Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
1069. 8c62b338a3 (válaszként erre: 1068. - C763b49615)
2010. febr. 3. 13:53

Szia,a második napnál tartok,de fehérjét eszem mellé délben,mert nem rég operáltak.1L zöld teá és csalánteát elfogyasztok...

De nagyon kívánom az édességet.Sokszor ha nincs más itthon kakaót és vajat keverek össze.Kb 8-10 kg -t akarok fogyni.

Mozgás:taposógép+torna

Véleményed?

2010. febr. 3. 13:38
Most fejeztem be a káposztaleves diétát.5kg-t fogytam.Amúgy szülés és szoptatás után vagyok,le kell dolgoznom a rajtam maradt kilókat.Én mindig is a Norbi étrend szerint ettem.5hónap alatt 33kg-t fogytam.Igaz futottam,tornáztam stb.A futást csak terhességem alatt hagytam abba.A futást nagyon megszerettem,már 8 éve csinálom,8km-t futok és általában 40-50perc alatt.Sok mindent tapasztaltam és tudok is a diétával kapcsolatba.Szívesen segítek vagy adok tanácsot!Kérdezzetek bátran!
1067. bba4279fac (válaszként erre: 1065. - HarisnyásPippi)
2010. febr. 3. 11:54

Duci tréninget csináltam amit Kovival meg Katinkával mutat be, az nagyon jóóó:)

Nagyon tud ösztönözni:)

1066. Náíma (válaszként erre: 1064. - HarisnyásPippi)
2010. febr. 2. 22:02
Köszi a válaszod!Sokat segítettél!
1065. harisnyásPippi (válaszként erre: 1050. - Bba4279fac)
2010. febr. 2. 21:58
Én szobabicózni fogok 1-1 órát reggel/délután, meg mellette tornázok... ugyanis 1 heti káéposztalevesbe kezdek, a téli pluszok leküzdése érdekében:) Ez eddig mindig bevált. A norbi féle tornák közül melyiket csináltad? Mi a címe? Én még soha nem tornáztam videóról, semmi aerobic, de most ki akarom próbálni:)
1064. harisnyásPippi (válaszként erre: 1049. - Náíma)
2010. febr. 2. 21:55

Szia Náíma:D

Egységesen elfogadott recept sztem nincs, mindegyikben van egy kis változtatás, de nem is ez a lényeg, hanem az,h káposzta legyen benne:) Emellett amilyen zöldséget szeretsz, kivétel a burgonya, mert az főzés során átalakul keményítővé.Annyi vízzel öntsd fel, h épp ellepje a zöldségeket és a káposztát. Én szoktam bele főzni barnarizst is, mert nagyon rostos és serkenti az anyagcserét. Ha ez így kevés, 1-2 szelet teljes kiőrlésű kenyeret is ehetsz hozzá, de ha gyorsan (egy-max két hét alatt) szeretnél sokat fogyni, akkor emellett csak pár db almát, narancsot, zöldséget eszegess!!! Utána már beiktathatsz pár diétás fogást is:)Én pl a kávéról nem tudok lemondani, de legjobb az ásványvíz/gyógytea. Ha csak a levét fogyasztod, azzal nem mész semmire, mert a káposzta rostjai a lényeg, de összeturmixolva elkortyolgathatod. Egy nagyobb fazék leves egy közepes fej káposztából nekem kb 3 napra elegendő (meg addig friss:D) Remélem, segítettem:)

2010. febr. 2. 19:27

Köszönöm! :)


Hát, én eleve nem rajongok se a káposztáért, se a paprikáért, a paradicsomot pedig minden formájában utálom...:D

De, úgy tűnik, működni fog...×D

1062. olivchen (válaszként erre: 1061. - 86f602ad9e)
2010. febr. 2. 18:52

nem tudom miért mondjátok, h nem jó ez a leves... az enyém nagyon finom lett... semmit pluszt nem tettem bele... és komolyan finom :o) lehet hogy 6 nap után nem ezt fogom mondani, de én alapból leveses vagyok... hmmm... majd meglátjuk...

a norbival kapcsolatban, ha tanácsolhatom akkor a ducit tréninggel kezd, ott van alap-, közép illetve haladó fokozat és könnyen belejösz :o)

2010. febr. 2. 18:24

Köszönöm mindkettőtöknek, bármilyen tanács jól jön, mert végül is könnyebb abból meríteni, ami másoknak is bejött! ;)


Sétálni szeretek, igazából rengeteget sétálok, ha bejön a jó idő, akkor pedig biciklizni fogok. Nagyon szeretek biciklizni, még akár egyedül is, de ebben a rossz időben nem vagyok hajlandó...:)


Norbi necces, én mondjuk inkább a figurát nem bírom, de tény, hogy Rékánál, meg Alexandránál jobb dolgokat csinál...Azt hiszem, kipróbálom én is...:D

1060. olivchen (válaszként erre: 1057. - 86f602ad9e)
2010. febr. 2. 18:15

szia! elöször is kitartást kívánok.... az enyém most fö, majd reggel kezdem... én norbizom majd... de szerintem alapfokú otthoni torna gyakorlatok is segítenek... van nekem béres alexandrám is, de az nem nagyon jó szerintem, meg a rubint réka az is gagyi, de a norbi az király...

mellette meg sokat sétálj... az nyugtat is és fogyaszt is... én még nem kezdtem el, de remélem azért tudtam ötleteket adni...

1059. 8c62b338a3 (válaszként erre: 1057. - 86f602ad9e)
2010. febr. 2. 18:11

Szia én tapasztaltam régebben,hogy inkább lassabban de tartósan fogyjak,mint hirtelen,mert az visszajön ha újból rendesen eszel.Én is kefirt,tojást,túrót eszem mellé+gyümi+sok zöld tea :)

Taposó gépezek és tornázok.

2010. febr. 2. 18:07
Ja...úgy körülbelül 8-10 kg-t szeretnék leadni, minél gyorsabban, de legalább a felét, amint lehet...:)
1057. 86f602ad9e (válaszként erre: 1056. - Olivchen)
2010. febr. 2. 18:06

Én is ma kezdtem...most eszem a vacsora-adagot, de már lanyhul a lelkesedés...szörnyű íze van...:D


Lenne néhány kérdésem: Sok minta-diétát olvastam és majdnem az összes hozzászólást ezen a fórumon, és láttam, hogy van, aki nagyon sikeresen fogyott: Mit ettetek/csináltatok mellette?

Csak levest és zöldségeket? Esetleg szedtetek valamit?

Én előre érzem, hogy nem fogja bírni a gyomrom, mennyire megengedett például a tojás és a különféle nyers saláták?


Ki mennyire intenzíven mozgott? Én, sajnos, jelenleg nem engedhetek meg magamnak egy korlátlan kondibérletet, a meglévővel pedig max. heti egy alkalommal tudok elmenni, így itthon tornázom...van valakinek tapasztalata, hogy a napi torna mennyiben segíti elő a fogyást?


Köszönöm mindenkinek előre is a segítséget és, persze, sok szerencsét nektek! :)

1056. olivchen
2010. febr. 2. 17:42
rotyog a fincsi káposztaleves, kinek szedhetek? :o)
1055. 8c62b338a3 (válaszként erre: 1054. - Olivchen)
2010. febr. 2. 16:39

Ha itt szétnézel sok helyen le van írva az alap recept.Minden napra megszabva,hogy mit szabad vacsira enni...

Az én levesem kelkáposztából,hagymából,répából,petrezselyemből,karalábéból,zellerből és leveskockából ill fűszerek,csilipaprika.

Ezt eszem,mellé délben fehérjét.


Köszi már felépültem,de nem szabad "keménykedni"

:)

1054. olivchen (válaszként erre: 1052. - 8c62b338a3)
2010. febr. 2. 16:26
szia ágnes! milyen postosan az a nem szigorított verzió? :o) remélem sikerült az op és felépülsz teljesen :o)
2010. febr. 2. 16:21
...régebben
1052. 8c62b338a3 (válaszként erre: 1051. - Olivchen)
2010. febr. 2. 16:21
Szia,én is ma kezdtem,de nem a szigorított verziót csinálom.Nem rég operáltak és nem akarom drasztikusan,kis fehérjével kiegészítem.Réggebben is csináltam ilyet és 3-4kg minuszom volt.Próbálok mozogni,óvatosan.
1051. olivchen
2010. febr. 2. 15:43
sziasztok! zsuzsi vagyok bécsböl 25 éves leszek, olvastam a sok hozzászólást. nemsokára fözöm a káposztalevest, csak persze kételyeim is vannak. ájulás, stb is elöfordulhat a diéta alatt? van esetleg valaki aki velem egyszerre kezdi? jó volna a folyamatos eszmecsere. köszi elöre is
1050. bba4279fac (válaszként erre: 1048. - HarisnyásPippi)
2010. febr. 2. 11:13

:)

Én minden nap futottam reggel 1 órát:) Meg Norbiztam..az nagyon sokat segített

1049. Náíma
2010. febr. 2. 06:40
Sziasztok! Szeretném ha valaki leírná a káposzta leves pontos receptjét!És még azt,hogy a recept hány napra elég?Hány liter vízben kell meg főzni a zöldségeket?Mit lehet még fogyasztani?Gondolok:kávé,tea,gyümölcslé,?És hogy turmixolni kell,vagy elég ha csak a levét fogyasztjuk?Bocs a sok kérdésért!
1048. harisnyásPippi (válaszként erre: 1047. - Bba4279fac)
2010. febr. 1. 23:14
Nem mozogtsm intenzíven:D Te mit csinálsz mellette?
1047. bba4279fac (válaszként erre: 1046. - HarisnyásPippi)
2010. jan. 29. 14:07

én 2 honap alatt fogytam 27 et..

fél év alatt csak annyit az hogy lehet??:O

2010. jan. 29. 12:41
sziasztok! Én kb 4 éve csináltam káposztaleves-kúrát, de olyan elvetemült voltam, hogy fél évig csináltam nagyjából(mindent a sikerért...). Nos, az eredmény tényleg lenyűgöző, 25 kg mínusz volt, én is hol turmixoltam, hol nem, de nem volt olyan rossz. Igazából nem tudom, honnan volt ennyi akaraterőm, soha többé nem tudnám újra megcsinálni:) Nálam egy hét után indult be igazán a fogyás, és onnantól egyenletes és tartós volt. A súlyomat is tartom azóta (odafigyeléssel persze.) Az egyetlen veszély, amire mindenkit figyelmeztetnék, az az, hogy szedjetek mellé vitamint, vagy étrendkiegészítőt, mert én nem tettem, és sajnos sok ásványianyag és vitamin ürült ki a szervezetemből:( Azóta ezeket folyamatosan pótolom. Mostmár odafigyelek erre is:) És még valami: mozgással sokkal hatékonyabb!!
1045. banita33 (válaszként erre: 1035. - Bba4279fac)
2010. jan. 28. 16:15
Tudnád bővebben a graifrút kúrát! Köszi!
2010. jan. 28. 15:32
Két napja kezdtem,már a fülemen is leves folyik....Legalább lenne eredménye!Amúgy jól bírom,csak nagyon keveset iszok azóta?Ti mit isztok?
2010. jan. 27. 15:54
En is ma reggelire turmixoltam...nagyon nehezen ment le de annal konnyebben akart visszajonni. Normalis hogy meg a masodik napon semmi valtozas nincsen (marmint a kilokra ertem)?? erdemes folytatnom? Felek, mert nem vagyok sok kilo (54 el indultam, sokan kinevettek hogy nekem minek fogyokurazni, de egyszeruen nem erzem jol magam es raadasul nem egyenletesen oszlik el rajtam, hanem a fekeneken van a legtobb...plusz nagyon alacsony vagyok)szoval az is lehet h egyenlore csak nincs mibol fogyni es csak ugy nem csusszannak le...
1042. taraa
2010. jan. 27. 13:06

Ja még annyit,hogy amióta elkezdtem azóta sokkal pihentebben alszom és nem nyűglődök a reggeli felkelések alkalmával.

Plusz egy pozitívum a mínusz kilók mellett.:)

1041. taraa
2010. jan. 27. 13:03
Sziasztok!Én hétfőn kezdtem el a diétát.83 kg vagyok és ebből szeretnék egy jó nagy mennyiséget leadni. Az első nap reggelén összeturmixoltam egy adagot és majdnem újra megnéztem miután megettem. Tanulság: NE turmixoljatok!Inkább (aki szereti az olaszos ízeket több paradicsom konzerv és bazsalikom)Hát most járok a harmadik nap elején igaz még csak 1- 1;5 kg de már alakul. Mindenkinek sok sikert hozzá meg kitartást!:)
1040. tavasztunder001 (válaszként erre: 1039. - Amosito)
2010. jan. 26. 15:25

Szia!

En ma kezdtem a dietat. A levesnek valami borzaszto ize van, alig megy le a torkomon! Almat eszek minden mennyisegben! Te hogy allsz? Elkezdted??

❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook