Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A barátomnak daganat volt a veséjében. Kivették, de áttétek vannak. Meggyógyulhat? fórum

A barátomnak daganat volt a veséjében. Kivették, de áttétek vannak. Meggyógyulhat? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. okt. 17. 12:14
valaki van itt?
2008. okt. 16. 20:30
TUD MÉG VALAKI VALAMIT?
2008. okt. 15. 22:34
köszi a hozzászólást!
2008. okt. 15. 21:11

Attól függ hova adott áttétet.

Nálunk az van, hogy minél fiatalabb korban észlelik a daganatot, annál elöbb halnak meg a betegek. Attól is függ milyen mély a daganat, és hogy milyen erős a szervezete. Sok mindentől függ a gyógyulás.

2008. okt. 15. 19:25
?
2008. okt. 15. 15:01
VAN ITT VALAKI ?
2008. okt. 15. 14:14
TUD MÉG VALAKI VALAMIT?
2008. okt. 15. 08:28
A macskakarom- készítmények garantáltan jót tesznek, hihetetlenül hatásos immunrendszer- erősítők! Nekem sokat segített. Interneten lehet rendelni, kapszula és tea formájában is megtalálható.
2008. okt. 14. 22:26

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, a válaszokat!

Jó éjszakát!

2008. okt. 14. 22:18

EZT TALÁLTAM A NETTEN:



Melyek a daganatellenes táplálkozási faktorok?


A C-vitamin sok helyen kapcsolódik a sejt anyagcseréjéhez. Gyorsítja a véralvadást, elősegíti a csontosodást, gátolja az emésztőrendszeri daganatok kialakulását. Napi ajánlott mennyisége 100-500 mg. Zöldségekben, gyümölcsökben megtalálható.


Az E vitamin zsírban oldódik. Ajánlott napi mennyisége 400-800 mg. Gabonacsírákban, májban, húsban, tojásban előfordul.


A béta-karotin a rák kifejlődésének korai szakaszában hat. Zöld levelű növényekben, főzelékekben, vajban, tojássárgájában és a tejszínben is előfordul.


A szelén védő hatást fejt a bélrendszeri-, a prosztata- és a tüdőrák kialakulása ellen.


A kalcium csökkenti a vastagbéldaganat kialakulási valószínűségét.


A szója alapú étrend bőven tartalmaz izoflavonoidokat, de eperben, szederben, piros ribizliben, dióban és bizonyos szőlőfélékben is megtalálhatók.


A ligninek törkölybúzával vihetők be a szervezetünkbe.


A szójában lévő szaponinok sejtölő és növekedésgátló hatással rendelkeznek.


A brokkoli, a kelbimbó, a kelkáposzta, a karfiol és a fehérrépa tartalmaz olyan anyagot, amely képes eltávolítani a rákkeltő anyagokat a bélhuzamból.


Jótékony lehet a paradicsom, a zöldpaprika, a sárgarépa és az ananász is.


A zöld tea védőhatását antioxidáns és sejtelhalást okozó hatásával magyarázzák.


A műtét, a sugárkezelés és a kemoterápia megnöveli a tápanyagigényt. Nagyon fontos a megnövekedett energiaszükséglet pótlása. Ebben az időszakban kalóriában és zsírban gazdag, könnyen emészthető ételeket ajánlott fogyasztani, ebben segítenek a gyógytápszerek és –italok. Fokozottan oda kell figyelni az ételek tisztaságára és a higiénés előírások betartására. Az éhezés nem javítja a túlélést, sőt károsnak tartható.


A kezelések utáni időszakban a megfelelő, egyénre szabott táplálkozás és fizikai aktivitás segít az izomerő helyreállításában, a szervi károsodás rendezésében.


Az előrehaladott daganatos betegségekben a legfontosabb cél az életminőség a lehető legmagasabb szintre történő emelése. Gyógynövények, teák, természetes eredetű anyagok és egyéb táplálék kiegészítőknek helye van az étkezésben, de nem helyettesítik a teljes étrendet.


Az Avemar a betegség minden stádiumában fogyasztható. Legfontosabb hatása, hogy gátolja a daganatos sejtek anyagcseréjét, lassítja a daganat növekedését, emellett erősíti az immunrendszert is, szedésekor számos esetben testtömeg növekedést is tapasztaltak. Vastagbélrákban csökkenti az áttétek kialakulásának esélyét.


A Béres csepp helyreállítja a nyomelem hiánnyal járó állapotokat és erősíti az immunrendszert. Kemoterápiás kezelés alatt is adható. Egyes vizsgálatok tanúsága szerint csökkenti a fájdalomérzetet.


A Flavin 7 gátolja a daganatsejtek szaporodását és az áttétek képződését. A macskakarom tabletta egy perui gyógynövény hatóanyagát tartalmazza. Javítja az immunrendszert, gyulladáscsökkentő hatású.


A Celladam már 20 éve szabadalmazott készítmény, amely fájdalomcsillapító hatású lehet, gátolja a daganatos sejtek fejlődését és kommunikációját.

39. meggy (válaszként erre: 38. - Lego)
2008. okt. 14. 22:01

Köszi a választ!

Jó éjszakát!

38. lego (válaszként erre: 37. - Meggy)
2008. okt. 14. 21:59
Amióta törzskönyvezték ugy tudom 10000 alatt van.Csak gyógyszertárban kapható.Most megyek aludni,ha van még kérdésed szivesen válaszolok.Jó éjszakát!
37. meggy (válaszként erre: 34. - Lego)
2008. okt. 14. 21:55

És az avemar hatása bizonyított??

Én nem ismerem ezeket a "szereket".

Amúgy mennyibe kerül az avemar?

36. lego
2008. okt. 14. 21:52
Amit még kúraszerűen ittunk az a NATURAL P.Ebben van 30 üvegcse amiben tömény méhpempő van,meg egy doboz por, valami algás mindenféle volt benne.
35. lego (válaszként erre: 33. - Meggy)
2008. okt. 14. 21:47
Kicsit olyan mint a poshadt bor
34. lego (válaszként erre: 33. - Meggy)
2008. okt. 14. 21:47
Az AVEMAR egyenesen borzalmas.Én ugy tudom nem bizonyított a Flavin hatása.Volt egy üveggel nekünk,de ebben jobban bíztam.
33. meggy (válaszként erre: 31. - Lego)
2008. okt. 14. 21:44

A Flavin7-et ismered??

Édesanyám most az issza, nagyon nem izlik neki, sokszor meg sem akarja inni, mert rossz ize van.

32. lego
2008. okt. 14. 21:42
Akkor még nem volt törzskönyvezve de mindenki itta a klinikán.
31. lego (válaszként erre: 29. - VESZÉLY FILOZÓFUSA)
2008. okt. 14. 21:41
Azt kihagytam,hogy kb 2 évig itta az AVEMAR-t,a kezelések mellett.
30. meggy (válaszként erre: 13. - B67d67e9b6)
2008. okt. 14. 21:33

Sziasztok!

A rokonodnak voltak áttétei a tüdőrák mellett??

Mivel az én édesanyám is tüdőrákos májátétekkel, másfél hónapja fedezték fel. Most kemot kap és nagyon gyenge.

2008. okt. 14. 21:33

A barátomnak daganat volt a veséjében. Kivették, de áttétek vannak. Meggyógyulhat?

TUD VALAKI VALAMILYEN TERMÉSZETES GYÓGYMÓDOT?

2008. okt. 14. 21:27
Jó éjt!
27. lego
2008. okt. 14. 21:23
Jó éjt mindenkinek!
26. b67d67e9b6 (válaszként erre: 24. - Lego)
2008. okt. 14. 21:22
Persze, ebben igazad van, ha nagyon nagy lett volna a baj, én is mindent kipróbáltam volna!
25. b67d67e9b6 (válaszként erre: 23. - VESZÉLY FILOZÓFUSA)
2008. okt. 14. 21:20
Nagyon szívesen, remélem hasznát veszed!
24. lego (válaszként erre: 22. - B67d67e9b6)
2008. okt. 14. 21:19
Nekünk nem volt választásunk,de utólag azt mondom enélkűl nem győztünk volna!
23. VESZÉLY FILOZÓFUSA (válaszként erre: 21. - B67d67e9b6)
2008. okt. 14. 21:17
KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!
22. b67d67e9b6 (válaszként erre: 20. - Lego)
2008. okt. 14. 21:16
Igen, én is erre gondoltam, pont ezért tagadtam meg ezt a fajta kezelési módot. Eddig úgy tűnik, jól döntöttem:)!
2008. okt. 14. 21:14
Ez nagyon jó hír! Igen, sajnos iszonyúan "betesz" a kemo a szervezetnek. Most talán az a legfontosabb, hogy ne legyen a barátod magára hagyva, vigyétek társaságba, beszélgessetek, nézzetek filmvígjátékokat, süssetek valami finomat, stb. Ne éreztessétek vele, hogy beteg, viszont ne is feledkezzetek meg az állapotáról! Ezt az arany középutat nagyon nehéz megtalálni, de muszáj!
20. lego (válaszként erre: 17. - B67d67e9b6)
2008. okt. 14. 21:13
A kemo baromi erős gyógyszerekből áll,ezek mellékhatása a szervezet lebombázása és akkor nem túlzok.A mostani gyógyszerek a jó és rossz sejteket is pusztítják,ezért nincs ellenállóképességük a betegeknek ezért egy más számára jelentéktelen megfázásba is belehalhatnak.Olyankor nincs holnap,csak a ma.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook