Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
1579. Alaleh
2011. okt. 23. 18:10

Ma volt a 2. napom ,de jo volt az a krumpliiiiiiii.

Delutan tornaztam is es meg ittam 3liter asvany vizet.A vizet azt nem nagyon birom,alt.1-2 poharral iszom naponta.A levest en nem turmixolom mert eredetileg nem kell.Ebben a kuraban a ragasnak is szerepe van.Viszont a banant a tejjel turmixoltam,az nagyon finom ugy.

Kitartast mindenkinek .

1578. Alaleh (válaszként erre: 1577. - Cee1358d4a)
2011. okt. 23. 18:02

Szia!

Koszi ,neked is, meg1-2 nap kitartas.

Hat az elozo kuranal a masodik hetem mar szornnnnyuuu volt a vegen mar csak 1-szer ettem a levesbol.

Te tornazol is?

Na majd meg irok.

1577. cee1358d4a (válaszként erre: 1576. - Alaleh)
2011. okt. 23. 14:56

Szia!

Sok sikert és kitartást, bár ha már egyszer végigcsináltad, akkor szerintem most is menni fog! :) 2 hét az szerintem durva, én már most nagyon unom a leves ízét meg a szagát. :( Pedig az első 3 napban imádtam.

1576. Alaleh
2011. okt. 23. 08:55

Sziasztok!

Ma van a 2.napom.Februarban mar vegig csinaltam 2hete es akkor 6 kg ment le.

Most is 2 hetet szeretnek csinalni,hat remelem menni fog.

Mindenkinek sok-sok leadott kilot.:D

2011. okt. 22. 21:11
Úristen, de nehéz volt ma. :S Délelőtt még milyen lelkes voltam. Aztán telepakolták az asztalt mindenféle finomsággal... kókuszkocka, sült csirke, rizs, sült krumpli, tarhonya, töltött káposzta, pörkölt, savanyúság. Azt hittem meghalok, annyira kívántam. :( Aztán tesómmal elmentünk bevásárolni az elkövetkező 3 napra, és a péksütiknél-kenyereknél, sajtoknál annyira elgyengültem az illatoktól. De megálltam. Büszke vagyok magamra, mert nem bűnöztem ma sem. :)
1574. dodi79 (válaszként erre: 1572. - Kattint)
2011. okt. 22. 13:53
Sziasztok!Én megvagyok,nekem is nagyon nehéz ,mert ugye a családnak ennie kell,ma lassagnét csináltam,nem könnyű megállnom,hogy ne egyek,de ki akarom bírni:)Én a gyerekeimet etetgetem:)Most minden más kaja olyan jól tudna esni,de nem baj,ha letelik a 7 nap akkor majd ehetek:)7napot csak kibírok:)Kitartást Mindenkinek!
1573. cee1358d4a (válaszként erre: 1572. - Kattint)
2011. okt. 22. 12:47

Szia Kattint!

Fel ne add! :) Már túlvagyunk a felén, most már nem szabad, hogy megtörjünk! Azokat a kajákat, amik most csábítani akarnak, ehetjük a diéta végén is... :) De én igazán megértem, hogy nehéz: sajt, sonka, gesztenye... :(

Nálunk családi összejövetel van ma (3 szülinap és 1 névnap ünneplése), képzelheted... Már sül a baconbe tekert husi, lesz vadaspöri, sütik, pogik, minden. Nagyon nehéz lesz.

Egyébként azért vagyok éhes, mert egyszerre nem bírok túl sokat enni, és muszáj rendszerességet csinálnom az étkezésembe, így csak akkor ehetek újra, ha eltelik 2 óra... Addig meg éhen veszek. :D Sajnos nekem mindig is a nassolás volt az ellenségem, vacsi után még elcsipegetek egy kis husit... csak egy falat valamit, de már azt se szabadna. Szóval most ezen is dolgozom a diéta alatt, hogy tudjak nemet mondani bizonyos ételekre és bizonyos időszakokban. :)


Ez az állatkás rész nagyon aranyos volt. :) Én általában ugyanazt adom a hörcsögömnek, amit én eszek. Ha gyüminap van, akkor kap szőlőt, ha meg zöldségnap, akkor répát, paradicsomot, uborkát. :) Igaz, tegnap kapott egy kis tejfölt is. Majd ma adok neki sajtot, és akkor még inkább próbára teszem magam. :D


Drukkolok neked, hogy ne add fel! Nem éri meg! :)

1572. kattint
2011. okt. 22. 09:08

Sziasztok!

Örülök, hogy elfogadtad a kihívást, ennek a tudata a hétvégén pláne jól jön..(gesztenyesütés lesz, ementálik és fekete sonkák-előre félek)


Tudom, mért tiltja az alkoholt a diéta..Megkóstoltam Horvátországból hozott bort(2dcl) és valami konyakfélét másnap karikás szemek és irtózatos fejfájás. Mert ez méregtelenítő diéta is, most már biztosan, bizonyítottan tudom. Neem az üres kalóriák miatt.


Tegnap csak almát(2 db) meg káposztalevest ettem. Én utána nem éhes vagyok, hanem irtózatos undor fog el, de csak utána, miközben eszem jól esik mert meleg és ízes, de utána kimondom:hányingerem van. Ha éhes vagy simán ehetsz zöldséget, gyümölcsöt, meleg teát, tejeskávét.


Ha már nagyon vágyom valami bűnös ételre, kanyarintok a kívánt fogásból (sajt, kolbász ilyesmi) és egy kis darabot valamelyik állatnak (kutya,macska) odaadom. Ez csak egyszer volt, és keveset kapott a macska, de a mozdulat megvan, csak nem az én bendőmben landol...Nem pazarlom az ételt, mert ez tényleg kis darab, és szeretem is az állataim.

Nekem most nagyon kell a drukkolás, félek, hogy elcsábulok, de végre főzhetek új adagot is, ez talán erőt ad majd - meg kíváncsi vagyok még mindig az eredményre, eddig már van egy kicsi:):)


Akik mostanában kezdték hogy állnak?szederinda88?dodi79?

2011. okt. 22. 04:54
Lányok! Ki hogy bírja? :-)
1570. cee1358d4a (válaszként erre: 1569. - Kattint)
2011. okt. 21. 15:53
Verseny? :-) Rendben. :-) Eddig sikerült teljesen betartanom a szabályokat, most is ott figyel egy csomó sajt a hűtőben (szüleim direkt csinálják vajon? XD), de ellenállok. Igazából mikor felkelek, sosem vagyok éhes, és mikor lefekszem, akkor sem, pedig előtte már jópár órával nem eszek semmit. Inkább azután vagyok éhes, hogy megeszem a levest, és mondjuk eltelik fél-1 óra, na akkor kaparom a falat, hogy de ennék valamit. Fura ez...
1569. kattint
2011. okt. 21. 07:14

Sziasztok!


A második nap reggelén én is teljesen frissen ébredtem, hozzám szokatlan gyorsasággal végeztem el a dolgaim.

Engem nem fogott el semmilyen éhségroham, a 3 tál leveshez ettem még egy almát meg pár szem diót-bár az tudom sok kalóriás, de egészséges.

Nekem a saját levesem nem ízlik, ezért teszek bele borsot, vagy kevés tormát/mustárt hogy ízesebb legyen.

Annak már most örülök, hogy a hétvégi súlygyarapodás a többletkalóriák miatt már csak emlék ( a felkúszott 1.5 kg le is kúszott)...De lehet ez csak víz, mert rengeteget megyek a WC-re:S bár meg is fáztam pont aznap mikor főztem a levest:)


szederinda88 nekem is jó ideje ez az első diéta amit elhatározok, hogy végre be is tartom:) Sajnálom, hogy folyton éhes vagy,tarts ki kérlek, tök jó hogy egyszerre kezdtük, inkább versenyezzünk ki kötődik jobban a szabályokhoz!:)


dodi79 minden tiszteletem hogy rövid idő után újrakezded!

Kitartást Mindenkinek:)

1568. dodi79
2011. okt. 20. 22:39
Sziasztok!Én holnap kezdem újra,vasárnap fejeztem be az előzőt.Nem volt könnyű de azért végig csináltam,3kg ment le és még tartom.Én is turmixolva ettem a levest,de tettem bele egy merőkanállal "egészben",nekem ez vált be.Kitartást Mindenkinek:)
2011. okt. 20. 21:29

Második nap vége. Úgy érzem, hogy legyengültem nagyon. Folyton éhes vagyok. Most kanalazok egy turmixolt levest, jó melegen (eddig hidegen ittam a turmixot). Jól esik, de továbbra is korog a gyomrom, és érzem, hogy gyenge vagyok. A tegnapi napot könnyebben túléltem, gondolom a kevés kis gyüminek hála. Ma a levesen kívül 4 répát rágcsáltam el. Az esti krumplit kihagytam, azért az 1 db-ért nem kár... :(

Várom már nagyon a holnapot, majd eszek vmi finom gyümölcsöt...


Van, aki még csinálja most a diétát? Kattint?

1566. cee1358d4a (válaszként erre: 1565. - ~vízöntő64~)
2011. okt. 20. 20:21
Kedves vízöntő64, nagyon szépen köszönöm! Nagyon tetszik az étrend, és szerintem ahogy végzek ezzel a diétával, kipróbálom azt is. :)
1565. ~vízöntő64~ (válaszként erre: 1563. - Cee1358d4a)
2011. okt. 20. 19:21
Szia szederinda88, priviben elküldtem az étrendet amit említettem:)
1564. cee1358d4a (válaszként erre: 1562. - Kattint)
2011. okt. 20. 15:48

Szia!

De jó, örülök, hogy más is csinálja most. :) Nehéz, mert nagy a kísértés, de ügyesek leszünk, és ellenállunk. :)

1563. cee1358d4a (válaszként erre: 1561. - ~vízöntő64~)
2011. okt. 20. 15:45

Sziasztok!

vízöntő64: Azt hiszem én is azt csinálom. Legalábbis a diéta szerint az 5. és 6. napon lehet husit enni. Vagy van egy megengedőbb diéta is? Mindegy, most jó lesz ez, soha nem sikerült egy diétát sem végigcsinálnom, de most nagyon elszánt vagyok.


Ez a második napom, és tök jól érzem magam. :D Most úgy érzem, hogy végig tudom majd csinálni. Reggel úgy keltem fel, hogy egyáltalán nem voltam éhes, pedig máskor az az első, hogy letépem a hűtő ajtaját, és nézzük mit lehet enni... És most nem ez volt. Ráadásul sosem ébredtem még ilyen kipihenten, mint most. Tegnap rengeteget ettem a levesből, szerintem 4-5 tányérral... Remélem lehet enni késő este is. Velem általában az a baj, hogy éjszaka mindig rámjön egy roham, hogy muszáj most ennem valamit. És ilyenkor mindig valamilyen szendvicset ettem. :( Most inkább betoltam 2 tányér káposztalevest. Ezen kívül tegnap 2 kis méretű mandarint, egy fél vérnarancsot és kb. fél liter eperturmixot (fagyasztott eper, víz, stevia) ittam.

Ma reggel kipróbáltam a leves turmixolt verzióját. Fél litert megittam ugyan belőle, de nekem egyelőre jobban ízlik egészben a leves. :D Aztán lehet, hogy a 4-5. napon azt mondom, hogy sehogy se megy már le. :)

A hasam tegnap még puffadt, reggelre teljesen elmúlt, és most sincs semmi bajom.

1562. kattint
2011. okt. 20. 09:13

Sziasztok!

Én is tegnap kezdtem el ezt a diétát, az eredmény és a kíváncsiság is motivál, mert valakik szerint hatásos, valakik szerint nem. Én csempészek egy kis tejet a kávémba, mert csak a levest nem bírnám. A hús miatt nekem is nehéz, főleg amikor a levesért nyúlok a hűtőből megcsap a kolbászok/szalonnák illata..:S

1561. ~vízöntő64~ (válaszként erre: 1560. - Cee1358d4a)
2011. okt. 20. 07:55

Szia:)

Van husis változatú diéta is, bár lehet hogy az nem annyira hatékony...

2011. okt. 20. 02:34

Sziasztok!

Én most kezdtem el a diétát, úl vagyok az első napon. Nem mondom, hogy könnyű, mert nem vagyok nagy zöldségevő, hiányzik a husi és a tejtermékek. De igyekszem végigvinni a diétát.

A leves egyébként nekem ízlik, szerintem nagyon fincsi, bár nem tudom, hogy 7 napig hogy bírok mindig ugyanabból a kajából enni.

2011. okt. 14. 21:25

sziasztok, nem akarok senkit elkedvetleníteni, de leírom a tapasztalataim.

én 5 napig csináltam ezt a kúrát le is ment 3kg, 70-ről indultam, a végére 67 lett, persze mondanom se kell örültem a számoknak, gondoltam akkor jó alap lesz egy normális diéta folytatásához, DE az elmúlt pár napban már 2kg vissza is jött a leadottból, pedig tényleg semmi durva kaját nem ettem, odafigyeltem arra, hogy mit eszek :(

persze egyfajta tisztítókúrának jó volt, szóval egyáltalán nem szidom, csak reméltem, hogy tartani lehet majd utána is az elért súlyt-ez nem jött be -nálam!


Erabera, te hogy bírod?

1558. dodi79
2011. okt. 14. 20:25
Na sziasztok!5. nap reggel 2,3kg,ez is valami.Bár én többre számítottam :-)
1557. dodi79
2011. okt. 12. 20:17
Sziasztok!Nekem ma volt a 3. napom,nem mondom,hogy könnyű,de kibírom.Ma reggelre 1,2kg ment le.Engem nem annyira puffaszt és nem fáj a hasam.Itt olvastam valahol,hogy akinek nagyon puffasztó volt az tett a levesbe egy kis szódabikarbónát,nem tudom,ki kell próbálni!Kitartást kívánok mindenkinek!=)
1556. erabera59 (válaszként erre: 1555. - Aigre-douce)
2011. okt. 12. 07:46
Szia Aigre-douce!Sajnálom hogy nem úgy sikerült mint azt vártad :( De azért az a 3 kiló is nagyon jó,már ha szenvedést nem nézi az ember.Hát akkor maradok egyedül,de remélem azért sikerül majd.Nem tudom az én pocakom hogy fogja bírni ezeket a kínokat :( Majd meg látjuk.Most még bizakodó vagyok.De most megyek is mert még meg kell főznöm a levest :) Már most nagyon éhes vagyok :)Sok sikert az életmód váltáshoz :) Ja és ha van kedved írj nyugodtan :) Üdv:Era
1555. aigre-douce (válaszként erre: 1554. - Erabera59)
2011. okt. 11. 11:12

Szia Era, tényleg kár, hogy nem sikerült egyszerre csinálni. :( A tapasztalataim leírtam az 1555 hozzászólásban. :)

5 nap 3 kg, de rengeteg szenvedés. A hasam csak reggelente nem nézett úgy ki, mint egy lufi, és isssszonyatosan kínzott mindenféle, ami a káposztától kínozhatja a hasat....:S

Ha nem lenne ilyen problémám, bevállalnék még veled pár napot, de így sajnos csak szurkolni tudok.

Amúgy nem tartottam ám be teljesen az előírt dolgokat, pl reggelire joghurtot ettem, mert szerintem muszáj minden nap fehérjét is bevinni, és esténként, ha már nagyon ki voltam bukva, akkor megettem pár szem sülthusit :)

Nekem arra jó volt, hogy beindult a fogyás, és most próbálom folytatni valami életmódváltásos étkezéssel.

1554. erabera59 (válaszként erre: 1552. - Aigre-douce)
2011. okt. 11. 11:03
Szia aigre-douce!Hogy sikerült a fogyás?Én csak most néztem be ide és holnap fogom elkezdeni a fogyókúrát.Kár hogy nem jártam erre hamarabb mert akkor csinálhattuk volna együtt,hát ha akkor jobban menne :) Azért megírhatnád hogyan sikerült.Remélem sikerült annyit fogynod amennyit szerettél volna :) Üdv:Era
2011. okt. 11. 09:02

sziasztok, látom itt nincs túl nagy mozgás... mindegy, azért leírom a tapasztalataim, 5 napig csináltam ezt a kúrát, fogytam 3kg, de elég nagy szenvedés árán, mert nagyon megviselte a hasam ez a sok káposzta,

annyit nem ér meg, hogy állandóan fájjon a hasam, ezért én nem is csinálom ezt tovább, inkább megnézek vmi más diétát

kitartás azoknak, akik csinálják vagy csinálni fogják

ajánlani csak azért tudom, mert nagyon jó érzés pár nap után azt látni a mérlegen, hogy hirtelen 3 kilóval kevesebbet mutat, remélem sikerül még lejjebb tornáznom...

üdv mindenkinek

1552. Ilcsi Mama (válaszként erre: 1523. - Hevics)
2011. okt. 6. 10:12

Kedves" Hevics" és mindenki, aki ezen a fórumom van. Látom többeken próbálkoztok a fogyással, de sajnos nem mindegy hogy, azt mikor milyen Holdálláskor teszitek. Ha hisztek benne, hanem ebben nagy segtséget nyújthat az asztrológia ismerete.

Szeretném neked és a többi kedves fórumlátogatóknak is, itt a Hoxa portálon ajánlani az" Akit érdekel az asztrológia" fórumot is. Meglátjátok, hogy az asztrológiai ismeretek is milyen nagy segítséget adhatnak a test karbantartásában. Különös tekintettel ajánlom:

„Hold járása hold jegyekben feltöltött részeket.”

Megtalálhatjátok az oldalon a Kos jegytől a Halak jegyig: 09. 26-tól folyamatosan: 78. szám: Kos jegy, 79: Bika, 85: Ikrek, 87: Rák, 93: Oroszlán, 94: Szűz, 97: Mérleg - Skorpió, 98: Nyilas - Bak, és majd holnap kerül feltöltésre a Vízöntő és a Halak jegyek is.


Valamint: 84. számon található asztrológiai sorozat VIII. részét „gondolatok a Holdról”, 87. számon: a IX. részben a „Legyünk testünk őrei”, 92. számon a X. részben: „az emberi szervezet hatása az életerőre”, 95. számnál: „Víz hatása keringésre” részeket. De talán a többi feltöltött részek is érdekelhetnek, és segítségül szolgálhatnak számotokra.


Várlak benneteket szeretettel a fórumra: 7X-en túli Ilcsi Mama.

1551. wikii
2011. okt. 3. 18:29

Sziasztok!

Hát, én nekem fől ez a leves. De annyira rossz szaga van, és hát... aj, megszeretném csinálni és le szeretnék fogyni is. De, hogy ezt ki bírjam.. pedig elszánt vagyok!! :)

1550. czifi
2011. okt. 2. 07:47
Köszi szépen.
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook