Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A 40 körüli család nélküli pasik miért nem pánikolnak? fórum

A 40 körüli család nélküli pasik miért nem pánikolnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
62. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 14. - Writingsmurf)
2015. nov. 1. 14:21
Gábor Zsazsának sem volt (Éppen!) férje és pont ebben a korában vagy 6 évig. Mégse érezte rosszul magát, sőt remekül van 98 évesen és boldog, hogy nem ő az ünnepelt halottak napján :O)
61. 2ab16d5612 (válaszként erre: 60. - Unom)
2015. nov. 1. 14:09
Hát nem :D szerencsére kívül belül klappol minden a választottamnál :D és még engem is el tud viselni. Tiszta haszon XD
60. unom (válaszként erre: 58. - 2ab16d5612)
2015. nov. 1. 13:56
Persze, de az ilyenek nem is jönnek szóba társként, szerintem nálad se :)
59. Barát.Á. (válaszként erre: 1. - Writingsmurf)
2015. nov. 1. 13:55

Megválaszoltad kérdést azt hiszem. Párommal öt éve járunk, ő negyven hároméves, tehát 38 éves volt. Körbe rajongták a nők, (például nővérek, klinikán jó módú páciensek is, mint utóbb megtudtam), kilenc éve is, mikor először találkoztunk. És akkor is, mert orvos és a jó pasi minden téren.

Most 43 évesen házasodott és tavaly kérte meg a kezem. Nem kért abból, hogy a külsőségek legyenek a mérvadók és megvárta amíg a rajongáson és vonzódáson túl, tisztán látjuk egymás többi érzését is. Ne egy futórománcból legyen, egy elrontott házasság. Amúgy ebben egy húron pendülünk. A pasik állítólag, 30-35 évesen gondolnak először maguktól a saját gyerekre, és ez után el telik az a 3-5-8 év. Legalábbis minden forrás ezt írja. És férfiaktól is ezt hallom.

58. 2ab16d5612 (válaszként erre: 56. - Unom)
2015. nov. 1. 13:53
Egyébként meg bizonyos értelmi szintnél nem kell ész.láthatóan agyhalottak képesek a hétköznapi életre. Nekik nem gond az ész.ami sosem volt nem fog hiányozni se
57. 2ab16d5612 (válaszként erre: 56. - Unom)
2015. nov. 1. 13:51
Hát. Volt ilyen megboldogult ifjú koromban XD
56. unom (válaszként erre: 55. - 2ab16d5612)
2015. nov. 1. 13:47

Jó, de mi van, ha megszólal? :D

Vagy a szexhez nem kell beszélni?

55. 2ab16d5612 (válaszként erre: 54. - Unom)
2015. nov. 1. 13:44
Első benyomásként egyiknek sem... :) de én se a lelkét akarom látni hanem a dögös kis testét. Amikor mosolyog a kis gödröcskét az arcán. :D
54. unom (válaszként erre: 53. - 2ab16d5612)
2015. nov. 1. 13:34
Amelyik pasinak nem fontos az ész,. azzal nem érdemes foglalkozni, rögtön kuka. Esetleg egy éjszakára megteszi.
53. 2ab16d5612 (válaszként erre: 52. - 2ab16d5612)
2015. nov. 1. 13:31

Ezzel nem azt mondom hogy csak az a lényeg hogy hogy néz ki a nő de nekik elsősorban nem az eszünk és a lelkünk kell :D

Azért kedvesek a pasik a nőkkel mert nálunk van az összes p.na XD

52. 2ab16d5612 (válaszként erre: 43. - Channa*)
2015. nov. 1. 13:30
Rossz körökben mozogsz. Mert nálunk pl videkén egyáltalán nem ilyenek a nők mint amilyennek leírod őket. Szóval vannak ilyenek de nem ez a nagy átlag. Ez egy réteg. A pasik viszont először a farkukkal gondolkodnak(itt is tisztelet a kivételnek) csak aztán nézik a belső értékeket.
51. Channa* (válaszként erre: 46. - Kristo_f)
2015. nov. 1. 13:30

Nézd meg az FB-t! A tinitől az idősebb korig nem olyanokat látsz, akik pózolnak talpig sminkben a fotókon? Én csak olyan fotókat látok, ahol ilyenek a nők, és nem csak tinik. Itt is van jó pár nő, aki képtelen feltölteni olyan fotót, amin nem pózol, nincs rajta 1 kg vakolat. Tényleg ilyenek a nők? Hátravetett fej, kipucsított fenék?


És már írtam az előző hozzászólásomban az egymás feltartásáról. Több 30 feletti pasi ismerősöm járt így. 9 évet együtt éltek, közös lakás, stb, majd rájönnek, hogy nem is szeretik egymást, sőt sosem éreztek ilyet és ekkora a pasi már 32 éves...Ezután már nehezebben talál magának olyan nőt, akivel leélné az életét, de ettől még akar és nincs vele probléma...

2015. nov. 1. 13:28
Tudod, nem mindenki társfüggő, ez az egyik. Nem ők fognak szülni (ha akarnak gyereket, akkor sem), ez a másik.
49. Channa* (válaszként erre: 48. - Kristo_f)
2015. nov. 1. 13:21

Pont az öreg kor miatt is kell tudni jól választani. Ha az első hónapokban nem érezzük jól egymás társaságában magunkat (most nem a szexről beszélek), akkor az később sem lesz jó.

Szerintem nem vagyunk szerencsés kivételek, biztos sokan vannak így, mint mi.


Én azt nem tartom jó dolognak, ha évekig feltartják egymás pl. a fiatal éveikben, aztán rájönnek, hogy ja, ezzel nem akarok közös gyereket és nem akarok tovább együtt lenni vele.

Ha legtöbben nem jönnének azzal, hogy az első pár hónap a rózsaszínköd, amikor nem lehet szerintük gondolkodni, akkor nem lenne ennyi félresiklott kapcsolat. És akik ezt hangoztatják, azok tényleg úgy is élnek. Ha nem érzik a szerelmet, akkor is eljátszák, hogy rózsaszínköd van és nem tudok gondolkodni, mert az olyan klassz dolog.....

48. kristo_f (válaszként erre: 44. - Channa*)
2015. nov. 1. 10:46

Szerencsés kivételek mindig vannak, még ha fél év vagy 7 hónap is csak az együttjárás.

Az a véleményem/szlogenem, hogy ne azt vedd el aki nélkül nem tudsz élni, hanem akivel együtt tudsz élni

Ez meg csak tartós akármennyi idő alatt dől el.

És a másik buktató az öregség, amikor napi 24 órát együtt vannak mint nyugdijasok

Jártam egy nővel elég tartósan. Egy munkahelyen dolgoztunk és együtt is éltünk

10 évet bírt ki a kapcsolat, igaz minden más is közrejátszott/főleg én/

47. kristo_f (válaszként erre: 45. - BeYOUtiful)
2015. nov. 1. 10:40

de latod, tapasztalod, hallod."


Igen, igy értettem én is

A férfiak meg nem beszélnek nyiltan, ilyenek. Esetleg közeli jóbaráttal de fórumokon nem

Lenne pedig mit megbeszélni sokunknak

Ilyenek vagyunk , na :)

46. kristo_f (válaszként erre: 43. - Channa*)
2015. nov. 1. 10:37

Ilyenek a mai nők?

Kenyerem javát +ettem és volt sokkal fiatalabb barátnőm is, de én nem találkoztam ilyennel, illetve találkoztam szépen ápolt sminkelt nővel, de közelsem volt olyan mentalitása, mint aminek leirod a mai nőket. Ez a jellemzés inkább késői tini korra hajaz.


Ugyankkor azt vallom, aki 30-35 éves koráig nem talál megfelelő párt egy életre, ott a férfinek van valami "marhasága"

Nem irok számot, de annyi idősen egy normális férfi kipróbál jópár nőt és ha nem talál, az nem a nő/nők hibja szerintem

45. beYOUtiful (válaszként erre: 42. - Kristo_f)
2015. nov. 1. 10:27
Nem nezed, de latod, tapasztalod, hallod. Regen ugye ervenyben volt a modas, hogy az asszony szoknyaja mindent eltakar. Ma mar ez nem igy van, a nok maskent tekintenek magukra es ennek egyik következmenye, hogy nyiltan beszelnek pl. a parkapcsolatukrol (is).
44. Channa* (válaszként erre: 42. - Kristo_f)
2015. nov. 1. 10:20

Szerintem is így állnak hozzá legtöbben. Engem sem és az ismerőseimet sem érdekelte, hogy másoknak nem sikerült, annak ellenére sem, hogy mi többször megkaptuk, hogy nem leszünk együtt sokáig. Már nem mondják. Úgy tűnik a 28 év elég hosszúnak sikeredett:D

Azzal viszont nem értek egyet, hogy nem fél év után. Na jó, mi 7 hónap után házasodtunk össze:D

Ja, normálisak vagyunk:D

2015. nov. 1. 10:16

Szerintem a férfiakat is zavarja, csak nem pánikolnak emiatt, azaz nem úgy csinálják, ahogy a nők többsége, mert ugye a nők egy része sem pánikol, ha nincs mellette pasi.

Van több 30-35 éves pasi ismerősöm, akiknek nincs párja és bár nem beszélnek minden nap erről, de időnként elmondják, hogy sajnos nem találnak maguknak megfelelő partnert, és nem azért, mert a párkapcsolaton belül függetlenek akarnak lenni, hanem a mai nők mentalitása miatt. A legtöbb férfit nem érdekli az, amit a nők nagy többségét érdekli (műköröm, plasztika, smink, stb.), ők olyan nőt akarnak, akik természetesen igényesek magukra, de nem ilyen áron. Igaz, egy normális nő nem dől a kardjába mert leesett a műkörme, vagy kócos lett a haja, de sajna sok nőt csak ez érdekli, élteti....erre meg melyik pasi kíváncsi?

42. kristo_f (válaszként erre: 35. - BeYOUtiful)
2015. nov. 1. 10:15

unlike!

sENKI NEM AZT NÉZI HOGY AZ ISMERŐSNEK/ROKONNAK NEM SIKERÜLT A HÁZASSÁGA, HANEM AZT GONDOLJA NEKI IGENIS SIKERÜL/BOCSKAPSZLOK/ hiszen ismerkedéskor még minden happy

És nem fél év után házasodik a normális ember

Ettöl még befuccsolhat persze a házasság

2015. nov. 1. 10:11
szerintem a nőknek sem kéne pánikolniuk. A kapkodásból mindig csak a baj van.
40. kristo_f (válaszként erre: 11. - 73829699c0)
2015. nov. 1. 10:11

Járjon minden ilyen férfi vignettával a homlokán , hogy jajdeszar nekem mert nőtlen vagyok?

És igen, a férfiak nem beszélnek ilyenröl még férfi fórumon sem, ami igen kevés van, az is max a potenciárol szól


Nagyon nagyon kevés kivételtöl a késői 50-es évek után bukik ki a legényemberség hátrányai

Akkor már nincs "minden héten" új csaj és esténként unalmas már a lemezjátszón az Eroica vagy az Appassionata

Ha meg lerobban, max a szomszédasszony vásárol neki be szivességböl.

39. Miss Jane (válaszként erre: 35. - BeYOUtiful)
2015. nov. 1. 10:09
Hello, likeolnám ezt a hozzászólást, ha lehetne :)
38. globus (válaszként erre: 36. - 123e772adb)
2015. nov. 1. 10:08
Nekünk csak maradt a "mi lett volna, ha?"....
37. 73829699c0 (válaszként erre: 24. - Vessla)
2015. nov. 1. 10:00
Legyen, én elfogadom,emiatt nem török senki feje fölött pálcát.
36. 123e772adb (válaszként erre: 34. - Globus)
2015. nov. 1. 09:58
Sajnálom. :( Az én legjobb barátom is most márciusban lett öngyilkos. Tudtuk, hogy rossz a helyzet nála, de ezt senki nem nézte volna ki belőle. Érthetetlen az egész! Én még aznap beszéltem vele, de nyoma sem volt, utalni sem utalt rá. Igaz reggel 9 kor hívott, és az orvosszakértő szerint éjfél-1 óra között történt a dolog.
2015. nov. 1. 09:57
Talan azert, mert a mai negyvenesek generacioja annyi sz@r kapcsolatot/hazassagot lat maga körül. Azok fenyeben a szingliseg maga a mennyorszag. :)
34. globus (válaszként erre: 13. - 123e772adb)
2015. nov. 1. 09:52
Ő is szertelenül vidámnak, sőt mármár komolytannak tűnt. Minden buliban benne volt, úgy viselkedett sokszor, mintha 16 éves lenne. Ki tudja, mi jászódott le benne, de utóbbi hetekben a barátnő miatt tett furcsa megjegyzéseket. Sajnos nem figyeltünk oda rá, bár azt mondják, hogy aki meg akarja tenni, annak sikerülni fog legközelebb.
33. unom (válaszként erre: 19. - 73829699c0)
2015. nov. 1. 09:50

Arra sem csak a család lehet megoldás. Sok házasságban nem is az.

Szerintem nem mindegyik ugyanúgy éli meg, ők is különbözőek.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook