Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
14921. varga ica (válaszként erre: 14920. - Gabriella Tünde)
2016. febr. 13. 16:23
Ha ha röhejes én a bóbita helyett azt mondanám, mintha görcs lenne a fején,de mindegy mert akárhogy nézem rémes.A szöveget nemigazán lehet értelmezni.kár,mert érdekelt volna.
14920. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14919. - Érsekházi)
2016. febr. 13. 15:49
eZT ÉN SEM TUDTAM ÉRTELMEZNI!Nem hiszem, hogy ilyen ocsmányul beszél, a forditó néha rémes dolgokat ir le.Na milyen az ujabb "mosónői ruhája a bóbitával?"Szép a menyasszony?
2016. febr. 13. 15:07

Megvan a kép a Gecce - magazin, itt és az összes hír , arra rákattintsz , majd alul kis számozott kockák vannak , most a 4. -nél van , de ez változó , megy tovább ahogy frissülnek a hírek .


Ezt Sinem mondta ? " TE törd sz@rt belőlem "

ez mi akar lenni ? Ti értitek a kép alatti szövegben van . Még ilyen értelmetlen ronda fordítást nem olvastam eddig .

14918. Érsekházi (válaszként erre: 14915. - Varga ica)
2016. febr. 13. 14:50

Tegnap én is a korai órákban tudtam megnézni és este már nem találtam meg a képet . Ráadásul minden török újság oldalnál kiírta , hogy Error , valami hiba .

Ha Sinem kisasszony fél , akkor nem biztos a kettőjük kapcsolatában főleg , ha eljutnak hozzá ilyen hírek Kenanról . Azt jó lenne tudni az előző jegyességeit ki bonthatta fel , ő vagy a férfiak .

14917. O.Eta
2016. febr. 13. 09:03
El fogja venni,hisz annyi pénzt fektetett már bele,hogy nem hagyja veszni(ha igazak a hírek)A triumvirátus között meg leírhatatlan a harag (H _K _ B)Berg mutatta be Kenannak a hölgyet,és nyilván meglepődött,amikor kiderült a forgatás végén,hogy ők év eleje óta együtt járnak,legalább is együtt hálnak.Egy ilyen nagy színész,mert Kenan az,amellett ragyogó férfi,hogy adhatta magát össze egy 76. senkivelTalány. Nagy az elkeseredés és a csakazért is!Ahogy viselkednek egymással, mindent elárul,nem szükséges, hogy nyilatkozzanak
14916. varga ica (válaszként erre: 14914. - Gabriella Tünde)
2016. febr. 13. 00:34
Jesszus megtaláltam végre,azért nemsikerült eddig,mert a tegnapi magazinban van én meg a maiba kerestem.Na mindegy a lényeg hogy megvan,és tényleg borzalmasan néz ki Sinem,mivan tán Berget akarja utánozni azzal a fejkendővel?Olyan mintha egy görcs lenne a fején,röhejes,Bergnek a nyomában sincs,de Kenannak a volt barátnői is szinte mind különb volt.
14915. varga ica (válaszként erre: 14914. - Gabriella Tünde)
2016. febr. 12. 23:33
És még most is látod?A Gecce magazinra is rákattintottam ott sem látom.Biztos bennem van a hiba.
14914. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14913. - Varga ica)
2016. febr. 12. 23:20
Én reggeli kávét a török újság olvasással kezdem és akkor biztos ott volt.Fent volt még a Gecce.com magazinban is, ott is láttam.Ezen nevettem, hogy fél.a harmadik vőlegénynél!Talán attól, hogy ez is meghiusul?
14913. varga ica
2016. febr. 12. 22:28
Özge-re emlékszem hát igen ő külsőre jobban illik Kenanhoz,de ha jól emlékszem,sokan őt sem szerették ugy emlékszem,hogy elég butának tartották. Hát nemtudom.De most én is nagyon hülye vagyok,mert hiába irom a magazin nevét,Sinemet akkor sem találom.Írjátok,hogy nagyon fél,mi a fenétől,ugyis elveszi Kenan,vagy tényleg igaza van Bergnek,és érzi ő is hogy nemlesz jó férj Kenan?
14912. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14911. - Varga ica)
2016. febr. 12. 21:46
Melyik képet szeretnéd?A gogl-ba beírod Günaydin magazin, kiadja a mai újságot, abba van Sinem.A régi barátnőt -ha kivácsi vagy rá, szintén gogl és a csaj neve, illetve az Ő oldala.Megnézheted ,hogy micsoda külömbség!
14911. varga ica
2016. febr. 12. 20:58
Segitsetek nemtalálom a képet amiről írtatok!
14910. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14909. - Érsekházi)
2016. febr. 12. 15:47
Ez az Özge tényleg nagyon szép!Nagyon magas lehet mint Berg.2004-t irnak, akkor Zeyneppel már szakithattak.Nem akarom ragozni!- de tényleg sokkal szebb barátnői voltak, nagyon leadta a szinvonalat.
14909. Érsekházi (válaszként erre: 14908. - Gabriella Tünde)
2016. febr. 12. 15:29

Tényleg ronda Sinem ahogy kinéz és a szöveg a fordítóval elég érdekes..... biztos érted mire célzok .

Van még egy írás Kenan volt szerelméről Özge Akbulut -ról , aki most megy majd férjhez .

Ez a csaj sokkal jobban illene Kenanhoz és szebb is szerintem . Csak most olvastam erről , hogy régen együtt jártak .

2016. febr. 12. 07:20
Sinemről van egy friss kép a Günaydin lapban.Azt irják, miközben az esküvői előkészületekhez nézelődik,hogy "nagyon fél," /harmadik vőlegénynél!"Nagyon ramatyul néz ki, olyan +mosónős" ruha van rajta és a fején valami pántok , vagy kendő? mint Bergnek.Ronda.
14907. Érsekházi (válaszként erre: 14905. - Varga ica)
2016. febr. 11. 19:06
Nekem is ez tűnt fel rögtön , hogy Kenan ide sem ment el a filmbemutatóra . Sok ismert színész részt vett . Van egy hosszabb videó is , sok színészt meginterjúvoltak . Halitot és Berget is .
14906. varga ica
2016. febr. 11. 18:25
De ha tényleg igy van hogy nemlesz jó férj az legyen a Sinem baja.
14905. varga ica
2016. febr. 11. 17:28
Rıza Kocaoğlu-nak (Yasin,Karadayi)ha jóllátom a Fb-on volt egy mozifilm bemutatója,amin Bergék is ott voltak,van egy pár kép róluk,és csodák csodájára Kenanék itt sem voltak pedig Riza-val jó barátok.Ha az egyik valahol felbukkan az biztos hogy a másik nincs ott,mégha közös ismerősről is van szó.Sofi10 érdekes amit írtál ezt még nemolvastam sehol ha így van amit Berg mondott hogy nemlesz jó férj (nemtudom mire érthette Berg)hát kíváncsi leszek mithoz a jövő,Sinemkének.
14904. Sofi10 (válaszként erre: 14903. - Klmama)
2016. febr. 11. 14:03
Nem kell senkivel sem élni, elég ha valakivel dolgozól 12-16 órat, biztos hogy ki ismered hogy kicsoda micsoda. Nem mindíg tud valaki szinészkedni, ki mutassa a természetit.
14903. klmama
2016. febr. 11. 13:06
Berg miből gondolja , hogy Kenan nem jó férj lesz????? Talán már élt vele???? A firkászok minden valótlant leírnak,,, Az fogja majd tudni milyen férj lesz Kenan aki vele él egy fedél alatt !!
14902. Sofi10 (válaszként erre: 14900. - Gabriella Tünde)
2016. febr. 11. 10:13

Bergnek és Halitnak nincsenek saját oldalai sem Gacebookon, Twitteren sem máshol, mindent meg szuntették, mióta Berget csúnyán meg fenyegették.

Képeket az o nevuk alat mind a rajongók raknak fell, az o nevuk alat, multkor barátnommel át néztuk az oldalakat a nevuk alat az mind rajongók olada.

Berg a Kenanrol azt nyilatkozta,tobbek kozot, hogy egy nagyon jó apa lesz, nagyon jó ember de nem jó férj lesz, akkor várjuk ki a végét.

14901. 55940eb484 (válaszként erre: 14898. - Érsekházi)
2016. febr. 10. 20:40
Kivac úgy néz ki, mint aki fehérjeturmixokon,bár hivatalos verió az hogy hú de megizmosodott. de hét tudjuk mit oknak ezek szere, így nem lesznek kis kivancok vagy kis basakok
2016. febr. 10. 20:31
Na ez a feltünő, hogy ennyire távolság-tartóak.Épp ma láttam azokat a gyönyörű felvételeket, amiket a Marie Claernek készültek, hogy milyen közel voltak egymáshoz és azok a tekintetek.Nagyon bizalmas lehetett kettőjük viszonya és lehet,hogy Halit meg álljt parancsolt.Amikor befejezték a forgatást szinte egész nyarat valami eldugott helyen töltötték és azóta is a multból él.Felteszik- szerintem Halit a Seh-ből képeket, aminek nincs is már aktualitása. 2009-ben volt befejezve, azóta hány remek filmet játszottak. Kenan pedig mintha "sodródna az árral."Lehet, hogy nagy árat fizet!
14899. varga ica
2016. febr. 10. 18:40
Én sem igazán értem,ezt az egészet.Szóval,ha olyan nagyon jó barátok voltak,mint ahogy Berg mondta mindig, akkor egy ilyen barátot nem illik meghívni az esküvőmre?Vajon melyik dátum volt meg elöbb az Argentin utazás vagy az esküvő,mert gondolom akkor próbálták ugy összehozni az eseményeket,hogy véletlen se legyen egybeesés,úgy mint mikor volt a Karadayi találkozó,és hát ugyebár milyen véletlen arra pont eltudott menni Kenan mivel Bergék pont akkor nemvoltak otthol.A többi találkozóra meg furcsmód Kenan nem ment el,de viszont Berg meg ottvolt.Szóval mióta vége a sorozatnak mégcsak véletlen sem találkoztak,a dijátadón is nemhiszem el,hogy nem lehetett volna üdvözölni egymást,mint két kolléga akik 3évig a nap majdnem 24órájában együtt voltak,dolgoztak de nem ők látványosan kerülik egymást.Vajon miért?Az esküvője Kenannak nemérdekel Sinemet továbbra is egy kis érdektelen átlagos nőnek tartom,a riportereknek csak makogni tud Kenan nélkül olyan mintha egy elveszett bárány lenne.Remélem Kenan sorozata jó lesz.
14898. Érsekházi (válaszként erre: 14897. - Gabriella Tünde)
2016. febr. 10. 18:23

Igen az is igaz mondani mindent lehet de, hogy mit érez belül Berg azt csak Ő tudhatja . Az biztos , hogy Sinem nem ér meg ennyit.

Arra meg kíváncsi leszek Bergék abban az időben lesznek e távol , mert ilyen időpont egybeesés nem lehet véletlen .

Basakról nem találtam születési dátumot , hány éves ? Kivanc most szerintem nagyon kikerekedett arca is ,sokkal többnek néz ki mint 32 .

14897. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14896. - Érsekházi)
2016. febr. 10. 16:16
Lehet, hogy Bergnek már nem lesz Valentin nap.Ki lát a szive mélyére?Nem tudom Kenan 3 napos lagzit tervez ilyen menyasszonynak?Látok képeken török esküvőket, több százast.Nem is értem mire jó ez?Halitnak is milyen nagy esküvő volt elsőre is, aztán nem sokáig tartott ésBerggel 2 évre szintén olyan méretű lehetett.Úgy látom, hogy ott elég gyorsan megtartják az esküvűt, nagy felhajtással és elég gyakori a válás.Kivanc csaja is már volt férjnél és jóval idősebb is.Állitólag a mamának ezért nem tetszik.Ezeket a nagy esküvőket a vőlegény finanszirozza?Sinem kisasszony nem hiszem hogy annyit keresett volna már és még lakást is ő bérelte az anyjának.Valahol olvastam.
14896. Érsekházi (válaszként erre: 14895. - 55940eb484)
2016. febr. 10. 15:12

Berg kimeri jelenteni a Valentin napot fölösleges hülyeségnek tarja . Tök igaza van nincs egyedül a véleményével . Amikor előírják , hogy mit hogyan tegyél meg az üzleti érdek dominál .

Sokkal kedvesebb értékelhetőbb egy mezei hétköznapon egy szál virág , bonbon , valami meglepi egy férfitől .

14895. 55940eb484 (válaszként erre: 14894. - Érsekházi)
2016. febr. 10. 12:24

Május 20-án utazunk, Kivancéra még mehetnék, de az annyira nem dobna fel..hát ez bebuktam


na amúgy meg én majd akkor hiszem el, ha meglesz, akkor a felhajtás minden nap más info, inkább az új sorozatról jönnének a hírek

14894. Érsekházi (válaszként erre: 14893. - 55940eb484)
2016. febr. 10. 12:14

Kivancié ápr 19. , Kenancié meg május 19 . a török hírforrások szerint , akkor még mehetsz .

Tuti akkor hiszem majd el , ha valami konkrét hír meg kép anyag lesz róla......talán akkor .

14893. 55940eb484 (válaszként erre: 14892. - Érsekházi)
2016. febr. 10. 11:54

Biztos akkor volt már csak szabad hely :-)))

Mondjuk ha elmegyek Argentínába, akkor ott tanulok meg tangózni, nem előtte itthon.

Amúgy meg nagyon irigylem őket, minden vágyam eljutni egyszer főleg Peruba és Chile-be, jól csinálják, hogy ennyit utaznak.


Ezek az esküvők meg meghívnak boldog boldogtalant,sosem értettem minek ennyi ember.

na jó ha Ibizán lenne még megérteném a 3 napos bulit. de gondolom nem ott lesz.

Én sem érek rá május végén ha esetleg akkor tartják :-)))

2016. febr. 10. 11:00

Ma két új hír ami nagyon is érdekes .

KENAN már átutalt nagy összeget a májusi esküvői készülődéshez a bizonyos szigeten 3 éjjel 3 nap tart majd a buli a vendég seregnek .

Ugyanakkor Halit -BERG "pont" májusban utazik Argentínába(tangó ezért volt), Peruba , Chilébe .

Akkor direkt úgy időzítettek, hogy nem lesznek jelen Kenan nagy eseményén . Ha így van elég feltűnő megint ez a lépésük , bár van nyomós okuk a távolmaradásra .

Akkor is fura ez a nagy távolságtartás .

Valóban így lesz ??????

❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook