Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
2016. febr. 28. 15:57

Olvaslak benneteket , tök igaz amit írtok . Ma Kenanról sok cikk van meg fotó ,ki is van bukva rendesen miatta . Tényleg rászálltak figyelik minden lépését . A liba csak vigyorog annyira nem hozzá való , más típusú nő kéne neki ez egy komolytalan . Lehet ezért is lazul el sokszor . Ezek a hülye szokásaik még ma is élnek , ha a szülők kérik meg a lányt akkor nincs vissza út ? Kenan felnőtt férfi döntse el az ő életéről van szó .

Az is lehet amit Ti is írtok , hogy Mahir Kara karaktere még mindig nyomot hagyott benne .

A színészek nem tudnak gyorsan átállni , hiszen évek óta nap mint nap ebben élt . Meryem Uzerli is azért hagyta ott a sorozatot, mert azt mondta később, hogy betege lett és a tükörbe nézve Hürrem nézett vissza rá . Majdnem becsavarodott , elég hihető .

Persze a módszer nem a legszebb volt ahogy lelépett , de betegként megbocsájtható neki . Azon a nőn látni is , hogy labilis meg a magánélete is.

15040. osi65
2016. febr. 28. 14:13
Igazatok van mindenben. De! Én továbbra is azt mondom, hogy közszereplő. Vállal interjúkat, ahol beszélt és még most is beszél a magánéletéről. Mondta: Nagy nyomot hagyott benne, hogy Mahir Kara mennyire tud szeretni. Megtanulta a szerelem érzését. Megtanulta, hogy kell egy nőt szeretni. Hát akkor, ha ezeket elmondta, akkor mit vár. Az újságírók is olvassák ezt, persze, hogy a nyomába erednek, hogy kérdezgessék. Ha nyilvános szórakozóhelyre jár, biztosan nagyon jól tudja, hogy ez nem házibuli. Ha nyilvánosan szórakozik , az egyik leg-legismertebb színész, nem lesznek fotósok? Hát ezt azért ő sem hiheti el. Ha egy bérház 4. emeletén eszeget, iszogat , táncolgat a kedvessel meg barátokkal, akkor lesz csak házi fénykép, egyébként tudnia kell nagyon jól, hogy minden szem őt figyeli. És évek, évek, évek óta tudja, hogy akármilyen -szőke, barna, vörös- nő kezét fogja, az mindenkit érdekelni fog. Mondom, kivéve, ha a bérház 4. emeletén történik.
15039. varga ica (válaszként erre: 15037. - O.Eta)
2016. febr. 28. 13:40
Egyetértek Veled,én is hasonló képpen érzek,de lehet,hogy tévedünk,ki tudja?Majd idővel kiderül,bár ha gyerekük születik,és mint tudjuk Kenan gyerek bolond,örökre magához láncolhatja tudod ki.
15038. varga ica
2016. febr. 28. 13:36
Szerintem a Mahir Kara és az egész sorozat nagyon megváltoztatta lelkileg,(amin még nembiztos,hogy túl van)és szerintem olyan szeretne lenni mint Mahir,hisz mondta is,hogy ez a szerelem nagy nyomot hagyott benne,szóval egy ilyen szerelemre vágyik,de mivel nemlehet nemkaphatja meg az életben,igy az első adandó alkalmat megragadta,csak sajnos nem a legmegfelelőbb személyre talált rá.Kitudja milyen érzések vannak benne,hiába szinészek ők is csak emberek és sérülhetnek lelkileg még azt sem tudjuk,hogy Berg tulvan e a Feride szerepén lehet,hogy azért nem vállal még másik szerepet,mert még mindig hiányzik neki,hisz nyilatkozta is hogy igaz fáradt de nemtudja milesz vele Feride után.Szóval kitudja mivan velük,igazából.De az is lehet,hogy tévedek.
15037. O.Eta
2016. febr. 28. 13:22
Sziasztok.Nem láttam én sem róluk meghitt,szeretetteljes képet, vagy videot,ettől függetlenül még szerethetik egymást.Kenan dacol a világgal, megmutatja csak azért is,családot alapítle nem írom még most sem a navét kivel.Nem volt közelében más,hát ezt veszi el, szinte mindegy alapon. Megöregedtem már, van tapasztalatom, s amit láttam a 3 év alatt,Kenan némán szenved.Ahogy nézem a régi, forgatási szünetekben készült fotokat,Kenan ahogy átöleli a vállát.ahogy a temetőben átfogják egymást(HALIT lemerevedik)vagy ahogy csak nézi stb ,stbNem lesz több ilyen az életében,mire "várjon"? Nősül,közben iszik,dorbézol,jövendőbelijétől ez az életforma nem idegen,olvashattunk róla anno.Közben Kenan cukorbeteg.Ó ha tudná,hogy mennyit aggódunk érte!Különben semmilyen képet az utóbbi időben nem láttam róluk,nem tudom ti hol látjátok?A Fb-on nem, a Karadayi oldalon sem találom.Már a filmjüket sem nézem olyan lelkesedéssel, mint régen,elvette ez a .... a kedvem
15036. varga ica (válaszként erre: 15035. - Osi65)
2016. febr. 28. 12:49
Pont ezt mondom Én is,hogy nemis látszik rajtuk,hogy szerelmesek,de ha ilyeneket írok,sokan az ellenkezőjét állitják.Ezekszerint,nem ugyan azokat a képeket látjuk,mint akik szerint boldog Kenan,most itt mosolygok magamba.Meg sokan azt mondják,hogy Kenan nemaz a tipus aki az utcára viszi a magánéletét,oké,de azért még lehet szerelmesen nézni a másikra,ezt nemlehet titkolni,ha tényleg annyira odavagy valakiért.Amugy a régi kapcsolatairól tényleg lehetett látni képeket ahol öleli vagy puszilják Kenant.
15035. osi65
2016. febr. 28. 12:40
Még annyit akartam ìrni, hogy én még azért a fiatal szerelmes párról olyan fényképet,ellopott pillanat felvételt nem láttam,ahol ölelik egymást. Mással Kenant,a régi barátnőivel sokat,de Sinemmel mèg csak olyat ahol állnak,ülnek,gyalogolnak egymàs mellett. Olyan ķépre nem emlékszem, ahol öleli. Vagy átkarolja. Te Ica? Vagy lányok valaki látott ilyet? (Sinemmel!)
15034. varga ica (válaszként erre: 15033. - Osi65)
2016. febr. 28. 12:29
Sajnos.Sinemke örülhet végre valaki elveszi.
15033. osi65
2016. febr. 28. 12:15
Sziasztok. Ma olvastam Kenan nyilatkozatát, hogy ez most nem egy történet,hanem a valósàg,és ő most megpróbál létrehozni egy családot Sinemmel. Az én véleményem,hogy akkor dőlt el végérvényesen, hogy megnősül,amikor a szülei megkérték Sinem kezét. Már nincs visszaút. Eldőlt. Elveszi. Már ez megváltoztathatatlan!!! Ez szerintem biztos.
15032. varga ica
2016. febr. 28. 11:36
Érdekes amit írtok,hogy ezekszerint szerintetek Kenan egyre többet inna?Jól értelmezem?Különben emlékeztek rá amikor a Karadayi azt hiszem elsö évad közepe vagy vége felé elkapták a fotósok totál részegen,sok-sok kép volt róla meg videó,szóval az volt az első alkalom,hogy részegen látták.Még mondták is a riporterek hogy csodálkoznak,mert Kenant még nemlátták ilyen állapotban sosem.Amugy Ő is mindig azt nyilatkozta hogy nemszereti az éjszakázást,és,hogy a teákat szereti.Én ugy tudom hogy nemis ihatna,de nagyot fordult a világ.Azóta már többször is lehetett látni nemcsak piásan hanem részegen is ,de hát nem ő az egyetlen,sőt Bergről is készültek már ilyen képek vagy videók.Csak itt az a kérdés hogy mi ez a változás?Nelegyen igazam,mert tényleg nemkívánom Neki,de hogy Sinemmel nem lesz boldog,vagy inkább nem boldog Én továbbra is igy látom,tudom sokan mondják az ellenkezőjét,hát majd meglátjuk.Az biztos,hogy az esküvőt elhamarkodja valami miatt,lehetett volna még várni hogy kiderüljön igazából hogy összeillenek e.
15031. 55940eb484 (válaszként erre: 15027. - Érsekházi)
2016. febr. 27. 21:37

Állítólag az Olaszországi Moena-ban fogják forgatni, jó lenne ha mondjuk augusztusban, akkor arra mennénk hátha ....úgyis akarunk menni a Dolomitok felé.


Kivancék Hawaii-n nyaralnak jó nekik irigylem őket nagy vágyam eljutni oda i főleg a vulkánok miatt

2016. febr. 27. 21:26

Ha szórakozni megy vagy mennek mindig van sofőr , nem ő vezet . Sokszor a riporterek elkapták amikor egyedül jött ki késő éjjel a szórakozóhelyről és hát mit csináljon ilyenkor biztos iszogat . Ide szokott járni , valami Levent nevű hely azt írja . Sinemet nem is szúrtam ki a kocsiban , de jobban megnézem majd .

Kivanc Basakkal elfog e menni az esküvőjükre ?

Elég kínos kép ami ma volt róla, fürdőnadrágban Kivanc "férfiassága"elég jól megmutatkozott Basak kenegette valami krémmel..... Több kép is van , kár , hogy a csaj háttal van . Tényleg nagyon szépen felhajtás nélkül lezajlott az esküvőjük .

2016. febr. 27. 20:53

Na mi van? A nagy szerelemben rákap a piára?Mi lesz még májusig!Nagyon sokat gondolkodtam azon ,ami pár nap óta fentvan, hogy az esküvő rendezéséért szponzorok versengenek.Érdekes, Kivanc is van olyan hirneves -talán még népszerőbb-mégsem vállalta senki az esküvőjük költségét, hanem szép csendben megrendezték és Kavó 600 ezer lirát kifizetett a ve


ndégek után.A képek alapján szép pár volt és nagyon meg volt szervezve minden.Úgy látom Kenanék minél nagyobb felhajtást szeretnének, ami nem vall Kenanra, ez Sinem kisasszony óhaja lehet.Kezd összeállni a kép nálam!

15028. osi65 (válaszként erre: 15027. - Érsekházi)
2016. febr. 27. 20:46
Sziasztok! Szerintem is nagy volt a csend. Olyan jó mikor beszélgetünk. Pontosan én is azt jegyeztem meg, az utolsó Vestel reklám láttán, hogy Kenan kinézete teljesen megváltozott szerintem. Az arca. Mintha ... Pont erre gondoltam én is. De persze mulatozásnál iszik is a férfi ember. A fényképen Sinem igen csak mosolyog az autóban, nagyon jó kedve volt neki is. Örül, jön az esküvő.
2016. febr. 27. 20:25

Sziasztok ! Nagy csend honol az oldalon .

Egy mai cikk szerint Kenan égett , bajban . Délelőtt a Gecce hozta le /fordítóval /. Most este viszont Fb karadayi oldal jobb fordítása arról szól , Kenanék éjjel szórakoztak táncoltak társasággal és hajnalba amikor távozni akartak rájött kint riporterek várják . Kérdezte hol lehet távozni , mire az a illető odaszólt valakinek , hagyd részeg .

Olvastátok ?

Egyébként a két Westel reklámbeli kinézése között eltelt rövid idő nagy a különbség , mert ha italozik akkor ilyen az eredmény , mint a legutóbbinál .

Nekem ebben az Osman szerepben ami lesz nem tetszik , már az előző filmjét amiben Cansu Dere volt a partnere sem néztem .

15026. O.Eta
2016. febr. 25. 21:02
Nosztalgia:Kenan csak vízzel körülvett szárazföldön hajlandó fogadalmat tenni?
15025. 55940eb484 (válaszként erre: 15024. - 55940eb484)
2016. febr. 24. 19:47
Emanuele
15024. 55940eb484 (válaszként erre: 15022. - Osi65)
2016. febr. 24. 19:46

Ja az emberek öltözetéből ítélve nem mostani kép, úgy látom, a Vittorio Emaniele passzázsban készült a kép.

Mi is voltunk a nyáron Milánóban, ha tényleg ott vannak én is irigylem őket, vissza se jönnék.

15023. varga ica
2016. febr. 24. 19:43
Én már ha lehet olyan lennék mint a strucc a fejem a homokba dugnám csak hogy nehalljak már róluk semmit.
15022. osi65
2016. febr. 24. 19:12
Úgy látom Kenan-Sinem Milánóban vannak. De jó nekik, gyönyörű hely. Sinem egy régi képét tette fel az instagramra. Ez Milánó. Ezért gondolom ott vannak. Menyasszonyi, vőlegényi ruha katalógust nézegetnek? Vásárolgatnak? Lehet, hogy ott lesz az első esküvő?
15021. osi65 (válaszként erre: 15020. - Varga ica)
2016. febr. 24. 19:09
Nagyon köszi, fantasztikus.
15020. varga ica (válaszként erre: 15018. - Osi65)
2016. febr. 24. 19:02
A szokott helyen képeket raktam fel.
15019. varga ica (válaszként erre: 15018. - Osi65)
2016. febr. 24. 18:30
Köszi tényleg nagyon jó kép,még én sem láttam,és köszönöm,hogy gondoltál rám ezzel kapcsolatban.
15018. osi65
2016. febr. 24. 18:19
Sziasztok. Ica feltettem az FB Kara-Sevda - Karadayi oldalra. Erről mondtam azt, hogy én még ezt nem láttam. Nekem nagyon szép.
15017. varga ica (válaszként erre: 15015. - Osi65)
2016. febr. 24. 18:08
Az a baj,hogy nemis találom nemigazán tudom hol kereshetem.de majd ugy is szólsz ha sikerűlt felraknod.Nagyon kíváncsi vagyok.
15016. varga ica (válaszként erre: 15015. - Osi65)
2016. febr. 24. 17:31
Akkor nem is az ahol nevetnek a padon?
15015. osi65
2016. febr. 24. 17:08
Sziasztok. Ica nem ez a kèp. Bàr ez is nagyon klassz. Mondom Ica én mèg ezt a kèpet sehol nem láttam. Nagyon szupi. De nagyon. Este valahogy felvaràzsolom. Ezt látnotok kell. Szólok hova sikerült feltenni.
15014. varga ica (válaszként erre: 15012. - O.Eta)
2016. febr. 24. 17:03
Karadayi Forever
15013. 55940eb484 (válaszként erre: 15012. - O.Eta)
2016. febr. 24. 15:26
15012. O.Eta
2016. febr. 24. 15:04
Ica!Hová raktad fel a képet? AzÉj királynője 6. része magyar felirattal van fent, és melyiken?Én láttam már, de törökül,hát csak következtetni tudtam a történésekről, de nagyon izgi volt.Most került hozzám a gép(még fekszem)Kutakodom "kedvencünk" felől.
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook