Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
15071. THHFC (válaszként erre: 15060. - 55940eb484)
2016. febr. 29. 13:45
Korábban is volt olyan,hogy kitakarták az alkoholt,cigarettát stb... Nagyon érdekes,hogy a törökönél kevés az intim jelenet, kitakarnak dolgokat, de bezzeg,az oké ha egy férfi félig agyon ver egy nőt. Ezt sosem fogom megérteni...
2016. febr. 29. 13:14

Sajnálom én is , hogy vége lesz Murattal a sorozatnak főleg miatta néztem . Meryem nagyon zűrös , rá nem lehet alapozni . Úgy látszik ez a bűvös szám minden sorozat 13. résznél van vége ami nem sikeres . Egyébként azt lehetett olvasni elégették a haját a fodrászok , meg biztos a sok festéstől is tönkrement . Alig van haja . Pedig szép dús haja volt még egy sampon reklámja is volt. Nemrégiben lecserélték egy szép vöröshajú színésznőre . Fiatal nem tudom hirtelen a nevét , mert Meryem haja nagyon semmi már .

Kenan videóján ami ma került fel nem tűnik részegnek lehet ivott , de nem olyan vészes mint írták .

15069. 55940eb484
2016. febr. 29. 12:30

Szerintem egy rövidebb sorozat is lehet jó, sőt még jobb, mint az elhúzott sorozatok..véleményem szerint a Karadayi-t s be kellett volna fejezni 2 évad után, a 3. évad már nem kellett volna.

Még mindig nézem Szív útjait így a vége felé már az is egy szenvedés.


Engem nem érdekel egy-egy színész vagy színésznő magánélete, hogy milyen iszik, drogozik stb..ez csak az ő dolga

Ha a a munka rovására megy, akkor majd a néző úgyis szelektál.


Lehet törökök meg már unják a sok sorozatot, belegondolok, hogy ha nálunk minden nap csak sorozatok mennének, egy idő után megunnám.

Eliparosodott ez az egész, a mennyiség került előnybe és sajnos eléggé egy kaptafára is készülnek.

2016. febr. 29. 11:50
Meryem ezért a sorozatáért állitólag hatalmas összeget fizetnek epizódonként, mellette minden igényét teljesítették.Majdnem villaszerű házat, ahol a kicsit is el tudja kellően helyezni, stb,Ez elött volt egy filmje, ott többször leállt a stáb, mert nem volt olyan állapotban, hogy tudjon dolgozni. Akkoriban alkohol problémáiról volt hangos a hírek.Én semmivel sem tartom jobb és szebb szinésznőnek, mint a török átlag szinésznők, ami talán szép rajta, az a szeme, de mást nem tudnék mondani.Itt futott be, a németeknél csak statiszta szerepe volt, nem is ismerik.Ezek után azt hiszem a török filmgyártók is meggondolják, hogy kezdjenek-e vele, amikor annyi szép és tehetséges szinésznő áll örömmel rendelkezésre.Mi az,hogy nem elég a nézettség?Ez csak egy ürügy.Pedig jó a film, a téma is izgalmas és én is szeretem Muratot.Egyébként sok jó sorozat megy most, nekem is van minden napra egy-egy.
15067. zsazsanéni (válaszként erre: 15061. - Klmama)
2016. febr. 29. 11:23
A Kenan esküvő is egy nagy átverés és nem a szerelemről szól.Ott volt a szép Zeynep és 6 év alatt míg vele volt,nem jutott eszébe,hogy családot akar ?Ez is csak a kifele mutató valami lesz,hogy leplezzen sok mindent.Az igazat szerintem Zeynep tudná kifejteni.Volt már másik is jóképű színész ,aki fiatal jelentéktelen nőt vet el.Talán a gyerek miattNegyven fölött jut eszükbe,hogy családot is akarnak,mert elrepült mellettük az élet.
15066. zsazsanéni (válaszként erre: 15065. - 55940eb484)
2016. febr. 29. 11:17
Kár,hogy vége lesz,mert Murat remek színész.Láttam már pár jó filmet tőle.Ez a Mery Üzerli egy hisztis nő.Ha nem teljesiti a szerződéseket,oda fog jutni,hogy nem hívják majd sehova.Na elvergődnek vele a 13.részért.Jó a törököknek,mert sok jó filmet vetitenek nekik,nekünk meg marad a kilóra vett brazil,meg mexikói valami.Ja meg a sok ismétlés.
15065. 55940eb484 (válaszként erre: 15061. - Klmama)
2016. febr. 29. 09:47

Ma olvastam, az Éjszaka királynője-vel hogy sajnos a 13. bülöm lesz az utolsó.

Sajnálom (és most nem fogm a színésznőt savazni, mert asszem ez mindekinek a saját döntése, az okokat csak ő tudja)...nézzük a jó oldalát, láttunk,vagyis látni fogunk egy rövid, de annál jobb sorozatot.

15064. Érsekházi (válaszként erre: 15060. - 55940eb484)
2016. febr. 28. 21:03
Sofi10 feltette a linket nézz bele . Már az első jelenetben van a színész , szerintem itt néz ki a legjobban . 2014- 2015 év végén lett vége a sorozatnak . Ezeket úgy szoktam az egérrel végig megyek néha megállok , de ami törökül van sajnálom rá az időt .
15063. varga ica (válaszként erre: 15061. - Klmama)
2016. febr. 28. 20:18
Na ez az Én sem hiszem hogy nemszakithatnak ez hülyeség,sokszor lehet olvasni,hogy hányan elváltak szakitottak,felbontották az eljegyzést,tehát ha Kenan nemakarná a ....-t elvenni akkor nemvenné el.Nemhiszem,hogy ehhez a szülők engedélye kellene.De sajnos ez a dolog nem igy áll.
15062. O.Eta
2016. febr. 28. 20:02
A legutóbbi interjujából olvastam:Ez az esemény,nem a szerelemről szól,hanem családot szeretnénk alapítani,kérem tartsák tiszteletben, stb...Nyíltan kimondja érzését,vagy csak elszólta magát?A l... is így érezhet.Minden mindegy csak meg legyen a papír a sok kudarc után.Mahir (Kenan)szigeten kötötte első házasságát is, vajon ha lesz gyermekük,melyik nevet választja neki? Érdekes lesz!
15061. klmama
2016. febr. 28. 19:50
Kenan amilyen ibolyát szakított olyat fog szagolni. Az szerintem nem igaz , ha a szülő kéri meg a leány kezét akkor nem lehet szakítani mert következménnyel jár. Mikor forgatták a Seherezádét Bergüzár gyűrűs menyasszony volt, sőt ki volt tűzve az esküvő is a Törökországban is híres Tan Sagtürkel.... Halit pedig még nős volt,,, Eleinte még titokban tartották a kapcsolatukat , de később Hait elvált Bergüzár meg felbontotta az eljegyzését és utána már nem kellett tovább titkolózniuk,, És megjegyzem Tan nagyon jóképű pasas. Ki tudja , hogy Kenan és Sinem egybekelnek v, nem májusban, Addig még nagyon sok víz lefolyik még a Dunán!!!!! Mindenkinek merem ajánlani Meryem és Murat sorozatát " Az éjszaka királynője ". Nagyon - nagyon jó sorozat,,,
15060. 55940eb484
2016. febr. 28. 19:37

A legújabb dolog, most az Éjszaka királynőjében figyeltem fel rá, hogy ha alkoholt isznak pl vörösbor, raki stb, akkor a poharat kihomályosítják a képen..először azt hittem csak valami képhiba, de nem...

Régebben ez nem volt? Karadayiban egy éve, biztos hogy nem.

Mert oké hogy homályosítják vagy kitakarják a reklámot, márkajelzést stb de hogy egy pohár bort...ez valami Erdogan féle újabb hülyeség lehet

15059. varga ica
2016. febr. 28. 19:30
Na akkor az meg hogy lehet hogy a válás nem tilos?Vagy ez attól függ ki milyen vallást gyakorol,vagy melyik faluba vagy városban él?
15058. Sofi10 (válaszként erre: 15056. - 55940eb484)
2016. febr. 28. 19:18

azért mert úgy vannak nevelve, hogy ok a férfiak a világ kozepe, és korulottuk forog a világ.

Sila sorozatba, Sila a ki Isztambulba nevelkedet és másképpen néz a világra meg magyarázza a férjének-Borannak, hogy az a mi náluk Mardinban megy, nem mehet végtelenségik, és hogy inteligens, értelmes ember még érti, hogy a feleségének még is csak igaza van.

15057. 55940eb484 (válaszként erre: 15055. - Érsekházi)
2016. febr. 28. 19:11
Jaj őt szeretem nagyon színész énekes, rendező, forgatókönyvíró, ő szerepelt a Su ve ates-ben, a Ya sonra-ban és a Evim sensim-ben (Fahriyevel)is.
15056. 55940eb484
2016. febr. 28. 19:06

Miért van , az hogy török férfiak 80%-a csal ordítva képes beszélni ha kicsit bekattannak valamitől vagy valakitől.

Legutóbb Mahíron akadtam ki, mikor Songül kezében észreveszi agyűrűt, amit Yasin adott a csajnak.

Úgy tűnik már elfelejtettem ezt rést. Előtte a Kostas házban Feridével szexelnek,utána hazamegy és játssza az erkölcscsőszt..áááááá.

Ok ordibáljanak férfiak egymással, de egy nővel ha lehet azért ne..a nők meg többnyire bambán, vagy megszeppenve néznek, vagy bólogatnak.

Kuzey is mindig ordított mint egy eszelős, a Meneksében az összes férfi bolond, de mindegyik sorozatban vannak ilyenek.

Ráadásul sok közöttük az agresszív.

Az éjszak királynőjében is az öreg egy elmebeteg pszichopata

Mindent mindig véresen komolyan vesznek és a családtagok fele lelki sérült

15055. Érsekházi (válaszként erre: 15052. - Érsekházi)
2016. febr. 28. 19:05
Megvan a színész neve : ÖZCAN DENIZ
15054. Érsekházi (válaszként erre: 15053. - Sofi10)
2016. febr. 28. 19:04
Igen biztos ezért és általában vidéken eldugott helyeken lehet még ilyen ma is . Sajnos !
15053. Sofi10 (válaszként erre: 15049. - Érsekházi)
2016. febr. 28. 18:57
En azt olvastam, hogy azért forgatnak ezeket a sorozatokat, hogy a nem csak egész Torokország de a világ is tudja hogy milyen kegyetlenség megy náluk a nokkel szembe az ellmaradot vidéken, hogy még mindíg be tartság az osi szokásokat
15052. Érsekházi (válaszként erre: 15031. - 55940eb484)
2016. febr. 28. 18:57

Belenéztem amit ajánlottak itt a fórumon a

Kaderimin Yazildigi Gün sorozatba , van linkje .

Egész jónak tűnik sok jó színész van benne .

Többek között akit bírsz.....a nevét nem tudom .

A Fahriye-vel játszott egy filmben .

Sajna csak törökül van .

15051. varga ica (válaszként erre: 15050. - Sofi10)
2016. febr. 28. 18:56
Na ez nálunk biztos nem lesz vagy ha igen évekmulva talán,hogy megvegyék a Karadayit.Jó Nektek.
15050. Sofi10 (válaszként erre: 15048. - Varga ica)
2016. febr. 28. 18:51

Karadaiyt én is néztem minden hétfon ATV és még egyszer horvat felirattal.

Álitolag nálunk valamellik TV álomás meg vásarolta a Karadayit, most várunk, hogy mikor kezdik vetíteni, de addig a míg adják a Kaderimin Yazıldığı Gün az 50 rész, hetente 4 napon vetítik, most februárba kezték.

2016. febr. 28. 18:46

Még most is olyan sorozatokat készítenek amikben a kegyetlenkedés van a nőkkel szemben . Úgy látszik erről a témától nem tudnak szabadulni.

2016 .január 30 . indult a Star tv-n egy sorozat

Göc Zamani / Bevándorló ideje / a címe . A főszerepben Vahide Percin , az új Hürremet is alakító színésznő . Ez is elég durva sorozat , nekem 1. rész elég is volt belőle .

15048. varga ica (válaszként erre: 15047. - Sofi10)
2016. febr. 28. 18:31
Köszi,de most biztos nemfogom nézni,igy is már elég sokat nézek,meg ha ilyen brutál film csak felidegesitem magam.Én a Karadayi-nis annyit izgultam sokszor majd frászt kapta,de hála legalább ez jó sorozat volt(Nekem legalábbis a legjobb,nemhiszem,hogy fogja más überelni) és szerencsére happyvel a végén.Mondjuk azt hogy ennyire tetszett sokmindenkinek köszönhetjük Kenannak és Bergnek azthiszem.Most amit nagyon szeretek sorozat,igaz ezt nemforditja senki,és valószinü,hogy egyedül nézem a Dirilis Ertugrul nagyon tetszik és nagyon szeretem,super szinészekkel.Ez a sorozat teljesen más mint amiket adnak.
15047. Sofi10 (válaszként erre: 15045. - Varga ica)
2016. febr. 28. 18:21

Itt meg nézheted:


Sıla 1.Bölüm Tek Parça - sorozat

[link]



Kaderimin Yazıldığı Gün 1. Bölüm sorozat

[link]

15046. Sofi10 (válaszként erre: 15045. - Varga ica)
2016. febr. 28. 18:08
Igen az mostani világot mutassa hogy még mindig milyen ell maradot szokások vannak náluk. Silába pl. mutassak hogy Sila nevu lányt 3 éves korába ell adta egy gazdag gyerektelen családnak Isztambulba, és mikor lány 18 éves lett, egy kitalált urugyel haza hozatták, és férhoz adták egy fiatal emberhoz, és ha ez nem sikerult volna, akkor a 12 éves hugát ferhoz adták volna az a sorozat 2006-2008 készult. Másik említet sorozat azt kb 2014 forgatták, ott apja ell jatszot rengeteg pénzt a mit kolcsont kért és hogy ki tudja fizetni meg igéri hogy oda adja feleségul a lányat, de a lány nem szereti a férfit, apja meg veri, még be zárja kamrába, kozbe meg veri a feleségét ís, és az hogy meg védje a lányat égy kovel fejbe vágja, úgy hogy a férje szornyet hal.
15045. varga ica (válaszként erre: 15044. - Sofi10)
2016. febr. 28. 17:37
Na de ez a mostani világra is érvényes?Bár nemhiszem,hogy Kenan visszakozna,de hát ha valami oknálfogva mégis meggondolná akkor nemlehet?Sinemet a többi vőlegénye akkor hogynem vette el?Abszurd a mai világban és kulturált emberek,szinészek akik másképp élnek mint egy átlag ember nemhiszem el.Akkor elválni mért lehet?
15044. Sofi10 (válaszként erre: 15043. - Varga ica)
2016. febr. 28. 17:17
Nem tudom hogy láttad Sila sorozatot, ha nem, akkor nézd meg és meg tudod hogy milyen szokások vannak Torokbe. Nálunk vetítik most már másodszor, ha lány nem fogadja ell azt akit a szulei vagy a fiu testvére ki választ, le lohetik, és azt a legfiatalab fiúval végik csináljak, mert az még fiatal korú. Vagy most vetítenek Kaderimin Yazildigi Gün az is hasonló sorozat, ott nem babra megy a játek.
15043. varga ica
2016. febr. 28. 16:53
De miaz,hogyha a szülők kérik meg a lányt akkor nincs vissza út ? Ezt nemértem.Akkor nemlehet lemondani az esküvőt,ha valami történik nemmondhatja vissza,hol élünk?Micsoda hülyeség.Meryemről meg én nagyon nemszeretem azért nemis nézem a sorozatát a sulejmánt sem nézem tényleg nagyon labilis állitólag elég sokat iszik mostanában,meg azt is irták hogy lehet hogy ebből a sorozatából is kiszáll,mert nincs megelégedve a nézettséggel.Ki a fene Ő,a törököknek köszönheti az ismertségét,Németországban nemis ismerik szinésznőként nemhogy örülne mert ujabb lehetőséget kapott,bár nemis értem hogy hogy adhattak neki szerepet azokután amit tett,még akkor is ha betegség miatt lépett le,mert azt is elég furcsán tette.Érdekes de hát ez van.....Amugy ez a mondat tetszik....A liba csak vigyorog annyira nem hozzá való , más típusú nő kéne neki ez egy komolytalan .
2016. febr. 28. 16:51
Láttátok Kenan régi barátnőjét? Terhes -6 hónapban van, talán fiú lesz és nagyon boldognak látszik és százszor külömb mint a "kis rókalány".Kenan ha látja - és biztosan látja- nem érzi a külömbséget?, nem fáj a szíve?Szerintem már úgy van, hogy már nem számit semmi.A lelke mélyére senki nem lát, mi csak sejtjük a valóságot.Az eseményekkel, amit azért Ő inditott el, sodródik."Rókakisasszony" pedig vasmarokkal magához láncolja, hogy végre harmadjára bekövetkezzen a férjhezmenés, nem is akárkihez.Berg.lehet, hogy nagyon is tisztába van ezekkel és azért mondta, hogy Kenan jó ember, de nem lesz jó férj.Azért To-ban elég gyakori a válás, nem teketóriáznak vele.
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook