Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


101. gabilive (válaszként erre: 92. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 4. 13:40

Nekem Ali-Kemal nem tetszik,igaz Füszon sem,sőt Ali-Kemal macája sem.Ráadásul egyiküknek sincs szimpatikus szerepe,vannak dolgaik.Füszon egy irigy,rosszindulatú,kapzsi nő,meg még hisztis is.Nem csoda,hogy Ali másfelé keresi a boldogságot.

Ghani meg egy lusta,élősködő,szélhámos kölyök.

A Mama viszont nagyon aranyos,jószívű.Az ilyen is ritka a valóságban!

100. gabilive (válaszként erre: 98. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 4. 13:33

Jujj,én meg pont azt akartam kérni,hogy ne!:)))

Szóval,jelezzétek,hogy :Gabi,most ne olvass!:)))

99. ab4b6bc17d (válaszként erre: 94. - Csibika)
2011. máj. 4. 13:24
Miből?
98. ab4b6bc17d (válaszként erre: 88. - Csibika)
2011. máj. 4. 13:23
Szia! Ossz meg velünk pár jövőbeni titkot belőle!:)
97. ab4b6bc17d (válaszként erre: 84. - Marcsi0921)
2011. máj. 4. 13:22
Biztos ez a bosszújuk, hogy mostanában mindenki inkább az RTL-t nézte:)
96. ab4b6bc17d (válaszként erre: 79. - MariSzab)
2011. máj. 4. 13:20
Általában a vége fele szoktak egy részre váltani.
95. ab4b6bc17d (válaszként erre: 76. - MariSzab)
2011. máj. 4. 13:18
A Youtubeon néztem egy pár részt, ott az volt, hogy az első lánykérés mégsem jön össze valami TV-műsor miatt... én úgy látom, elég sokminden lesz még benne, amíg eljutnak a boldog végkifejletig. Olyasmi is volt, hogy Sehrezatot egy hapsi csúnyán bántalmazza, Onurt lelövik lovaglás közben, Kerem feleségül veszi Bennut, de közben még mindig Seh-t szereti, aztán végül csak beleszeret a feleségébe is... szóval lesznek még itt meglepik.
94. Csibika (válaszként erre: 93. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 4. 13:11
Kerem maga fog rájonni.
93. ab4b6bc17d (válaszként erre: 74. - Marcsi0921)
2011. máj. 4. 13:07
Valahol-valaki már mondta, hogy ki fog derülni, azt hiszem, Onur végül csak elmondja Keremnek és ő meg elmondja a médiában, vagy valami ilyesmi. S persze szegény Seh-nek megvetés lesz a jutalma..
92. ab4b6bc17d (válaszként erre: 73. - Marcsi0921)
2011. máj. 4. 13:05

Én is így vagyok vele. Szerintem a magyar szinkronhangok nagyon jók, s nem csak ebben a filmben.


S igen, a Füszun meg a férje nyavalyáit én is kivágnám. Már túl sok van belőle.

Erről jut eszembe, Alikemal se csúnya, de nagyon hálátlan szerep jutott neki, hogy megcsalja a nejét.

Gané meg legalább szívén viseli a nővére sorsát, bár szerintem még jobb lenne, ha már elmondta volna neki, hogy mi zajlik a háta mögött. Jó, nem volt alkalmas az időpont, hogy terhes volt - meg szült; meg így sakkban tarthatja a sógorát és mindent kicsikar tőle... na hát, megérik a pénzüket!


A nagymama figuráját viszont nagyon szeretem. Szerintem ő tartja valójában össze a családot és a hibáik ellenére mindenkit szeret.

91. ab4b6bc17d (válaszként erre: 72. - Gabilive)
2011. máj. 4. 13:00

Tulajdonképpen semmi közük hozzá. Nem csalta meg a férjét, fiatal nő, akinek kell(ene) is legyen szerelmi élete. Persze, tudom, az erkölcsök, de a férje már tényleg régen meghalt, nem él kicsapongó életet, s hát miért ne lehetne újra szerelmes?

Az öreg meg ne szóljon semmit, mert szinte nagyobb bűnt követett el, mint Onur, amikor nem segített az unokáján.

90. ab4b6bc17d (válaszként erre: 69. - Marcsi0921)
2011. máj. 4. 12:57
Szerintem Bennu érzi... nem véletlenül volt féltékenységi jelenetük már most. Mondjuk nem volt rá oka Seh részéről, mert Seh tényleg nem bátorítja egyiket sem - egyenlőre.
89. ab4b6bc17d (válaszként erre: 67. - MariSzab)
2011. máj. 4. 12:56
Igen, jó, hogy ilyeneket is beleraknak. Láthatjuk, hogy náluk sem fenékig tejfel az élet, a kisfiú most olyan, mint más gyermekek. Mondjuk ez jó is, de rossz is, mert fáj Seherezatnak és megnehezíti a kapcsolatát egy lehetséges férfival, hiszen a fia mindenkinél fontosabb neki.
2011. máj. 4. 12:54
Sziasztok, én Szlovákiából vagyunk és nálunk már jo pár hónapja megy, de én eddig nem néztem. Sokan mondták milyen jó film. Aztán mikor adták a Seherezádé maratont véletlenul belenéztem és nagyon megtetszett. Azóta már megnéztem mind a 96 részt amit nálunk leadtak. Nálunk fomusoridoben megy és nézettségi adatokat dont. Unalmas az sohasem lesz mindig torténik benne valami.
87. ab4b6bc17d (válaszként erre: 85. - Marcsi0921)
2011. máj. 4. 12:54
Te jó isten! Akkor még jövőre is fog tartani? Nem mintha unnám :)
86. ab4b6bc17d (válaszként erre: 65. - MariSzab)
2011. máj. 4. 12:53

Eleinte nekem is Kerem volt a szimpibb. Mondogattam is, hogy miért nem ő Onur és fordítva. De most már értem, miért alakították így a szereplőosztást. Jól van ez így! :)

Onurra az sem vetne jó fényt, ha elárulná, hogy mi történt közte meg Seh között. Rosszat tett, de nem akarja megszégyeníteni a nőt, akibe már ráadásul szerelmes is.

Kerem meg az évzáró táncból észrevehetné, hogy neki nem terem babér. Sajnálom, de rá is vár egy gyönyörű nő, mert Bennu is nagyon szép, csak észre kéne már vennie!

Sehrezat egyszer sem nézett a szemébe tánc közben, szerintem marhára zavarban volt, hogy olyna közel van hozzá Kerem és természetesen érezte, hogy bámulja...

S ezt most nem azért írtam, mert nem kedvelem Keremet. Dehogynem! Aranyos volt a moziban is, amikor felkapta a kisfiút :) de fel kell ébrednie, hogy ez a nő nem neki lett teremtve, viszont ott a barátnője, aki szintén nem egy bányarém.

Tudjátok, mire gondoltam, még Füszun is szép, annak ellenére, hogy gonosz! Ha ilyenek a török nők, akkor nagyon szépek ők is:)

85. Marcsi0921 (válaszként erre: 82. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 4. 12:44

Szia,

Ahogy látom, nálunk a 180 részes adagot adják, tehát a 90 részt felezik, így tulajdonképpen 1 részt adnak naponta, kettébontva.Sajnos...

84. Marcsi0921 (válaszként erre: 75. - Gabilive)
2011. máj. 4. 12:41

Úgy látom, nem laposodik el, sőőőőőt:)

Most tartok a 19/2.résznél, és nagyon izgalmas.

Nem is értem, a TV miért nem fő műsoridőben adja, szerintem nagyon sokan néznék.

83. ab4b6bc17d (válaszként erre: 64. - Marcsi0921)
2011. máj. 4. 12:37
De jó, hogy leírtad a magyar hangokat, kíváncsi voltam már rájuk! :)
82. ab4b6bc17d (válaszként erre: 63. - Marcsi0921)
2011. máj. 4. 12:36
Szia. Hány részes a sorozat?
81. ab4b6bc17d (válaszként erre: 62. - Gabilive)
2011. máj. 4. 12:35

Szerintem van ilyen pasi. A mi nagy Ő-ink is ilyenek, csak másképp :)


Nem beszélve arról, hogy én már láttam lánykoromban ilyen igéző szemeket. Sétáltam az utcán és egyszer csak szembejött velem. A 33 év alatt csak egyszer láttam olyan igéző kék szemeket, amikre akaratlanul is felfigyelsz. Akkor lehet az a hapsi akármilyen ronda, a szemével minden pálmát visz. De egyébként nem volt ronda :)

S Onur sem az! Csak az első pillanatban volt ellenszenves, amikor még megalázta a nőt :) De miután belátta a nagyon nagy hibáját és persze beleszeretett Seh-be, az ember szíve felenged. Ráaádásul nagyon vonzó az arca, a testbeszéde, a mozgása.. klassz pasi!

80. ab4b6bc17d (válaszként erre: 61. - 9949bca4eb)
2011. máj. 4. 12:31

Én is gondoltam már rá! Márminthogy többet mutassanak arról-abból az éjszakából. De szerintem nem fognak, mert a törököknél ez nagy szégyen (mondjuk melyik nő ne szégyellné magát? De a gyermekünkért mindannyian megtennénk hasonló helyzetben).


Fura, az én férjem annak idején az Alkonyatot maximálisan elutasította, emlékszem, még össze is vesztünk rajta :)

A Sehrezatra most nem hívom, mégis tegnap elkezdte nézni, sőt, legnagyobb meglepetésemre még kérdezett is, hogy mi a jelentősége annak a fehér játéklónak és még nevetett is rajta, mikor Onur rászólt a házinénijére, hogy a lónak az asztalon a helye..

79. MariSzab (válaszként erre: 77. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 4. 12:28
Szerintem nem sokáig lesz 2 rész egy nap. Nem is bánom, kevés ember bír megnézni naponta 90 perces filmet hétköznap.
78. ab4b6bc17d (válaszként erre: 60. - 9949bca4eb)
2011. máj. 4. 12:28

A Váratlan utazás testvére az Anne - Kevin Sullivan rendezte Lucy Maud Montgomery nyomán. Biztos láttad már, nagyritkán lejátszák a TV-ben is, ill. most már lehet kapni DVD-n is.

Anne Shirley és Gilbert Blythe a két főszereplő, Anne először nagyon utálja a fiút, mert megsérti a vörös haja miatt, de végül sok nehézség árán csak egymásra találnak... nagyon szeretem :)

77. ab4b6bc17d (válaszként erre: 59. - -bvildiko)
2011. máj. 4. 12:25
Sajnos olyan hülye időpontban vannak a legjobb filmek ált., hogy mindig ki fog maradni egy-egy rész. De talán ezen az online-on majd meg tudjuk nézni, amit Kitti legutóbb ajánlott.
2011. máj. 4. 11:44
Hát ha majd összejön Onur és Sehrezat, utána biztos egy kicsit uncsibb lesz a sorozat. Most ettől olyan nagyon izgi, hogy még nem találtak egymásra. Azt viszont én sem szeretem, mikor összejöttek a főhősök, aztán meg mindig valami bekavar nekik, hogy boldogok legyenek. Remélem, nem ilyen lesz, mert ez elég elcsépelt forgatókönyv lenne.
75. gabilive (válaszként erre: 74. - Marcsi0921)
2011. máj. 4. 11:38

Előbb-utóbb tuti kiderül.Elég hosszú sorozat,valaminek történnie kell annyi részben:)

Mondjuk,ettől egy kicsit tartok is,hogy amilyen jól indult,nehogy ellaposodjon a végére,vagy túlságosan elnyúzzák.Kár lenne...

74. Marcsi0921 (válaszként erre: 72. - Gabilive)
2011. máj. 4. 10:27

Gondolod, kiderül??? Na azt én is megnézném...

Talán majd akkor, amikor már azt hiszik, boldogok és minden ok.?...

73. Marcsi0921 (válaszként erre: 70. - MariSzab)
2011. máj. 4. 10:25

Érdekes, nekem pont Seherezat magyar hangja tetszik jobban. No és persze Onuré és Keremé :))))

Megnéztem, 45 DVD-n adták ki a sorozatot :)

Néha azt sem bánnám, ha Burhamékról egy szó sem esne, csak hamarabb láthatnám, hogyan bonyolódik tovább a történet.

2011. máj. 4. 10:23
Én arra leszek kíváncsi,mi lesz,amikor kiderül az az éjszaka?!Mit fog szólni Kerem és Bennu?Na meg az öreg Burhand mit szól majd,ha megtudja,hogyan szerezte Seherezat a pénzt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook