Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Modern tánc oktatói tanfolyamot hol tartanak a Nyugat-Dunántúlon? fórum

Modern tánc oktatói tanfolyamot hol tartanak a Nyugat-Dunántúlon? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 23. 15:23
Nem az volt a kérdésem, hogy találok-e oktatói tanfolyamot a Nyugat-Dunántólon!! Ezt nem én írtam oda föl!!! Elmegyek én pestre is ha nagyon muszáj! Én az írtam, hogy a Nyugat-Dunántúlon szeretnék tanítani! Az oktatóit meg ott szerzem meg ahol tudom.
3. Bellydane Girl (válaszként erre: 2. - 388b941089)
2011. máj. 23. 14:59
Az a helyzet, hogy nekem már van alapom. Sportoktatóit végeztem 2 éve animátori képesítést kaptam és mellé elvégeztem a hastáncoktatóit is. Sajna a kicsiknek nem nagyon jött be ez a fajta mozgás, mert nagyon nehéz és a mozgáskoordinációjuk, valamint a testtudatuk még nem annyira fejlett, legalábbis a nagytöbbségnek. Szóval ezért szeretném tovább képezni magam és inkább moderntáncot tanítani nekik. Már 9 éve hastáncolok, és úgy belém ivódtak a mozdulatok, hogy jó lenne frissíteni magam egy ilyen tanfolyammal.
2. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Bellydane Girl)
2011. máj. 23. 14:53

kislányom jár moderntáncra a suliba

de ez csak ennyi, h elvégzel egy tanfolyamot és kész...?

nálunk régóta táncol a tánctanárnő...

2011. máj. 23. 14:51
Modern tánc oktatói tanfolyam érdekellne, álltalános iskolásokat szeretnék tanítani, (Nyugat Dunántúlon)! Segítsen aki tud!!! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook