Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedüllét fórum

Egyedüllét (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egyedüllét

1 2
40. Andrea1.9.8.1 (válaszként erre: 39. - Rohangya7)
2016. okt. 6. 10:26
Ez borzalmas, nagyon sajnálom!
2016. aug. 11. 20:13

Sziasztok

15 év hűséges házasság után ott hagyott egy nőért 2 gyerekek a férjem .Vissza fogadtam majd 1 év után megint elhagyott egy másik nőért.

Beadtam a válópert nem akarok semmit ettől az emberteaöl.

15 éves fiam emos lett nem birok vele ,úgy döntöttünk hogy a az apjához megy a kisebb velem .

Holnap költözik végig sírtam a pakolást hiába sok a vitánk s csúnyán beszél velem mégis csak a fiam .

2011. szept. 23. 08:55
Sokszor, de bármennyire is nehéz néha jó az egyedüllét, csak akkor, ha túl tudod tenni magadat egy kudarcon. Ebben a témában sok mindent figyelembe kell venni és szívből remélem, hogy a kövér nőknek is kijár a boldogság, úgy, mint a vékonyaknak. Vigasztalódj akadnak olyan férfiak, akik kizárólag az olyan alkatú nőket szeretik, mint amilyen te magad vagy. Tanultál végül is a múlt hibáiból és megtaláltad magadnak az igazit, akire annyira vágytál. Üdv. és minden jót kíván neked Ágnes
2011. jan. 3. 23:14

Szia!

Lehet hogy keményen fogok fogalmazni, néhol, de fogd fel úgy, hogy a te érdekedben teszem. : )

Ahogy márt többen céloztak rá, csak nem mondták ki egészen, szerintem is rossz oldaláról fogtad meg ezt a párkapcsolati oldalt. Valószínűleg azért, mert amivel kezdted az egész történetet (szóval ezt okolod az egészért) a túlsúlyod miatt, úgy gondolod, hogy meg akarsz felelni mindenkinek, mert kevesebbnek érzed magad. Pedig nem ezen múlik egy párkapcsolat. Biztos láttál már utcán túlsúlyos nőt vidáman nevetni egy vékony pasival. Szóval a lényeg az lenne, hogy ne csinálj magadból áldozatot, mert addig mindig az is maradsz. Első amire felhívnám a figyelmed, hogy valami érthetetlen oknál fogva, a nők azt hiszik, hogy megváltoztathatnak egy pasit. Egy alkoholistából vagy egy nőfalóból otthon ülő családapát nevelnek. Ez nem megy. Akinek ilyen az alap természete az ilyen is marad. Még akkor is ha lehozod neki a csillagot az égről. Ez azért fél év után szerintem kiderül, ha elsőre nem is, persze ezért okolhatjuk a férfit, és lehetünk mi az áldozati bárányok, de attól még te belementél ebbe a játékba, szóval a te döntésed volt. Második, írtad, hogy csak olyan pasik akartak téged aki nem kellett, és olyan nem akire te vágytál. Én azt javasolnám, és ez durván fog hangzani. Elsőnek mérd fel a saját adottságaidat, de a ténylegest, nem azt, amikor utálod magad, vagy amikor azt hiszed, hogy te mennyire jó vagy. Próbáld meg kívülről szemlélni magad, hogy mi a véleményed ha elsőnek látod magad. Szóval ne vágy egy szívtipróra, ha te nem vagy az, de ne fogadj el egy alpári pasit se. A harmadik az utolsó. Ismét egy olyan pasit választottál akinek nagy sebei vannak. Kérdem én miért? Miért nem érdemelsz meg egy tisztességes egészséges érzelmű pasit. Miért kell mindig problémásat választani. Te is érsz annyit, hogy egy normális kapcsolatod legyen. Ez a te döntésed. De úgy látom amíg ezeket a dolgokat nem teszed helyére magadban addig sose leszel boldog. Sok sikert kívánok.

36. viktory1 (válaszként erre: 36. - Boldogság1)
2011. jan. 2. 16:26
Nem adom!Szerintem a boldogság mindenkinek jár!:)
2010. dec. 27. 19:02
a cikkel kapcsolatban mint saját történetemre ismertem volna rá, igaz kicsit másképp de a lényege tökre ugyanaz, majd ha lesz egy kis lelkierőm - ide mást írtam volna szívem szerint - lehet én is megírom...
34. viktory1 (válaszként erre: 33. - Anyuci91)
2010. dec. 23. 18:32
Keresem még és bízom benne ,hogy rám talál!Köszi a Jókívánságokat,És Kellemes Ünnepeket!Szia :Viki
2010. dec. 23. 10:00

Ilyen szívszaggató történetet elég sokat hallani és sokszor eléggé lesújtót legtöbbször. Kedves első hozzászóló, aki rendes és becsületes, vagy nem volt könnyű kiismerni valójában ki milyen, mert általában mindenki a legszebb oldalát mutatja meg. Azt mondják lakva lehet kiismerni a másikat igazán. Sajnállak tégedet, mert a jóindulat vezérelt és rendes becsületes társat szerettél volna, de valahogy mindig rosszul alakult valamiért. Nem vagyok szakértő igazán, de az emberek jórészéből hiányzik az őszinteség és a kommunikáció. Sokan nem hajlandók erre sem.

A történtek után, amin keresztül mentél reméljük sikerült megtalálni a boldogságot és végleg kitartani mellette ehhez kívánok neked sok szerencsét és boldogságot. Szívélyes üdv.Ágnes

2010. dec. 21. 14:19
;)
31. viktory1 (válaszként erre: 30. - KékZsebElefánt)
2010. dec. 21. 14:07
KÖszi,köszi,köszi!!:)
2010. dec. 21. 13:45

Nagyon jó történet. Vagyis "írás".

Kevés az olyan, ami engem személy szerint megfog, magas a mérce.

Általában az érzelmeket nem tudják lefesteni.

Neked sikerült.

Én is csak azt kívánom, hogy legyél boldog...

Találj valakit, aki boldoggá tesz.

Megérdemled.

Szorítok,szorítok,szorítok.

Nagyon :) Puszim .

29. viktory1 (válaszként erre: 27. - Balekocska)
2010. dec. 20. 14:41
Hú ez nagyon jól esett!!Köszönöm!:)
2010. dec. 20. 14:08
nagyon megfogott az írásod, remélem nagyon boldog leszel és rád talál az igazi ! :-))
2010. dec. 20. 09:33

Szia.

Nagyon tetszett amit írtál,teljesen elérzékenyültem.

Nem kell feladni,biztos megtalálod életed értelmét,mert vannak még pasik,akik tudnak még szeretni!Sok szerencsét,kitartást,még fiatal vagy,és szép!

2010. dec. 19. 14:45
:)
25. syria (válaszként erre: 24. - Viktory1)
2010. dec. 19. 10:41

Helyes!

És fogd fel úgy, mint én: ha egyedül vagy, a világ legjobb társaságát élvezheted. :)

2010. dec. 18. 18:20
Annyira jól esnek mindenki szavai!Köszönöm látatlanba ezt a sok biztatást!!!Én kitartok!:)
23. kneseva (válaszként erre: 21. - Syria)
2010. dec. 18. 15:03
Az idézet pontosan:...A magány gyönyörű,de nem olyankor,amikor az ember egyedül van....Elnézést, idézni csak pontosan szabad. Egyetértek Veled a két fogalom nem ugyanazt jelenti. Ebben az idézetben se erről van szó, sokkal inkább a szerző közismert humorát hallom belőle.
2010. dec. 18. 12:43
Nahát. 20 éves vagyok, megjártam ugyanezt a hajcihőt mint te ( nemkellek senkinek mert én is kövér vagyok ha kellek is csak szexre) aztán 4 évig volt barátom ( aki megvert, és sosem szeretett úgy ahogy kellett volna ) nagynehezen otthagytam, egy ideig kerestem a párom, aztán feladtam. Mígnem chaten(!) soha nem cseteltem akkor egyszer unatkoztam megtaláltam életem párját aki most a vőlegényem.:) Van happy end és hidd el, lesz olyan ember akinek te kellesz és úgy szeret majd ahogy vagy. Sok sikert kívánok neked:)
21. syria (válaszként erre: 19. - Kneseva)
2010. dec. 18. 11:15

Ne keverjük össze az egyedüllétet a magánnyal!


Nem ismerem az eredeti mondást, de szerintem úgy volna helyes a fordítás: "Az egyedüllét gyönyörű, de nem akkor, amikor én vagyok magányos."


Imádok egyedül lenni (azt szoktam mondani, hogy ha egyedül vagyok, akkor a világ legjobb társaságát élvezem :D), de nem vagyok magányos! Van egy társam, akivel kölcsönösen számíthatunk egymásra, mindent megbeszélhetünk, vannak közös programjaink, de nem lógunk folyton egymás nyakán.

2010. dec. 18. 09:48
Nagyon sok volt a csalódásod, talán mert elsősorban mindig a másik javát akartad. Ami szép tulajdonság, de valószínűleg ezért látod most így a világot. Próbálj meg ne munkahelyi körökben keresgélni, a túlsúly pedig nem probléma akkor, ha valaki tényleg szeret! Viszont ha zavar, fogyj le, hidd el, nem olyan nagy dolog, mint sokan mondják...Jó ember vagy, úgy gondolom, megtalálod a párod és még belefér a gyerek, család is! Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön!
2010. dec. 18. 00:06
Egyet értek Veled, az egyedüllét nem jó. B.Shaw -nak van egy mondása: " A magány gyönyörű, de nem akkor amikor én vagyok egyedül. " Ha tudod mit akarsz, és abból nem engedsz, van türelmed, megoldható. Sok sikert
18. syria (válaszként erre: 1. - Viktory1)
2010. dec. 17. 21:23

Nem piskóta a történeted!

Kizárt, hogy ekkora kitartással ne érj el eredményt!

2010. dec. 17. 17:58
Nagyon -nagyon köszönök mindent mindenkinek!!!Köszönöm a tanácsokat és köszönöm a megértést!!!
2010. dec. 17. 16:22

hűűűűűűűűűű....szuper emberke lehetsz!


Megtalálod......csak ne a rózsaszín álmot keresd!


:DDDDD

15. winny (válaszként erre: 1. - Viktory1)
2010. dec. 17. 16:14

A cikk szuper:-)

Van egy ötletem.Ne másokon akarj folyamatosan segíteni!

Nem baj az,hogy túlsúlyos vagy.Sokkal értékesebb ember vagy annál,hogy ezt tartsd szem előtt.Jöjjön el az idő!

Harcoljon meg érted aki szeretne!

Hidd el ha nem akarod pátyolgatni hanem elvárásaid lesznek vele szemben akkor tesz is érte.

Amennyiben NEM akkor nem szabad rá energiát pazarolni!

6 évet-6 napot sem.

Tudom,hogy okos nő vagy és megérted a soraimat.

Sok sikert kívánok 

14. 40163fd81d (válaszként erre: 10. - De65993010)
2010. dec. 17. 16:07

Pedig van ilyen.Szerintem azt érezni lehet.

és va olyan is ,hogy kimutatják,mégsem érezni....vajon melyik az igazabb?:))


Szerintem a megérzéseink számítanak,nem a cullang,meg a körítés,meg a mondvacsinált akármik.

2010. dec. 17. 16:01

én 27 évesen sem találtam meg.már legalább x éve ez megy...majd csak egyszer

persze voltak fiuk de ..komoly is max 2 és nem az én hibámbol lett vége

2010. dec. 17. 14:40

Kitartás, hasonló a legtöbbünkkel megesett!


Viszont a magányban meg lehet találni az "egyedüllét" szépségét. Nekem jólesne néha egyedül lenni! :-)) Görcsösen nem szabad társat keresni, mert úgy nem jön össze. Lazits, próbáld meg az egyedüllét szépségeit megtalálni és megtalálod, teljesen váratlanul talál majd Rád a szerelem ;-)

11. adri25
2010. dec. 17. 13:28
nagyon tetszett a cikked,ne add fel,én hiszek abban,hogy mindenkinek megvan a megfelelő párja,csak te még nem találkoztál vele
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook