Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Gyomor bypass lefogyásra (12. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Egyéb diétás témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

15351. KM19812017-05-20 08:39
Sziasztok!Boldogsag van!Vegre 100kg. alatt van a merleg nyelve.Evek ota nem volt ilyen!109-el mutottek Aprilis 12.-en.Nekem lassabban mennek lefele a kilok stagnaltam 104.4-en 2-3 hetig de beindult.Teny h akkor nem sokat mozogtam,de amiota probalok napi 8-10.000 lepest menni egy nap beindult 😀Leirhatatlan erzes komolyan 😎

15350. csaba722017-05-19 16:36
Igen ez problema lehet a gyomrod nemkéri de fejben meg ennél. Szerintem nem lesz gond vele mert nálam az emésztés felgyorsult és azért nem akkorák azok az adagok mint régen. Oda kell figyelni mert tenyleg kitagulhat a gyomor. En ezert szamolom újra a kalóriákat
(válasz csillagpor118 15349. hozzászólására)

15349. csillagpor1182017-05-19 12:37
Csaba 72 Szia! Előre elnézést kérek a kérdéseimért ha kissé ostobának tűnnek!de mindent olvasok és több helyen és nem tudom ,hogy néhány véleményt ,hogy értelmezzek, Azon gondolkodom,hogy jól értelmezem a sokak által leírt gyakorlati tapasztalatot,hogy az éhség érzet megszűnik de ,a sóvárgás és a psziché az amin nem vagy csak nehezen lehet változtatni,és gyakorlatilag kitágíthatod úgy a gyomrod ,hogy akár a kezdeti pár hónap után akár ugyanúgy tudsz vagy tudnál enni mint régen ?Vagy nem tudsz annyit enni csak ,már kevesebb ételtől is meghízhatsz ?

15348. Nikca662017-05-19 10:28
Sziasztok nálatok is van hogy elgyengultok és nasiztok? Meglepődtem hogy ,,mennyi" nachos sajtszosszal lemegy vagy csak nekem tűnt soknak... Meg tegnap a kaján is egy kis kínai adag felé tojásos rizs sült csirkecomb darabkakkal lement. Tágul a gyomrom? A héten nem fogytam egy kilót sem. A héten kezdtem munkába állni kicsivel több kaját probalok enni hogy ne legyek szarul ez a baj?

15347. Sikuku2017-05-19 09:29
Debrecenben megszuntettek a testsulycsokkento muteteket. Volt 2 halallal vegzodo eset, amit nem reszleteznek. Hogy ennek hatasara vagy mas miatt nem mutenek tobbet arrol csak talalgatasok vannak.
T. Dokinak a hetfoi gasztros rendelese meg mindig megvan gondolom igy mehetsz oda ha problemaid vannak. Mas forumon is olvastam, hogy vannak akik eves kontrollra stb. Visszajarnak hozza.
(válasz Tanknat 15317. hozzászólására)

15346. csaba722017-05-19 09:02
szerintem nem vet meg senki sem tégedet mert itt mindenki elhízással szenvedett és ez nem a nemevéstol volt.....de ha tényleg elakarsz érni valamit esetleg nem idejekorán meghalni keménynek kell lenned főleg ez a te érdeked. mint mondtam én is állandóan rágok...ropikat, gyumolcsott vagy joghurtitalokat iszok de állandóan...én is evés után azon filózok,hogy mit fogok enni legkozelebb rendessen rákészulok és már alig várom. edzés kozben azon agyalok,hogy mit fogok enni igaz a kalória bázison számolom a kalóriákat ami kicsit kordába tart és én tényleg sokat eszek ezt elhiheted...ebéd gond nélkul lemegy 1 komplett menu. igyekszem olyanokat enni amiben sok a fehérje és kevés a szénhidrát. protein szeleteket eszek ha édeset kivánok szóval mindent eszek de meg is teszek azért mindent,hogy elérjem a célomat. CÉL!!! mi a célod? ha megakarod olni magadat akkor folytasd és eléred ezt a célt habár ez NEMLEHET cél......legyél kemény tudom konnyu mondani de más utad nincs....gondolkodj el azon egy szelet rántott hús titokban most lehet egy szog is a koporsódban. neharagudj de én így gondolom

15345. gbabi502017-05-18 22:28
En is csinaltam de sokat szenvedtem vele es nem is fogytam sokat,max 8 kg,most mar nem csinalnam ,a protein nap az ok de a tobbi napok IR esnek nem valo,azok az etelek ugy megemelik a vercukrom hogy utanna meg farkas ehes voltam, sokkal jobb a ketogen dieta, Dukan,paleo vagy Attkins.
(válasz Lifelove1987 15335. hozzászólására)

15344. gbabi502017-05-18 22:23
Nem kell szegyenkezni, ismeros az erzes. Nem tudom megerteni a 600 kcal dietat, mar evek ota mondjak hogy 1000 kcal ala nem szabad menni, na meg almat enni ami elege megdobja a vercukrot hat nem is csoda hogy a falra masztal es ezt szakemberek csinaljak. Inkab egy vegyes salatat ket fott tojassal,jobban laktat mint az alma,ja es a joghurt is emeli a vercukrot .
(válasz Dagi90 15341. hozzászólására)

15343. Lifelove19872017-05-18 21:49
Na akkor kezet foghatunk. Én is feküdtem a Lipid osztályon de tisztességesen betartottam mindent a 7 nap alatt akkor 7 kg ment le. Kitartás Dagi90. Minden helyre jön.

15342. Nikca662017-05-18 20:49
Dagi 90 én is voltam a szent imrebe 600kcal diétán. Amúgy megértelek...Nálam is volt ilyen de pl ott megálltam hogy nem eszem mellé.

15341. Dagi902017-05-18 20:30
Köszönöm az érdeklődést. Egyelőre nagyon nehezen... Ha egyedül vagyok itthon,akkor azonnal kattog az agyam és csalok kicsit,azonnal lopok valamit...Mondta itt valaki a pszcihologust,lehet igaza volt,nem tudom,de az biztos ,hogy nem vagyok normális eset. Mivel itt nincs igazi név stb,igy el merem mondani,tegnap zsebre vágtam egy rántotthúst és kimentem és kint megettem,hogy ne lássák... Na miez ha nem elmebaj...
Mondok rosszabbat. 2 évvel ezelőtt be zárattam magam a Szent Imre kórház lipidológia osztályra 600 kalória per nap programra... reggeli alma,ebéd re húsleveslé és vacsora kefir stb, iszonyatos és 3. nap ott jártam ki ugrok az emeletről ha valaki nem ad enni. Sikerült le jutnom a földszintre,ahol megláttam egy automatát,amiben rántott húsos szendvics volt. Megálltam és 5 percig lestem mi legyen,mikor nem jött senki gyorsan bevágtam az aprót és kivettem a csomagot. Szintén zsebre,fel az emeletre,és elmentem a nővérpult előtt,ugy mint aki embert ölt,vagy lopott,elsétáltam,be a szobámba. Ott rájöttem,bárki bejöhet,igy be zárkoztam a wc-be és ott ettem meg a szendvicset... ennyit erről... aki megvet,lenéz,az nem tudja milyen ez az érzés.
(válasz Lifelove1987 15335. hozzászólására)

15340. Nikca662017-05-18 17:25
Okeee köszönöm a választ :)
(válasz Scott72 15338. hozzászólására)

15339. Andi19632017-05-18 16:38
Szia Zebracs,

bizonyára látszik a tendencia, hogy egyre több, a Duna Medicalban műtött társunk van. Vasas doktor szerintem gyakorlatilag mindenkit elvállalt, akinél úgy gondolta, hogy jó megoldás a műtét a tartós súlycsökkentésre. Miért félsz attól, hogy nem vállal el? Úgy gondolod, van olyan problémád, amiért nem válna be a műtét neked?

Andi
(válasz Zebracs 15336. hozzászólására)

15338. Scott722017-05-18 15:59
Nyugodtan , en is ugy mentem elöször.
(válasz Nikca66 15337. hozzászólására)

15337. Nikca662017-05-18 15:20
Szia Scott akkor ha minden sebem beforrt mehetek már akár jövő héten úszni? :) A bal oldali sem kicsit csúnya de összeforrt és kezelem hidrogén peroxiddal.
(válasz Scott72 15334. hozzászólására)

15336. Zebracs2017-05-18 13:02
Sziasztok! Egy ideje olvaslak benneteket, de most jött el az idő, hogy regisztárljak is. Júniusban lesz aDM-ben az első konzultációm, nagyon remélem, hogy elvállal a doki és az idén áteshetek a műtéten. Megnézegettem a fényképeiteket, fantasztikusak. El sem hiszem, hogy hamarosan elkezdődhet az új életem! Egyenlőre semmi félelem és kétkedés nincs bennem, csak várakozás. Jaj Istenem, csak vállaljon el a doki!

15335. Lifelove19872017-05-18 12:41
Drága Dagi90!Hogy haladsz a fogyással? Nekem is 20 kg-mot le kellene műtétig adnom de hogy csináljam? Nekem régen nagyon bevált a 90 napos diéta 30 kg-mot fogytam vele. Lehet ezt elkezdem.

15334. Scott722017-05-18 09:40
Szia Nikca

En 3 hettel a mütét utan kezdtem el uszni napi 1 kilometert , konzultaltam a dokival elötte Azt mondta hogy mehetek. A sulyzos edzesekkel es power plattel Azt mondta még varjak . Bringazas is mehet nyugodtan
(válasz Nikca66 15333. hozzászólására)

15333. Nikca662017-05-18 09:00
Köszönöm a soraid Csabi te itt sokaknak példakép vagy hatalmas változáson mentek keresztül :) Én inkább egyelőre a kajakkal vagyok gondban a salátákat nem csipem a párolt zöldséget sem így nehéz a helyzet.de szoktatom magam. Egyelore nem ehetek meg ugye káposzta kukorica retek...A kaposztasalatat pedig imádom és a savanyúságban is a vegyes vágottat. De még az is sztorno. Imádom a zöldborsó főzeléket de még az se mehet szóval nem könnyű...Nem bírok csak kevesen és napi szinten grilezett csirkemellen és halon elni. Egy peksutit nem bírok megenni mert nem megy 3harapasnal több. Most abonettet vettem reteszek csirkemell felvágott sajt abból kettő lemegy. Lehet nem csinálom jól a az étkezést sőt tuti de fogyok.egyebkent uszodába mikortól lehet menni? Most leszek 23an két hónapos.
(válasz csaba72 15332. hozzászólására)

15332. csaba722017-05-18 06:34
minden áttálás nagyon nehéz. foleg a fejben ettol nem kell tartanod. én még most is nassolok néha igaz mosst már olyanokat amiben nincs cukor vagy sok szénhidrát. allandóan rágnom kell valamit. én 14 napot voltam bent és nembántam meg igaz az elején voltak lelki gondjaim foleg saját magammal mint pl. leszek-e még egész ember vagy ilyen kripli meg ilyenek. plasztika lesz biztossan ezt jobb ha most felkészíted magadat de elárulom,hogy ezzel nem lesz gond. nem fáj és 3 nap után lehet munkába menni. onbizalmad noni fog ezt tudom nagyon jól most már akkora az arcom,hogy nincs akkora tukor a kornyezetemben...ez a eltuno kil=kkal fog noni. mozgás....elhiheted sokkal jobb lesz én most annyit bírok futni,hogy szinte már félek saját magamtól és IGEN lesz esélyed gyereket szulni is. ha elhagyod magadat akár testben akár lélekben nem fogsz elore menni, csuggedni lehet mert nem minden úgy lesz ahogyan te akarod de feladni nemszabad sosem. onbizalom onbizalom onbizalom...ez legyen a szemed elott
(válasz Nikca66 15326. hozzászólására)

15331. Scott722017-05-17 22:57
Minden ok , mar en is tudok mindent enni ha muszaly de nagyon ovatos vagyok mert 2 hétig kuzdottem a dumping gal amikor nem figyeltem de ez a hét mar ok par napjai nincs gaz . Mennyiseg az nagyon kevés ami egyszer le megy de hát ezt akartuk. En csak a vitaminokat szedem
Mütét napjan 146 voltam ma 129.5
(válasz sza cactus 15330. hozzászólására)

15330. sza cactus2017-05-17 22:25
Hali!
minden ok,bármit megehetek,mennyiségi korláttal.Öreg vasszögemésztőt(gyomrom) nem olyan könnyű hazavágni...:-),csípőm miatt fájdalomcsillapítót is bevettem,meg sem rezdült,pedig a doki mondta,hogy óvatosan,de vette az akadályt :-)176 per-pill,műtét napja 191,7.
veled minden ok?
(válasz Scott72 15329. hozzászólására)

15329. Scott722017-05-17 21:53
Szia cactus

Hogy vagy igy 6 hetesen ?
(válasz sza cactus 15327. hozzászólására)

15328. Nikca662017-05-17 21:38
Na azt elhiszem :D mellettem is a párom olyan jóízűen eszik...
(válasz sza cactus 15327. hozzászólására)

15327. sza cactus2017-05-17 20:47
engem is idegesít mikor a 2 éves fiam többet eszik mint én... :-)
(válasz Nikca66 15326. hozzászólására)

15326. Nikca662017-05-17 20:30
Kedves csillagpor 118. Jobb a helyzet de nehéz az attalas főként ágyban és még mindig a régi kajakat ennem. :( Próbálok figyelni hogy natúr csirkemell pl vagy hal felvágott csak zöldséggel leves de nem mindig megy ám és múltkor moziba voltam ettem egy közepes nachost és majdnem mind lement lelki ismeret furdalasom is volt... Most kezdtem a héten újra munkába állni egyelőre megyeget. -22kg tartok.hat ilyen köztes érzéseim vannak bánom is és nem is. Bánom mert nem számítottam arra hogy vissza kell menni a mutobe persze erre ki számít? Mindenki a legjobbakba reménykedik. Bánom mert 17nap szenvedés volt a kórházban. Bánom mert néha hányok és sírok mert más bír enni én nem. Bánom mert lehet később plasztika kell és iszonyodok tőle és félek és újra nem tudok majd egy ideig akkor dolgozni. Nade jó azért mert fogyok mert egészségesebb leszek. Mert talán lesz önbizalmam. Könnyebben fogok majd tudni mozogni lesz esélyem gyermeket szülni. És lesz esély tovább élni. Talán minden megváltozik majd az eletemben... Meg nagyon az elején járok sok mindent kell tanulnom mit hogy mikent kell csinalni...:)
(válasz csillagpor118 15325. hozzászólására)

15325. csillagpor1182017-05-17 17:30
kedves NIKCA 66 ,JÓL VAGY? Most már ,jobban viseled,ahogy olvasom,de EGYSZER AZT ÍRTAD BÁNOD! MOST IS EZT GONDOLOD?Viselhető ?Nagyon drasztikus az átállás?

15324. BondiCAT2017-05-17 13:03
A kórházban a harmadik nap visszaesése után hipp-hopp összeszedtem magam, sokat sétáltam a kórház körül emelkedőn fel és le, naponta többször. Szombaton bevásároltam cseh sörből souvenirnek, ezt cipeltem... hát ez egy kissé feszegette a határaimat, aztán egy hatalmas alvás után vasárnap hazavezettem Turnovból, 800 km. Az utat 10 óra alatt tettük meg, többször megálltunk enni, inni, büfögni (kegyetlen), de nem engedtem át a volánt, nem volt semmi okom rá, hisz jól voltam. A műtét óta eltelt 1 hét alatt 6 kg ment le, napi 5x eszem (1-1 dl krémleves, fehérjeturmix), a vízzel bajom van, minden korty után feszítő érzés, pedig pici kortyokat iszom...nem tudom, mi az oka, talán az lehet, hogy a krémleves lassan csúszik le, míg a korty víz egyszerre...de ez is javulóban van. Nem vagyok fáradt, mondjuk sok mindent szedek (Q10,Jód,szelén,D3,Mg,Ca,B12,Terhes Multivitamin :) Tejsavó fehérje,Halkollagén) A sebeim szépen gyógyulnak, viszketnek, szedem a gyomorvédőt és adom magamnak a vérhígítót.
(válasz Iscare 15300. hozzászólására)

15323. hambi052017-05-17 11:37
Sziasztok ! Én is jól vagyok ,bírok mindent enni a szárazabb kajákból keveset a főzelekekből,levesekből kicsit többet.140-ről indultam ,most 130 vagyok. Teljesen jól vagyok,egyetlen negatívum,hogy pár napja néha fáj bal oldalt a bordám alatt lehet meghúzodot vagy nem tudom? Könnyebb fizikai munkát végzek még más mozgást nem csinálok.Te 25.-én hány órára mész?
(válasz Marcell80 15322. hozzászólására)

15322. Marcell802017-05-17 09:04
Sziasztok!

5 hete műtött Vasas doki a DM-ben 142kg-al. Most 125kg vagyok. Minden okés: eszem-iszom, dínom-dánom!:) sokat mozgok és dolgozok. Hambi Veled mi a helyzet?!? Rég hallottunk Rólad!