Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A 6 éves gyermekem 17 kiló és nagyon rossz evő, tud valaki valami megoldást, hogy megjöjjön az étvágya? fórum

A 6 éves gyermekem 17 kiló és nagyon rossz evő, tud valaki valami megoldást, hogy megjöjjön az étvágya? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. okt. 29. 13:59

Az én lányom ennyi sem volt. Még 7 évesen is alig érte el az iskolás 16 kilós súlyt, pedig még magas is. Én is ilyen voltam, tehát tudom, hogy a legrosszabb, amit tehetsz, hogy erőlteted az evést. Nálunk megoldódott magától, most 11 éves és elkezdett farosodni végre.:-)(na jó most kezd normális súlya lenni)

Nálunk sokat segített a bérescsepp+polivitaplex koktél. A vitacolant az orvos nem ajánlotta, mert hashajtó hatású. Kórosan sovány gyerekeknél az meg nem túl szerencsés.

2008. okt. 29. 13:52
Azt mondják, hogy a Vitacolan (vitamin készítmény) étvágyjavító is.
2008. okt. 29. 13:52
Én is nyiszlett, rosszevő krapek voltam, kb. hasonló súllyal, aztán 10 évesen belehúztam, és most 180cm/75kg paraméterekkel rendelkezem. Azt utáltam legjobban, mikor erőltették az evést, és a súlyommal nyaggattak. Olyankor nem ment le egy falat sem.
2008. okt. 29. 13:50
A 6 éves gyermekem 17 kiló és nagyon rossz evő, tud valaki valami megoldást, hogy megjöjjön az étvágya?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook