Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika TB-vel? fórum

Mellplasztika TB-vel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. szept. 30. 10:55
Emlőhelyreállító műtét előtt állok.DrJósvay János főorvost ajánlották.Nem találok friss véleményt ha valaki tudna valamit,netán műtötte nagyon meg köszönném ha megosztaná velem....Dudorka
103. Gondyy (válaszként erre: 103. - Csinicica)
2017. szept. 13. 10:26
ÉN is arrafelé jártam.
102. hisztismirtille (válaszként erre: 101. - Oxanalita)
2016. márc. 8. 23:20
Köszi 😊
101. Oxanalita (válaszként erre: 100. - Hisztismirtille)
2016. márc. 6. 12:44
Menj at a "mellkisebbites tapasztalatok" cimu forumra.Ott jokat ilvashatsz masok mutetjeirol.
2016. márc. 3. 09:09

Sziasztok!

Lassan 1,5 hogy szültem, a ball mellemben olyan mintha "szétesett" volna a zsírszövet picit jobban is lóg mint a másik, emellett hatalmasak is, amitől rengeteget fáj a hátam. Szeretném a segitségeteket kérni, hogy hogyan kihez kell elsősorban fordulni, hogy tb támogatásra elvégezzék a kissebbitő mütétet!? Nagyon köszönöm, további szép napot mindenkinek!!

99. Oxanalita (válaszként erre: 98. - Kitti1209)
2016. jan. 9. 12:12

Szia!Nekem 27en lesz a mutetem Bp en a Szent Imreben.Osszel olvastam itt a hoxa-n Dr Josvayrol jo velemenyeket,kertem idopontot telefonon egy talalkozora,ahol elmondta,hogy lehetseges a tb altal finanszirozott mellkisebbito mutet.

Be kellett mutatnom egy negativ mammografia leletet,aztan megmondta milyen negativ leletek kellenek,mikorra,es mikor lesz a mutet.

Udv,szep napot!

2015. nov. 22. 20:30

Sziasztok.

Valaki le tudná írni ennek az egésznek a folyamatát? Kihez kell először fordulni aztán mi a következő lépés... stb.


Előre is köszi.


Üdv: Kitti

2015. okt. 13. 07:59
Az implantátum cserére lehet kérni TB-t?
96. Nikolll (válaszként erre: 95. - Gundog92)
2015. júl. 8. 22:55
szia sikerült valamit intézned??
2015. máj. 7. 16:53

Sziasztok!


Tud esetleg valaki segíteni abban, hogy mi az első lépés ahhoz, hogy elbírálják, alkalmas vagyok e támogatott műtétre? Pszichiátriai betegségekben szenvedek, beszéltem az OEP-pel, elvileg jogosult lehetek, csak egy állami pszichiáter szakvéleménye kell, nem a sajátomé. Előbb érdemes felkeresni a plasztikai sebészt, aki elküld szakvéleményért? csak úgy találomra nem állíthatok oda egyetlen pszichiáterhez sem, gondolom kell valami kapcsolatnak lennie közte illetve a sebész között. Volt esetleg valaki ilyen helyzetben, vagy ha nem is ugyanilyenben, hova ment először?

2015. máj. 7. 12:55
Sziasztok!! 2gyermekes anyuka vagyok! Gondjaim vannak a melleimmel, úgy nézek ki mint egy 10 éves, fejletlenek. Ez mellett még az egyik bimbóm is befelé forduló. A két fiamat ne is mondjam h szoptattam. Szerintetek tb támogatásra mehetnék ,mert én ebbe bele vagyok már őrülve, ha legkisebb melltartó csak azért van rajtam hogy akinek van. Köszönöm a segítségeteket!
2015. máj. 7. 12:48
Sziasztok!! 2gyermekes anyuka vagyok! Gondjaim vannak a melleimmel,
2015. márc. 25. 16:03
Sziasztok.Tímea vagyok.Négy gyermekem van.Sajnos megnyúltak a melleim és a hasam is csúnya maradt.Hogyan lehet a műtétekre tb támogatást igényelni.Merre induljak?Köszönöm a segítséget.
2014. okt. 6. 17:15
Sziaztók lányok azért irok ide mert kis segitség kénne Nekem is volt mellkisebitésem tb re de igazándiból az érdekelne engem aki mellkisebités útán eset teherbe hogy neki mi volt a tapasztalata fályt a melle vagy nem valaki segitsen már előre is köszönöm
2014. aug. 11. 15:58

Sziasztok!


Sulyos asszimetriával születtem, mert a szegycsontom el volt fordulva. 18 éves koromban azzal megműtöttek, mert már össze nyomta a tüdőm! Azt hittem a mellem is helyre jön, de sajnos nem! A két mellem között még mindig nagy a különbség, de az orvosok azt mondják, hogy nem vagyok jogosult TB támogatásra, mert nem tudom bizonyítani, hogy ebből bármilyen hátrányom van! Mivel a csontozatom sem egyforma így a műtét közel 1 millió forintba kerülne! :( segitsetek kérlek, hogy van-e olyan orvos, vagy segély szervezet, aki valahogy tudna támogatni! 26 éves vagyok, nem merek strandra menni, mert 10 éve azt modta egy srác, hogy korcs vagyok! Nem bírom tovább, gyűlölök így élni, folyamatosan kinoz az undor saját magamtól! Nem akarok párkapcsolatot kialakítani, hogy ne kelljen levetkőzni! Kérlek adjatok ötleteket!


Köszönöm!

2014. júl. 2. 18:04

Sziasztok!



Új vagyok itt, és mellműtétre készülök. Valószínű én TB támogatott leszek, mert asszimmetrikus a mellem, de nagyon feltűnően, teljesen más a kettő. A Szent Imre kórházba készülök majd lehetőleg Jósvay János doktor úrhoz. Lenne néhány kérdésem még a konzultáció előtt, hátha tudtok segíteni :)


Az első az lenne, hogy a nagyobbik mellem lóg, hatalmas a bimbóudvara és striás, etz a nagyobbik mellem. A kissebbnek normális méretű a bimbóudvara és az szép feszes. A kicsit szeretném a nagyhoz igazíttatni. Ebben az esetben milyen eljárással csinálnák meg nekem? Felvarrás+bimbóplasztika+implantátum a kisebbe? Vagy ez hogy működik? Mindkettőbe nem kérhetek implantátumot ugye? Vagy úgy is finanszírozná még a TB?

Ha képet viszek az orvosnak, hogy megmutassam, milyen melleket szeretnék, nem fog furcsán nézni?



Bocsi a sok hülye kérdésért :)

2014. ápr. 1. 12:34

Sziasztok.

Tudja valaki, hogy hogyan határozzák meg a két mell közötti méretkülönbséget? Bizottság előtt? Vagy egyszerű ránézésre? Ha elfogadják, mint tényleges különbséget, akkor lehetséges tb-re a nagyobbhoz módosíttatni a kisebbet, vagy átméretezik a nagyot a kicsihez?

Köszi a választ!

2014. márc. 20. 22:53
Csajok! Akinek TB-re van a cicije elmondaná mi az első lépés? És milyen esetekben várható , hogy az emer kap kedvezményt
2014. febr. 14. 13:07
Sziasztok! Nyíregyházán szeretnék ilyen eljárást elvégeztetni. Van valakinek innen tapasztalata?
2013. júl. 22. 17:41
sziasztok!Nekem 4 gyerek után már a hónaljom alá ér fekve, rengeteget fogytam...mekkora esélyem lehet a tb-nél felvarrás ügyben?Köszönöm a választ:)
2013. júl. 22. 13:27
Sziasztok! Most készülök majd Miskolcra Dr.Bári Imréhez valaki tud róla mondani valamit?MIlyen ember?Jó munkát végez-e?Szóval mindent,mert készülök tb-támogatással járó mellekisebbítésre Előre is köszönöm !
83. grizus (válaszként erre: 82. - D92926bfd7)
2013. júl. 22. 04:18
Szia, nekem tb-vel csinálták meg a felvarrást még jó 13 évvel ezelőtt. Nagyon lógott, a súlyváltozásoktól, nem is volt kérdés, hogy kifizetik. Ne aggódj, ha tényleg nagyon gáz, akkor állja a tb. Minden eldől a kórházban. Sok sikert!
82. d92926bfd7 (válaszként erre: 16. - Jucika.mucika)
2013. júl. 21. 20:00

Szia. Remélem nem zeverok. Tudom kicsit késői a kérdésem, de el tudtad intézni tb támogatással a mellműtétet? Az egész összeget állták vagy csak egy részét?

Túl vagyok egy babán de úgy megereszkedtek a melleim, hogy undorodom magamtól. Ha nem viselek melltartót akkor meg húzódik a bőröm és kellemetlen. A férjem előtt se meztelenkedek. Ezek a valamik légycsapónak is elmennének.

Szóval hogy ne húzzam az időd, sikerült megcsináltatnod? Ha igen milyen lépéseket kellett megtenni érte?

Alexa

kov.alexa85@freemail.hu

81. moonlight13 (válaszként erre: 75. - Susika2009)
2013. jún. 21. 08:38
Próbálj meg a fájdalomra hivatkozni, ne az esztétikai okokra!
2013. jún. 20. 20:01
nincs mit:)remélem sikerül, drukkolok.
79. Susika2009 (válaszként erre: 78. - 051afb3266)
2013. jún. 20. 19:48
köszönöm:-)
2013. jún. 20. 19:02
Háziorvosnál érdeklődd meg, mondd el,hogy egészségügyi problémákat okoz és azt is mondd, hogy lelkileg is megvisel meg hogy szégyelled és szerintem elküldenek majd pszichológushoz is és ha indokoltnak látja, akkor TB-re megcsinálják, nálam legalábbis így volt
77. Susika2009 (válaszként erre: 76. - 051afb3266)
2013. jún. 20. 18:58
TB- támogatottan szeretném,mert a két éves gyerköc meeltt, nincs anyagi fedezetem rá,sajnos,de szeretném..:-)
2013. jún. 20. 18:57
Nekem 17 évesen csinálták meg, én is mindig pólókben meg kabátban jártam. Mikor jött a jó idő már előre rettegtemhogy le kell venni a kabátot.Folyamatosan beszóltak az utcán, suliba. Ha van lehetőséged csináltasd meg, ki lehet bírni.
2013. jún. 20. 18:50
27 évesen ott tartok,hogy soha nem volt rajtam pántos esetleg pánzt nélküli ruha,csak polo,max ujjatlan felső,kivágott egyátalán,bikinit csak itthon húzok fel..szégyellem,és szégyeltem is mindign..még a vőlegényem elött is...muszályx tennem ellene,jol akarom érezni magam,nem beszélve a fájdalomról,ami ezzel jár..
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook