Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
14741. varga ica (válaszként erre: 14740. - Osi65)
2016. jan. 11. 20:12
Ez jó.Én nagyon sajnálom,hogy Sinemmel jött össze nekem sehogy sem tetszik, szinészileg is nulla,na jó egy fokkal talán jobb valahogy szerintem nem illenek össze,nemtudom mi hiányzik,talán a kémia köztük de nem az igazi.De ha Kenannak ez kell,...
14740. osi65 (válaszként erre: 14739. - Varga ica)
2016. jan. 11. 19:55
Ha lesznek, persze legyenek sokáig! Mindig ezt kívánjuk minden ifjú párnak. Tényleg, tiszta szívből. Nekem mondom, ez a filmszerű lánykérés, hogy mintha úgy hatna, hogy kifelé most publikálok minden apró részletet, tényleg mintegy forgatási jelenetet. Valahogy, ahogy eddig megismertük Kenant, mintha ez a "nyilvános kirakat" nem ő lenne. Ennyi. Majd meglátjuk. Hallottam egyszer:' a szerelem vak, de van olyan lány, akit mindig egy "Porsche" jobb első ülésére vezet. '
14739. varga ica (válaszként erre: 14738. - Osi65)
2016. jan. 11. 19:35
Olyan valaki mond igent aki már többször szeretett volna férjhez menni,de valahogy valami mindig közbe jött.Na majd most.Azért kiváncsi leszek ha tényleg lesz esküvő,meddig lesznek házasok?
14738. osi65 (válaszként erre: 14737. - Varga ica)
2016. jan. 11. 19:30
Sziasztok. Nekem is pont ez a véleményem Ica. Kenan kérte Sinemet, hogy mindent részletesen mondj el, hadd tudja meg mindenki??? Pont ő??? Aki mindent rejteget, ha lehet titokban tart? Én egyébként azt sem hiszem, hogy 2014. decemberétől (Bergüzar partija) folyamatosan együtt vannak. Szerintem nem. 2015. januártól mindenütt külön voltak, nem mutatkoztak együtt. Aztán jött június és talán még a boltba is együtt mennek. Hát hogy van ez? 6 hónapig titok, majd sülve-főve együtt, főleg kirakatban? Melyikőtök mond igent az olyan együttjárásra, hogy senki nem tudhatja meg? Szerintem Sinem az, aki ezt most nyilvánosságra hozta, ha ez igaz. Neki biztosan így jobb. De szerintetek van olyan férfi, aki engedi, hogy ez így napvilágot lásson? Hogy letérdeltem? Hogy zokogtunk? Nem tudom, valahogy nekem a "kirakat" nem a jellemem, biztosan azért berzenkedek ez ellen a hír ellen. Mert gondolom ezután a gyertyás, rózsás, zokogás a boldogságban után Kenant kb. 10, 15, 20 haver, barát felhívhatta, hogy tényleg? ez így történt? Szerintetek?
14737. varga ica
2016. jan. 11. 18:07
Na ez az,honnan a fenéből tudják,hogy hogy zajlott a lánykérés,és hogy Sinem majdnem zokogva mondott igent,,óóóó.Na ná,hogy igent mond,végre valaki talán már elis veszi,a sok meghiusult esküvő után,és bolond lenne kihagyni egy ilyen pasit.de tényleg "Kenan jól vagy",tudjuk,hogy szeretne családot,de pont őt???Akinek nemtetszik,amit irtam most is leírom hogy ez az én véleményem senkinek nemártok vele,köszi.
14736. klmama
2016. jan. 11. 14:56
Lehet , hogy amit a firkászok leírnak fele sem igaz,,,Ha csak ketten voltak a lánykéréskor honnan tudja bárki ezt a " mécses , rózsaszállas variációt, ha csak nem volt felszerelve rejtett kamera,,, Kenan több évig élt Zeynep Beserler- el mégsem lett esküvő,, járt még Özge Akbuluttal is meg ki tudja még kivel,,,, Jól mondod Érsekházi . nagyon ki van színezve,,, Bergüzar terheségéről meg csak annyit az is lehet , hogy kamu,,,, Azért Halit már bent van a korban,,,,
2016. jan. 11. 12:43
Na de a csaj már nem elöször rebegi el az igent és Kenan sem.7 évig tartott a jegyessége, aztán mégsem lett házasság belöle, pedig az a csaj jobban nézett ki!
2016. jan. 11. 12:05

A nagy hír ! Kenan hova tette az eszét.......másról nem beszélünk gondolom értitek .

Az elég érdekes honnan tudnak a firkászok ilyen részleteket , hogy a lakásukban gyertyafényes és fehér rózsák közt máshol rózsaszirmot írnak és letérdelve kérte meg a kezét . A csaj meg majdnem zokogva rebegte el az igent .

Nagyon kivan színezve , olyan mint a filmekben .

2016. jan. 11. 10:09
Szerintem Berg. is vállalhatna valami főszerepet, amikor igy a toppon van.Nagyon nem kell neki táncikálni, hiszen Tant -a táncost is ennek kapcsán ismerte meg, hogy órákat kellett vennie a Seh.forgatása elött és Ceyda beajánlotta Tannál, mivel Ő volt az előző barátnője.Na de Halit is eleinte táncos volt.
2016. jan. 11. 10:03
A ma reggeli hírekben:Kenan szilveszterkor megkérte Sinem kezét-A lánykérés otthon történt, több száz rózsaszál és mécsessel volt kidíszitve a lakás és Sinem igent mondondott.Ezt követően elmentek küldöldre.Esküvő időpontjáról nincs hír!Egyikük részéről sem ez az első lánykérés!Kenan egy másik hírben szól az új projektről, ami tavasszal kezdődik. Arról is írnak, hogy epizódónként 150.000 lirát kap, ami egy hónapban 600.000 lira./százzal szorozzuk be!/Szerintem ezért adta rá a fejét! Eddig 80.000 lirát hallottam, ami már nagy összeg, Halit is a Szuliban 60.000 l. kapott.
14731. varga ica (válaszként erre: 14730. - 55940eb484)
2016. jan. 10. 23:45
Azt mondják nagyon rossz természete van.Ha igy van akkor remélem Kenan nem megy bele hogy vele játszon.
14730. 55940eb484 (válaszként erre: 14728. - Varga ica)
2016. jan. 10. 23:35

A számomra kissé metroszexuális szelfibajnok Burakhoz tökéletesen illik a csaj.

Most kaptak mind a ketten valami díjat azárt a gyenge filmért, amiben együtt játszottak.

2016. jan. 10. 22:41

Elolvashatjátok a Török hírességek Hungary oldalon miről van szó pontosan .

Szerintem nem annyira nagy tehetség , amikben láttam elég átlagos alakítást nyújt . A szépsége pedig ízlés dolga , van több tucat hasonló belőle.

Kenan a lényeg !

14728. varga ica
2016. jan. 10. 22:17
Én is olvastam,valaki igy forditotta le:Ez a cikk azt mondja, hogy bár ő azt mondta, hogy nem fog játszani bármilyen sorozatban, amíg azok időtartamát nem csökken, Ay Yapım sikerült meggyőzni Kenant úgy tűnik, hogy hihetetlen mennyiségű pénzt, amit kínált. Úgy tűnik, hogy az új partner lesz Fahriye Evcen. Amennyiben ez igaz, akkor sajnálom Kenan. Ez csak egy gyönyörű lány, nulla tehetség. Kıvanç Tatlıtuğ mondta, miután játszott vele az utolsó sorozatban, hogy ő soha nem fog működni vele újra.Még azt is olvastam,hogy Sinem barátnője.Erről tudtok valamit?Lehet hogy ezek csak találgatások sajnos akit mi szeretnénk az nemlehetséges.
14727. Érsekházi (válaszként erre: 14726. - 55940eb484)
2016. jan. 10. 21:33

Most este olvastam én is . Addig van még idő , mert szeptemberre várható , lehet változhat még a női partner személye .

Berg fb.oldalát végig pörgettem sehol egy sor sem a terhességéről , a múltkori kis cikk az egyetlen célzás rá .

Állítólag márciusban mennek Argentínába , addig tangó van , Halit úgyis táncos is volt .

14726. 55940eb484 (válaszként erre: 14725. - Érsekházi)
2016. jan. 10. 21:22
Pont most olvastam vmelyik Kenanos FB oldalon, hogy állítólag ez csaj lesz partnere, ha igaz majd meglátjuk,eddig egy filmben és egy soriban láttam, de nálam elég középszerű színésznő.. mindegy úgyis Kenan a lényeg
2016. jan. 10. 20:51

Új képeket látni ahol már Halit is a táncórán van.

Nagyon nyomatják ezt a tangó témát . Nem véletlen , mert az van és valószínű emlékeztek rá , hogy Bergéket meghívta az Argentin nagykövet az országába . Mivel a tangó onnan származik azért lett a tánctanulás ilyen fontos számukra .

Másik hír amit most olvastam :

Az új projektben Ay Yapim terve , hogy Kenan partnere Fahrye Evcen lesz( Burak Özcivit párja). Forrás nem található , de ez a pletyka járja .

14724. Érsekházi (válaszként erre: 14723. - Gabriella Tünde)
2016. jan. 9. 21:44

Igen és nekem is tetszett , ezt a színészt nem igazán ismertem , ebben a filmben láttam még csak , de bejött . A színésznőt már láttam a Pillangó Álma című filmben , az is volt felirattal tavaly a Fb -n .

Nézz bele a Kördügüm /Kereszteződés/ sorozatukba ahol együtt játszanak . Most volt csütörtökön az első rész a Török híresség oldalon fent van , de eredeti nyelven .

14723. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14722. - Érsekházi)
2016. jan. 9. 19:49
Azt a filmet láttad, ami egy vak lány és egy volt bokszolóról szól. Szép film és a fsz.Ibrahim C..
2016. jan. 9. 18:19
Nem Sinem miatt , de a napokban láttam a Török híresség oldalon felirattal pont ennek a Ibrahim Celikkolnak a filmjét a Csak Te címűt és van egy új sorozata ami a napokban kezdődött a Kördügüm , mind a kettőben azonos színésznővel játszik . Belcin Bilginnel . Nagyon jók együtt , ők is jó színészpáros .
2016. jan. 9. 18:19
Nem is tudom milyen varázsereje lehet ennek a csajnak, mert a sok fiatal, gyönyörű szinésznő mellett csak egy olyan "hamupipőkének" néz ki.Érdekes, hogy mindig gazdag palik akadnak a horogra.Hány éves korában kezdhette, hiszen a focistával 3 vagy 4 évig volt együtt, aztán jött a többi és kb.egy éve Kenan.Én nagyon kiváncsi vagyok mi lesz a vége, de más fórumon is hasonló véleménnyel vannak.
14720. varga ica (válaszként erre: 14719. - Érsekházi)
2016. jan. 9. 17:47
Igen ez nekem is elég furcsa hogy hányszor volt már Sinemnek kitüzve az esküvő,és aztán mégsem lett belőle semmi.Valami hiba van de kibe?Szerintem most babonából nemakarják elárulni,hogy ha lesz esküvő mikorra tervezik,nehogy megint pórul járjon.Bár lehet,hogy harmadjára mégis csak sikerülni fog neki,csak az a baj,hogy Kenan az "áldozat",bocsi.
2016. jan. 9. 16:17

Jó nekik....... melegebb éghajlaton vannak .

Újabb info Sinemről , hogy Ibrahim Celikkollal is elvolt jegyezve és 2015 -re tervezték az esküvőt , de az meghiúsult 2014 - ben végül szakítottak .

Ennek a csajnak hány eljegyzése volt , még mik derülnek ki róla . Valami oka csak van , hogy több eljegyzése fuccsba megy (focistával is) . Ki nem volt még meg Sinemnek ?

Kenannak ha esze van szórakozik egy jót és dobja ezt a csajt . Az ő elegáns modorához , megjelenéséhez totál nem illik ez a csaj . Gondolom ezeket tudja róla , hogy hány pasassal kavart .

14718. varga ica
2016. jan. 9. 11:00
Kenan Imirzalioglu - Kobal ismét elment egy idegen országban egy nyaralás. Új év találkoztak otthon Cihangir, majd egy romantikus, úgy döntöttek, Fokvárosban, a fővárosban a Dél-afrikai Köztársaság. Szerelmesek tart ott 10 napig, képes lesz, hogy élvezze a látnivalókat, az ország és természetesen a szafari - egy találkozót a vadon élő állatok......Most olvasta a fb-on.
14717. varga ica
2016. jan. 7. 21:07
Van egy új kép Bergről,egy tánc tanárral,lehet,hogy tanul táncolni?Akkor pedig,szerintem nem terhes.
2016. jan. 7. 19:44
Most néztem meg a Török Hirességek oldalán feltett szép filmet, ami le is van forditva.Egy vak lányról szól,drámai, érdemes megnézni! Azon az oldalon is olvastam, hogy Berg. terhes.Lehet, hogy igaz lehet a hir, akkor csak-csak összejött!Azért még nem látszik rajta.
14715. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14714. - Varga ica)
2016. jan. 5. 20:26
Valami ilyesmi,de szószerint már nem emlékszem.
14714. varga ica (válaszként erre: 14713. - Gabriella Tünde)
2016. jan. 5. 19:55
De én igen szószerint nememlékszem a lényeg az volt,hogy Halit ahelyett,hogy tüntetne,inkább figyelne a feleségére,mert Kenan (már bocs de mintha ezt irták volna),dugja.Te is igy emlékszel?
2016. jan. 5. 19:39
Igen, amit Halitnak üzentek, hogy a Karadayiban a felesége milyen intim jelenetben vesz részt más idegen férfivel- azaz Kenan.Nem emlékszik erre senki?
14712. varga ica (válaszként erre: 14705. - Gabriella Tünde)
2016. jan. 5. 19:21
Arra gondolsz amit Halitnak üzentek?
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook