Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen szemfestéket használjak? fórum

Milyen szemfestéket használjak? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 5. 09:44
Nekem is hamar leolvad minden a szememről sajnos. Art Deco szemhéjalapozót (vagy paintpot)használj. Erre rá púder utána vízálló szemceruza. (Mondjuk én csak kihúzom egy vízálló tussal a szemem, szerintem az jobb, mint a ceruza) Nekem ez vált be, de így is "csak" pár órás a hatása. Szóval egy idő után tudom, hogy rá kell néznem és korrigálnom, de nem olyan hamar, mintha nem is használnám és ha egy idő után el is folyik nem vészesen.
8. Dolores007 (válaszként erre: 7. - Angellesmera)
2011. máj. 3. 00:11

Estée Lauder szemhéjalapozó szivaccsal eldolgozva, Dior vízálló szemceruza, szemhéjpúderrel fixálva.

Valószínűleg nagyon zsíros a bőröd a szemhéjjadon.

2011. máj. 3. 00:04

Most is van keményebb és puha ceruzám is...

Esetleg valamilyen márka? Extraszuper? Bár már tény sokat kipróbáltam...vagy az lesz nem húzom ki a szemem...:)

2011. máj. 3. 00:00
es ha kemenyebb tipusu cerkat hasznalasz akkor is? gondolom a puha cerka , akkor olyan mint a vaj
5. Angellesmera (válaszként erre: 4. - Seven of Nine)
2011. máj. 2. 23:59

Próbáltam nem ér semmit, egyszerűen lefolyik, pedig nem könnyezem semmi...

Egy darabig használtam naturkozmetikumos szemceruzát, kezdetben fenn maradt de már az sem.

2011. máj. 2. 23:55
tegyel ala alapozot, kend el szepen, aztan pudert ra es aztan a szemcerka
2011. máj. 2. 23:54
ala raksz valamit?
2011. máj. 2. 23:47
Mit használjak? Minden szemceruza lefolyik a szememről, pedig abszolút nincs érzékeny bőröm. Tudtok adni valamilyen tanácsot?
2011. máj. 2. 23:46
Milyen szemfestéket használjak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook