Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A baratommal nem jo a szex, mit tegyek? fórum

A baratommal nem jo a szex, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
52. timycat (válaszként erre: 47. - Emeseee)
2012. dec. 16. 16:02
De minek?
51. 9f98008a3b (válaszként erre: 47. - Emeseee)
2012. dec. 16. 16:02

Ne haragudj, de Te nem vagy normális!


Semmi női büszkeség nincs Benned!???


2-3 hetente már bocs, de beléd ürít, és ennyi!??? :/


Sokáig voltam egyedülálló én is, na de egy ilyenért fel nem adtam volna a tartásom, az elveim....


Ha Neked ez kell, viseld méltósággal!


Ha meg csak szexelni szeretnék, a Helyedben keresnék alkalmit, mert lehet hogy azzal különbül járnék, mint ezzel a tahóval...

50. emeseee (válaszként erre: 46. - Kristo_f)
2012. dec. 16. 16:01

Igenis onzoseg, hogy csak sajat magaval van elfoglalva.

Egyebkent masban is onzo.

Multkor sutott, mondom kerek egy szeletet. Erre: nem, mert ezt a munkatarsaimnak viszem holnap, mert ők a jó barátaim...

49. andi6020 (válaszként erre: 42. - Emeseee)
2012. dec. 16. 15:58
Miért vagy vele? Mi köt hozzá?
2012. dec. 16. 15:58
Hol vagy Mama!????
47. emeseee (válaszként erre: 44. - 9f98008a3b)
2012. dec. 16. 15:58

Szerintem belulrol felek az egyedullettol. Elotte sokaig voltam egyedul.

Es most jo volt, hogy volt vegre valaki.

46. kristo_f (válaszként erre: 40. - Krisz42)
2012. dec. 16. 15:57

Hogyne mondhatnám pont én, hisz én érzem látom férfi szemmel

Te pl. csak a férjedet látod, ahol nincs ilyen gond, mint a rovatnyitó barátjánál


Hogy vulgárisan fejezzem ki magam, mert csak igy érthető, dugtam én már életem ócskákat is, ami után semmi indittatásom nem volt foglalkozni a nővel


Nem, mert nem volt és ezen nem lehet erőszakot venni

Ez nem olyan hogy azt mondom magamnak hogy "kell"

és működik

Azért nem önző dög, mert nem tehet róla, mert nem lehet irányitani az agyat, nem direkt azért csinálja hogy kiszúrjon a csajjal


7 év szép idő. Gondolod ugyanez lesz 25-30 év után is

Kefélés minden nap? Egy nő minden korban képes a szexre, egy férfi nem, csökken az indíttatás az agyban is


És mit válaszolsz arra amikor a nő mondja, amit idéztem?

45. emeseee (válaszként erre: 28. - Krisz42)
2012. dec. 16. 15:57

Ágymelegito, vagy haztartasi alkalmazott, ezt jol leirtad.

Nagyon igazatok van!!!

44. 9f98008a3b (válaszként erre: 43. - Emeseee)
2012. dec. 16. 15:56

PFFF!:/

Ha minden nap akármit iszik, Nekem az is sok!


Mi a büdös pi...nak kell folyton piálni!????


Meg mi a fenéért ragaszkodsz ehhez a palihoz????


mert hogy szexben egy nulla, az már kiderült.....


Akkor mi a fene fogott meg benne????

43. emeseee (válaszként erre: 33. - Krisz42)
2012. dec. 16. 15:55

Igen, az ivas engem is elremiszt, sajnos volt a csaladban alkoholista.

Ha minden nap 1-2 pohar whiskyt iszik, az mar sok, ugye?

2012. dec. 16. 15:53

Az, hogy simogasson, vagy csokoljon, az eszebe sem jut. :(

Ja, es 2-3 hetente van ez a par perces szex.

41. emeseee (válaszként erre: 37. - Kristo_f)
2012. dec. 16. 15:51
A szex nem kivanas az megint mas, mint ha valaki csak a sajat elvezetevel foglalkozik.
40. Krisz42 (válaszként erre: 37. - Kristo_f)
2012. dec. 16. 15:45
Pont te mondtad,h nem tudjuk hogy milyenek a ffiak.Nem önző?Akkor miért nem jut eszébe,h a barátnője nem egy felfújható guminő és nem úgy tünik,mintha neki problémája lenne,mert elélvez és kész.Èrdekes,nekem a fèrjem nem csinálja ezt és minden nap szerelmeskedünk 7év után is és most is élvezem,most is odafigyelünk egymásra,ez egy KÉT emberről szóló dolog,nem pedig arról,h az egyik egy használati tárgy,akinek nincsenek érzései,csak használják.Senki nem mondta,h legyél együtt egy olyan nővel,aki nem kívánja,de lehet,h vele is meg lehet szerettetni,csak elég kiábrándító,ha egy ffiról nem az jön le,h kíván és élvezi,ha felizgathat,nem azzal foglalkozik az első pillanattól,h bedugja és minél előbb elélvezhessen,hanem látod,h mennyire felizgatja,ha csókolhat,izgathat,ami egy nőnek is nagyon izgató.Ez a kölcsönös,minőségi szeretkezés.Engem márcaz is be tud indítani,ha a férjem megcsókol,mert èzem a szenvedélyességét és hogy kíván.
39. fairytalentum (válaszként erre: 36. - Kristo_f)
2012. dec. 16. 15:31

Ohh ez most komoly? :D

Nekem úgy tűnik hogy neked fogalmad sincs kedves kristo-f néni! :D :D

Ha nincs indíttatás akkor a világon semmi sincs,még mankóval se lehet feltámogatni.

Az orvos pedig többet tud mint te.

2012. dec. 16. 15:29

Atya ég!


Ezt a 2-3 percet még szexnek sem nevezném! :/


És ez a hapi kell Neked!??? :o)


Kellene a fenének! :S

37. kristo_f (válaszként erre: 33. - Krisz42)
2012. dec. 16. 15:26

önző,egoista dög"


MArhaság, hogy finoman fejezzem ki magam


Nem egy rovat van, ahol nők mondjál el hogy nem kivánják a szexet

Önző egoista dögök azok is?

2012. dec. 16. 15:22

Hölgyek, fogalmatok sincs hogy működik egy férfi, szexileg

Ha nincs indittatás, még az orális sem jácc

És ez marhaság hogy majd az orvos meggyógyitja, meg az alkohol ront a szexen stb.

Ha valaki 1 perc alatt elélvez és befordul aludni, ott nincs az az orvos, de psziho sem, aki segiteni tud


Szép finoman , nem beletaposni a lelkébe, le kell lépni. Nem kell 2 hétig agyalni hogy mit tegyél

35. fairytalentum (válaszként erre: 29. - Rita 72)
2012. dec. 16. 14:51
Az nem olyan biztos.A férfiaknak ez a legérzékenyebb pontjuk,szégyellnek vele orvoshoz fordulni és tuti hogy sok bíztatásra,türelemre van szükségük.Amelyik gyenge jellemű az meg inkább alkoholba fojtja a tehetetlenségét.
34. Rita 72 (válaszként erre: 32. - Fairytalentum)
2012. dec. 16. 14:48

Naugye. Ennél még a 10 éves szomszédgyerek is többet konyít. Korán érnek mostanság.


Itt nem arról van szó, hogy nem működik az a bizonyos alkatrész...a vezérléssel van a probléma.

33. Krisz42 (válaszként erre: 30. - Noarashi)
2012. dec. 16. 14:46
Ja igen,a pia.Én lehútam 10 évet egy alkoholistával.Sikerült lelépnem a gyerekekkel,de nem volt leányálom.A gyerekek azóta is gyűlölik az apjukat,a nevelőapjukat szólítják apunak.Nehogy együtt maradj vele,egy önző,egoista dög.
32. fairytalentum (válaszként erre: 24. - Rita 72)
2012. dec. 16. 14:45

Azt írta hogy fiatal 20-as éveiben volt nős,azóta meg nem volt senkije.Igaz hogy egy nő sem kíván magának problémás szexet,de ha szereti a férfit akkor sokmindenre képes érte.Egy 39 éves férfinek tengernyi gondjai lehetnek e-téren,még akkor is ha

többet konyít a szexhez,elég egy kis túlhajszoltság is hogy ne úgy szuperáljon.Persze jelen esetben itt másról lehet szó.

31. Krisz42 (válaszként erre: 22. - Fairytalentum)
2012. dec. 16. 14:43
Egy 39èves pasit nem lehet tanítani.A szenvedély soha nem lesz ott,ő nem fogja élvezni amit csinál,legfeljebb azért fogja csinálni.mert a máik akarja,akkor pedig nem lehet élvezni.Ma már mindenki tisztában van azzal,h működik egy párkapcs.az ágyban és szerintem egyáltalán nem szeret,ha eszébe se jut,nincs igénye rá,h ő is örömöt szerezzen neked.
2012. dec. 16. 14:41

Na talán annál, hogy teszefosza az ágyban, még nagyobb baj, hogy nagy ász az ivásban, ahogy kiderült itt.

Rúgd ki a pi..ába. Mint egy mártír fogsz aszisztálni az alkoholizmusához? Szeszegér pasival nem kezdünk. Szar élet borítékolható egy alkoholista mellett.

29. Rita 72 (válaszként erre: 27. - Fairytalentum)
2012. dec. 16. 14:40

Ha bántaná a dolog, akkor tenne azért, hogy változzon a helyzet.

Ő inkább egyszerűen önző, és valószínűleg egy érzelmi analfabéta.

28. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Emeseee)
2012. dec. 16. 14:37
Bocs,de mit keresel még mellette?Én 7éve vagyok együtt a fèjemmel,de ő még most is ugyanolyan szenvedélyes ésaz izgatja fel a legjobban,ha engem felizgathat és ez fordítva is igaz.Nem mondtad neki,h nem ágymelegítő vagy háztartái alkalmazott vagy,neked is vannak igényeid,nem csak neki jár az orgazmus.Bàr az az igazság,h én páros lábbal rúgnám ki,mert ő soha nem fog megváltozni és elég nagy szamár vagy,h eddig is együtt voltál vele.
27. fairytalentum (válaszként erre: 20. - Emeseee)
2012. dec. 16. 14:37
Lehet hogy ezért piál mert tudja hogy csőd az ágyban? Orvoshoz is lehet fordulni.Sokmindent lehet tenni ha két ember szereti egymást.Persze csak ha hajlandó az együttműködésre.Mondjuk nálam az sem rúgna labdába akinek alkoholbűzös a lehellete,már azt is kerülném mint a véres rongyot.
26. emeseee (válaszként erre: 23. - Rita 72)
2012. dec. 16. 14:34

Nem, most Magyarorszagon vagyok, o Angliaban. 2, 5 hetig van idom gondolkozni.

(meg van idom titeket kerdezni :)

25. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Emeseee)
2012. dec. 16. 14:34

1. Tanítsd!

2. Hagyd el!

24. Rita 72 (válaszként erre: 22. - Fairytalentum)
2012. dec. 16. 14:33

Nehogy már egy 39 évest - aki volt már nős - tanítani kelljen.

Persze nem vagyunk egyformák, mindenki másképp csinálja, de ezt szerintem egy nő se szereti.

A legjobb, amit tehet, hogy otthagyja.

23. Rita 72 (válaszként erre: 20. - Emeseee)
2012. dec. 16. 14:30
Az előbb úgy eltűntél, már azt hittam, csomagolsz.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook