Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A 4 éves kislányomnak milyen szemüveget érdemes venni? fórum

A 4 éves kislányomnak milyen szemüveget érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 25. 17:28
Ne aggódj, nem lesz gond, én is 4 éves korom óta hordok szemcsit (már 34 vagyok), sosem emlékszem, h probléma lett volna kicsi koromban belőle. 15-30 éves koromig k.lencsét viseltem praktikai és esztétikai megfontolásból, aztán 30-on túl öntudatra ébredtem, h és szintén esztétikai megfontolásból vissza a szemüveg. :D Ahol keretet választotok, ott segítenek, optikusok, értenek hozzá. Érdemes Ofotértbe menni, én mindig oda megyek, nagy a választék, és árban is rendben van, és több évtizedes tapasztalat.
2013. febr. 25. 15:07
Ti tudjátok milyen a cilinderes szemüveg? Én most fogok utánaolvasni. Most ezzel a cilinderrel vastagszik a szemüveg?
2013. febr. 25. 15:05
Köszönöm a válaszokat! Kicsit félek, hogy hogy fog tudni rá vigyázni. Kicsi még. Nem is igazán tudtam még én sem erre felkészülni,hogy a gyerekem mostantól szemüveges lesz. Nekünk 3 hónap múlva kellesz visszamenni.
4. zsoka1984 (válaszként erre: 2. - Jennifer lopez)
2013. febr. 25. 15:03

Én is most voltam szemüveget csináltatni, a 7 éves fiamnak. Mi az ofotértnél csináltattuk, és azt kérdezték, mikor kell visszamenniaz orvoshoz, mert ha fél éven belül, akkor nem érdemes drága lencsét rakni bele.

Nálunk a kék volt a lényeg, végül a lányok rábeszélték egy vagányabbra.

3. Katinkaboszi (válaszként erre: 2. - Jennifer lopez)
2013. febr. 25. 14:57

Kicsinek műanyag üveget érdemes, mert az nem törik és nem kell cserélni folyton :)

A keret pedig műanyag általában, de szólnak, ha az nem való kicsinek amit választottál:D

2013. febr. 25. 14:51
Már néztem egy műanyagot, nem is volt drága, de azt sem akarom, hogy 1 hónap múlva eltörjön. Mindegy neki, csak rózsaszín legyen.:)
2013. febr. 25. 14:50
4 éves kislányomnak szemüveget írtak fel. Milyet érdemes neki venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook