Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátom flegma, amikor együtt aludnék vele. Mit csináljak? fórum

A barátom flegma, amikor együtt aludnék vele. Mit csináljak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
55. Smirnoff (válaszként erre: 54. - Piroska52)
2018. jan. 15. 19:44

Hülye voltam.

Mikor a mostani pasimmal találkoztam novemberben, akkor fogalmazódott meg bennem igazán, hogy lépni kell, mert már nagyon kifele kacsintgatok. Kb. egy órát beszélgettünk a munkahelyemen, és tök bántam, hogy csak ennyi volt. De szerencsére bejelölt facebookon, amit majdnem 2 hónap múlva láttam, mert addig be sem léptem, és addigra már szakítottam ezzel a hülyével.

Saját hibája volt a helyzete, de akkor is sajnáltam. Én már csak ilyen vagyok. Viszont az biztos, hogy többé ilyet nem teszek.

2018. jan. 15. 19:34

jézusom elszörnyedve hallgatom,

ennyit tűrtél neki?

53. Smirnoff (válaszként erre: 52. - 31bc25d879)
2018. jan. 15. 19:31

Ja, szarjon sünt! :)


Most jól megvagyok a pasimmal. Kicsit kihajítottam, mert tök feleslegesen hazudott, de aztán kb. 2 hónap után rájöttem, hogy tök hiányzik a kis dög, felesleges haragudni rá. Most másik városban kezdtem dolgozni, két hete nem láttam, úgyhogy jó lesz a hétvége ;)

52. 31bc25d879 (válaszként erre: 49. - Smirnoff)
2018. jan. 15. 19:26

Örülj, hogy megszabadultál tőle!


Sok boldogságot kívánok neked egy új férfi mellett, aki szeret, tisztel és a tenyerén hord.

2018. jan. 15. 19:25
És valamikor észrevettem, hogy a szobámban pár cucc nem ott van, ahol volt. Rákérdeztem, a tesóm meg a sógorom azt mondta, egy paranoid picha vagyok. Aztán összefutottam nyáron ezzel a nyomoronccal, és beszéltem vele kb. 5 percet, az ellenséget jobb a közelben tudni alapon. A baromarcú elkotyogta, hogy bizony volt nálunk, a sógorom beengedte az én szobámba is, hogy összeszedje a cuccait. A fényképezőgépem, ami kb. 100ezer ft volt, azóta sincs meg.
50. Smirnoff (válaszként erre: 48. - Piroska52)
2018. jan. 15. 19:22

Miután így elintézett, többé nem jöhetett vissza. Kiraktam a cuccát a ház elé.

Mondtam, hogy menjen el, de azt mondta, hogy nem. Kihívtam a rendőröket, azok tették ki a házból. Aztán visszajött a cuccaiért, és akkor vert meg. Amúgy majdnem fél évet voltam vele.

Anyámtól elkért 30 ezer forintot amíg én a kórházban voltam, hogy ő biza egyszer adott nekem annyi pénzt, amit az anyja adott. Ez igaz is volt, csak azt elfelejeltette montani, hogy október óta mindent én fizetek, (ez január közepén volt), és korábbról is lógótt nekem. Mikor pár hétre elköltözött, akkor a szállását is én fizettem, meg utána a cigijét, fodrászát is. Anyám volt olyan hülye, és odaadta neki.

49. Smirnoff (válaszként erre: 47. - 31bc25d879)
2018. jan. 15. 19:15

A falba verte a fejem, lelökött a lépcsőn, ököllel ütött, rugdosott a földön, aztán végül addig verte a fejem a padlóba, hogy felszakadt a homlokom.

Már nem voltunk együtt kb. egy hónapja, csak szánalomból lakhatott nálam, amíg munkát keres. Otthon volt munkanélküliként (munkanélkülit sem kapott, csak egy büntetést, mert régebben úgy vett fel munkanélkülit, hogy már dolgozott, csak nem jelentette a hivatal felé), én tartottam el, és cseszett kitakarítani vagy kaját főzni, mikor én egymás után toltam a 12 órás műszakokat. Aztán meg számonkért, hogy hova megyek a szabadidőmben meg kivel fekszek le. Ja, és állandóan hallgattam a sirámát, hogy de szar neki. Betelt a pohár, és mondtam, hogy költözzön el, nem érdekel, hogy a híd alá megy vagy hova. Nem én tehetek arról, ha nincs egyetlen barátja sem, aki akár pár napra befogadná. Erre ez volt a válasz.

48. Piroska52 (válaszként erre: 46. - Smirnoff)
2018. jan. 15. 19:10
meddig tűrted?
47. 31bc25d879 (válaszként erre: 46. - Smirnoff)
2018. jan. 15. 19:04

Húha.

Mi az, hogy laposra vert?

46. Smirnoff (válaszként erre: 41. - Simple)
2018. jan. 15. 18:53

Nem vagy egyedül. Én sem bírom, ha valaki folyton a nyakamba liheg. A volt férjemmel minden héten volt egy közös napunk (persze, ha úgy jött, akkor csináltunk máskor is közös programot), de amúgy volt neki saját hobbija, nekem is saját elfoglaltságom, társaságom.

Az utolsó pasimmal, akivel "normálisan" együtt voltam, állandóan együtt voltunk, szinte mindenhova együtt mentünk azért is, mert egy féltékeny pöch volt. Az agyamra ment. Mondjuk még ez volt a legkisebb probléma vele, mert emellett volton elnarkózta, elszórta a pénzét, a maradékot eljátékgépezte, aztán hónapokig ..szott dolgozni meg laposra vert...

2018. jan. 15. 18:19

nekem itt elsősorban azzal lenne bajom hogy a másik flegma,én azt nem tűrném, az hogy nem kell folyton egymás nyakán lógni természetes kell az hogy egyedül legyünk,

de ez a lány azt mondja a ,,párja,, flegma,és azt nem csipném,csak rosszabb lesz

44. a.manus (válaszként erre: 43. - Simple)
2018. jan. 15. 18:07
Igen, szóval nem vagyunk egyformák és ebben az esetben ez van akkora áthidalhatatlan különbség aminél jobbnak látszik másik párt keresni. Ezen szerintem sem segít a párbeszéd, ez az alapprogram része, nem lehet vele mit kezdeni, a férfit lehet, hogy szinte "megfojtja" az együttlét.
43. simple (válaszként erre: 42. - 31bc25d879)
2018. jan. 15. 17:48
Láthatóan máshogy vélekednek erről. Egyiküknek kell a különlét, a másikuk meg csak az együttlétre vágyik. Szerintem ez nem igazán változik, én mindig is elvártam, hogy lehessen magamra fordított időm, és ezután is így lesz. Tehát szerintem itt a szakítás lehet a megoldás, ha a témaindító nem érzi így jól magát... Nyilván meg lehet próbálni megbeszélni is a dolgot, de nem hinném, hogy attól változna bármi is, maximum ideig óráig. Én miden esetben elbúcsúztam attól, aki már az ismerkedésünk idején is mindennap velem akart lenni, mert éreztem, hogy ez nekem sok.
42. 31bc25d879 (válaszként erre: 41. - Simple)
2018. jan. 15. 17:34
Nem, nem elképzelhetetlen, nem ezt írtam. Én is szeretek néha egyedül lenni, mi is megyünk egymás nélkül ide-oda, de nem sokat és nem sokszor. És igen kell a személyes tér. Ebben igazad van. De ha az egyiknek nem jó, ahogy van és bántja, akkor meg kell beszélni és közös nevezőre jutni.
41. simple (válaszként erre: 38. - 31bc25d879)
2018. jan. 15. 17:15
Én még együttélés esetén sem viselem el az állandó együttlétet. Szükségem van személyes térre, egyedüllétre, különben megbolondulok. Házasságban élek, de sok külön programot csinálunk, utazunk is egymás nélkül. Mint ahogy azt is normálisnak tartom, ha valaki a gyereke nélkül szeretne nyaralni, vagy csak egy kicsit külön szeretne lenni. Persze tudom, a legtöbb ember számára ezek elképzelhetetlen dolgok...
40. simple (válaszként erre: 32. - Jucika33)
2018. jan. 15. 17:10
Amikor én olyan szerelmes voltam, hogy nem láttam, akkor sem akartam állandóan a másikkal lenni. Szerintem érthető, ha valaki éppen fáradt, nyűgös, rossz passzban van, és szeretne egyedül lenni.
39. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Esme13)
2018. jan. 15. 17:03

azt en sem dijaznam, ha egy lebeszelt talalkat lemondana valaki aznap. a tobbit szerintem eltulzod, tulreagalod. ha nem erdekelned, akkor nem teperne, probalna helyrehozni, ha erzi, hogy megbantott


talan nem artana egyszeruen es nyiltan beszelned vele, megmondanod, hogy teged mi bant. akkor elkerulhetok lennenek ezek a helyzetek. egyszerubb megbeszelni, mint duzzogni ki nem mondva a dolgokat


ha te ugy erzed, egyutt elhetnetek, beszelj vele errol. nem mindenki gondolkodik huszonevesen abban, hogy osszekoltozes es hazassag

38. 31bc25d879 (válaszként erre: 28. - Simple)
2018. jan. 15. 16:49

Ha már egy párkapcsolatban az "egymás nyakán lógás" felmerül az már nem az. Mármint nem komoly és őszinte párkapcsolat. Főleg 30 + évesen. Utána meg nyökögnek, hogy nincs gyerek, nincs család, nincs társ. Egyedül maradt. És milyen nehéz 40 évesen normálisat találni.


Szóval ezt inkább haveri lógásnak definiálnám de ahhoz meg nem igazán jár a szex.

2018. jan. 15. 13:58
hagyjad a francba ez nem szeret téged, aki szereti a másikat az mindig vele akar lenni....
36. Piroska52 (válaszként erre: 35. - Globus)
2018. jan. 15. 13:47
két bottal járnak
35. globus (válaszként erre: 30. - F.frezia)
2018. jan. 15. 09:59
Furcsa, hogy huszon-harmincévesek rendszeresen "fáradtak", normális körülmények között hegyeket kéne mozgatniuk. Mi lesz, ha megöregednek?
2018. jan. 15. 09:24
Merevedési problémái vannak netalán? Fél, hogy nem tud aztán lerázni? Vagy pl. emésztési problémái vannak, aztán szégyell előtted egész éjszaka pukizni??? Valami olyan, amit nem mer, nem fog bevallani. :/
33. 1+1=10
2018. jan. 15. 08:33

Porig aláz Téged ez a ... nem is találok rá megfelelő szót. Ha van még női méltóságod hagyd ott, de gyorsan. Ez az ember nem jó semmire, se szeretőnek, sem társnak. Szörnyű életed lenne mellette. Nem kellesz neki, ez világos, de az ilyen lusta önző fazonnak más sem kell.


Más szemszögből: Lehet, hogy Veled van a baj ! Lógsz a nyakán. Nincs kedve szakítani, mert talán kényelmes Neki heti 3-4 alkalommal szexelni, de ennél több Neki nem kell, se Veled, se mással.

32. jucika33 (válaszként erre: 28. - Simple)
2018. jan. 15. 08:19
Itt nem egymás nyakán lógási probléma van. A pasi egyszerűen nem szereti, csak elvan vele. Ha az ember szerelmes, akkor együtt akar lenni a másikkal és kész. Ha nem szerelmes, akkor kifogásokat keres, meg azt mondja, hogy fáradt. Én ilyenkor nem mennék át hozzá. Aztán vagy ő keres, vagy a kapcsolat szépen elhal. Voltam ilyen helyzetben, pár hónap után konkrétan rákédeztem, hogy mi a baj, beszéljünk őszintén. Ő elmondta én meg szakítottam vele, de nem bosszúból, vagy dühösen. Ez az egész egy teljesen normális állapot, nem követ el senki disznóságot. Valószínűleg a másik fél is őrlődik, hogy mit tegyen.
2018. jan. 15. 01:50
Nem akar ez semmit... kényelmes neki, hogy van valaki, akivel ellötyög, oszt tsá.
2018. jan. 14. 22:13

Azt írtad akkor ilyen, ha fáradt.

Hát akkor hagyd, hadd feküdjön a tv előtt és aludjon. Majd másnap átmegy ő, ha kipihentebb lesz.

Amúgy mit dolgozik, hogy fáradt?

29. Piroska52 (válaszként erre: 28. - Simple)
2018. jan. 14. 21:39
Léhet -én látom rosszul .de itt másról van szó
28. simple
2018. jan. 14. 21:25
Már megint fekete bárány vagyok. Én nem értem miért kell állandóan egymás nyakán lógni. én ezt nem birom kész vagyok úgy érzem van egy koloncom.és szétfeszülök.
27. fincsi5 (válaszként erre: 25. - Piroska52)
2018. jan. 14. 20:54
Akkor már nem vagyok egyedül.
2018. jan. 14. 20:19
Fordult a világ, ebben is.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook