Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
15491. 55940eb484
2016. máj. 12. 19:57
nem színésznőt kellett volna elvennie, a következő az lesz, hogy majd ő választja ki, Berg miben játszhat...gyanítom Halit miatt volt a normális csóknélküli is a időszak K-ban
15490. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15489. - 55940eb484)
2016. máj. 12. 18:51
Szerintem igen.Nem fogják a feleségét más férfiak csókolgatni!A szinfalak mögött nem tudni mi van.A tegnapi Epizódban Meryem Uzerliről írnak.Kiábrándultak a török nézők, remélem nem kap ujabb szerepet, mert a mostanit bármelyik török szinésznő el tudta volna játszani, a szemén kivül nincs ami feltűnően gyönyörű lenne.
15489. 55940eb484 (válaszként erre: 15488. - Gabriella Tünde)
2016. máj. 12. 11:21
na ne már ennyire szemmel akarja tartani a felségét??
2016. máj. 12. 07:46
A mai reggeli hírekből:Halit Ergenc egy új sorozatot kezdeni, ahol a partnere úgy volt, hogy Songül Öden lesz, azonban a végleges jelölésre szeretné, ha felesége lenne a partnere Bergüzár!Lehet, hogy Bergnél a szünet azért volt ilyen hosszú?Rókakisasszonnyal tele van a média, majd csak lecseng már ez a nagy bravúr!
15487. 55940eb484 (válaszként erre: 15486. - Varga ica)
2016. máj. 11. 20:15
Max elválnak sztároknál ez is nagyon meg nagy lagzi aztán pár hónap év múlva egy szolíd válás.
15486. varga ica (válaszként erre: 15485. - 55940eb484)
2016. máj. 11. 19:17
Mondjuk ezt annyira nemszeretném,de biztos így lesz.
15485. 55940eb484
2016. máj. 11. 19:15
Ha Kenan gyereket akar, akkor itt az ideje, ahhoz kell egy nő aki megszüli őket, Sinem még fiatal, úgyhogy akár egy üzlet is lehet én szülök, te elveszel és kvázi eltartasz, a gyerekkel bebiztosítja magát és a karrierjén is lendíthet ha Kenan a férje
15484. varga ica
2016. máj. 11. 17:48
Már Én is ugy vagyok vele mint mankos,hogy engem már nem is érdekel az egész ,lennének már túl rajta,aztán Kenan kezdjen el "dolgozni"szeretnénk már látni,új filmbe,vagy sorozatba.
2016. máj. 11. 16:48
Tudjatok mi jutott eszembe? A regi mondas, hogy mindenki csak a sajat karan tanul igazan - ahhoz tenyleg nagyon bolcsnek kell lenni, hogy valaki a mas altal mar elkovetett hibát lassa es o maga maskepp csinalja... Es hogy mirol jutott eszembe? Hat persze, hogy Kenan kozelgo eskuvojerol, es arrol, hogy anno Halit is eloszor egy libát vett el, ami aztán nem volt hosszu eletu frigy (bar ahogy a hir jarja, eleg draga volt...), es csak másodjára talalt magahoz jubban illo part. Lehet (vagy remeljuk?), hogy Kenanra is ez var...
15482. gabus60
2016. máj. 11. 01:07
Semmi gond, csak meglepődtem.
15481. O.Eta
2016. máj. 11. 00:26
gabus60!Elnézésedet kérem,nem állt szándékomban megbántani,vagy megsérteni.Észre sem vettem az elírást,mégegyszer élnézést.Nyugodalmas éjszakát és szép álmokat Eta
15480. gabus60 (válaszként erre: 15478. - O.Eta)
2016. máj. 10. 23:56

Eta!


Csak egy apró pontosítást engedj meg: nem Gumus és nem Gümüs, hanem Gabus.


Egyébként újra láthatók az oldalak.

További szép estét, Gabus

15479. Érsekházi (válaszként erre: 15478. - O.Eta)
2016. máj. 10. 15:36

Kedves Eta a Karadayi oldal pihenőre ment , de folytatódik minden május 17 - től .

Nem hagyják a rajongókat cserben , valóban sokat tesznek értünk . Kell a feltöltődés a pihenés a készítőknek .

Addig a Kara Sevda sorozat sincs meg a Delibál film se. Üdv neked .

15478. O.Eta
2016. máj. 10. 13:45
Köszönöm Érsekházi Kördügüm tájékoztatódat.A Googl-val próbálok fordítgatni és a zagyvaságokból valami értelmeset megfogalmazni.Valami történt aKaradayis fordítók körül(Judit és Gumus),mert 1 hétre leálltak.Váratlanul ért döntésük,mert az eddig feliratos részek is eltűntek.Én nem tudom, hogy kell elmenteni dolgokat,így hoppon maradtam
2016. máj. 10. 11:44

Közeleg a nagy nap ,várom az eseményeket .

A Kördügüm-ről pár sorban , sikerült utolérni magam a 18 . részig . Nagyon érdekesen alakul, Feyza

ex-férje Enver bey nagyon szimpatikus úriember .

Remélem őt választja Feyza , mert Murat egy szörnyeteg .

A Celikkol greek fan oldalon a 18. rész éttermi jelenetét ellehet olvasni amikor találkozik a két férfi .

A 19. bölüm 2. fragmanjában nagyon romantikus jeleneteket látni .

15476. O.Eta
2016. máj. 9. 19:52
Igazad van Zsazsanéni.Minden csak a külvilágnak szól,szeretet nélkül.Kenanról mindig azt gondoltam,hogy visszahúzódó,mély érzelmű férfi. Sokat sajnáltam őt a három év alatt, mert annyira egyedül volt.De ezt a fordulatot nem vártam tőle.
15475. varga ica
2016. máj. 9. 17:13
Én nem is tudom ki illene Sinemhez,Arda az jó volt,vette volna inkább ő el mint Kenan.
15474. osi65
2016. máj. 9. 15:28
Sziasztok. Még csak annyit a hétvégi lánybúcsúztató képeihez, hogy a másik nagy barátnő hol volt: Cansu Dere! -nem látom a képeken-. Ti láttátok, vagy olvastatok róla, miért nem ment el? Vagy tényleg Ibrahim Celikkollal van és ezért ciki lett volna elmennie?
15473. 55940eb484
2016. máj. 9. 14:39
Törököknél ezek a bazi nagy meg különcködős esküvők valami betegség, láttam hogy Kenan is mennyit költ rá...az ő pénze persze meg azt csinál, amit akar, de akkor inkább költeném éhező gyerekekre...engem már nem is érdekel az egész elveszi fogtündért,ámen, csak jöjjön ki már valami sorozattal, vagy filmmel, az jobban izgat
15472. zsazsanéni (válaszként erre: 15470. - Gabriella Tünde)
2016. máj. 9. 09:46
Én még mindig úgy vagyok ezzel a Kenan esküvővel,ez csak a világnak mutogatás érzelem nélkül kifele.Az igazat csak ott a bennfektesek tudják.Nem hiszem,hogy jobb nő nem volt,ha már nősülésre szánta el magát.Volt már felénk is,hogy kifele mutatta,hogy micsoda szerelem,a paplan alá pedig hasooneművel bújt.
15471. O.Eta
2016. máj. 9. 02:17
Lányok!Úgy emlékszem,hogy a Kördügüm 13 epizódja magyar felirattal fent van valahol,láttam is, de már nem találom.Segítenétek a keresésben? Arokonság akkor merült fel,amikor a sajtó tele volt a "szerelmi háromszöggel".Halit mondta,hogyKenan és Berg rokonok,de azóta csend van erről,mert nincs valóság alapja,hogy finoman fejezzem ki magam.
15470. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15469. - Varga ica)
2016. máj. 8. 21:52
Milyen rokon Berg. Kenannak?A 300 fős esküvőbe nem fér bele?Hali anyja temetésen is olyan hosszan ölelkeztek -na még jobban Berggel-mint a legjobb rokon.Én nagyon csalódtam Kenanba, ez a kimustrált liba irányítja már?Milyen lánybúcsúztató kellett, ki már kb. 4 palival együttélt.Ez egy nagy bravúr, hogy egy jó parti a horogra akadt és el is veszi.Azt, hogy mi lesz a vége, nem tudjuk még.
15469. varga ica (válaszként erre: 15468. - Osi65)
2016. máj. 8. 20:51
Fogalmam sincs,de ha lány búcsú van akkor lehet hogy Kenan is bulizni fog.Róla vajon látunk képeket?Annyira sajnálom,hogy Berg.nem lesz meghivva az esküvőjükre.Ugy szerettem volna látni,hogy ő milyen ruhába lenne,meg ugy az egész nőt,hogy hogynézne ki.Sinem lehet,hogy féltékeny lenne?
15468. osi65 (válaszként erre: 15466. - Varga ica)
2016. máj. 8. 17:55
Ica, nem tudod véletlenül, hogy náluk legénybúcsú van?
15467. osi65
2016. máj. 8. 17:52
Jaj! Még most láttam az egész alakos menyasszonyi előzetes képet. Hát a barna velúr csizma, az is csodás a fehér csipkéhez. Remélem összejön jövő hétre is valami hasonló! Izgi lesz a szombat!
15466. varga ica
2016. máj. 8. 17:43
Amugy megfigyeltem hogy Sinem elég beképzeltnek tűnik ami képeket látok róla mindegyiken ugy pózol mint kis beképzelt majom.Mindegy hogy profi fotó,vagy magán jellegű,mindegyiken túl játsza magát.Kenan vak vagy???.Berguzár nagyon szép azon az eskűvői fotókon és nagyon szép a ruhája.
15465. varga ica (válaszként erre: 15463. - Osi65)
2016. máj. 8. 17:36
Hát mit mondjak Nekem első perctől kezve unszinpatikus Sinem se most sem eddig nem tetszett ill.nem tetszik,továbbra is azt mondom nem illik Kenanhoz,de majd kiderűl.Amugy ez a valami amit ruhának hívnak szörnyű plusz az a kis "édi"koszorú a fején hát "csodálatos"pont olyan mint ő.Gondolom azért a nagy napra szebb ruhája lesz.
15464. O.Eta
2016. máj. 8. 16:36
Mindenkinek szép napot.Láttam egy fotót a libáról csupa csipkében,ezek után el kell hinnem a hihetetlent,Kenan elveszi.Abban reménykedtem,ha botrány árán is,de elmarad tőle.Hát nem!MÁS!Nagy a hallgatás Berg és Halit Argentin turnéjáról.Spanyol nyelvórákra jártak,argentin tangót próbáltak lejteni.Ezekben a hónapokban kellene utazniuk,de csend van .Még olyan feltevések is napvilágot láttak,hogy úgy időzítettek,hogy Kenan esküvőjén ne legyenek itthon.Tudtok valami közelebbit?
15463. osi65
2016. máj. 8. 14:43

Sziasztok. Vasárnap délután pihenőidő. Olvasgatok a neten, és a szokásos oldalakon mit látok, Sinem lánybúcsúztató képei, és a videó. Kérem azokat, akiknek Sinem a kedvence most ne olvassanak tovább. Megrázó írás következik. Személy szerint elcsodálkoztam. Törökország stílus ikonja egy letépett függönyben. Alig hittem a szememnek. Többször megnéztem a ruháját. Vagyunk úgy, hogy elsőre nem tetszik, de minél többet nézzük, annál inkább megkedveljük. Hát ezt nem. Olyan érzésem volt, mintha a sztártervezőt hirtelen felrángatják álmából, felkelve az ágyból, letépi a függönyt és eldönti ez lesz az ügyfelem ruhája. Biztos a csipke drága, lehet kézzel készült, de előre az a lófarok jellegű lobonc nem is tudom mi. Lehet Kenan gyeplője lesz később? Szóval nekem egyáltalán nem tetszik. Én sokkal, de sokkal többet vártam, mivel a tervezője nagyon híres, Sinem is stílus ikon, akit fiatalok ezrei majmolnak. Hát remélem az igazi esküvői ruha is hasonlóan "egyedi" lesz és akkor nem fogunk irigykedni.

Láttam Bergék is esküvőn voltak, hétvégén. Nagyon klassz a ruhája, és roppant csinosan áll neki. Tudom ő is "fel szokott öltözködni!" , de azért, ha rendezvényen, eseményen, szóval ha nem a boltba ugrik le kenyérért, nagyon kitesz magáért. Szerintetek jól állt Sinemnek ez a valami?

15462. varga ica (válaszként erre: 15458. - Gabriella Tünde)
2016. máj. 7. 12:48
Szerintem ezen a képen azért néz ki rosszul,mert maga a kép minősége nem jó,van róla azóta több kép is smink nélkűl,és azok mind jó képek.Amugy Én sem értem mért nem vállal már el valami szerepet?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook