Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátom drogozik... fórum

A barátom drogozik... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
5. michelle.r (válaszként erre: 1. - Csenge Zorka)
2013. szept. 8. 10:51

Teljesen feleslegesen indítottál fórumot. Azt fogod hallani, amit nem akarsz: lépj le, amíg megteheted.


Van egy másik út de ahhoz ő az elhatározása kell. végigcsinálod vele az elvonót. Ha akar, feláll ebből, ha elég erős a kapcsolatotok, ki is bírja.

De mindketten a poklokat fogjátok járni közben.


A döntés a kezedben van. Egy dolgot ne tegyél, ne kezdd el az ő életét élni.

2013. szept. 8. 10:51
Ott hagynám a fenébe.Nem te fogsz tudni rajta segíteni.
3. Csenge Zorka (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2013. szept. 8. 10:47
Az az egyetlen megoldás? :( Arra tudok csak gondolni, hogy velem hogyan bánik... Így még soha, senki... :(
2013. szept. 8. 10:46

Lelépsz.


Ez a legokosabb, amit tehetsz

2013. szept. 8. 10:45

Megismerkedtem egy pasival, aki 30 éves. Nagyon szimpatikus volt már elsőre, kedves, mindig mosolygós. Elhívott randizni, amire először nem-et mondtam, ugyanis félek belevágni mindig egy kapcsolatba.. félek a csalódástól. Nem adta fel, tovább próbálkozott, és végül beadtam a derekam. Miért ne? Tetszett, udvarias volt (kaptam tőle nem egyszer virágot).

Összejöttem vele. Hihetetlen szeretetre méltóan bánik velem. Ennyire még sosem mutatták ki felém, hogy akarnak tőlem valamit.

Lefeküdtem vele, és jó volt. Most először. Leste minden kívánságom, az volt neki az első, hogy nekem jó legyen.

Tegnap azonban bevallotta, hogy elég gyakran drogozik... Előttem is elszívott egy 'cigit'. Azt mondtam neki, hogy nem zavar, csak vigyázzon magára, de igenis zavar engem. Féltem nagyon.

Rengeteg erre utaló jel volt pedig. Alig alszik, sokszor emlékezetkiesésben szenved, állandóan vigyorog, a szemei is furcsák, de ezeket valahogy észre sem vettem akkor.

Kinézetre eegész jól néz ki, jól tartja magát...

A drogot pedig azért használja - elmondása szerint -, mert meghalt az anyukája, és képtelen a mai napig feldolgozni...

Segítenem kell neki, nem hagyhatom el. Imádom.

Sokszor mondja, hogy becsüljem meg, mert velem mindig rendes lesz, soha nem használna ki, de kicsit félek...

Mi a teendőm? Megpróbáljam lebeszélni? Úgysem fog menni.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook