Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hólyaghurutom van? fórum

Hólyaghurutom van? (tudásbázis kérdés)

21. e1ba0e35af (válaszként erre: 20. - Mkjudit)
2012. febr. 8. 19:19
Hát a hirtelen akuttá vált hólyaghurutnál a három hét, az már a kínok,kínja,maga a pokol lehet...
2012. febr. 8. 15:01
A tőzegáfonyát ha beszeded rendesen 2x1-et kb. 3 hétig , el fog múlni!
2012. febr. 8. 14:48
Jóóó:) Nincs hang a gépemen,ilyenkor sajnálom:)
2011. jún. 13. 17:36
Sör,sör,alkoholmentes,de,ha megtudsz inni egy egész üveggel az a legjobb.
2011. jún. 13. 15:14
Ha felborul a mikrobiológiai egyensúly,elszaporodnak a gombák,az is okozhat hólyaghurutot.Javasolnák egy állapotfelmérést,mert ha candidás vagy,azt ki kell kezelni,mert visszatérő probléma lesz nálad ez a tünet.Még akkor is,ha sikerül pillanatnyilag eltüntetni v.mi gyógyszerrel.Megszüntetni,csak természetes anyaggal lehet!!
16. Mari20
2011. jún. 7. 07:56

nekem bevált, sós fürdőt vegyél,

és vigyázz magadra,


cickafarkfü, mezei zsurlófü tea egybe...

kamilla tea estére 1 pohár izesités nélkül


igyál citromos vizet....

15. Vigyorex6 (válaszként erre: 14. - Kisj)
2011. jún. 6. 21:51
Ez így van. Pláne, h a nőgyógyászati szervek is közel vannak és nehogy gyulladást okozzon arra is, mert egy visszatérő gyulladás visszafordíthatatlan károkat tud okozni és ez nem vicc.
14. kisj
2011. jún. 6. 21:49

Anyám is magát kezelgette otthon. Minden praktikát bevetett. Ideig-óráig el is múlt.

A vége pedig egy felülmúlhatatlanul príma gyulladás lett,amit az orvos még 1 hónap óta sem tudott teljesen kikezelni neki.

Szerintem, -ha már rá fogsz érni-, akkor feltétlenül menj el urológushoz.

2011. jún. 6. 21:45
nincsen sajnos semmiféle csodaszer erre a betegségre...én vagyok az első a családban aki ezzel a problémával van megáldva :/ de akkor ülőfürdő...tőzegáfonya..biztos segít:)
2011. jún. 6. 21:45
Monural nevezetü por - anno mikor nyaraláskor nem állt más rendelkezésemre, csak egy patikát, akkor ezt adták. Este kellet meginni lefekvés előtt, h ne pisiljem ki és reggelre szinte tökéletes voltam. Azóta már anyum is használta és neki is bevált.
2011. jún. 6. 21:43

Napi 3-4 liter folyadék+ tőzegáfonya kapszula.

Vagy lehet venni a patikában urogin a neve.

Remélem hamar túl leszel rajt.

10. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 52b39729b4)
2011. jún. 6. 21:43
Nincs véletlenül Sumetrolimod otthon? Én most estem túl ezekkel a tünetekkel (+vérrel) egy hólyaghuruton. Igyál amennyit csak tudsz, még ha már rá sem tudsz nézni a folyadékra. Tea, víz literszámra, még ha kellemetlen is, mert még többet kell pisilned.
2011. jún. 6. 21:43
köszönöm a segítségeteket! akkor holnap intézkedem :)
2011. jún. 6. 21:41
a hólyaghurut a felfázás egy fajtája úgy mondván...ha nagyon az elején elkapod, esetleg elmúlik, ha nem, kapsz antibiotikumot...megelőzésre és kezelésre ajánlom a tőzegáfonya kapszulát, egy ezres 30 db
2011. jún. 6. 21:41

Kamillás ülőfürdő, tőzegáfonya kapszula vagy rowatinex kapszula a gyógyszertárból, ezeket recept nélkül lehet kapni. Ja és igyál nagyon sok vizet, teát, hogy kimossa a baktériumot, ami okozza a fájdalmat, kellemetlenséget. Ha nagyon gáz vegyél be nyugodtan fájdalomcsillapítót is.

Jobbulást!

2011. jún. 6. 21:40
Tőzegáfonyát vegyél valamilyen formában,tuti elmúlik.
2011. jún. 6. 21:40
Nagyon sokat igyál, az segít "átpucolni" a hólyagodat!
2011. jún. 6. 21:39
és akkor esélyes hogy orvos nélkül is elmúlik?
2011. jún. 6. 21:37
sztem felvagy felzva..vegyél ülőfürdőt cickafark vagy zsálya,de ihatod is még pluszba
2011. jún. 6. 21:35
Tegnap dél körül alakult ki, mikor pisiltem elkezdett fájni, és 10 percenként mennem kellett a mosdóba, még ma is ugyan ez van, de nem véres a vizelet, nincs lázam, és semmi más tünet sincs csak nagyon fáj..orvoshoz nem tudok elmenni, csak egy két nap múlva, mert rengeteg dolgom van. mit tegyek?
2011. jún. 6. 21:34
Hólyaghurutom van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook