Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra és fogyás fórum

Akupunktúra és fogyás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
451. Csiga78 (válaszként erre: 450. - Gabryel)
2007. jún. 30. 12:04

Szia!

Ne keseredj el,mert ahogy mondják minden az agyban dől el és,ha te bebeszéled magadnak,hogy nem fogsz fogyni az úgy is lesz.A másik:szervezeted megijedt,hogy elveszíti zsírtartalékát,így alacsonyabb fokozatra kapcsolt,lehet ezért nem fogysz.Viszont ha beiktatnál egy diétát,én pl: a level-t iktattam be,újra beindul.

Egyébként a mályva azáltal,hogy hashajtó felgyorsítja az anyagcserét,ezért fogyaszt.Minél többet mész nagywc-re,annál gyorsabb az anyagcseréd,gyorsabban bontja le az elraktározódott zsírokat.(ha jól tudom)És ezért fogyaszt.

Remélem nem volt zagyva,amit leírtam.De fel a fejjel és ne ugráljál naponta a mérlegre,mert az is elveszi a kedved.Elég,ha heti egyszer állsz rá.Ja és az sem mindegy milyen időpontban.Mindig reggel pisi,kaki után,úgy hogy még nem ettél és ittál semmit,valamint mesztelenül.


Sok sikert és kitartást!!!

450. Gabryel
2007. jún. 30. 10:09
Azt hiszem,én akkor kivétel vagyok. Mindenki a mentsrúációs időszakára teheti a stagnálást, én nem...viszont ez az első ilyen stagnálásom és úgy érzem, hogy nem is fogok többet fogyni, pedig még szeretnék. Ezért most újra elkezdek inni gyógyteát is, hogy több legyen a folyadék bevitel is, állítólag ez is fontos, ahoz hogy az ember fogyjon! Na majd kiderül. A legközelebbi mérlegelésem és tűcserém július 9-e, remélem addig újra beindulok és ahogy kezdtem anno ( és hasonló volt baloghany-nak is :)) lemegy mindjárt 2kg! ;)))
449. Loni (válaszként erre: 447. - 5d3fac1d2b)
2007. jún. 30. 09:05

Ugyan már! Ezért van ez az oldal, nem?

:)

448. baloghany (válaszként erre: 437. - Gabryel)
2007. jún. 30. 08:10

Szia Gabi !


A mályvateát én is ittam, de csak 1 hónapig lehet. De elárulom nem fogytam tőle semmit. Igazán szerintem csak hashajtó hatása van. Én legalább is nem tapasztaltam semmit. Ezért is vágtam bele a tűkbe.

Ez saját tapasztalat, lehet valakinek bejött. Van még a PhuEarl tea ( ha jól írtam) tea. Arról is sokan csodákat zengnek. Nem tudom... szerintem attól nem fogsz fogyni.

Üdv. Ancsa

447. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 446. - Loni)
2007. jún. 29. 21:05
jót mosolyogtam azon,amit írtál,jó,hogy így odafigyelsz ránk!!!!:-DDDDDD
446. Loni (válaszként erre: 445. - 5d3fac1d2b)
2007. jún. 29. 21:04

Na, valld csak be! :))))))))

Már rájöttem, hog nem nyugtatgatlak, hogy semmi gond, ha majd 3 hónap után elengeded amgad kicsit. Tudod mit? Izguljál, aggódjál, parázzál ezen. A stressz jó a zsírok ellen! :)))))) Csak vicc, komolyan ne vedd!

Inkább egyél most egy-két -három napig jóízűen, és ez elég lelki erőt ad majd, hogy újra belevágj egy kevésbé drasztikus fogyókúrába.

2007. jún. 29. 20:56

Sziasztok!

Hát le sem merem írni,hogy miket eszek mostanában:-((((((


De direkt belekalkuláltam a fogyásba azt a pár kilót,amit most majd tutira felszedek!

444. Loni (válaszként erre: 443. - Baloghany)
2007. jún. 29. 20:01

Naná, hogy azért állt meg. Ilyenkor a szervezet vizet tart vissza. Sokat. Ezt majd kipisiled. Én rá szoktam segíteni vízhajtó teával. De ne izgulj, ettől függetlenül a tűk dolgoznak, csak a mérlegen a víz miatt nem látszik.

A pasiknak nincs ilyen gondjuk. :)

443. baloghany (válaszként erre: 442. - Loni)
2007. jún. 29. 19:43

Ha már a menstruációnál tartunk. Én most vagyok benne és nekem most állt meg a kilók eltűnése. Ez is lehet a víz miatt vagy ki tudja ? Persze nem törtem le mert a múltkor meg 1 hét alatt lement 2 kg, de pont amikor tűcserén voltam akkor jött meg.

A fenébe, hogy ezzel is a nőknek kell bajlódnia :)

442. Loni (válaszként erre: 441. - Andreamano)
2007. jún. 29. 15:23

Ne add fel. Csak megindul egyszer. Tőled is ilyeneket tudok kérdezni: mikor menstruálsz? Előtte 3-4 nappal simán megállhat a fogyás a vízvisszatartzás miatt. Bocsi a kérdésért, de wc-re rendesen tudsz járni? (Hú, de hülyén kérdeztem, de gondolom érted, mit akarok...)

Ha nem, akkor érdemes valami teát stb alkalmazni. De csak óvatosan, mert ha a szervezet hozzászokik, akkor az már kóros. Nekem a mályvatea vált be. De nézz körül más hozzászólásokban is.


Abban egyetértek, hogy alkati, genetikai kérdés is. Ezzel nem lehet sokat tenni. El kell fogadni, és kész. (Hahaha, mintha nekem olyan könnyen menne.)

2007. jún. 29. 12:35

Sziasztok!


Én 1 hete csinálom a szúrkálást,semmi változás,de kitartó vagyok!Elején az étvágyamat nagyon jól elvette mostmár azt sem annyira,miért van ez szerintetek?

Olvasgattam a hozzászólásotokat,hát ez a cukor téma nagyon érdekes dolog!Én is szoktam nézegetni a termékeket,és megdöbbenve tapasztalok dolgokat miniatűr betűkkel írva.

Loni igazad van,hogy nem a májkrémtől fog elhízni sem gyerek,sem felnőtt,de én például sosem eszem chips-et,nem szeretem a mű kajákat sem,de mégis kövér vagyok,pedig mióta az eszem tudom barna kenyeret eszem,és diétázom állandóan!Valamilyen szinten alkati kérdés is,de azért jó lenne,ha kézben tudnám tartani a súlyom.

Egy szóval,mindenben van cukor,és még ki tudja mi,például a minap a boltban a szalámiknál döbbentem meg,parízer 1600.-kg,mert tartalmaz húst!A többi ami ezer forint alatt van az nem!

A múltkor meg a piacon egy kedves néninél vásároltam,egyeztetve Vele,hogy tutti nem permetesek a gyümölcsök,zöldségek amiket árul,váltig állította,hogy dehogy aranyom!Hát pár héttel később sétálunk a Tescoban,mit látok,néni felpakolt kocsival tele gyümölccsel,zöldséggel,és azt árulja a piacon!Tessék!Nem tudtam sokáig napirendre térni!


Ma megint megyek szúrkálásra,hát kiváncsi leszek,mert múltkor kiestek a tűk az egyik fülemből,azt mondta nem baj,nem fogadja be a szervezetem.Hát van is étvágyam,de kordában tartom valahogy!

440. Loni (válaszként erre: 439. - Gabryel)
2007. jún. 29. 12:14
Van, akinél inkább a peteérés az, ami befolyásoló tényező. A kapsuláról még nem hallottam. De óvatosan!
439. Gabryel (válaszként erre: 438. - Loni)
2007. jún. 29. 11:56
Na ezaz, amikor meg volt, ugyanúgy fogytam, most a két ciklus között vagyok javába, úgyhogy nem értem. A kapszulát (mályva) gondoltam, hogy szedem mondjuk 5 napig, az bőven elég, 2 kg fogyáshoz, hátha segít...
438. Loni (válaszként erre: 436. - Gabryel)
2007. jún. 29. 09:50

Ne aggódj! Mikos jön meg a menstruációd? Előtte ugyanis megáll a fogyás.

A mályvateával pedig óvatosan. Hozzászokik a szervezet, és akkor amgától már nem is lesz nagyon hajlandó elvégezni a dolgát.

Heti egy tea, ha nincs székleted, szerintem még belefér.

437. Gabryel
2007. jún. 29. 09:48
Arra gondoltam, hogy veszek mályva teát + kapszulát, azt hallottam, hogy sokan fogynak tőle! :D
436. Gabryel
2007. jún. 29. 09:46
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy volt olyan akinek megállt a fogyás? Ugyanis 4 kg fogyás után nem csökkent a súlyom, pedig a diétát ugyanúgy tartom. Remélem, hogy tovább fog haladni!!! :(((
435. Loni (válaszként erre: 434. - Baloghany)
2007. jún. 29. 06:55
Szerintem nem baj, ha leírjuk ezeket a tapasztalatokat. Így sokan láthatják, hogy mivel kell vigyázni. Van úgy, hogy nekem sincs időm végigbogarászni a 0,00001 mm-es betűket a csomagoláson, hogy mi van benne (főleg ha emberrel megyek vásárolni). Vagy elfelejtettem magammal vinni a lexikont, hogy lefordítsam, hogy sok maltóz, detoxi-fixi-mixi is cukrot jelent.
434. baloghany (válaszként erre: 433. - Loni)
2007. jún. 28. 22:07

Jó elkanyarodtunk a cukor irányába. Bocsi mindekitől. Látom a cukorról alkotott véleményünk nagyon megegyezik. Nem vagyok cukorellenes, de nem használom és kerülöm. Most akarom megvenni a Cukor Blues című könyvet. Gondolom sejted miről szól. Szerintem érdemes elolvasni, és az ismerősöknek, barátoknak oda adni.

A neten is sokat lehet olvasni a könyvről. Ajánlom mindenkinek !

433. Loni (válaszként erre: 432. - Baloghany)
2007. jún. 28. 19:56
És azután minden illetékes nagyon csodálkozik, hogy a gyerekeknek rossz a foguk, és elhízottak. Jó, nem egy májkérémtől fog elhízni, de akkor is. Sajnos, a kampányok elsősorban csak a csipsz vagy chips, a csoki stb ellen szólnak. De nagyon sok cukrot tartalmaznak a gyümölcslevek, vagy tényleg olyan egyszerű dolgok, mint a konzervek.
432. baloghany (válaszként erre: 431. - Loni)
2007. jún. 28. 19:41
.. igen,igen ezekről a cukrokról beszélek. Pl. minek a májkrémbe cukor ? :(
431. Loni (válaszként erre: 429. - Baloghany)
2007. jún. 28. 18:21

Ne is mondd! És amikor álnéven van eldugva a cukor... Már tlálkoztam cukorral a savanyúkáposzta-konzervben, a gombakonzervben, a májkrémban. Mustár, ketchup stb - már nem is mondom.

gyaorlatilag azt vettem észre, hogy a konzervipari termékek majd 90%-a tartalmaz cukrot.

430. Loni (válaszként erre: 428. - Csiga78)
2007. jún. 28. 18:18

A 90 dkg az már majdnem egy kiló! És különben is felfele kerekítünk. :) Szóval egy kiló mínusz! :)

Ez tök jó. Ez az a tűk hatása: ha lassan is, de megy le, henm kínzod magad, akkor is.

429. baloghany (válaszként erre: 427. - Loni)
2007. jún. 28. 17:53

Igen annyi rejtett szénhidrát van amire az ember nem is gondolna. Lehet, hogy túlzottan is de mindig az "összetételeknél" kezdem ha veszek/vennék valamit. Ha cukor van benne az már gáz. Sok olyan élelmiszer, ital van amire nem is gondolnánk. Vegeta, leveskockák, grillfűszerek (!!!), egy-két paradicsompüré, 100%-os narancslevek stb. Ezekben lévő cukrok (finomított) sajnos ízfokozók, Mert kérdem én; minek egy jó húslevesbe cukor ?


Már-már cukor elleni kampányt folytatok, de nem ez a célom, csak figyeljetek mit vesztek/esztek !


Ha már fogyózunk figyeljünk is oda !

428. Csiga78 (válaszként erre: 425. - Loni)
2007. jún. 28. 16:24
Hát hála égnek a Mínusz fele hajlott a nyelva a mérlegnek.ég megszabadultam 90 dkg-tól.Igaz ez nem sok,de ha azt vesszük,hogy semmit nem szenvedtem,akkor nem rossz.Úgyhogy haladok!!!
427. Loni (válaszként erre: 426. - Baloghany)
2007. jún. 28. 15:06

Hm... Eszembe sem jutott, hogy tölcsér is van...

:(

2007. jún. 28. 15:00

Fagyi! Sok helyen lehet kapni cukormentes fagyit nagy örömünkre, csak sajnos a tölcsér az megy nagy adag szénhidrát arról sem szabad megfeledkezni. Ezért is tartok magamnál egy kiskanalat, hogy a tölcsérből kikanalazzam a fagyit aztán a többi a madaraké :)

Kitalálhatnának valamit a tölcsérre is, ha már a fagyi cukor mentes. :-))

425. Loni (válaszként erre: 424. - Csiga78)
2007. jún. 27. 18:59

Na, hogy haladtál?

Szerintem ebben a hőségben a fagyi nem is árt igazából. Én azzal vigasztalom magam, hogy a fagyi nagy része víz (jótékonyan elfelejtkezem róla, hogy a másik fele cukor), és azt úgyis kiizzadom. :)

424. Csiga78
2007. jún. 27. 16:42

Sziasztok Lányok!

Örömmel látom,hogy naggyából előkerült mindenki.

M.aljon,ne aggódj,ahogy már Loni írta neked ki vagy éhezve értelmes kajára.Ha őszinte akarok lenni és talán kicsit vigasztalni fog én is csaltam,mert ettem fagyikát,sőt háromszor a héten.Így remélem ma ha megyek mérlegelésre,akkor inkább mínusz fele fog hajlani a nyelv és nem a plusz fele.Igaz mást nem is ettem akkor.


Jut eszembe.Van itt köztetek olyan,aki esetleg próbálta már a Gr2 control port?Én most hébe-hóba iszogatom és elég jól elnyomja az éhséget.Állítólag az is elég jól fogyaszt,csak hát ugyanúgy mint a többi,borsos az ára.

423. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 422. - Loni)
2007. jún. 26. 21:29

:-DDDDDDDDDDDDDDD



K Ö S Z I

422. Loni (válaszként erre: 421. - 5d3fac1d2b)
2007. jún. 26. 21:18

Na látod! 12 kiló! Nagyon jó!!!!

Ha holnap mész boltba nézd meg mennyi a 12 kiló liszt vagy cukor. Az is léleksimogató hatású!

:)

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook