Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki dr. Lollok Zoltán nőgyógyászt Tatán? fórum

Ismeri valaki dr. Lollok Zoltán nőgyógyászt Tatán? (beszélgetős fórum)


1 2
57. nicolet (válaszként erre: 56. - Marcipán73)
2015. márc. 1. 16:31
Írtam üzenetet!
2015. febr. 11. 09:59

Szia Nicolet!

Mire vagy kiváncsi?

2015. febr. 6. 20:15
Sziasztok!!! Olvassa még valaki ezt a fórumot?
54. csillan (válaszként erre: 53. - Ad1831d450)
2013. aug. 1. 21:12
Talán megvárhatnád, hogy segít-e az előírt kezelés,aztán pedig ha úgy gondolod, továbbléphetsz. Felkeresheted őt is, hátha tud vmi mást, ha a kezelés nem volt eredményes. Most jut eszembe, ha el van záródva a petevezetőd, talán egy átfújás segíthet, s hátha így sikerül teherbe esned :)
2013. júl. 25. 19:23
Sziasztok Lányok! Nemtudom valaki olvassa-e még ezt a fórumot. Szeretném a doktor úrat felkeresni, mert nagyon sok jót hallottam róla, viszont a jobb oldali petevezetőm el van záródva, de az elmúlt egy évben csak itt érett petesejt. PCO, IR is van. A jelenlegi orvosomtól closty+choragon inj. kapok, hátha beindul a bal oldal, emiatt nemtudom érdemes e felkeresnem mi a véleményetek? Vagy egyből meddőségi?
52. nazareth (válaszként erre: 51. - Mackó30)
2013. jún. 27. 13:38
Én is meg vagyok vele elégedve. Áprilisban lett ő a doki,de sajna már lombikra kell mennünk. Ettől függetlenül továbbiakban is segíteni akar,amiben tud...
2013. jún. 26. 12:40

igaz, hogy most már 2013. van, de hátha valaki most kutakodik.

doki már tatabányán rendel és engem elsőre megvett, nagyon rendben van a doki, türelmes és alaposan kivizsgált, megéri a pénzt, korábban a pénzemért nem kaptam ennyit más dokitól

50. csillan (válaszként erre: 49. - Nazareth)
2012. aug. 24. 22:05

Hát igen. Ne is mondd! Én is majdnem 2 hónapot vártam a hormoneredményemre (nem fizetős), azóta sem merem újra bevállalni és fizetősön csináltattam a többi,t ami másnapra kész van. Persze vannak olyanok, amikre alapból többet kell várni.

Enniyre fontos a rákszűrés? Nem gondoltam volna.

49. nazareth (válaszként erre: 48. - Csillan)
2012. aug. 24. 21:53

Hát az a helyzet,hogy szerintem egy "normális" dokinál mindenképp alap a rákszűrés...minimum annyira,hogy rákérdez mikor volt utóljára és ha úgy ítéli meg,akkor leveszi...

Szerintem Lolloknál is benne van a pakliban.

Nekem is maszek nőgyógyom volt,de miután úgy játam,ahogy és a dokim nem vállalta még a műtétet sem,mert vérképzési betegségem is van,hát... Elmentem sztk-ba. Oroszlányon nem kellett várnom hetekig,2 nap múlvára kaptam időpontot. Meglett ugye a szűrés és kaptam a hormon vv-kre is beutalókat. Nah! A leletekre viszont 1,5 hónapot vártam cakli-pakli. Az volt maga a pokol!

2012. aug. 24. 17:34
Hát, érdekes, komolyan. Nem sztk-s nőgyógyászom van, úgyhogy ott is kell érte fizetnem, s azt se tudom, mikor tudok oda eljutni. Oda is kell várni, nem mehetek rögtön. Hát, nem tudom. Ez a rákszűrés nála alap? :S Érdekes...
47. nazareth (válaszként erre: 45. - Csillan)
2012. aug. 24. 08:44
Jah! és mindenképp mondd a Lolloknak,hogy neked már megvan a rákszűrés,azt már nem kéred!
46. nazareth (válaszként erre: 45. - Csillan)
2012. aug. 24. 08:42
Dehogynem! Rendezd le mielőtt elmégy a Lollokhoz,aztán annyi. Én is SzTK-ban voltam Oroszlányon és így már nem perkázok ezért is. Mivel nem kaptam haza értesítőt,azzal tutira nincs gondom...
45. csillan (válaszként erre: 44. - Nazareth)
2012. aug. 23. 22:04
na tessék! Nekem épp aktuális lesz már a rákszűrés , de azt inkább a nőgyógyászomnál csinálnám. Azt nem lehet?
44. nazareth (válaszként erre: 42. - Csillan)
2012. aug. 23. 21:46
Igen,ennyire mindenképp számítani kell. Nekem telón azt mondta a hölgy még júniusban,hogy az ár attól függ,hogy pl. kell-e csinálnia 1. alkalomkor rákszűrést. Hát én ezen tudok "spórolni" :) májusban megvolt...
43. bügyök25 (válaszként erre: 42. - Csillan)
2012. aug. 23. 20:57
Nagyon szépen köszönöm
42. csillan (válaszként erre: 41. - Bügyök25)
2012. aug. 23. 20:49

Szia!

Én most hallottam, hogy kb. 10-15 ezer. Aztán 5.

2012. aug. 23. 20:39

Sziasztok

Érdeklődni szeretnék kb. mennyibe kerül dr. Lolloknál az első vizsgálat, PCO-t diagnosztizáltak nálam nemrégiben ez ügyben szeretném őt felkeresni

Segítségeteket előre is köszönöm

40. csillan (válaszként erre: 39. - Nazareth)
2012. aug. 23. 13:21
Ami az árakat illeti, úgyism inden drága. Én már csak azt szertném, hogy kiderítsék van-e vmi gond és azt orvosolják. A honlapját már néztem, de endokrinos dolgokat nem igen említ :( :S
39. nazareth (válaszként erre: 38. - Csillan)
2012. aug. 23. 12:13

Menj el hozzá én azt mondom! Sokan dícsérik,akik meg nem,azok inkább azért,mert drága... én ilyeneket olvastam! kukkantsd meg az oldalát:


[link]

38. csillan (válaszként erre: 37. - Nazareth)
2012. aug. 23. 11:31
Hát, ez elkeserített. Bíztam benne, hogy tud segíteni, de most már nem tudom :( T.bánya közel van.
37. nazareth (válaszként erre: 36. - Csillan)
2012. aug. 23. 11:03

Csillan!


A doki nem csak szülész-nőgyógyász,UH-s,hanem endokrinológus szakorvos is. Vannak akiken segített,nekik pozitív a véleményük róla. De,valszeg vannak olyanok is,akik nem igazán vannak/voltak vele megelégedve! Ki kell próbálni!

Tatabányai vagy?

2012. aug. 23. 10:29

Sziasztok!

Engem is érdekelne a doktor úr. Endokrinológiai téren is tudjátok ajánlani?

35. nazareth (válaszként erre: 34. - Jucus31)
2012. aug. 22. 09:57

Jucus31!


Sikerült valami újabb infót kapnod a dokiról? Tatán ő tutira nem rendel!

2012. aug. 6. 17:31
Köszönöm, akkor még nyomozok!Régebben Tatán is rendelt a Klinikusnál.
33. nazareth (válaszként erre: 32. - Jucus31)
2012. aug. 6. 15:02

Szia!


Én úgy tudom,hogy csak Tatabányán rendel...

2012. aug. 6. 13:06

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy Tatán rendel még a doktor úr?Én már rég voltam nála és a honlapján csak a tatabányai cím van megadva.Előre is köszönöm, ha valaki tud infot adni!

31. nazareth (válaszként erre: 30. - Lenni)
2012. jún. 24. 10:58

Szia lenni!


Örülök,hogy van még itt valaki... Vagyis hát nem örülök,mert ez nem jó dolog! De ha már így alakult,akkor legalább beszélgethetünk. Írtam neked privátban egy rövíd bemutatkozót,mert ide mindent nem írok ki.


Köszi,ha válaszolsz! Kellemes vasárnapot!

30. lenni
2012. jún. 19. 19:55

sziasztok!


Én is a lollok dokihoz járok, nagyon megvagyok vele elégedve. A rendelő nagyon szép és igényes. Én meddőségi kezelére járok hozzá. Egy -egy rendelés alkalmával 5000ft-ot hagyok nálla.Ha kell venni gyógyszert vagy szurit az magam váltom ki és fizetem is . Szívesen beszélgetnék olyanokkal akik hasonló cipőben járnak....és szintén hozzá. :)

2012. máj. 13. 18:29
Sziasztok! Tud még valaki esetleg mostani infót a doktor úr Tatabányai rendelésével kapcsolatban? Árakat esetleg? Előre is köszönöm!
2012. máj. 10. 14:24
Okés! Nagyon köszönöm! Majd egyeztetek vele időpontot,aztán nekiugrok a témának,mert sajna én sem leszek fiatalabb...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook