Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csajok segítsetek! fórum

Csajok segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2
50. fe3d58d788 (válaszként erre: 47. - Picur58)
2011. szept. 27. 12:37
Én belebetegedtem a szakításba. Még mindig álmodom vele, de ezek már csak emlékek a szép időkről. Soha nem mennék vissza hozzá. Ne keresgélj kényszeresen. A szerelem megtalál majd amikor nem is várod. Én így jártam. Ma már a férjem és van két gyönyörű gyerekünk.
49. mamcili (válaszként erre: 48. - Kiskos21)
2011. jan. 14. 19:59

Gyászold meg a kapcsolatot, és hidd el, hogy nélküle is ugyanannyit érsz.

Ez nekem is nagyon tetszik,

bár én hozzá tenném,

lehet többet érsz önmagadban, mint mellette, csak ezt eddig nem volt lehetőséged észre venni. :)


Amióta így gondolkozom az én életem is jobb még úgy is hogy még nem találtam új társat a szürke hétköznapokra :), de Boldog ember vagyok, még ha sokan úgy is gondolják hogy az egyedül lét az magány...

És nem jó magányosnak lenni...

Néha jó, mert megláthatsz olyan dolgokat, amiket eddig észre sem vettél...

És ott volt előtted és milyen szép sőt gyönyörű dolgok azok.

2011. jan. 14. 08:34

Krikeviknek:Azt javaslom szabjál feltételeket.Világosan és érthetően mondd meg,hogy mit vársz és mi lesz a következménye,ha tojik rá.Először kis kérések,kicsi következmények,de a következmények ne maradjanak el.Szerintem meg fogja érteni,hogy ez fontos neked.A páromnak én is mindent tálcán toltam az orra alá,a gáz az volt mikor 12 óra meló után is elvárta.Akkor borult a bili.A feltételek és következmények beváltak.

Picur:Gyászold meg a kapcsolatot,és hidd el,hogy nélküle is ugyanannyit érsz. Azt hiszem azért vagyunk itt a földön,hogy megtanuljunk dolgokat,Te talán azt,hogy nem mások szemében mérd magad.Azt mondják,ha Isten becsuk egy ajtót egy másikat kinyit.Szerintem is így van. Ha nagy veszteség ért mindig kaptam helyette valakit,és mindig jobbat.Hidd el,ha készen állsz Te is megtalálod A TÁRSat!

2011. jan. 9. 22:12

biztos megtalálom a megfelelő társat egyszer :)

de még egyszer ilyen elsöprő szerelmet nem fogok érezni

46. mamcili (válaszként erre: 45. - Picur58)
2011. jan. 9. 21:59

van még sok...egyszerűen csak megláttad azokat a dolgokat benne, amik benned is megvannak és az erősségeidnek számítanak:)

de biztos van valaki aki rád vár :)

Mondja neked ezt egy olyan csajszi aki 8 éve reméli ezt...

2011. jan. 9. 18:11

mindent

kisugárzás, nagyon jóképű és hihetetlenül kedves és együtt ez mind megtaláltam egy pasiban és kevés már az ilyet pasi

2011. jan. 9. 16:38
mit láttál meg benne?
2011. jan. 8. 10:57

fura volt ott voltam vele egy helyen utána mentem és ő nem vett észre, boldogan nevetgélt és átnézett rajtam persze én ott is boldognak tűntem mintha nem zavarna,hogy ott van de ordítani tudtam a fájdalomtól :(

voltál már úgy életed során,hogy ránézel egy tök idegen emberre és valami fura érzés fog el és épp úgy néz rád ő is.. és megszűnt létezni a világ csak ti ketten vagytok egymással.velem ezt történt ilyen az életbe csak egyszer fordul elő vagyis szerintem

42. mamcili (válaszként erre: 41. - Picur58)
2011. jan. 8. 10:50
miért volt rossz?
2011. jan. 8. 10:46

igen mikor egyedül vagyok. amikor társasággal vagy randizok akkor jól érzem magam nincs eszembe.

pl ma éjjel is vele álmodtam :S nagyon rossz volt,

és már megint ő jár a fejembe :( :( ennek már több mint egy éve tart.

volt egy fél éves kapcsoltatom tökéletes kapcsolatnak nevezhető de részemről hiányzott a szerelem fiú szeretett és neki okoztam fájdalmat h nem lettem belé szerelmes :(

40. mamcili (válaszként erre: 36. - Picur58)
2011. jan. 8. 10:20

picur

ami hiányzik az akkori életetekből ez most is megvan benned!

az emlékeid megmaradnak, időnként fájni is tud, piszkosul, de ilyenkor vedd észre és örülj neki hogy ezt észrevetted, nézd meg mi hozta létre ezt az érzést.

ha jól értem ezt olyankor érzed amikor egyedül maradsz? Ugye?

39. mamcili (válaszként erre: 33. - Picur58)
2011. jan. 8. 10:14

picur

szedd össze magad...

többet érsz nála...

te csak légy önmagad!

keresd meg újra magad...

Különben nagyon nehéz lesz...

(SAJNOS én ezt már tudom)

Most újra kell tanulnom, szeretni és bízni

Önmagamban és másokban...

Nem könnyű, de nem lehetetlen!

38. mamcili (válaszként erre: 31. - D83b976c14)
2011. jan. 8. 10:10

köszi!

Ma már én is így gondolom :)

akkor még nagyon nem...

37. d83b976c14 (válaszként erre: 36. - Picur58)
2011. jan. 7. 23:02

Én is ugyanígy jártam,hiányzik nagyon nekem is egyvalaki,de ő másképp gondolja,akkor muszáj váltanom.Nem sírhatok utána egész életemben,különben megőrülök:-(

Muszáj tovább lépni,és már látom az alagút végén a picinyke fényt...

2011. jan. 7. 22:47

ismerkedés barátok ez mind meg van sokat járok szórakozni, hol van pasim hol nincs. egyikbe sem lettem szerelmes valahogy nem tudd összejönni :(

nem erőltettem a dolgot jól érzem magam mindig vidám vagyok de amikor minden elcsendesedik ahol elő jön ez az érzés,hogy mennyire hiányzik és bárcsak itt lenne mellettem és ölelne csakis ő rá tudok gondolni néha-néha sírok is és ilyenkor senki nem látja. beszélek róla a barátaimnak de ők mindig ugyanazt kapom keres mást ő már nem lesz a tiéd :(

35. Ailen Zia (válaszként erre: 29. - 23443e225c)
2011. jan. 7. 22:26

Szerintem családos férfinak nem kéne hajnalig játszogatnia olyan hülyeségekkel! Ismerem az ilyen játékokat, mert exbarátom nagyon függője volt például a metinnek, vagy Gates of andaron-nak, bár mi nem laktunk együtt, de én mondtam neki, hogy én jelenlétemben mellőzze amikor ott vagyok. De ha együtt laktunk volna sem viseltem volna el, hogy minden este kielégíti magát internetes játékok terén míg én halálra unom magam és lényegébe semmi értelme együtt lenni úgy - ha mindig mással foglalkozik. Kell a szabadság, valamilyen szinten, de azért neki már nem kéne ennyire lazán vennie. Ha bevállalta mindezt, házasság, család, akkor idomuljon már ehhez. Nőjön fel magyarán és vegye észre hogy családja van és felesége aki igényli a törődést. Szerintem olyan valaki akire hallgat, haver barát vagy akárkire, beszélhetne a fejével. Vagy most érzelmileg eltávolodott és nem igényel semmiféle közeledést??? Le kell vele ülni beszélgetni róla, mert ez így nem állapot.

Sosem fogom megérteni a gondolkodásukat...

34. d83b976c14 (válaszként erre: 33. - Picur58)
2011. jan. 7. 13:50

Nem szabad feladni,ismerkedni kell,beszélgetni másokkal,ha nem jársz társaságba akkor itt a neten.

Egy héttel ezelőtt még meg akartam halni,de ez mára elmúlt,kellenek tervek,célok.Mellettem olyan emberek állnak,akikről sosem gondoltam volna,hogy jót akarnak nekem.

Biztos neked is vannak ismerőseid,családod,akikkel tudsz beszélgetni,öntsd ki a szíved.S tényleg igaz az is,hogy mosolyogni kell,mégha vérzik is a szíved,mert sosem tudhatod mikor szeret bele valaki a mosolyodba,másrészt pedig a nevetés ,a mosolygás,a kedvesség a te szívedet is felvidítja.

2011. jan. 7. 11:59

az élet miért mindig csak gond? :( elegem van

találtam egy társat nagyon szerettem tiszta szívből ő volt az életem. és egyik napról a másikra elment. nem akart hallani rólam. ő boldog tökéletes élete van! Én meg itt szomorkodom a szerelmi életem romokban hever.

a fiukat nem veszem komolyan nem tudok megállapodni szerelmes nem tudok lenni senkibe és lehet talán soha nem is fogok jajj már egyre reménytelenebb minden:( :(

átadtam magam az érzésnek és nagyon nagyon nagyot estem vele és tönkre tett mindent

32. d83b976c14 (válaszként erre: 25. - 23443e225c)
2011. jan. 7. 09:46

Remélem hogy ez nem csak egyszeri alkalom volt az életetekben,és még rengeteg örömben és boldogságban van és lesz is részetek.

Biztos nem egyszerű összeegyeztetni a háztartást,a gyereknevelést, a párod részéről a munkát és a játékot,de én hiszem hogy képesek vagytok rá. Sok türelmet és kitartást kívánok mindkettőtöknek,és rengeteg szeretetet,amiből sose fogyjatok ki egymás iránt se,és a gyermeketek/gyermekeitek iránt se.

31. d83b976c14 (válaszként erre: 30. - Mamcili)
2011. jan. 7. 09:42

Általában az olyan emberek járnak rosszul,akik mindent beleadnak egy kapcsolatba,a másik félnek ez természetessé kezd válni,és beleun idővel a dolgokba.

Én kívánom neked,hogy rendbe jöjjön az életed,és találd meg te is a másik feledet.Ha a párod így le tudott mondani rólad,akkor nem is érdemelt meg téged.

2011. jan. 7. 00:05

hát ezt végigolvasva elég brutál...

az én párkapcsolatom, ezért ment tönkre...


Itthon voltam

elláttam a háztartást,

foglalkoztam a gyerekkel és

esténként a fáradt munkából hazaért párommal, akit nagyon szerettem...


aztán egyszercsak hisztis lettem... (ezt mondta a párom)

mehetnékem volt

emberek közé vágytam

kirándulni akartam 3-asban...

esténként hozzábújni...

beszélgetni...


családom sem volt egyszerű eset...

magatoknak szültétek, neveljétek fel...

egy év alatt teljesen tönkrement minden, mivel nem volt időnk kettesben lenni csak esténként ha a kicsi aludt... és ha közben nem aludt el a szerelmem.


aztán jött a pofára esés...

azt mondtam, én olyan férfit szeretek, aki engem nem tisztel, mint a gyermeke anyát...

kapott lehetőséget arra, hogy eldöntse ki a fontos számára, mi vagy a másik élete...


a többit nem mesélem el...


egy év alatt annyira elszoktam az emberektől és akkora törést okozott a válás az életemben, ami a mai napig érezteti hatását...


bizalom, biztonság...


Kívánom hogy a szerelem lángját lobbantsátok fel újra, akarjatok egymásnak tetszeni, legyetek elégedettek magatokkal és büszkék a közös gyermeketekre, szerezzetek egymásnak örömteli perceket a legváratlanabb helyzetekben is...

és éljétek meg minden percét, úgy amilyen szépen csak lehet.

29. 23443e225c (válaszként erre: 28. - Ailen Zia)
2011. jan. 4. 12:46

Szia

Általában minden este ha letettük a gyereket kb 8kor,Akkor ő leül és van hogy éjjel 2ig játszik.

Néha napközben is 1-2 órát:(


26 éves amugy:)

28. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - 23443e225c)
2011. jan. 4. 10:52

Amikor otthon van akkor World of Warcraft-ozik meg skypol másokkal??? Ez hány órát tesz ki abból az időből, amit otthon tölt a családjával, veletek?

Hány éves különben a párod?

27. 23443e225c (válaszként erre: 26. - Nyecsus)
2011. jan. 3. 22:30
Sajnálom:( NEm lehettet már megmenteni? Mesélj..
2011. jan. 3. 16:57
húúú...de egyforma a sorsunk...mi már nem vagyunk együtt. És pont az ilyenek miatt
25. 23443e225c (válaszként erre: 24. - 11e0b7a6bc)
2011. jan. 3. 16:53

Köszönöm hogy elmondtad,az illetékes is olvasta,és egy nagy csend volt a válasz:))


Remélem mostmár érti a lényeget:)


Köszönöm mindenkinek.:)


Ma jo napunk volt,sokat játszottunk 3an,beszélgettünk vacsit csináltunk.:)

2011. jan. 3. 12:55

Elnézést kérek... a fórum témája "Csajok segítsetek", de remélem az én véleményemet sem veszitek majd tolakodásnak.


Ami a játékot illeti... nagyon jó dolog oda menekülni a hétköznapokban. Virtuális valóság... ez tényleg szenvedély. Én is beleestem ebbe a csapdába. Ebből csak úgy lehet kikeveredni, ha az ember valóban akar.

Annak idején az alkohollal is így voltam. Hónapok teltek el úgy, hogy minden este ittam. Nem sokat, de legalább egy üveg sört minden alkalommal. Aztán egyszer, amikor hazafelé, a buszon ülve és olvasva nem tudtam odafigyelni a szavakra, mert már a sör járt a fejemben, eldöntöttem, hogy befejezem. Nem váltam anti alkoholistává, azóta is szeretek sörözni, de megígértem magamnak, hogy minden héten legalább három nap lesz, amikor semmit nem fogok inni.

Így volt ez a játék szenvedéllyel is. Volt olyan hétvége, amikor reggel 7-kor bekapcsoltam a gépet és egészen lefekvésig képes voltam ott ülni és játszani a haverokkal. Aztán egyszer csak egyedül lettem. Utána már nem kellett sok idő. 1 hét alatt rájöttem, hogy nem hagyhatom, hogy ez irányítsa az életemet. Időhatárt szabtam magamnak, amiből a végén az lett, hogy már egyáltalán nem volt kedvem leülni. Azért, mert megismerkedtem a párommal és amikor együtt leültünk mondjuk egy Scrabble partira vagy tévézni vagy elmentünk sétálni sokkal jobban éreztem magam. Persze eleinte úgy gondoltam, hogy áldozatot hozok a kapcsolatért, de később rájöttem mennyivel többet tud adni nekem a személyes kapcsolat, mint bármi más.

Úgy gondolom, hogy erre a pontra magától kell eljutnia.

Ha van rá lehetőség, akkor el kell költözni egy rövid időre, amíg mindkét félnek van ideje átgondolni ezt az egészet. Ha a pasinak fel kell állni, hogy vacsorát készítsen, mosson, mosogasson, takarítson, akkor rá fog jönni arra, hogy van élet a gépen kívül... szerintem.

Ez is csak egy vélemény a sok közül...

2011. jan. 3. 09:47
Amúgy én a páromról hittem azt,hogy állandóan a gép előtt fog ülni. Más választása nem volt,mint segíteni,hiszen ikreink vannak és muszáj volt neki.A lányok meg nem szokták hagyni gépezni egyáltalán,felkapaszkodnak rá,illetve kinyomják a gépet. E mellet nekünk hála az égnek van segítségünk,anyu el szokta vállalni a lányokat havonta egy hétvégére,ami alatt borzasztóan hiányoznak,viszont ez is kell nekünk.
2011. jan. 3. 09:41

Irtam egy csomot de elszállt.áááááááááá:(


MAjd délután jövök még.Vár a házimunka meg a tökös:)

Apa alszik még:O


Szép mapot nektek

2011. jan. 3. 09:28

Amúgy igen...


Én is vittem kaját a gép elé, mert hát hasonlóan én is kényeztetős fajta vagyok. nálam hatásos módszer volt, hogy a vacsorát nem vittem elé, nem kérdeztem, stb. Szépen megterítettem a konyhába. Majd jó étvágyat kívántam, hogyha nem vette észre magát. Egy finom vörösbor, esetleg meleg vacsora, hipp-hopp összekapta magát, vacsi után még egy gyors borotválkozás is belefért.


A másik eset meg a következő: volt olyan is, hogy annyi mosatlant hagytam a mosogatóba, hogy nem volt már tányér. Igaz alig bírtam ki, de szó nélkül elmosogatott, ha már őt is zavarta a felfordulás. Szóval, néha nem árt, hogy ha megismerjük egymás munkáit...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook