Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ami csak másnak sikerülhet - avagy, amit még az apróbetűsben sem írnak le... fórum

Ami csak másnak sikerülhet - avagy, amit még az apróbetűsben sem írnak le... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ami csak másnak sikerülhet - avagy, amit még az apróbetűsben sem írnak le...

1 2 3 4 5 6 7 8
229. Mesita
2011. okt. 26. 15:46
Úgy gondolom, ha valaki AKAR fogyni, annak sikerül is!A megfelelő módszer megtalálása után....nincs kivétel emberek...nincs!
2011. ápr. 14. 23:33
nagyon köszönöm a segítséget :) azt hiszem épp itt az ideje felkeresni a dokimat és elbeszélgetni vele. Köszönöm a jó tanácsot :)
227. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 226. - Klaudia20)
2011. ápr. 11. 09:32
Így van, én is a yasminellet szedtem, ennek a legkisebb a hormon tartalma, és tök meg voltam elégedve sose volt belőle semmi bajom :))
2011. ápr. 10. 22:46

Hát figyelj, őszinte leszek, ezerszer jobban érzem magam, mióta szedem a fogamzásgátlót!

Első: nem kell az óvszerrel és egyéb más védekezéssel bajlódni, sokkal élvezetesebb a szex:)

Második: tele volt pattanással a hátam, arcom! Mióta szedem teljesen elmúltak, puhább selymesebb lett a bőröm!

Harmadik: a menstruációs görcsök nagyon enyhén vagy egyáltalán nem jelentkeznek!

Negyedik: visszanyertem az alakom, helyre rázódott a hormonháztartásom, fogytam :D

Ötödik: sokkal jobb a közérzetem, jobban érzem magam a bőrömben!


Röviden ennyi :)


Kicsit féltem én is, de egyáltalán nem bántam meg!

Fontos, hogy jó gyógyszert írass fel, az enyém alacsony hormon tartalmú, és kifejezetten súly és bőrproblémákra ajánlotta a dokim!


Remélem segítettem neked! :)

További szép estét!

2011. ápr. 10. 15:30
Érdekes, eddig én a fogamzásgátlónak csak a hátrányairól hallottam, de amit Te itt leírsz nem is hangzik rosszul :) Én még sosem szedtem, mert mindig féltem az esetleges mellékhatásoktól, ugyanis egyszer úgyvolt, hogy feliratok, de aztán valaki elkezdte mondani, hogy neki mennyi problémája lett tőle, így lemondtam róla. Te semmilyen hátrányt nem tapasztaltál? Úgy értem olyan kellemetlenség, ami azért zavaró is volt. Csak azért érdeklődön, mert nem rég újra felmerült, hogy talán feliratok.
2011. ápr. 9. 20:48

Már nem emlékszem, hogy ki írta a "fogamzásgátlós fogyást".... de nagyon igaza van!

Én most 21 éves vagyok, 14 éves koromtól küzdöttem a túlsúlyommal, a családom azt mondta, hogy tökéletes vagy így nem vagy kövér...stb, de tudtam, hogy valami nincs rendben, ugyanis 165 cm-hez a 70 kg "kicsit" sok szerintem, az alatt a 6 év alatt tök mindegy mit csináltam semmi nem hatott, max 1-2 kg plusz...minusz!

Tavaly télen (január) megismerkedtem életem szerelmével, és úgy döntöttem, hogy gyógyszert fogok szedni, pontosabban yasminelle fogamzásgátló tablettát...! Ugye jött a tavasz, gondoltam, hogy megint elkezdem a fogyózást, vagyis inkább odafigyelést a testemre, és lám lám 12 kg-ot fogytam 6 hónap alatt kb! Azóta is tartom, pedig eszek mindig amit épp megkívánok!

Néha feljön egy két kg, de az le is megy! Úgy érzem, hogy a hormonjaim nem voltak rendben, jaa és mellesleg elmúlt az összes pattanás az arcomról, hátamról! Azóta nagyon jól ézem magam a bőrömben!


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne add fel, mert a túlsúlynak számtalan oka lehet!


Sok sikert az érettségihez és az alakformáláshoz :)

223. 4ab67f870d (válaszként erre: 221. - Binky)
2011. ápr. 9. 06:42
Én is ilyen vagyok általában, de a mimózákat valahogy nem igazán kedvelem. Amikor még őszintén elmondta, magyarázott, kommunikált, akkor igen, oké volt, de amint elhúzott... Na, ez nálam a gyengeség jele, és gyenge ember fogyni sem fog az életben, mert ahhoz még több akaraterő kell, mint hogy a kritikákat elviselje az ember, és még sok mást sem fog elérni... :-D
222. futóbajnok (válaszként erre: 212. - Hope1104)
2011. ápr. 9. 06:07

Bocsáss meg, de szerintem ebben az esetben Nem lehet függetleníteni magunkat a cikk írójától. Mert olyan valóban ne panaszkodjon, aki aranygaluskát eszik, de szószt nem, mert az tejes... Kellett valaki, aki helyretegye...

meg az se panaszkodjon, aki ezzel együtt a 168 centijéhez 60 kg... Még örülhet, hogy nem hízott.

221. Binky (válaszként erre: 216. - 4ab67f870d)
2011. ápr. 8. 21:43

Nálam konkrétan csak egy hozzászólás csapta ki a biztosítékot, ehhez meg jött az általános hozzáállás. Nincs bajom itt senkivel, de szeretem a másik oldalt is képviselni az ellensúlyozás miatt.

Automatikusan odaállok ahol kevés a védelem, és bár nem értek egyet a cikkíróval, megértem, hogy miért töröltette magát.

2011. ápr. 8. 21:01
Szerintem pontosan a cikkhez kapcsolódik a legtöbb hozzászólás, vagyis az, hogy nem igaz amit állít. Le lehet fogyni, de nem úgy ahogy a cikkíró próbált. És a legrosszabb, hogy miután megírt egy ilyen cikket hátat fordított mindennek és elszaladt. Ha senki nem mondja meg neki, hogy tévedett, akkor ő abban a tudatban éli le az életét, hogy mindent jól csinált, mégsem fogyott. És megjegyezném, hogy az egész naplót végigolvastam és egyetleb olyan napot sem találtam, amikor ne bűnözött volna egy "pöppet".
219. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 215. - Felhőjáró)
2011. ápr. 8. 15:48
Pontosan de úgysem érti meg, hiába mondják 100-an... :)))
218. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 212. - Hope1104)
2011. ápr. 8. 15:46

Nem tudom ki pocskondiázott kit, de ha jól esik hajtogasd. Azzal ha megbeszéljük, hogy aki fogyni akar ne csokival tömje magát meg fánkkal bizony nem őt beszéljük ki, hanem a fogyás "apró titkait" tehát mint ilyen teljesen jól kapcsolódik a cikkhez.


A többire meg nem is reagálok, mert úgy hülyeség ahogy van. Ennyi, és lehet, hogy ezért a mondatért majd kapok szépen hideget meleget, de Te szítod folyamatosan a "feszültséget" ha lehet ezt annak nevezni és közben meg azért magyarázni, hogy de ne veszekedjünk már.. Tanuld meg elfogadni, hogy a másik embernek is lehet véleménye, ami még nem egyenlő a veszekedéssel.


De részemről én tényleg be is fejezek itt veled mindenféle kommunikációt, sokáig nem is szóltam de nem sokáig bírom megállni az ilyen szenteskedést. Ennyit erről.

2011. ápr. 8. 07:54

én 50 napig betartottam a szétválasztóst, azóta csalogatok.. 4 kilot adtam le vele, tesóm 20at.. nem mindegy, hogy az ember 90 kilóból próbál leadni, vagy 140ből.. és ahogy a naplómban is írtam, sztem kell egy kis csalás, mert igenis adjuk meg magunknak azt amit akarunk, mert később, ha elértük az álomsúlyt és megadjuk.. visszajön, jó, természetesen kisebb mennyiségben, és ha csalunk, ne sírjunk, hogy nem megy le.. én nem aggódom.. 68. napon vagyok, de 98 napja fogyózom, mert előtte csináltam mást, és ezalatt a 98 nap alatt 8 kg ment le, most állok a fordulóponton, ami ugye a legrosszabb, mert nehéz átfordulni, de nem adom fel, inkább fogyjak le 2 év alatt, de nem szenvedek és tartós, mint ledobok 20 kilot 3 hónap alatt és haldoklom, betegeskedek és legfoképp visszacsúszik majd a duplája..

nem olvastam a kommenteket, talán az egész cikket sem olvastam el pontosan, de ennyit akartam hozzáfűzni..

a másik, hogy nem támad senki senkit, hisz mindannyian ugyanazért vagyunk itt, és aki támadásnak veszi a jó tanácsokat, az meg is érdemli, hogy "cseszegetésnek" érzi.

216. 4ab67f870d (válaszként erre: 206. - Binky)
2011. ápr. 8. 07:29

Nem tudom... Elolvastam a naplót. Elolvastam az összes kommentet... Én nem láttam, hogy valaki is bunkó lett volna. A stílusa pedig van, akinek nyers, és van akinek tanító nénis.

"A bunkóságra jó kifogás, a "ha nem tetszik, ne regisztrálj ide", és ez teljesen reális ha te mondod, de érzed a különbséget, ha neked mondják."

Én is megkaptam egy csomó topikban, ne félj :-) Pontosan azért, mert én nem vagyok a köntörfalazás híve, sem az életben, sem itt. Amolyan ami a szívemen, a számon típus vagyok, ugyanis a saját bőrömön tanultam meg, milyen az, ha valakit egy közösség ajnároz, aztán onnan hirtelen becsöppen egy "cápáktól hemzsegő medencébe". Túléltem, megerősített. Megtanított arra, ki vagyok, és arra is, ki nem leszek soha. Néha, hidd el, jó dolog egy ilyen őszinte tükör. Mert az élet célja sohasem egy bizonyos cél, hanem az, amit az oda vezető úton tanulunk. :-) És az érettség szerintem egyáltalán nem korfüggő. Láttam már érett hatévest, meg ha tükörbe nézek, egy infantilis, hóban-fűben hempergő, játékokat imádó infantilis negyvenest is :-D

215. felhőjáró (válaszként erre: 212. - Hope1104)
2011. ápr. 8. 07:18
Szerintem nincs kibeszélve csak mindenki leírta a véleményét arról amit írt, és azt hiszem a legtöbbjüknek igaza van sajnos.Nem bántani akarjuk...de néha szembesíteni kell az embert önmagával ahhoz, hogy előrébb tudjon lépni.Egy kívülálló sok olyan dolgot is lát amit maga a cikk írója ezek szerint nem.Adva a lehetőség, hogy szelektáljon a hozzászólások között és csak arra figyeljen amire akar.Persze lehet azt is, hogy homokba dugjuk a fejünket és sajnálkozunk...Az éhezőnek sem kenyeret kell adni hanem meg kell tanítani kenyeret sütni, hogy aztán maga boldoguljon.Ez is csak egy vélemény...
2011. ápr. 7. 22:31
Egyébként elkezdtem csinálni azt a tornát, amit micike is mondott /callan/. Még nem tudok róla beszámolni, eddig 2x csináltam, de azt ígéri, hogy 10 óra után már látszik. Hát azért 10 óra elég hamar eljön, mindenesetre érzem, hogy dolgoznak az izmaim, amikor csinálom. Nincs valami ötletetek ilyen alakformálásra még? Rubint Réka vagy Béres Alexandra? Aki esetleg próbált már valamit és hatott is, az megírhatja:)
2011. ápr. 7. 22:19
Sajnálom hogy kilépett, én is felajánlottam hogy segitek.Sok sikert kislány ha valóban olvasod a fórumot.
2011. ápr. 7. 20:32
De itt pont arról van szó, hogy nem a cikket vitatjátok meg, hanem csak a pocskondiázás megy, ami tényleg mindegy, mert nincs itt, illetve micike szerinted itt van, de ez is csak feltételezés... A cikkre kell koncentrálni, mert igenis, van aki képtelen lefogyni , bár én erősen hiszem, hogy ilyen emberekből nincs túl sok. Abban egyértelműen igazat adok, hogy a kövérek 99 %-a, ha akarna lefogyhatnak, csak sajnos a legtöbben kitalálják, hogy hormonzavar és egyéb (...). De attól, hogy itt veszekszünk nem lesz semmivel sem jobb senkinek sem. Azért védem őt, mert felesleges kibeszélni, ha nincs itt. Feltételezni meg lehet, de a történelem is sokszor rácáfolt bizonyos dolgokra. Szerintem akkor is próbáljunk meg koncentrálni a cikk tartalmára és ne arra, hogy mi volt a naplójában, mert azt úgy is csak azok tudják , akik olvasták, de ez a fórum a cikkről szól.
211. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 209. - Kriszta71)
2011. ápr. 7. 19:53

Ennyi :) Teljesen egyet értek Veled, én is a saját tapasztalataim írtam és mivel most kezdtem újra fel is ajánlottam hogy csinálja velem úgy hátha könnyebb lesz. Én már egyszer végig csináltam (-12kg), már tudom mi merre hány méter :))


Szerintem tök nem voltál bunkó, ahogy itt más sem. A kötekedéseket meg ne vedd fel, sajnos minden fórumra betéved előbb utóbb egy ilyen. Sőt vannak akik direkt ezért járnak ide.


További szép estét Neked :)

210. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 207. - Hope1104)
2011. ápr. 7. 19:46

Szerintem semmi nem volt kiforgatva, a csoki az csoki, a fánk az fánk (már most nem emlékszem mik voltak akkor amikor fogyizott, de én végig olvastam és bőven bőven volt benne hiba szinte minden nap) Ezen nincs mit kiforgatni.


Másik: Én nem vagyok arról meggyőződve, hogy attól, hogy töröltette magát, még nincs itt, és nem olvassa, esetleg nem ír egy másik névvel (Ennyi erővel akár Te is lehetnél az - főleg amilyen harciasan véded- minek után segítően írnak itt sokan és pontosan h Te veszed bántásnak mindezt, mint a cikkírója.)


A háta mögött kibeszélő shwoval se értek egyet, mivel ez a fórum azért indult, hogy megvitassuk ezt a témát és igen, ebbe a segítő szándékú kritika is bele tartozik. És igen, rengeteg embernek vannak súlyproblémái, és ezért méginkább szükség van az ilyen kritikákra is, egyrészt mivel ha akarnak ebből tudnak ők is tanulni, másrészt pedig azért mert sok dagi ember csak önigazolást keres a kövérségére, amire ez a cikk tökéletes lenne, így van arra szükség hogy lássák, fogyni igenis lehet, ha valaki akar!


Az ellentétes vélemény aki próbálja bizonygatni magát.. na ott az egyik oldalon pontosan Te állsz, így úgy oktass ki erről mást, hogy ugyanazt csinálod.


És igen, tanul a hibájából, de mondd már meg hogyan fog ha csak simogatjuk a fejecskéjét, hogy "nembaj, mindent jól csináltál, stb" - pontosan ezért nincs semmi baj azzal ha valaki megmondja a véleményét, mert mondd már meg, másképp hogy "tanul majd a hibájából?". Úgyhogy itt meg Magadnak mondasz ellent.


Ennyi. Én nem támadni akarlak, csupán nem valami szép emberi tuljadonság, ha valaki a másik véleményét nem tudja elfogadni.

2011. ápr. 7. 19:44

Hope én már neked írtam mert te is személyesen nekem mondtad,hogy miért kell pocskondiázni.Már kíváncsi lettem és végigolvastam az összes hozzászólást,hol is vannak azok a rettenetes bunkó kommentek.Egy hozzászólásra mondanám,hogy túlzás,de a többi építő jellegű kritika.

Nem vagyok hajlandó több szót ejteni a dologról,mert már nem izgat egyáltalán a téma.Neked sok sikert az elkezdett fogyókúrádhoz.Ja és nem csak az apukádnak vannak ilyen problémái,hanem itt sok embernek köztük nekem is,és hidd el a fogyókúrám tapasztalataiból merítve írtam amit írtam,esetleg azért,hogy másnak már ne kelljen ezt a rögös utat bejárni...részemről itt van vége,nem is értem miért kötöttél belém...

208. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 203. - Hope1104)
2011. ápr. 7. 19:29

Szerintem senki se nem mocskolódott, se nem szidott itt senkit. A feszültséget inkább az ilyen belemagyarázó kommentek keltik, amik meg akarják magyarázni, hogy itt bárki is szidva volt. Erről ennyit.


A másik: az, hogy valaki reggelire gyümit eszik attól még nem fog fogyni, ha a nap többi étkezése nincsen rendben és a mozgás is. És a baj nem a szelet csokival bolt, mert szénhidrát napba belefér, pontosan azért hogy ne éhezzen ki rá, és két hét múlva ne essen neki 2 táblának egyszerre..


És az, hogy valaki nem egy véleményen van veled, még nem azt jelenti, hogy nem tájékozódott, csupán máshogy gondolja, ezt azért még el lehetne szerintem fogadni, mert úgy, hogy nem tudod, és folyamatosan ugrasz minden ilyenre, nem lesz tovább lépés. Bár bennem most már kezd kirajzolódni, hogy Te csak úgy szeretnél tovább lépni, ha a Tiéd lenne az utolsó szó.

207. Hope1104 (válaszként erre: 205. - Kriszta71)
2011. ápr. 7. 19:00

Fogyis vagy nem fogyis, egyszerűen kiforgatod mások szavát, aminek egyébként marhára nincs semmi értelme, mert úgy sincs itt, nem látja, hogy mi a véleményed a dologról. Ezek után csak egy tipikus háta mögött kibeszélő show van itt, amit szerintem abba kéne hagyni és koncentrálni a cikkre, mert bár ő rá nem teljesen igaz, rengeteg embernek vannak ilyen problémái, köztük az én apámnak is. Maradjon az a főtéma és ne az, hogy ki mit csinált. Úgy sem lesz ettől senki sem okosabb vagy jobb, csak itt veszekszünk, mert ellentétes vélemények próbálják bizonygatni igazukat, és sosem érünk a végére.

Egyébként meg én is írtam egy cikket /igaz tök más témáról/, de rengeteg levelet kaptam ,hál'Istennek csupa pozitívat:) de a cikkíró, ha itt nyíltan ilyen kommenteket kapott, el lehet képzelni, milyen személyes levelekkel bombázták...Értem, hogy el kell viselni a kritikát meg minden, de nekem itt senki ne mondja, hogy bárki bármit mond neki, lenyeli sőt még jó pofát is vág hozzá, mert olyan nincs...És tényleg nem tudhatjuk mi van a háttérben. Elkövetett egy hibát valószínűleg nem az elsőt és nem az utolsót, de majd tanul a hibájából és pont. Senki nem tökéletes, mindenki hibázik, csak esetenként nem biztos, hogy ilyen kommenteket kap idegen emberektől

206. Binky (válaszként erre: 200. - 4ab67f870d)
2011. ápr. 7. 18:30

Nem mondtál nagy újságot, hallottam, láttam, írtam én már sokszor ugyanezt.

A bunkóságra jó kifogás, a "ha nem tetszik, ne regisztrálj ide", és ez teljesen reális ha te mondod, de érzed a különbséget, ha neked mondják.

Érettség? Elvárható egy fiatal lánytól? Igen?

Akkor a hozzászólók nagy részétől is.

2011. ápr. 7. 16:36
A kajákat meg időrendben másoltam a naplójából a felsorolásba,hát ha visszafelé nézem akkor sem fogyis.
2011. ápr. 7. 16:31
Szerintem részemről nem volt szidás,miért is lett volna..Egyszerűen csak felsoroltam mi is volt az akadálya annak,hogy nem ment semmire.Sajnos már nincs meg a napló,de azért a 90 napost is lehetett volna elemezni,mert nem csinálta megfelelően.Igen az a kis csoki pont elég lehet ahhoz,hogy semmire ne haladjon.Miért szerinted azt kellett volna mondani,hogy mindent jól csináltál,törődj bele,hogy nem sikerülhet?....
203. Hope1104 (válaszként erre: 201. - Kriszta71)
2011. ápr. 7. 16:08
Én meg azt írtam bele, hogy a 7. nap után kezdett fogyózni és akkor mindig gyümölcsöt evett reggelire. Kiragadtok egy-egy dolgot és úgy persze, hogy rossznak tűnik az egész.Ugyanis a 7. naptól egész ügyesen csinálta a dolgokat, no persze leszámítva a szelet csokit, de az első hét napon még nem is fogyózott és ezt le is írta...de legalább,ha szidtok valakit, akkor teljesen legyetek tájékozottak és fél információkat ne tényként kezeljetek...na persze, ha direkt azért írogatott, mert valamin le kell vezetni a feszültséget, akkor nem szóltam, egyértelmű, hogy vadidegen emberekről kell mocskolódni
2011. ápr. 7. 10:46

szia!

nekem egy szuper lemez hallgatásával sikerült.

2011. ápr. 7. 08:38

Az a baj,hogy a cikkírónak nem az jött le,hogy nem jól csinálja és változtasson,ha tényleg változni akar,hanem,hogy bántják és megfutamodott.Ha igazán akarta volna csatlakozott volna a millió klub valamelyikéhez,és kérdez,hogy mit lehet,és kapott volna ezer jó tanácsot is.Most csak bele lehet törődni ugye a sikertelenségbe.

A fórum elején van egy kommentem,amiket felsoroltam kajáit egytől egyig a naplójából írtam ki napról napra,hogy mit evett.

Mert pl. ha valaki fahéjas csigát reggelizik,rakott krumplit ebédel,hiába eszik kefírt este ugye attól még nem fog fogyni...Sajnos...Ha ilyen egyszerű lenne sokan örülnénk

200. 4ab67f870d (válaszként erre: 198. - Binky)
2011. ápr. 7. 06:25
Binky, bár nagy vonalakban egyezik a véleményünk, azért egy fontos momentum - akár okulásul mindenkinek. Amennyiben egy ember regisztrál egy internetes oldalra, "felfedi" magát, leír dolgokat, fel kell készülnie, hogy hideget-meleget kap a nyakába. Időnként belebotolhat bunkókba is, hiszen mind tudjuk, hogy sokan egyszerűen szemétkedni mennek oldalakra, mert megtehetik névtelenség biztonságában. Szóval a lényeg szerintem, hogy aki nem bírja az esetlegesen durva beszólásokat, az ne regeljen netes közösségbe, mert sajnos az ember kegyetlen, és öt normálisra mindig akad egy bunkó. Magyarul: bármilyen téma, felület legyen, valakinek biztosan csípni fogja a szemét, vagy egyesek csak belekötnek a poén és a veszekedés kedvéért. (Tapasztalat, netes újság) Ha ezt nem tudja éretten kezelni - érveken alapuló vita, elfogadás, esetleg kulturált ellentmondás -, akkor nem való MÉG ilyen közösségbe.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook