Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Clatronic robotgép tapasztalatok fórum

Clatronic robotgép tapasztalatok (beszélgetős fórum)


16. capuccino77 (válaszként erre: 15. - Russodebby)
2011. márc. 6. 14:18
Nem sima tálas mixert szeretnék, hanem egy komoly teljesítményű gépet, ami pl. a krémek kikeverésén kívűl, simán, erőlködés nélkül dagaszt. Azért gondolom, hogy várok, aztán később veszek inkább egy drágább ám frankó gépet! :)
15. russodebby (válaszként erre: 13. - Capuccino77)
2011. márc. 6. 12:57
Én is egyszerűbbet szerettem volna,de a kollégáim mondták,hogy a "kissebb" gépek nem bírják a dagasztást. Volt már két tálas mixerem is ami tudott dagasztani,de mind a kettő leéget amikor megpróbáltam a pizza tésztát ledagasztani velük.
14. capuccino77 (válaszként erre: 12. - 3232b7bb0b)
2011. márc. 6. 11:31

:) Szia! Ezt is megnéztem, nekem ennek húzós az ára. :P De tud ő is, ahogy olvastam, bár első ránézésre olyan, mint egy tálas mixer. :))) Még jó, hogy írták a további jó tulajdonságait! :))

Röhej, mert amit Én régebben néztem gépet, amikor először kattantam meg egy ilyen masináért, az 60.000 -től kezdődött, aztá onnan fölfelé a csillagos ég... :) De hát azok olyasmik voltak, mint a Nigella-é a főzőműsorban. :D Szeretek ám álmodozni, de aztán felébredek, és belelóg a kezem a bilibe. :P Pedig még a Drágám meg is venné nekem, elég lenne szépen ránéznem, de a józan eszem mindig megakadályoz az efféle mutatványoknál, mondván, hogy jó nekem az egyszerűbb is! :P

Remélem összejön a géped, majd jelezd, hogy végül milyet vettetek! :)

Szép napot!

13. capuccino77 (válaszként erre: 11. - Russodebby)
2011. márc. 6. 11:23

Szia! Megnéztem, ez komoly gép. :) Nekem azért nem kellene, mert minden egyebem van, ami hozzá tartozik és így a többi gépem feleslegessé válna otthon, a helyhiányomról nem is beszélve! :)) Aki viszont most "tölti" fel az új konyháját, annak nagyon szupi lehet ez e gép. :)

Nekem kimondottan egy olyan gép kell, amivel keverhetek, dagaszthatok stb. anélkül, hogy ott kellene állnom mellette. Kézi habverőm is van, sajna nem keverőtálas, így hát ugye azt is tartani kell... :P Ezeket szeretném kiváltani egy nagyobb, komolyabb, strapabíró géppel.

De azért köszi, hogy ajánlottál gépet és megosztottad velünk a tapasztalatodat, nagyon kedves vagy! :)

Szép napot!

2011. márc. 5. 22:34

Hát nekem azt mondták Bosch-t ne vegyek és apa se vesz Bosch szerszámokat, mert meg van róla a véleménye. EZek ellenére először én is ezt a gépet néztem, de mosta találtam egy kenwoodot. Tán megfelelő és lehet még rábeszélem apát. :)


[link]

2011. márc. 5. 21:20

Nekem bosch robotgépem van. Nagyon szeretem és dagasztani is lehet vele,nem ég le tőle a motorja. Itt egy link róla:

[link]

2011. márc. 5. 20:39
Hát akkor várjuk együtt a jó tanácsokat! :)
9. 3232b7bb0b (válaszként erre: 8. - Capuccino77)
2011. márc. 5. 20:35
Hát igen! :S Nem tudom, mi legyen, jó lenne ha valaki hozzáértő válaszolna!
2011. márc. 5. 20:25
:) Ja, így már értem! :D Hát arra mondjuk nekem sincs! Ez a mx. 30-35 ezer még talán beleférne, de több nem. :( Pedig olyan szépek és biztos szuperek is! :)
7. 3232b7bb0b (válaszként erre: 6. - Capuccino77)
2011. márc. 5. 20:19
Nem, Judit írta nekem, hogy vett Clatronicot, nem volt jó, majd vett Kenwoodot és az már jó volt. Én is vennék, de annyi pénzem nincs rá, amennyiért azokat lehet venni. Most nincs csak kézimixerem.
6. capuccino77 (válaszként erre: 5. - 3232b7bb0b)
2011. márc. 5. 20:15
Rákerestem, mert megint nem ugrott oda :), nem lehet rossz, az tuti. De ha van egy szuper Kenwood-od, minek egy másik? Amaz nem tud mindent? :)
2011. márc. 5. 20:00
Nekem oda ugrik arra a termékre, de amúgy a Clatronic KM 3067-re gondoltam.
2011. márc. 5. 19:59

"Én is vettem egy clatronicot,de már itthon megbántam,hogy megvettük.Aztán amikor kipróbáltam akkor még jobban megbántam,hogy megvettük.Nincs semmi ereje hiába volt ráírva,hogy 1000W.Nem volt a fele ereje sem.Így hosszas rábeszélés után megvettük a másik gépemet a KENWOOD-ot.Ez már 100*jobb mint a clatronic.Nagyon szeretem!Azt nem is írtam mi a neve KENWOOD CHEF CLASSIC KM336."


Ezt kaptam a blogomon. Csak a kenwoodokkal jelenleg egy bajom van: nincs annyi pénzem épp rá! Ezért keresek olcsóbb, de megbízható megoldást! :S

3. capuccino77 (válaszként erre: 1. - 3232b7bb0b)
2011. márc. 5. 19:56
Ja és ez a link nem pont odaugrik, amit mutatni akarsz. Csak a fő oldalt mutatja. Érdekelne, melyikre gondoltál pontosan! :)
2011. márc. 5. 19:54
Szia! Én pont most néztem egy Clatronic konyhai robotgépet az auchanos újságban 30.000-ért. 5l-es, dagasztószárral. Én is most készülök venni, engem is érdekelnének a jótanácsok! :)
2011. márc. 5. 19:46

Sziasztok!


Konyhai robotgépet szeretnék venni, ami dagaszt, habot ver és kever, persze az sem baj, ha van hozzá valami plusz feltét is.

Az alábbira gondoltam:

[link]


Vélemény? Vagy valami hasonló kaliberű gép, ami megbízható és az ára max. 40ezer??? Mindenképp venni akarok ilyet, a kérdés, hogy melyik éri meg mind árban, mint teljesítményben?!


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook