Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudnám leszoktatni kölyök cicámat arról, hogy játszon az alommal (és saját ürülékével)? fórum

Hogyan tudnám leszoktatni kölyök cicámat arról, hogy játszon az alommal (és saját ürülékével)? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 21. 10:48

köszi szépen a válaszokat. Azóta mintha leszokott volna erről a szokásáról. Legalábbis nem vettem észre.


Két hete került hozzánk a cica, kezdetben elég beteges volt, mert a menhelyen összeszedett valami betegséget. Most gyógyult fel, úgyhogy eddig nem is neveltem olyan erőteljesen. Sajnáltam szegényt.


Most 2,5 hónapos, egészséges és nagyon virgonc, úgyhogy itt az idő a nevelésre is, köszönöm a tanácsokat.

2011. júl. 17. 18:07
Szólj rá erőteljesen, dorgáld meg. Nekünk ez mindig bevált. Ezzel megtanulta már kicsiként a cicánk, hogy mit szabad és mit nem. Azóta is ha valami újabb rosszaságot kitalálna, ugyanúgy rászólok és egyből tudja, hogy nem szabad. És természetesen ha valamit jól csinál, akkor meg megdícsérem minden egyes alkalommal macskamentás jutifalatot kap.
2011. júl. 17. 18:04

igen, van elég játéka a lakásban. Szabadon járhat-kelhet. Plusz az udvarba is kijár játszani....


Bármikor eljár wc-zni, mindig ottragad, játszik az alommal, az étellel.... Órási rumlit csinál.

2011. júl. 17. 18:00
Van elég játéka, amivel foglalkozzon? lehet hogy unalmában csinálja.
2011. júl. 17. 17:44
Másnak is van ilyen problémája?
2011. júl. 17. 17:43
Hogyan tudnám leszoktatni kölyök cicámat arról, hogy játszon az alommal (és saját ürülékével)? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook