Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » ACN-ről vélemény? fórum

ACN-ről vélemény? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 14. 10:32

Problémák valóban mindenhol adódhatnak!

A különbség szerintem abban van, hogy egy "hagyományos" cég pl. gyárt valamit. Azt értékesíti ebből van forgalma, ezért fizet a dolgozóinak, hol többet, hol kevesebbet. Sajnos gyakran az utóbbi!

Az MLM cégek árui, szolgáltatásai SZERINTEM(!) alig alig hoznak pénzt. Ott a pénzmozgás abból adódik, hogy embereket kell beszervezni magunk alá és az Ő pénzüket osztják újra. Mikor egy körből elfogynak a beszervezhető emberek, összedől az egész. A termék vagy szolgáltatás nem tud annyi forgalmat generálni, hogy kifizessék az alul lévőket.

160. Drews (válaszként erre: 150. - Szélanyó)
2012. jan. 14. 10:18
Igen?? Na látod ezt sem tudtam! Úgy látszik engem is "körültekintően" informáltak... Nekem csak azt mondták el, hogy kössek meg 15 szerződést és már enyém is a 110 ezer. Érdekes, hogy azt már a végén mondta el a csajszi, hogy csak akkor juthatok hozzá a jutalékhoz ha kiváltom a vállalkozóit! Hozzáteszem, ez újabb költség...
2012. jan. 14. 09:54

Sziasztok!


Látom itt aztán megütközött az mlm vs. mlm gyűlölök csapata :)

Először is akinek van tapasztalata a szolgáltatásukkal mondana nekem pár szót róla? A cégünket megkereste 2 ACN-es hölgy az adapterrel, tehát a külföldre 1000perc ingyen téma. Nekem tetszett amit mondtak. Megbízható a szolgáltatás? Nincsenek kimaradások? Nem rossz a vonal minősége hasonlók.

158. toyboy (válaszként erre: 157. - Rubeola80)
2012. jan. 14. 09:35

Még egy hagyományos munkahelyen is előfordul, hogy időlegesen vannak problémák. Ez alól semmilyen üzlet nem kivétel. Tény azonban, hogy abban az üzletben amiről én beszélek, amit befizetem, azért azonnal meg is kaptam a saját aranytömbömet, amit a cég ha úgy döntök bármikor visszavásárol tőlem. De van egy jó hírem is mivel látom, hogy "izgulsz" értem. Működik az üzletünk!!!!!!!

Ebből az üzletből senki nem távozott még úgy hogy legalább -ha nem is csinált semmit a befektetett pénzét vissza ne kapta volna.

Az ACN üzletben, sok keserű szájízű emberrel beszéltem már, vagy olvastam bejegyzéseiket.

Gondolom, kedves rubeola80, hogy te abból amit most csinálsz már rég milliomos lettél, és ezért osztod az észt mindenkinek.

Ezzel szemben én azt állítom, hogy tudok egy üzletet, ahol ugyan dolgozni kell, de megéri.

157. rubeola80 (válaszként erre: 156. - Toyboy)
2012. jan. 13. 22:48

Ó, milyen kár, hogy "beragadt", de nem baj fizesse csak mindenki a belépés költségeit! Csak rajta, rajta!

Nem fura, hogy minden MLM csak addig szuper amíg nekünk kell fizetni?!

156. toyboy (válaszként erre: 125. - C1c9341a3a)
2012. jan. 13. 13:44
egyetértek. Bár a mi táblánk egy kicsit be ragadt de ezzel együtt is hamarosan kifizető helyen leszek.
155. rena79
2012. jan. 12. 18:48
Engem is megkerestek de itt a neten utána olvastam és nem mentem bele , de örülök neki pedig én szeretem az üzletkötősdit, de amugy egy csomó helyre kell fizetniük kártéritéseket , de mondjuk a net sokmindent ír de én valahogy mégis ugy éreztem nem kell ez nekem , egyébként meg már olyan kevés embernek van vezetékese hogy hamar elfogy az ügyfélkör.... de ez csak az én véleményem...
154. michelle.r (válaszként erre: 152. - Szélanyó)
2012. jan. 12. 18:46
Ne kezdd! ;))
153. michelle.r (válaszként erre: 150. - Szélanyó)
2012. jan. 12. 18:46
Ez így van. Viszont a feletteseidnek is elemi érdekük, hogy te kvalifikált "versenyző" légy, ezért kérhetsz tőlük segítséget. Senki nem tiltja, hogy az ő ismerőseik csatlakozzanak hozzád.
152. szélanyó (válaszként erre: 148. - Toyboy)
2012. jan. 12. 18:44

Mi is az az új üzlet??? És mennyit kell befektetni???

:)

151. szélanyó (válaszként erre: 146. - Rubeola80)
2012. jan. 12. 18:43

Teljesen igazad van !! Előbb kellett volna idelátogatnom. De már késő. Mindegy megmarad, aztán ha úgy adódik lehet hogy találok egy két üzletfelet, de ez tényleg nem az én világom :((

Azért köszi :)))

150. szélanyó (válaszként erre: 147. - Drews)
2012. jan. 12. 18:42

Igen, igazad van !!! nem voltam elég körültekintő :(((

De a 110 ezer forint akkor van ha a 15 szerződés mellé, még 2 tag becsatlakozik mint képviselő :(((

149. rubeola80 (válaszként erre: 148. - Toyboy)
2012. jan. 12. 07:40
Én kíváncsi lennék rá! Ez is MLM rendszer?
148. toyboy
2012. jan. 11. 23:16
Engem is sokat "gyúrtak" ezzel az üzlettel. Ígértek, fűt-fát. Lesz ehhez kapcsolódó kábel tv, gázszolgáltatás internet, meg minden. Engem már akkor sem érdekelt, de nagyon erőszakosak voltak és ki akarták csikarni az azonali döntést. Nem léptem be és örülök. Ehelyett megtaláltam azt az üzletet amiben nincsenek apróbetűk és válság sújtotta világunkban az emberek nyitottak rá. Szívesen elmondom majd annak, akit ez érdekel.
147. Drews
2012. jan. 11. 21:42

szélanyó: ha beléptél, ismeretes számodra, hogy van négy kereseti lehetőség. Az egyiket ajánlom figyelmedbe: köss meg 15 üzletet a szponzorod segítségével 30 napon belül és kapsz 110 ezer forint bónuszt. Ez visszatéríti az "elvesztett" összeget, és utána felejtsd el az ACN-t ha nem a te világod.

Engem is be akartak szervezni, de utánaolvastam és mint üzletépítés nem az én világom. Maximum csak a szolgáltatást fogom igénybe venni.

146. rubeola80 (válaszként erre: 145. - Szélanyó)
2012. jan. 11. 18:15

Nem szoktam védeni az MLM cégeket, de azt kell mondjam felelőtlen voltál! Azért azt tudhattad volna előre, hogy ez nem a Te világod!

Máskor légy körültekintőbb!

Bocsánat nem akarlak kioktatni, de ha beleolvastál volna pl. egy két fórumba a döntés előtt lehet nem kerültél volna ilyen helyzetbe.

145. szélanyó (válaszként erre: 144. - Michelle.r)
2012. jan. 11. 16:09
Szomorú vagyok :((((
144. michelle.r (válaszként erre: 143. - Szélanyó)
2012. jan. 11. 15:06
Nem.
2012. jan. 11. 14:15

Köszi a válaszokat, én képviselőnek léptem de, megbántam. Nem voltam elég körültekintő, és sajnos nem ez a feladat az amit én szeretnék csinálni :(((

Nem tudom h a belépési díjat vissza lehet e kapni ???

142. michelle.r (válaszként erre: 139. - Drews)
2012. jan. 10. 20:53

Lépj ki hűségidőn belül akár a Telenortól, a T-home-tól, az UPC-től és meglátod, hogy ők is bírságolnak. És mindegyik jóval többet kötbérez, mint az ACN.

Nem tökéletes a cég, de azért nem maga a ördög.

141. michelle.r (válaszként erre: 138. - Szélanyó)
2012. jan. 10. 20:50

Milyen minőségben léptél be? Mert ha telefont rendeltél, úgy 15 napon belül elállhatsz a szerződéstől.

Egyébként ez is benne van a szerződésben ;)

2012. jan. 10. 15:44

Sajnos jobbat én sem tudok mint az előző hozzászóló, próbáld meg az üzletkötődet!

Miért akarsz kilépni?

139. Drews
2012. jan. 10. 09:33
Szélanyó: Aki behozott ebbe a "remek" üzletbe az nem tud neked erre választ adni? Én úgy tudom, hogy nem lehet olyan egyszerűen kiszállni, kötbért kell fizetni, ahogy ez az ACN-nél már bevált... De mindenképp kérdezd meg a képviselőt, aki behozott/rábeszélt az üzletre.
2012. jan. 9. 20:46

Sziasztok Fórumozók!!!

Valaki segítsen nekem S.O.S: -ben hogy ki lehet e lépni az ACN -től ha már befizettem a díjamat képviselőnek !!!

SEGÍTSÉG !!!!!!

137. Drews
2012. jan. 9. 11:08
Gondolom eléggé apróbetűssel van szedve a kötbérre vonatkozó rész. Szólni is fogok az ismerősömnek (ha már az üzletkötő nem mondta el neki), hogy ha idő előtt felmondja a szerződést, akkor újabb "büntetésre", vagyis kötbérre számíthat. Például nekem sem mondta el a "szponzorom", hogy már az első jutalékot is csak vállalkozóival lehet felvenni... Még jó, hogy rákérdeztem. Ugyanis ebben a világban nem szívesen váltanak ki az emberek vállalkozóit. Ezek ugyanis mind pluszköltségek...
2012. jan. 8. 14:31

Igen biztos benne van, csak ezt nem kötik az orrunkra! De miét is tennék, hiszen Ők egy hatalmas amerikai cég, olcsóbban adják az energiát Ők a legjobbak!

Vagy a tények mégsem ezt igazolják?

135. michelle.r (válaszként erre: 134. - Drews)
2012. jan. 8. 11:15
A szerződésben is benne van. Ahogy az is, hogy ha egy éven belül felbontja a szerződést, azért 6.000 ft kötbért fog fizetni.
134. Drews
2012. jan. 7. 23:04

Sziasztok!

Pár napja mondta egy ismerősöm, hogy ACN-es szolgáltatást vesz igénybe. UPC-s volt és most az ACN-en keresztül fizet. De karácsonykor, mint mindenki, így ő is költekezett. Véletlenül 4-5 nappal később fizette be az 1500 forintos számlát. Erre az ACN (most figyeljetek!) 1000 forintos bírságot, kötbért nem tudom mindek nevezzem, szabott ki rá! Az ismerősöm kiakadt és fel is bontja majd a szerződést az ACN-el, szerintem jogosan. Szerintetek hány ember van ebben az országban, aki pontosan fizeti a számláit? Kedves ACN-es üzletkötők! Ugye elmondjátok ezt a klienseiteknek szerződéskötéskor, hogy pengére pontosan fizessenek, mert különben annyi a kötbér, hogy belezöldülnek? Találkoztatok már ilyennel?

Üdv mindenkinek!

133. michelle.r (válaszként erre: 132. - C1c9341a3a)
2012. jan. 4. 22:42

Nem hiszem, hogy fog sajnos. Jó volt a kezdeményezés, de késtek egy évtizedet. Úgy három hete elmentem egy rendezvényre a budaörsi sportcsarnokba. Igencsak kikerekedett a szemem, amikor az egyik TC vagy RVP a színpadon tök komolyan azt mondta, most nincs más dolgunk, mint a hálózatot építeni, hátha az ACN kegyes lesz hozzánk és bevezet egy-két szolgáltatást.


Nem értem a koncepciót, azt látom, hogy nem kevés pénzt költenek fejlesztésre, de egyre inkább az az érzésem nekem is, hogy kb. ezen a színvonalon maradnak.

132. c1c9341a3a (válaszként erre: 131. - Michelle.r)
2012. jan. 4. 22:02

Nem jönnek a szolgáltatások abban az ütemben amiről az ígéret szólt.

Pedig az ígéret szép szó ha megtartják úgy jó :-)

Meguntam.

Másban nem csalódtam ebben igen.

Én sem ragaszkodom az életem árán valamihez ami nem hozza a várt eredményt.

Pedig én aztán védtem őket.

Nincs kizárva azért, hogy valaha ez fog működni, de addig próbálkozom máshol.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook