, én is most készülök kipróbálni, 1800 ft-ért láttam a Rosm....ban 50 ml-s garniert.

11. 5674644b5d (válaszként erre: 10. - Cicaaa65)
2012. nov. 8. 13:05

Én pl azért kenem az egyébként koreai "kutyulmánnyal" az arcom, mert sajnos nem mindenkinek adatott meg a szép arcbőr. Nekem rendszeres bőrgyógyászati és kozmetikai kezelések ellenére sem vállalható az arcbőröm az utcára. (tág pórusok, 1-2 pattanás, seborreás pirosodásra hajlamos bőr, hámlás).

Egyébként maga a krém oxidálódik, magyarul felveszi az arcbőröd színét így senkinek se tűnik fel, hogy van rajtad valami. Nem ad vakolat hatást, mint pl egy alapozó.

2012. nov. 8. 12:55
Ez valami kínai. Mi oxidálódik a bőrön? Minek az arcot ennyiféle kutyulmánnyal kenni?
2012. nov. 8. 12:41

Igazából ki kell tapasztalni, mert hát ugye bőre válogatja.

Valakinek ez valakinek az jó.

2012. nov. 8. 12:37
A Garnieres nagyon jó, nekem is ez a tapasztalatom!
2012. nov. 8. 12:11

Nekem a 23-as Missha teljesen jó színben, persze kell neki pár perc, amíg oxidálódik a bőrön, felkenéskor még világosabb.

Missha Perfect Covert és Signature Real Complete-et is használtam már, mindkettő nagyon bevált, nem használok alapozót mellettük napközben. Garniert nem próbáltam, mivel vélemények alapján zsíros-kombinált bőrre nem elég tartós.

2012. nov. 8. 12:10

Igen a Garnieres nekem is bevált.

Első percbe zsíros hatása van, de az én bőrömet kicsit szárítja, ami nálam nem baj.

Nincs tökéletes takarás, így a pattikra pluszba rakok kis korrektort.

2012. nov. 8. 12:07
De mire?
2012. nov. 8. 12:00
Garnier BB krém. normális áron van és szerintem nagyon jó.
2012. nov. 8. 11:55
Eredeti koreai, de azok csak azoknak vállnak be, akik nagyon kis sápatkák. Az igazi európai bőrnek jobb szerintem a Garnier, Nivea stb
2. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2012. nov. 8. 11:50

Nem erről volt szavazás a napokban?

Annak az eredménye nem elég meggyőző?

2012. nov. 8. 11:41
BB krémek közül kinek melyik vált be a leginkább?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook