Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
15101. varga ica
2016. márc. 5. 16:38
Napok óta nincs hír Kenanról meg a "Rókakisasszonyról"lehet,hogy vihar előtti csend?De lehet hogy jobb is mert igy nemidegesitem magam,de amugy meg mindegy hisz ugyis elveszi Kenan akár van hir akár nincs.
15100. Sofi10 (válaszként erre: 15099. - Érsekházi)
2016. márc. 5. 14:10

Berg, Ali és édesamya szintén voltak Bahrajban koncerten, ok csak koncert napon érkeztek

[link]

[link]

Terembe a hol Halit koncertezet 1001 férohely, franciák tervezték és 2012 óta mukodik

[link]

2016. márc. 5. 12:57

Sziasztok szép hétvégét !

Pár mai hír . Az Éjszaka királynője írja 15 . résszel fejeződik be , akkor még 2 résszel megtoldják .

Berg mostanában egyedül megy mindenhova , mert Halit most Bahrain-ba koncertezett egy színházban több tízezer ember előtt . Az arab országban több nyelven énekelt két órán keresztül 20 dalt .

A végén állva éljenezték .

15098. O.Eta
2016. márc. 3. 05:45
Köszönöm gyors segítséged
15097. kukac52 (válaszként erre: 15096. - O.Eta)
2016. márc. 2. 21:11

[link]

Ezt a linket egyszer már elküldtem neked. Folyamatosan ide is feltöltik, de elöször a Fb-ra, erre az oldlra:

[link]

Add a linkeket a kedenced közé, és akkor mindig megtalálod.

Jó szórakozást.

15096. O.Eta
2016. márc. 2. 20:50
Hol nézitek ti Az éjszaka királynőjét?Én már a 6.-at sem tudtam látni.
2016. márc. 2. 20:12
Nagyon keverik a szálakat és még nagy a homály. Kár, hogy nincs valami ismertető.Mintha Selin lefeküdt volna Azizzal és Kartal nem áll vele szóba, mert ezt látva nem tudja elviselni.A vén gyilkos majd kinyirja Selin apját.A felajánlott pénzt nem fogadta el, mintha a ház kellene neki.Selin testvére nekem egy sumák lehet, csak nehogy Azizzal szövetkezzen.Izgalmas film, de ha tényleg ápr. elején abbahagyják a filmet fel fognak peregni az események.Este jön a Kara sevda+
15094. Érsekházi (válaszként erre: 15093. - 55940eb484)
2016. márc. 2. 18:46
De igen Ő az csak a haja más , elég érdekesen néz ki . Nagyon göndör meg festve is lehet .
15093. 55940eb484 (válaszként erre: 15092. - Érsekházi)
2016. márc. 2. 18:26

Azon gondolkozta, hogy a fickó, aki Selin apja akar lenni nem az a csávó aki a Karadyiban a 3. évadban rendőrfőnök volt és Belginnel kavart, majd asszem felrobbantották? Olyan ismerős a feje.


Még nem nézte meg a 7. részt nyugi meg idő kéne hozzá majd hétvégén.

2016. márc. 2. 18:12

Nem tudom , de más téma híján a tegnapi sorozatról írnék . Ebben is többször kihomályosították a cigit és az italt , nem sok értelme van , mert attól még látni miről van szó . . Nagyon izgalmas volt és egyáltalán nem értem , hogy náluk ez nem sikeres . Kartal most magánakcióba kezd , de félő azt akarják elérni Ő ölje meg Azizt . Legalábbis Selin apja valami ilyenre céloz Oktaynak . ŐK is ismerik egymást ezek szerint . A lány apja is olyan furcsa nem tudom hova tenni .

Sok itt a rejtély még . A kisfiú kikotyogott dolgokat és Esra gyanút fogott . Szerintem nagyon izgalmas .

2016. márc. 1. 19:50
Lányok ! Fent van a É .Királynője 7.része .
15090. Érsekházi (válaszként erre: 15089. - Gabriella Tünde)
2016. márc. 1. 19:46

Egyenlőre még nem jelezték a Éjszaka királynője új részt idáig , de figyelem . Nagyon jó a Török hírességek magyar oldal legalább tájékozódhatunk sok mindenről itt . Már írja , hogy helyette a keddi napon a Star tv -n új sorozat lesz Hanimköylü címmel .

Nem tudom kik játszanak benne , biztosan majd olvashatunk erről is később . Szulit már nem nézem én sem , most a Megtört szíveket szoktam és a Végtelen szerelmet / Kara Sevda / feliratosan . Remélem lesznek jók, Halit- Tuba féle biztos nem lesz rossz . Nem maradunk sorozatok nélkül .

15089. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15088. - Érsekházi)
2016. márc. 1. 19:10
Én nézem az Aci ask filmet és tetszik.Sajnálom, hogy befejezik.Ez milyen ciki lehet a szereplőknek is, leszerződnek, számítanak rá és egyszer csak egy nap ottmarad és lehet hogy csal 1-2 év múlva lesz egy másik szerepe.Akkor már csak 2-3 rész lesz.Ma Mary filmje lesz- az sem sokáig,holnap Kara sevda,csütörtök a Kördügüm, az is tetszik.A két főszereplőért kezdtem nézni és nekem bejött.Majd valami újat be kell iktatni.A Tv2-n is jó a Megtört szivek.A Szuli nem érdekel, csak ha nagyon unatkozom.Nem is tudom 4 évig hogyan bírták ezt.
15088. Érsekházi (válaszként erre: 15086. - Gabriella Tünde)
2016. márc. 1. 18:16

Bizonyára náluk is vannak modern nők akik fittyet hánynak a hagyományoknak . Berg a szakadt farmert még a napokban is felvette ott ült keresztbe tett lábakkal és a farmer mind amit a kutyák megtéptek úgy nézett ki .


Most olvastam sajnos újabb sorozatnak vége .

Az Aci ASk 13. bölümmel befejeződött . Megint a 13. szám . Viszont azt írja készülnek jönnek újabb sorozatok hamarosan .

15087. varga ica (válaszként erre: 15083. - Zsazsanéni)
2016. márc. 1. 18:15
Tetszik a Rókakisasszony név.....Amugy Berguzar és Kenan is cigizik.
2016. márc. 1. 16:01
Berg.egyszer mondta, hogy "zsiráfnak"csúfolták az iskolában és a lába is jól megnőtt, 41 vagy 42 -s a lába.Na azért Haliton is elég nagy cipő van.Berg- amikor azt a bakancsféle fekete, gumitalpú félcipőt húzza fel, hát mit mondjak, nem egy sikkes.Néha piszokul tud felöltözni.Én is láttam és ki is akadtam, valamilyen rendezvényre ment Halittal,szürke kabát- az jól nézett ki és a lábán az a nagy sportcipő! Hát nem is tudom!A cigire visszatérve, én megfigyeltem, bizonyos összejövetelnél az asztalom a cigi, a telefon és elöttük a raki!Ja és azért szeretnek a csajok bulizni az éjszakában -még a férj nélkül is!Nem is olyan szigorúak a szabályok!
2016. márc. 1. 15:48

Berg a barátnőjével a képen, akkora fehér cipője van valahogy groteszknek tűnik .

A napokban volt egy temetés látni lehetett Cansu Dere meg Sinem is részt vett és a sötét ruhához fehér sportcipő volt a lábukon . Bitangul kitudnak öltözni .

15084. zsazsanéni (válaszként erre: 15071. - THHFC)
2016. márc. 1. 15:24
Két éve figyeltem ,az utcán sem lehet cigit látni a fiatalok kezében,legyen nő vagy férfi.A régi filmekben azért lehet látni cigit,meg italozást is.Azonkivűl a filmekben nincs ágyjelenet.Maximum kombinéban lehet látni,erre odafigyelnek.Az üzlet előtti kisasztalnál is csak férfiakat lehet látni.Na ennek örömére a mi szállónk előtt is volt egy kisasztal 2 székkel,a szobatársnőmnek mondtam üljünk már le ,egyenjoguság van.Na látni kellett volna aki arra jött ámult ám eléggé.
15083. zsazsanéni (válaszként erre: 15042. - Gabriella Tünde)
2016. márc. 1. 15:16
Nekem Zeynep nagyon tettszett az Ask ve cezában/Bűn és büntetés/ szép nő és jól is játszik.Játszott Tubával, Bülent Inallal is egy filmben A hársak alatt.Ez a"Rókakisasszony e jelegtelen kis nő.Úgy van vele ezt nem szeretik el tőle.Fiatal s szülni jó lesz.
15082. varga ica (válaszként erre: 15081. - Osi65)
2016. febr. 29. 22:49
Én meg azt olvastam anno,hogy Berg azt mondta,hogy nagyonjó csapat jött össze a Karadayi alatt,és hogy jó barátok lettek,és továbbra is fognak találkozgatni,összejönni.Hát ez nem mindenkivel sikerült.
15081. osi65
2016. febr. 29. 22:21
Berg régebben nyilatkozta,hogy ha vége egy sorozatnak a szereplők ritkán tartják utána a kapcsolatot. Csak esetleg szülinapokon futnak össze. Most láttam éppen,hogy a barátnőjével Párizs képet tett fel. Olyan fotomontázs lehet, mert csak ők vannak nagy kabátban,mások meg rövid nadrágban. Milyen az idő Párizsban? Ilyen meleg, vagy tényleg szerkesztett kép. De a szöveg jó nagyon a kép alatt. (Pinar Akin instagram)
15080. O.Eta
2016. febr. 29. 22:00
Én továbbra is azon morfondírozom,hogy lehet az,hogy úgy tesznek mintha Karadayi nem is lett volna,közben a közvélemény, a sajtó stb állandóan róluk szól.A 3 év oda lett.Halit szigorúan felléphetett,de a látszatra azért kellett volna adni,mert így egyértelmű az érzelmük,egymásba habarodtak a munka során.Halit is átélhetett már ilyet.Ezért is dédelgeti Berget látványosan
15079. osi65
2016. febr. 29. 20:59
Szóval tényleg, szerintem mi nagyon szeretjük a török sorozatokat. Sajnos magyar tv-be szinte nincs magyar!!! film, vagy sorozat. Régiek vannak szoktam nézni. De újak semmi. Mondom magyar!!!. Na, azt akartam mondani, hogy megkedveltük a törököket. Már annyira, hogy nem csak a filmet nézzük, hanem a szereplők életének is utána nézünk. Ezért írkáljuk le a gondolatainkat. Nem akarjuk megbántani őket, mert szeretjük a filmjeiket. Csak privát mondom el én is, hogy pontosan láttuk több Youtube feltöltésen, hogy korábban is tényleg ugyanígy rohangáltak utánuk. Kenan azért sok nővel járt, vagy nem járt, csak szórakozott, videókat készítettek azokról is, de most nagyon dühös. De azért az instagramra csak engedte feltölteni a Valentin napi képüket. Hát akkor? Sinem meg mindig klassz, népszerű férfiakkal járt eddig. Ő is minden képet kipakol magáról. Hát akkor?
15078. varga ica (válaszként erre: 15077. - Osi65)
2016. febr. 29. 20:33
Szerintem még mindig bírná,és biztos sajnálja is,hogy nincs annyit a rivaldafényben,de azis Arda miatt volt most meg ez a kevés is csak Kenan miattvan.Nem olyan jó és szép szinésznő,hogy annyira érdekes lenne ha nemilyen pasikkal járna.
15077. osi65
2016. febr. 29. 20:17
Na, egyébként meg Kenan kiborulása, hogy követik, máskor is így volt. Ha régebbi barátnőiről bejátszanak videókat, akármelyikkel ment bárhová, követték őket, és ugyanúgy kérdezgették, mikor lesz esküvő. De lehet akkor pár évvel fiatalabb volt, jobban bírta. Sinem meg azt hiszem, teljesen szokva van ehhez, mert Arda Turannal, folyamatosan fényképezték, videózták. Arda tényleg olyan sztár egész Törökországban, hogy Sinemnek most ahhoz képest csak töredéke a rivaldafény. Akkor egy lépést sem tudtak tenni, a rajongók, vagy a fotósok elől. Vagy ő is fiatalabb volt és jobban bírta?
15076. varga ica (válaszként erre: 15075. - Osi65)
2016. febr. 29. 19:48
A Karadayiban Mahirnak is volt gyürüje mikor volt az eljegyzésük,de szerintem sajnos semmit nemjelent ha most még Kenan ujján nemlátjuk a gyűrűt.Itt már nincs vissza út.
15075. osi65
2016. febr. 29. 19:13
Sziasztok szép estét. Csak egy kérdés. A videón azt a képkockát, amikor Kenan már bennt ül a kocsiban az első ülésen, kinagyították az FB-n. A jobb keze látszik tisztán. Kiírták, hogy nincs rajta gyűrű. Egyébként eljegyzéskor, a férfi felhúzza a gyűrűt? Hordja az esküvőig? A törököknél lehet, hogy a férfi nem húz gyűrűt, majd csak az esküvőn? Lehet, hogy a Karadayiban Yasinra csak a film miatt húzták fel?
15074. 55940eb484
2016. febr. 29. 18:13
A Kurt Seyit ve Sura-t is először be akarták fejezni 13. résznél (első évad vége) , aztán kapott még egy esélyt, azért hozták be képbe Fahriye-t, hogy hátha, de így is csak a 21 bölümig húzta.
15073. varga ica (válaszként erre: 15070. - Érsekházi)
2016. febr. 29. 17:54
Szerintem sem volt részeg Kenan....Én is sajnálom Murat miatt hogy vége a sorozatnak igaz én nem nézem,pont Meryem miatt.Amugy volt egy sorozat ami még hamarabb vége lett 7vagy 9 rész után méghozzá a kedvencünk (Sinem)sorozata.Na az tényleg ciki volt,bár a többi szinész alakitását dicsérték a Sinemét még a kritikusok is lehuzták.
15072. 55940eb484 (válaszként erre: 15071. - THHFC)
2016. febr. 29. 14:58

Na ezt én se, az álszentség magasfokon, mindig nagyon felbosszant.

Van egy kis népnevelő szándék is benne,nehogy mér az egyén mag találja ki, hogy mit akar...majd mi megmondjuk.

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook