Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Szülészeti Klinika-mennyi a hálapénz? fórum

Pécsi Szülészeti Klinika-mennyi a hálapénz? (tudásbázis kérdés)


16. mandulacska2 (válaszként erre: 15. - Hexacska)
2011. okt. 7. 10:49
Köszi szépen.:) Mi is kb. ennyit tervezünk, max. 50-t. Még azon gondolkoztunk, legalábbis férjem, hogy 40-t a dokinak+20-t a szülésznőnek, ha rendes. Szülésznőt nem fogadunk. Te kinél szültél? Lehet, hogy már írtál valamelyik fórumon, ismerős a felhasználóneved. Én a Pankához járok.
2011. okt. 7. 01:32
Szia! Én augusztus végén szültem és 40-et adtunk meg egy üveg pálinkát. :) Nem kevesellte egyáltalán.
2011. aug. 3. 16:46
Kismamák! Akár mennyit adtok, akkor se látnak el jobban, nem kell túlzásba vinni.Aki 100 000 Ft-ot tud adni, az miért nem magánklinikán szül? Ott se kerül sokkal többe.
2011. aug. 3. 09:52
Sziasztok! Én ugyan nem pécsi vagyok, hanem szigetszentmiklósi. A Baross utcai Klinikán fogok szülni egy igazgató-helyettes dokinál. Én 40.000-et gondolok neki adni, mivel előtte jó párszor ugye megy hozzá az ember a magánklinikára és ott alkalmanként elkértek 15-18.000 ft-ot attól függően, hogy volt-e a CTG mellett vizsgálat és UH is. Szerintem mindenkinek megterhelő kisbabája születésekor, amikor amúgy is annyi kiadása volt és lesz ezzel kapcsolatban 100.000-et kiadni.
12. mandulacska2 (válaszként erre: 10. - Manyik)
2011. aug. 2. 11:03
Ja várjál. Látom, te bogyiszlói vagy. Pécsett szülted, vagy máshol?
11. mandulacska2 (válaszként erre: 10. - Manyik)
2011. aug. 2. 11:02
Megkérdezhetem, hogy ki ez a professor? Privátban is jó, ha nem akarod a fórumon.
10. manyik
2011. aug. 2. 09:32
Szia! Én tavaly augusztusban szültem ott a kislányomat, professzornál. 45.000 ft-ot adtunk, az utolsó vizsgálatnál, igaz mi havonta egyszer amúgy is járunk a magánrendelésére, ott 7.000 a tarifa. Amikor pedig a 6hetes ellenőrzésre mentünk vissza, akkor vittünk neki egy üveg vörösbort, aminek a kb. árát le is vonta az akkori vizsgálat árából, tehát kevesebbet kért. És most várjuk a második babánkat, november végére, szintén ott szeretnék szülni és nála (hozzájárunk a mai napig), és most sem tervezünk többet adni. Nekünk is elég megterhelő, de azt sem szeretnénk, hogy nem adunk, hiszen mégiscsak meg van fogadva.
9. mandulacska2 (válaszként erre: 8. - Slavi)
2011. júl. 29. 12:01
Köszi. Igen, mindenképp akkor adok majd csak pénzt. Nem szeretném, ha vágnák a képet, hogy keveslik. Nem tudom, lehet, hogy nem is tenné, de azért benne van az emberben a félsz.
2011. júl. 29. 11:43

Én szolnoki vagyok. Nekem volt fogadott orvosom. Beosztása szerint osztályvezető főorvos. Császárral szültem és én "csak" 30.000 forintot adtam. A doki megköszönte és azóta is tök rendes velem ha vizsgálatra megyek.


Szerintem adj annyit amennyit tudsz. De csak mikor engednek haza a kórházból. Mert ha kevesli a pénzt már nem tud kiszúrni veled.

2011. júl. 29. 11:30
Úgy szokás hogy a vizsgálat 10x-szeresét adják. Meg számít a doki beosztása is. Épp ezért nem fogadtam, nem bírtuk volna fizetni.
6. mandulacska2 (válaszként erre: 5. - Monyec83)
2011. júl. 29. 11:15
Köszönöm. Elvileg az én dokitippem se mond konkrétat, valakinek azt mondta, hogy 50 és 100 között szoktak adni. Hát most ebből mit csináljak?
2011. júl. 29. 11:13

Bocsi, hogy beleszólok. Én Bp-i vagyok. Az itteni klinikán (az I. női)nincsenek fix tarifák. Amit tud adni valaki azt elfogadják. De helytől függetlenüllehet olyan, hogy az orvos az elejénmegmondja, hogy elvállal, de ennyiért. Na én ahhoz az orvoshoz biztosan nem mennék.

Kellemes babavárást!

4. mandulacska2 (válaszként erre: 3. - Af1fde488c)
2011. júl. 29. 10:51
Hát annyit biztos nem adnék. De gondolom Bp-en minden drágább.
3. af1fde488c (válaszként erre: 2. - Mandulacska2)
2011. júl. 29. 10:48
Én 100-ról hallottam. Ennyit fizetnek Bp-en. De őszintén szólva onnan pénzt elfogadni ahová egy új életet várnak a mai világban, az a legaljasabb dolog, de hát ugye mondják az vállaljon gyereket akinek pénze van. Kegyetlen az élet, az első pillanattól.
2011. júl. 29. 10:39
Sziasztok. Most novemberre várjuk első babánkat, és mindenképp szeretnék dokit fogadni, de nem tudom, mennyi a hálapénz. Sokan mondják, hogy 50 és 100 között, de nekem még az 50 is sok, bár keveset se mernék adni, félek, hogy az nem tetszik nekik. Ki mennyit ad? Friss élények lennének a legjobbak.
2011. júl. 29. 10:38
Pécsi Szülészeti Klinika-mennyi a hálapénz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook