Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A 3. babát várjuk! fórum

A 3. babát várjuk! (beszélgetős fórum)


1 2 3
38. cirmesitompika (válaszként erre: 37. - Hack Moni)
2009. márc. 5. 11:52
Köszi, remélem hamarosan újra tag leszek.:-)
37. Hack Moni (válaszként erre: 32. - Cirmesitompika)
2009. márc. 5. 10:54
Nagyon sajnálom ami veled történt,vigyázz magadra és várunk vissza.
2009. márc. 5. 10:43
Köszi mindenkinek, Adrienn04: külön gratula, és sok sikert!
35. bb52f751dd (válaszként erre: 32. - Cirmesitompika)
2009. márc. 5. 10:28

Nagyon sajnálom,hogy rossz hírekkel jöttél...reméljük,nemsokára jó hírrel térsz vissza!

Vigyázz magadra!

34. 3b41f6053f (válaszként erre: 32. - Cirmesitompika)
2009. márc. 5. 10:16

Én is nagyon sajnálom!


Én már nem várom a 3. babát,mert február 18.-án megszületett.


Remélem hamarosan ismét kopogtat a gólya.

Nekem is volt egy vetélésem és lelkileg nagyon padlóra küldött:(

33. Detti05 (válaszként erre: 32. - Cirmesitompika)
2009. márc. 5. 08:23
Szia,nagyon sajnálom ami veled történik,tudom milyen nehéz,de fel a fejjel.
2009. márc. 5. 08:12

Sziasztok!

Sajnos megszűnök. Tudom, én nyitottam, de már nem várjuk a 3. babát. Holnap missed ab. De remélem hamarosan újra belépek, mint érintett.

2009. márc. 4. 11:46

[link]

Olyan szép! Egy másik fórumon ajánlották, hallgassátok meg!:)

2009. márc. 3. 17:09

Sziasztok,gratulálok minden nagycsaládosnak.

Mi is szeretnénk a 3.babát,de elég sokat várat magára.Nekünk van egy nagylányunk 9 éves Szimonetta és egy fiunk 6 éves Kristóf.Több mint 1 éve próbálkozunk,januárban végre sikerült is,de amilyen sokára jött olyan gyorsan ment.1 hetet feküdtem kórházba,de elvetéltem.Nem adjuk fel 2 hetet kellett várnunk,mivel nem kapartak pici volt még a baba és kitisztult teljesen.Bízunk benne,hogy minél előbb beköltözik a pici pocaklakó.

2009. márc. 3. 17:03

Sziasztok!

Mi is a 3.-ik babánkat várjuk. Van 2 lányom, nagy 7, kicsi 3 éves. Én most 14 hetes vagyok, és szeretnénk egy kisfiút, de ha lány lesz az se baj, csak egészséges legyen.

2009. márc. 3. 14:07

sziasztok!


Szeretnék csatlakozni, hisz mi is a harmadik babát várjuk.

34. hetes vagyok és ismét kiscsajt várunk.

27. gerduska (válaszként erre: 24. - Hack Moni)
2009. márc. 3. 13:59

Sziasztok.

mondjuk nekem közrejátszott az is,hogy 3babát elvesztettem,+a terhességem alatt adtuk el a lakásunka,és vettünk családiházat.

meg nekem a kicsi 2éves volt,a nagy meg 7,pont akkor kezdte a sulit mikor szültem.:))

ja és noel 4100grammal született,gondolhatjátok hogy a végén már /augusztusba/ alig "éltem":))

örülök hogy minden rendbe veletek,Moni:))

26. cirmesitompika (válaszként erre: 23. - Anyóka4)
2009. márc. 3. 09:56
Szörnyű lehetett. Ez biztos nem vigasz, da a bátyám halva született a köldökzsinór miatt épp abban az évben, mikor anyám édesapja meghalt. Mit élhetett át. Erre jöttem én 1 év mulva és még hugom meg öcsém is. Szóval talpra állt. Csak ennyi. Kitartás!
2009. márc. 3. 08:33
sziasztok!Nekünk is van 2 kislányunk Mia 3.5 éves Tifani 2 éves mi is szeretnénk még egy picit már fél éve próbálkozunk de sajnos nem akar összejönni de bízunk benne hogy hamarosan sikerül!mi amúgy is nagy családban nőttünk fel mi is 3-an voltunk testvérek!nekem nagyon tettszett hogy ilyen sokan voltunk mindig volt/van kire számítani akárcsak egy beszélgetés erejéig meg viszonylag elég jó testvérek vagyunk!
2009. márc. 3. 06:21

Na ugy látszik csak témát kell feldobni és azért csak összejövünk.

gerduska:hála istennek nekem semmi problémát nem jelent,bár az is igaz,hogy az én két nagyfiam már tényleg nagy és sokat segitenek a kislányommal már több a gondom de csak azért mert nagyon elkényeztettük.Azonkivül nekem olyan párom van aki maximálissan mindenben mellettem van és ha tud segit,bár nagyon sokat dolgozik.

23. anyóka4 (válaszként erre: 19. - Cirmesitompika)
2009. márc. 2. 20:05

Szia!

Igazából nem derült ki, valószínűsítették, hogy a köldökzsinórba tekerte bele magát. Mást nem találtak nála, teljesen egészséges volt.

22. gerduska (válaszként erre: 20. - Hack Moni)
2009. márc. 2. 19:42

bocsi hogy ilyet kérdezek,de te hogy birod 3gyerek mellett a 4iket várni.??

én kikészültem teljesen..:)))))))lehet közrejátszik az nálam, hogy sokat vagyok egyedül,és az összes gyerekekkel kapcsolatos dolgot nekem kell megoldani..

21. gerduska (válaszként erre: 20. - Hack Moni)
2009. márc. 2. 19:40

szia.én vagyok..:))

ide ide pillantgatok,és ha olyan a téma, irok..

nekem inkább kikapcsolódást jelent az internet a srácok mellett..

2009. márc. 2. 19:19
Na ez a forum is megakadt,az összes nagycsaládos vagy avval foglalkozó forum eltünik,lehet,hogy ez a sok gyerek miatt van?
19. cirmesitompika (válaszként erre: 18. - Anyóka4)
2009. febr. 26. 08:48
Gratulálok nektek. Mi történt 36 hetese? (Persze, csak ha nem veszed tolakodásnak)
2009. febr. 25. 08:36

Sziasztok!

Nekem van egy 17 éves lányom, 10 éves iker fiaim, s 5 hetes a pici fiam. Sajnos mi is veszítettünk el babát 1 és fél éve (36 hetesen).

Én még nem kaptam ilyen megjegyzést, hogy a támogatások miatt szülök, de még előfordulhat.

2009. febr. 25. 08:26

Sziasztok!

Mi újság nagycsaládosok?

2009. febr. 24. 18:08
Én azt hiszem a családi pótlék miatt nem érdemes szülni(pedig én is ezt kaptam)Nekem legalább a duplája elmegy a gyerekekre,hogy csak ebből hogy tud megélni egy ekkora család?
15. Margitnéni (válaszként erre: 13. - Fbab8271ce)
2009. febr. 24. 12:34

Az a baj,hogy nagyon sokan tényleg csak azért szülnek harmadik-negyedik gyereket, mert több a családipótlék. Van ahol az egész család ebből él, bár ők biztos nem fórumoznak itt velünk.

De még az én főiskolát végzett barátnőm is azért szült harmadikat, meg negyediket, hogy ne kelljen dolgozni menni. Arra nem gondolt, hogy egyszer minden gyerek megnő, és akkor mi lesz. Arról nem beszélve, hogy már két gyerek után is örökké panaszkodott, hogy neki nincs ideje.

Sajnos az emberek általánosítanak.

14. bb52f751dd (válaszként erre: 13. - Fbab8271ce)
2009. febr. 24. 11:45

Teljesen egyetértek Veled!

Nekem soha eszembe se jutott...nem is tudtam a kedvezményekről,ezek nekem csak kellemes meglepetések voltak...

A szocpolt két gyerekkel vettem fel,de azt is csak azért,mert elváltam...ha nincs válás,fel se vettük volna..Ja,és az is úgy sikerült,hogy épp tök véletlen a 35.szülinapom előtt 1 héttel kelt el a lakás,így még belefértem.

2009. febr. 24. 11:38

"A szociológus szerint a családi pótlék összege eddig sem volt különösen magas, értéke jelentősen csökkent a 20 évvel ezelőttihez képest."

Bocs, kicsit off, csak azért tettem ide be: mert állandóan azt kapják a nagycsaládosok, hogy mennyi támogatást , kedvezményt kapnak... de el nem hiszem, hogy aki vállalkozik még egy babóra, erre gondol, csak ha már van 3 gyerek, kénytelen szembesülni vele, milyen rosszmájú emberek vannak.(tőlem is kérdezték már: ugye a szocpol miatt kellett(!) a 2. baba...!!!mondom mi van???használt házat vettünk, jóval előtte, mikor még tervben sem volt....

2009. febr. 24. 11:22

Én sem vagyok idevaló, de egy kicsit beleéltem magam, mi lenne, ha nekem is lett volna három. Fiatal koromban nagyon szerettem volna, sőt az első után úgy éreztem, hogy a gyereknevelés teljesen kitölti az életem, csak ezzel szeretnék foglalkozni, és ahhoz, hogy boldog legyek legalább öt gyerek kellene.

Végülis kettő van, de volt, amikor annyira rossz helyzetben éltünk, hogy örültem, hogy nem lett harmadik.

De nincs szebb dolog a nagy családnál, talán mert én egyke vagyok. Úgyhogy ha stabil a háttér, és nem kell a gyerekeknek majd nélkülözni, akkor ennél szebb dolgot el sem tudok képzelni.

Gyönyörű szép nagy családokat kívánok nektek lányok!

11. bb52f751dd (válaszként erre: 7. - Hack Moni)
2009. febr. 24. 11:20

Gratulálok!:)

Bátrak vagytok:)))

2009. febr. 24. 11:18
nagyon gratulálok a kicsihez!!!nekem is 3 gyerekem van Ádám 9 éves Zsanett 5 ,és patrik 7 hónapos lesz..
2009. febr. 24. 11:16

Hú, de gyorsan beindultatok.

Mindenkinek köszi, és jó egészséget kívánok.

Most dolgom van.

Majd leszek.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook