Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
14651. Riusmius
2015. dec. 27. 21:26
A Gallup megkérdezte az utca népét To-ban és 80%-al Halit népszerübb,mint Kenan , persze Halit FB oldalán jelent meg a video.Ebben csak az az érdekes hogy miért is őket hasonlitották össze?
14650. 55940eb484
2015. dec. 27. 21:17
Megnéztem azt filmet amiben a Burak Özcivit és az csaj játszik, aki a Kurt Seyitben volt Güzide....hát nem tudom, minél török sorit vagy filmet nézek, megállapítom, hogy kevés az aki igazán jó és tehetséges...még mindig Kenan és Berg viszik a prímet
14649. varga ica (válaszként erre: 14648. - Gabriella Tünde)
2015. dec. 27. 21:04
Mi van akkor ha a szép szinésznőknek nem kell Kenan?Ez csak egy gondolat,mert elég sokáig volt szabad és mégsem tudott egy magához valót találni.Mi lehet az oka?Amugy én is nézem és tényleg nagyon sok szép szinésznő van ,de lehet hogy nagyon fiatalok,nemtudom,de Sinem az biztos,hogy nemhozzá való.
14648. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14647. - Varga ica)
2015. dec. 27. 20:34
Kenan lehet, hogy Amerikában kapna valami felkérést, de nem hiszem hogy Sinemet be merné ajánlani, mert nem járatná le magát.To-ba nem tudott teljesiteni, akkor ott végképp nem.Most néztem meg az Aci ask. sori 1. epizódját.Nekem tetszik, jó szinészek játszanak.Én már nem merem mondogatni Kenant, de ebben a filmben is olyan sok szép szinésznő játszik, pont ezt róka kinézetü, unszi Sinemet kellett kifogni.Ezt még a kollágái sem értik biztos.Majd meglátjuk mi lesz a vége!
14647. varga ica
2015. dec. 27. 17:32
Rengeteg új török sorozat indul lassan mindenkit lehet látni,csak Kenant nem.ők inkább nyalogatják a sebeiket Sinemmel.Bár ha tényleg igaz a hir,hogy Amerikában több pruducerrel is találkozik ki tudja?....Mindenesetre nekem már nagyon unalmas,hogy annyira titkolóznak az esküvővel kapcsolatba ha tényleg ezt akarják mértnemlehet megmondani,hogy lesz és kész.Vagy mivel már Sinemnek már két esküvője is elmaradt milyen ciki lenne ha ebből semlenne semmi,ha ha ha,(jaj bocsánat,de gonosz vagyok,tudom nemszép dolog,de annyira nembirom ezt a nőt,de majdcsak kiheverem valamikor.).Azért arra kiváncsi lennék Sinem mikor kap felkérést két bukott film után?Na majd meglátjuk(Kenan majd segit) előbb utóbb mindenre választ kapunk,gondolom én.Azért Kenan és Berg nagyon hiányzik,remélem ezzel nemvagyok egyedül?Bocsánat ha nagyon rosszindulatú voltam,sorry sorry.
2015. dec. 26. 16:30

Kenan megint egyedül szórakozott a napokban egyik este és elég gyorsan "elmenekült" a riporterek elől . Más hír nincs róla .


A FB .Karadayi Hungary oldalán felirattal látható a

KARA SEVDA első részének egy része , ha valakit érdekel !


További kellemes Karácsonyozást .

14645. gamama42
2015. dec. 24. 17:24
Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket!
14644. O.Eta
2015. dec. 24. 16:09
Egy másik oldalon sok újságból hoznak híreket,s ott olvasható,hogy nagyon-nagyon megoszlanak a vélemények negatív irányban,Ma a JOU tube-n keresgéltem zenét,és földbe gyökerezett a lábam,annyi video van már rőluk,ami eddig nen voét. Kenan menedzsmentje működik.
14643. varga ica (válaszként erre: 14642. - O.Eta)
2015. dec. 24. 13:34
Nemakarlak elkeseritni,de ha megtörténik (amit nemnagyon szeretnénk)biztos nem ilyen formában,ettől biztos mindketten igényesebbek.Azért arra kiváncsi lennék hogy a török emberek és rajongók mit szólnak erre a kapcsolatra?Biztos ott is megoszlanak a vélemények.
14642. O.Eta
2015. dec. 24. 11:15
Lehet, hogy Las Vegasban megköttetik,de mint tudjuk az ott kötött házasságok érvénytelenek a legtöbb államban, Törökországban pedig pláne.Kenannak sok pénzébe fog kerülni a liba.
14641. varga ica (válaszként erre: 14636. - Klmama)
2015. dec. 23. 20:58
Reménykedjünk,hogy nem lesz házasság,de sajnos nemlátunk Kenan fejébe,igy nemis tudjuk mi lesz.Mindenesetre tartom a véleményem,hogy nagyon nemegymáshoz valók.
14640. varga ica (válaszként erre: 14638. - Érsekházi)
2015. dec. 23. 20:54
Hát én is remélem,hogy csak kacsa a hir,de sajnos bármi megtörténhet.
2015. dec. 23. 20:41
Boldog, békés karácsonyt és Új évet Mindenkinek.Remélem a jővő évben is megosztjuk pozotiv és negativ véleményünket és infónkat!
14638. Érsekházi (válaszként erre: 14636. - Klmama)
2015. dec. 23. 20:19

Nem tudom mi lesz ebből . Az igaz annyi valótlant összeírnak már , de ma azt olvasni , hogy lehet Amerikába összeházasodnak majd .

Remélem megint csak az újságíró agyszüleménye volt.


Boldog Karácsonyt Mindenkinek !

14637. Érsekházi (válaszként erre: 14634. - 55940eb484)
2015. dec. 23. 20:12

Köszi a " Ramazuri " videót .

Neked is hasonló jókat és Boldog Karácsonyt .

14636. klmama
2015. dec. 23. 20:07
Kedves Varga Ica ! Egyetértek minden szóval amit leírtál mert pont én is így gondolom,,, És ebből házasság nem lesz,,,, Szerintem! Kenan magányos ezért kell , hogy valakivel szórakozzon,,, Sinem akadt a horogra,,, Kenan - akire én gondolok - azt boldogan választotta volna párjául,,, de háááát,,,,,, foglalt,,, Mindenkinek Áldott karácsont és nagyon boldog új évet kívánok !!!!
14635. klmama
2015. dec. 23. 19:57
Kedves Varga
14634. 55940eb484
2015. dec. 23. 19:25

Sziazstok!


Boldog karácsonyt és jó bejglivevést kívánok Mindenkinek!

[link]

14633. varga ica
2015. dec. 23. 15:01
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
14632. O.Eta
2015. dec. 23. 14:25
Ha lesznek új híreitek írjátok meg.Kedvencünkre gondolok.Kedves mindnyájatoknak pedig áldott, békés Karácsonyt kívánok.
2015. dec. 23. 12:09
MINDEN KEDVES FÓRUMOZÓNAK BOLDOG ÉS KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK !
14630. varga ica
2015. dec. 22. 23:49
Olvastam egy külfödi hozzászólást Kenan és Sinem képéhez,igy szól:Úgy hallottam, hogy jönnek Egyesült Államok és marad egy hónapra ő több mint üdvözlendő, de a barátnője .......... Nem ezek nem egymásnak teremtették Kenan annyira szép!Van aki szintén igy gondolja.
14629. varga ica (válaszként erre: 14628. - Osi65)
2015. dec. 22. 21:07
Igen,köszi mostmár emlékszem.Látod ez is egy már bocsánat,de gagyi film,és Sinem mindig ilyen gyenge filmekben játszott,és nem is értem,hogy hogy gondolták,hogy ebbe a sorozatba neki adják a főszerepet?Ezt is sokan gondoljuk hogy Kenannak köszönheti,biztos volt köze hozzá,kár volt.A kritikusok is azt irták,hogy egy vigjátékba még csak csak,de ez nagy falat volt neki,nagyon sokan irták,hogy tényleg rossz volt benne.
14628. osi65
2015. dec. 22. 20:50

2015. októberben volt a bemutató:

YaktınBeni www.yaktinbeni.tv

A hivatalos vörös szőnyeges bemutató elmaradt, mert valami történt talán Törökországban, gyász volt. Csak csendesen elmentek páran a filmből vacsorázni. (Sinem Kenannal) A másik női főszereplő Meltem elment rögtön, ahogy Sinemék megérkeztek. Biztosan olvastad Te is. Na szóval a film nagyon gyenge lett. Sinem volt a főszereplő. Annyira kevesen nézték meg, hogy le is vették rögtön. Teljes érdektelenség miatt.

14627. varga ica (válaszként erre: 14626. - Osi65)
2015. dec. 22. 20:30
Köszi,..melyik mozifilmről van szó?
14626. osi65
2015. dec. 22. 20:27
Kedves Varga Ica. Gratulálok, ezt jól összefoglaltad. Én nagyon szeretem az írásaidat. Úgy látom nem csak nekem, hanem nagyon sokunknak hiányzik a Karadayi. A FB-n minden nap, valaki mindig feltesz egy fényképet, egy videót. Olyan jó újra megnézni, kb. vagy ezredszer. Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket ! Ja, most olvastam, szegény Sinem nem csak a sorozat bukott meg, hanem nagyon nagyot bukott a mozifilm is.
2015. dec. 22. 20:05
Én is olvastam.Lehet,hogy ivott!KIvanc is valami bulin volt és bepiált!Ez nem újság a szinész világban. Most olvastam,hogy Selma Ergec is terhes, már az 5.hónapban jár és lánya lesz, aminek nagyon örül.Benne van a korban.Szeretem, jó szinésznő, egy jó pár nyelvet beszél és nagyon inteligens.Orvosnak tanult N.o.-ban.
14624. varga ica
2015. dec. 22. 20:04
Nekem soha nemugy tünnek mintha tombolna a szerelem köztük,nekem nemondja senki hogy nemtudjuk a négyfal mögött hogy viselkednek,mi történik és ezt alá is irom,de ha én szeretek valakit az nemcsak a falak mögött látszik,hanem kinn az életben is mert azt nemlehet tikolni,akár átlag emberként vagy ismert emberként is.Ennek a Sinemnek az arcán semmi érzés nincs csak fogja a Kenan kezét lehajtott fejjel,sokszor ugy néz ki mintha egy lépést sem tudna tenni Kenan nélkül.A mostani képeken is ahogy mennek a lépcsön éppen csak aztnem mondja Kenan,hogy most ezt a lábad emeld mert lépcső,vigyázz elne ess..stb.Annyira nem illenek össze,sem külsőleg sem sehogy,bár igaz a hölgyet nemismerem,de szerintem egy sokkal karizmatikusabb nő kellene Kenan mellé.Sokszor érzem ugy hogy Kenan magányos volt és nagyon hiányzott már neki egy "társ"és talán ha nemis egy kimagasló szerelembe csöppent bele,de ezzel is megalkuszik.Jó lehet hogy valami kis szeretet csak van köztük hisz anélkül nemlehet egymás mellett lenni,de ez nem az igazi nagy love.Szóval Sinem egy nagyon is átlagos,szürke leány valaki egyszer nagyon jól mondta (egy török divattervező nő)azt mondta rá hogy porcelán. Szóval nem látok benne semmi kisugárzást,olyan semmilyen,és szinészileg is nagyon gyenge,most ebben a sorozatában ki is derült.Én szurkolok Kenannak,hogy megtalálja a hozzá illő,párt,ha Sinem az ám legyen,de remélem hogy mégsem ő lesz az igazi.Ez csak az én személyes véleményem és ha valakinek nemtetszik nem kell ezért a fejemet venni .
2015. dec. 22. 18:40
Nem igazán világos nekem az a hír , hogy amikor a filmbemutató utáni after partyról autóval mentek haza és a rendőr megállította őket . Nem tudni miért......gyorshajtás , ihatott ? Akkor Kenan azt mondta neki uram nem ismer meg engem ? Gondolta neki elnéznek mindent . Ez az első nem szimpatikus dolog tőle. Egyébként a képeket látva nem lehetett jókedvében elég morc volt meg a csaj is. Hiányzott a Kenanos mosoly . Persze ő is csak ember és nem színészkedhet állandóan a privát életében .
14622. 55940eb484
2015. dec. 22. 08:02
Majd az idő eldönti, hogy mi mennyire igaz és mi mennyire nem, lehet egyszer nagyot nézünk ha kiderülnek dolgok vagy soha nem tudunk meg semmit.
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook