Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
14981. Érsekházi (válaszként erre: 14979. - Varga ica)
2016. febr. 21. 17:24

Még csak annyi nem hiszem , hogy Kenan kapuzárási pánikban szenved ,mert az még korai lenne , de mindenesetre az biztos , hogy addig válogatott míg alaposan beválogatott !

Persze biztos lesznek rosszallóak , akik azt írják majd mire alapozom ezt , de nem tehetek róla Sinem nagyon negatív hatást vált ki nálam . Tudom nem sok vizet zavar .

14980. Érsekházi (válaszként erre: 14979. - Varga ica)
2016. febr. 21. 17:12

Ezt a sorozatot nem nézem , viszont szerintem is jobb szebb nőt választhatott volna Kenan magának .

Ma a Gecce magazinban Arda Turan cikk van , jelenlegi párja is sokkal jobban néz ki Sinemnél . Róla egy szót nem említ , hanem az új kapcsolatról , hogy szeretnek együtt lovagolni meg ilyesmi . Mindenkinek bejön az új pár nem sírnak a liba után,

Kenannak meg jó a "levetett gönc" ?

14979. varga ica
2016. febr. 21. 15:37
A Diriliş Ertuğrul cimü sorozatot nemnézi senki?Berguzar Anyukája is játszik benne,meg Engin Altan Düzyatan a főszereplő igaz csak törökül tudom nézni de nagyon jó sorozat nagyon tetszik.Sok szép szinésznő játszik benne,Didem Balçın,Esra Bilgiç,Burcu Kıratlı ,Hande Subasi mind mind nagyon szép,ezt a Hande-t még Kenan mellett is eltudnám képzelni,szép,és magas karcsú nő,illenének egymáshoz.Ilyen tipusú csaj lenne való Kenan mellé nem Sinem.
2016. febr. 21. 14:45

Most olvastam Kenan és Sinem elvállalta, hogy közös reklámba szerepelnek persze nem kevés pénzért. Mit reklámozhatnak ?

Készül már Halit és Tuba új filmje ,és még két ismert színész is szerepel benne .

14977. varga ica (válaszként erre: 14976. - O.Eta)
2016. febr. 21. 00:19
Eta hova tüntél,mostanában sehol nemlátlak?
14976. O.Eta
2016. febr. 20. 17:42
kukac52 Köszönöm,hogy segítettél
14975. varga ica
2016. febr. 20. 16:24
Igen kár,hogy nemértjük mit mondanak,kíváncsi lennék,hogy Arda mit mond,egyáltalán mond e valamit Sinemről,vagy arról mit szól hozzá hogy férjhez megy.De lehet,hogy Ardát hidegen hagyja,ez az egész,hisz ő is párkapcsolatban él,és nemszivesen beszél a régi időkről.Kitudja.Ha van valami akkor szerintem Sinem nincs még túl Ardán,de akkor tényleg minek akar férjhez menni,bosszantani akarja ezzel a volt exét?De ezt sem tudhatjuk.
14974. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14973. - Érsekházi)
2016. febr. 20. 15:56
Úgy ahogy mondod!Hülye Avsar beszélget a tv-8 n Ardával Sinem kapcsolatáról.Ez 3 bölümben!Sajnos nem értem, mert ezt nem lehet forditani, de ott nagyon kitárgyalják! Yt-n "Arda Turan és Sinem Kobal" így jött be! Valami nem kerek ebben az ügyben!
2016. febr. 20. 15:48
Sinem ha ennyire szenved és kedvetlen minek megy férjhez Kenanhoz , a pénze miatt ? Melyik fél erőlteti ennyire ezt a kényszeredett kapcsolatot , ha Kenan akkor nagyot csalódtam benne , hogy ez a nyüzüge liba kell neki .
2016. febr. 20. 15:37
Lehet hogy még titkon Ardát szereti?A közvélemény még napirenden tartja ezt a témát!
14971. varga ica
2016. febr. 20. 13:09
Ma ezt olvastam ez sem tökéletes forditás:...Kenan İmirzalıoğlu a február 14 Valentin-nap egy egyszerű szertartás, amely részt vesz Sinem Kobal megtekintésekor Cihangir. Nagyon kedvetlen és levert külsejű híres játékos kilépett a lépcsőn, amikor meglátta kézbesítők. Elhagyva megválaszolatlan kérdések újságírók Kobal, futó lépések İmirzalıoğlu menyasszonya bement a házba. A játékos Kenan İmirzalıoğlu eljegyzési kap borított egy speciális kő nyaklánc, mint egy ajándék, és nem kerülte el a figyelmet, hogy rajta a karszalag. A pár az esküvő időpontját még nem világos. Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu A döntés felhívta magára a figyelmet, mint egy eljegyzési ajándék Cartier ékszerek....És van egy kép Sinemről,amin tényleg levertnek tünik.
14970. varga ica (válaszként erre: 14968. - Osi65)
2016. febr. 19. 20:57
Én még a forditóval sem tudom,mit írnak?
14969. varga ica (válaszként erre: 14966. - Szinten_fan)
2016. febr. 19. 20:53
Egy kicsit örülök mikor más is azt irja,hogy nemszimpi Sinem,mert szerintem is nincs semmi kisugárzása és tényleg a sminkelt képeken is semmi,olyan fa arc,de hát azért van akinek tetszik.Én is olvastam hogy elég korán már volt komolyabb kapcsolata.Hát jó kislány volt.
14968. osi65
2016. febr. 19. 19:43
Szép jó estét lányok. Ma a Gecce magazinban újságírók beszélgetnek az Arda-Sinem-Kenan hármasról. Valaki le tudja fordítani, mit beszélnek? A fordító ezt nagyon rosszul fordítja. Előre is köszi.
14967. kukac52 (válaszként erre: 14956. - O.Eta)
2016. febr. 19. 19:39

Az éjszaka királynője - ezen az oldalon együtt van az első 5 rész. [link]

Üdv.

2016. febr. 19. 19:03

sziasztok,

en is utananeztem a neten kicsit Sinemnek, mert bar szeretnek Kenannal egyuttorulni az oromenek (ha tenyleg boldogga teszi...), de nekem sem szimpi ami atjon a csajbol. Egyszeruen nincs semmi kisugarzasa, azert olyan semmilyen meg azokon a kepeken is, ahol profi smink-haj-ruha-fotos van. Pont Berg ennek a tokeletes ellentete sztem, aki meg akkor is "sugaroz", amikor teljesen hetkoznapi ruhaban es smink nelkul kapjak le az utcan. Szoval en meg azt talaltam, hogy mar Arda elott volt egy 4 eves kapcsolata egy (legalabbis kenezetre) idosebb pasival (Mustafa Sirnem) 2004-tol, vagyis alig volt meg 17 eves. Ha jol vettem ki, ez a pasi is kozel all a film szakmahoz (talan producer), illetve a Galatasaray focicsapathoz. Allitolag azert kosarazta ki, amikor az megkerte a kezet 4 ev utan, mert meg fiatalnak erezte magat a hazassaghozz. Utana viszont amikor osszejott Arda-val, eloszor tagadtak, meg bujkaltak (ismeros asztori, nem?), merthogy Arda ennek a Mustafanak jo baratja is volt... Szoval valamit biztos nagyon tud otthon a negy fal kozott..., de ez nem jon at kint a vilagban a tobbi ember fele. Lehet, hogy csak rossz szakmat valasztott, es nem kene a szineszeet eroltetnie.

14965. varga ica
2016. febr. 19. 18:45
Ardának is van párja ugye,egy fekete hajú nő vagy már a felesége?
2016. febr. 19. 18:39
Nem értem azokat akik pánikszerűen egyik kapcsolatból egyből egy másikba csapnak bele, mert Sinemnél ez történt.Állitólag Ardát szerette, akkor hogy lehet olyan gyorsan elfelejteni?Azért Sinem még fiatal!Állitólag mind a három gazdag pasi., Persze ha jó szinésznő el tudja játszani a nagy szerelmet.Az biztos,hogy Arda melletti képei nagyon jók, állandóan mosolyog.Majd elválik.
14963. varga ica
2016. febr. 19. 16:35
Hát már sajnos nem fog ugy járni,Kenan bekapta a horgot,itt már nincs vissza út.((((sajnos)))).A fb-on olvastam egy megjegyzést,ami igy szól:Soha nem látni menyasszonyt olyan boldogtalan, mint Sinem...?????
2016. febr. 19. 16:07
Ezeken kivül még nézem a Körgüdüm I. Celikkel,az Aci ask és a Menekse ile Halil-t most leforditva, minden héten egy-egy epizód magyarra.Minden nap van valami.Az Éjszaka királynője is tetszik, jó szereplők vannak, de Meryem nem egy nagy szám, de jól játszik, az öreg "vőlegény" már rondábban nem találhattak volna.Ja és a legjobb a Kara Sevda.Jó szórakozást!Tegnap esti program, kutakodtam Sinem vőlegényei után.Arda Turannal azért maradt szét, mivel !kb.4 év alatt-többször elhalasztották az esküvőt, illetve Turan arra hivatkozva, hogy az Atl.Madridnál játszott abban az időben és mindig valami fontos meccs jött, ami fontosabb volt.Sinem sokat Madridba tartózkodott ebben az időben.Azt is olvastam, hogy a Turan mama nem akarta Sinemet.Egyébként gazdag vőlegény volt.A többszöri elhalasztás után már kinézte magának Celikot és otthagyta Turant.Celik is eljegyzete, azonban úgy irták, hogy a szive még A.Turanhoz húzott és ezt megérezte Celik és kiment Amerikába és ezt követően gyorsan lépett Kenan felé.Szerintem most biztos ezért akar gyorsan esküvőt, fél hogy megint úgy jár mint Turannal.
14961. klmama
2016. febr. 19. 15:47
Köszi Érsekházi,,, Megfogadom a tanácsodat , mert valóban a sok reklám az idegeimre megy,,,
2016. febr. 19. 13:40

Még csak annyit a részek számát kell beütni mindig. Gondolom már vágjátok a témát , bocsánat .


Ma Bergről írnak , hogy egyenlőre nem tér vissza a képernyőre , több időt szán még magára . Sajnálom , hogy nem láthatjuk , mert jó színésznő szeretem.

2016. febr. 19. 13:29

Kedves Zsazsanéni és Klmama jobban jártok , ha reklám nélkül nézitek , 10 napig visszanézhető a követkőképpen beírod :

videó. megtört szívek 1. rész , amikor kijön az oldal picit lejjebb a megtekintés az eredeti oldalon arra kattints és nézheted is. Várni kell kicsit , mert lassú , de aztán oké lesz . Így a heti 1 - 5 részt megnézhetjük . Sorban vannak a részek majd meglátjátok . Én is így nézem és nincs a sok lökött reklám benne .

14958. Érsekházi (válaszként erre: 14956. - O.Eta)
2016. febr. 19. 13:21

Facebook . Az éjszaka királynője - film . Ezt üsd be , ha kijött rögtön megtalálod az 5. részt .

Ha viszont most kezded akkor sokat kell lefele haladnod , míg az 1. részhez nem érsz . Azok még több részben vannak feltéve .

Viszont a 4. résztől már egész részek nézhetők .

14957. klmama
2016. febr. 19. 10:35
Én nézem Az éjszaka királynője sorozatot,,, Nagyon jó és izgi,,, Nekem nagyon tetszik,,, Érdemes nézni,,,, Én kedden mindig megnézem a Török Star tv-én és utána ha kész a magyar felírat akkor természetesen úgy is megnézem,,, Játszik benne néhány ismert arc a Karadayi-ból és a Szulejmánból is. Most kezd majd igazán bonyolodni a 7. epizódban,,,, Húúúúú nagyon várom,,, Igen Zsazsanéni a Megtőrt szívek is jó kis sorozat,, Nagyon elszabdalja a TV2. Egy török epizodót kb. 3, 4 alkalommal adják le és akkor még tele van reklámmal is,,,,
14956. O.Eta
2016. febr. 19. 09:47
Hol nézted meg egyben Az éjszaka királynőjét?
14955. zsazsanéni (válaszként erre: 14954. - Érsekházi)
2016. febr. 19. 08:35
Nagyon remek film,van közte aki szerepel már az ASI-ban is.Kiváncsi leszek,hogy mire fog kimenni a végén?De nézem a Megtört sziveket is,jó kis film,csak az a sok reklám közte,az tragédia.A sok hülyítés,jó,hogy nem a hüvelygombát reklámozzák benne.
2016. febr. 18. 22:58

Nézitek Az éjszaka királynője sorozatot ? Eszméletlen jó , már az 5. rész felirattal és egybe nézhető .

Nagyon jók a karakterek a megszemélyesítő színészek kivétel nélkül . Gyönyörű zenéje van. A 6.részt eredetibe megnéztem nagyon fokozzák a izgalmakat. Még nem késő elkezdeni nem fogjátok megbánni . Aki nézi az meg tudja miért ajánlom .

14953. osi65 (válaszként erre: 14951. - Gabriella Tünde)
2016. febr. 17. 20:30
Nekem is nagyon régen volt. Mondom nekem az volt fura, hogy a képek szerint más jócskán sötétben értek oda Kenan szülei. Nekem az is fura, hogy kb. 2 óra hosszát maradtak. Majd meglátjuk a videó mit mond. Sinem gondolom, mivel nem az első ez már neki, nem akart nagy felhajtást. Már régebben megnéztem a Youtuben az Ardával való eljegyzését. Na hát ott aztán volt minden és mindenki. Rengetegen voltak, nagyon nagyon pazar volt. Most gondolom "szerényebbet" akart.
14952. kormi61
2016. febr. 17. 20:27

Sziasztok!

Az utóbbi 1 évben én azt látom a riportok, fotók alapján, hogy Kenan jó kedvű vidám, Sinem boldoggá teszi és ez a lényeg. Végre boldognak látjuk ami az 1 évvel előtti időszakban egyáltalán nem volt ez így.

Sokan nem szeretik Sinemet, nem értem, hogy miért, nem ismerek nem tudják milyen, oké elvileg nem egy jó színésznő, én nem tudom nem láttam egy filmbe sem. Nem szép, ezzel vitatkoznék, Berget mindenki szépnek tartja, hát én úgy gondolom, ő sem kimondott szépség, kisminkelve gyönyörű, de néha ki tud nézni elég érdekesen.

Sajnálom Sinemet, szegény lány kap hideget meleget, pedig ő semmit nem tesz "csak" boldoggá teszi Kenant.

Kenan egy fantasztikus színész, de hogy az életbe milyen azt nem tudhatjuk az is lehet hogy mint férj nem egy főnyeremény azért ne felejtsük el a kábítószer botrányát, oké nem terjesztette, de fogyasztott.

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook