Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy Neki is fájjon? fórum

Mit tegyek, hogy Neki is fájjon? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
52. 2e8c028830 (válaszként erre: 32. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 13:31
:) Mindig azt hittem, a ffiak fiatalabb nőkkel csalják meg a nejüket...
51. 2e8c028830 (válaszként erre: 45. - Dokikám)
2010. dec. 11. 13:29
Valahol megcsalja a hapsi a szeretőjét is!!4Ne mondja senki, hogy a pasi nem fekszik le a feleségével! Pláne a ha a neje semmit se tud...3 éve mióta a szeretője, az asszonnyal nem feküdt volna le a pasi??Szóval a szerető is megvan csalva szerintem:)
50. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 36. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 13:28

Szerintem ez egy strigó. Még te tartod el, fizeted, eteted? Nem a szeretője vagy, hanem a cselédje sajnos, s úgy látom a feleségével együtt.


Nagyon csúnya dolog, hogy valakit hülyének tartva, kavarsz a férjével. Viszont ha boldog akarsz lenni, csendben eltűnsz, lelépsz, és vissza se nézel felé. Kezdj új életet, szemezgess egyedülálló férfiak között, hátha akad olyan, akivel összepasszoltok, és még meg is becsül.

Neked most változtatni mindenképpen megéri, semmi nem akadályoz benne, csak esetleg a rózsaszínköd.

2010. dec. 11. 13:20

Kisbogár! Hagyd a fenébe...nem kellett volna elkezdened sem, nemhogy most bosszún gondolkodj, törd a kis kobakod. Egy ilyen figurának semmi a világon nem fáj, rinocéroszból van a bőre, a lelke.


Szánalmas az egész történet.

2010. dec. 11. 13:19

Komolyan nem bírom megérteni azokat az embereket, akik ilyeneket tesznek és ezek után meg még tűrik és ők érzik magukat megsértve... :-/


Szakítás, új kapcsolat --> FÜGGETLEN PASIVAL.

47. bnedora (válaszként erre: 1. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 13:12
Bocsi, de úgy látszik, nem fáj még eléggé....
46. 8285925b39 (válaszként erre: 1. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 13:10

... nem olvastam még el a hozzászólásokat!


Mit tegyél... semmit... nem érdemli meg, hogy fájjon. A fájdalom az egy érzés, mély és tiszta... ahogy a szeretet is. Ne pazarold arra a gondolataidat, hogy neki hogyan okozhatsz fájdalmat... vagy örömet. Törődj egy kicsit magaddal! ... szerintem.

2010. dec. 11. 13:08

Szerintem is ott kell hagyni. Még mielőtt kiderül, hogy a szeretőjét is megcsalja. Másrészről ha jól olvasom, van benned egy jó adag anyáskodás és mazochizmus, nem?


"gördülő kövön nem nől moha"

44. Veronka28 (válaszként erre: 1. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 13:07
Ez a Te felelősséged, h hagyod, h ezt tegye veled.Azért csinálja, mert hagyod.Engem ez kiábrándítana inkább.Miért nézzen fel rád?Ne haragudj, h kemény vagyok, de így nem tud rád felnézni, ergo szeretni se.Az biztos, h ő maga is egy önző valaki.Minden változás belülről indul el.Belőled!
43. 91d4989ab9 (válaszként erre: 32. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 13:07
6 évvel idősebb vagy a nejénél, fél fizetésed ráköltöd, a nejének adja az ajándékod elmondja hogy nem tetszett neki, ekkora tapló, egyértelmű hogy csak te szereted őt, mi a francot vársz még? hanyagold, az ilyen tipusu pasiknak semmi nem fáj, az se érdekelné ha megdöglesz
42. 3265084553 (válaszként erre: 38. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 13:06
Jó választás! ;-)
2010. dec. 11. 13:04

Itt az elején kellett volna eldöntened h mit vársz ettől a kapcsolattól.Nekem volt anno házas/ill. már váló/szeretőm.

De tudtam h ez nem több,csupán egy szexuális kapcsolat volt némi érzelemmel,de mindig tudtam hova tegyem.

Tartott majd 2 évig,legtöbbször én voltam nála,főzött nekem,kajálni jártunk stb.

Mindent tudtunk egymásról,maximálisan tisztelt,tenyerén hordott.

Sokszor közös bulikon találkoztunk és spontán nála kötöttem ki,de sokszor megbeszélt tali volt.

Első perctől kezdve tudtam hova tenni a dolgot,nem vártam semmit.

Barátaim közül sokan megvetettek,de a közeliek azt mondták h én tudom.

Amig úgy érzem h ad valamit amitől több vagyok addig folytassam,de mihelyst kicsit is megalázva vagy rosszul éreztem volna magam rögtön kiléptem volna.

Megértettem h gyerekei vannak,jó viszonyban maradt a feleségével,de tudtam nem a férj tipus.

Amit akkor akartam megkaptam,volt egy kapcsolatom amit ha akartam volt,ha nem akartam nyugodtan jártam a barátokkal bulizni.

Akkor ennek éreztem szükségét.

Ahogy végeztem az egyetemen és hazakerültem minden abbamaradt.

1-2x ha visszamentem még összetalálkoztunk,"úgy"is.

Valami iszonyú szexuális vonzalom volt köztünk..

Nem tudom ellen tudnék e állni ha most találkoznánk(férjem családom van),pedig nem akarnék tőle semmit de nagyon vonzott és vonzana most is.

Bocsi ha hosszú lett és nem teljesen passzol ide.

De a lényeg h tudni kell magaddal lezongorázni egy kapcsolat elején h mit vársz.

Ha elégnek érzed csak a szexet és nincs megalázottság érzeted nosza hajrá.

Még mielőtt elitélnétek azt elmondom ha lett volna szép családja és nem válik akkor nem mentem volna semmibe bele.TUTI..

Én a helyedben azonnal abbahagynám,mert sajna én azt érzem te nem h több,hanem egyre kevesebb vagy ettől a kapcsolattól.Többet érdemelsz.

40. ancsika72 (válaszként erre: 36. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 13:01

Nem,nem szándékoztalak sértegetni!

Isten ments!

Csak az milyen,h azt sem tudod,h hívják rendesen,hol lakik meg ilyenek!

Téged csaltak már meg???

39. nincs jövő (válaszként erre: 37. - A25b44f6a3)
2010. dec. 11. 12:59

nem szeretnék tudni, hanem meg kellene éreznem, hogy a férjem szeretőt tart.

valami miatt ő is homokba dugja a fejét mióta én vagyok már 3 éve.

38. nincs jövő (válaszként erre: 34. - 3265084553)
2010. dec. 11. 12:56
tudom, ezért ez a nicknevem.
37. a25b44f6a3 (válaszként erre: 30. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 12:55
Azért a felesége helyében gondolom Te is szeretnél róla tudni, nem....
36. nincs jövő (válaszként erre: 31. - Ancsika72)
2010. dec. 11. 12:55

Én nem sértegetek látatlanban senkit, még szemtől szemben sem.

Sajnálom, hogy leqrváztál. Nem vagyok az.

Egy szerncsétlen nő vagyok, aki nem bírja feldolgozni a bánatát, mert az rugott bele, akiért a legtöbbet tette.

Kedves Ancsika nem a bevételkiesést sajnálom.

Ó istenem, hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú !

Megfogadtam pedig már, hogy nem írok ide .

Én őszinte vagyok. Sokan pedig bort isznak és vizet prédikálnak.

Kedves Ancsika ess hasra ! Erre az emberre a fél fizetésem ráköltöm. Etetem, tanfolyamra járatom

Sajnálom, hogy szerinted egy kapcsolat csak az anyagiakról szólhat.

2010. dec. 11. 12:52
Egy szó mint száz mind a ketten hibásak vagytok!Lépj le csendesen!Ne mondj neki semmit,csak hagyd.Keres ő mást magának!SZERETŐT!!!MERT A VÉRÉBEN VAN HA HÁZAS HA NEM!
34. 3265084553 (válaszként erre: 32. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 12:52
Nincs jövő!
33. beatrix57 (válaszként erre: 1. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 12:47

Ha nőként cselekszel, inkább elgondolkodsz, hogy érdemes-e egy nős emberrel, de egyáltalán pasival kikezdeni??????

Ennél többet nem tehetsz. Illetve de, elfelejted. Még ha belehalsz akkor is!!!!! A jövőre nézve, meg tanulj, és feleséget nem hagynak ott, egy szeretőt viszont annál inkább!!!!

Ez az igazság!!!!! Visszavágni nem lehet!!!! A bosszú soha ne vezéreljen. Az jobban visszaüt.

32. nincs jövő (válaszként erre: 26. - 3265084553)
2010. dec. 11. 12:45
6 évvel idősebb vagyok, mint a neje.
31. ancsika72 (válaszként erre: 18. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 12:45
Azon se csodálkoznék ha fizetne Neked a légyottokért!
30. nincs jövő (válaszként erre: 22. - A25b44f6a3)
2010. dec. 11. 12:43

nem tudom és nem is nyomozok utána. Nem a felesége, nem a gyerekei tehetnek róla, ami köztünk van. Csak kettőnkről szól a dolog.

Azon az áron nem akarom, hogy szenvedjen, hogy a gyerekeit és a feleségét világosítom fel.

29. Spiritus (válaszként erre: 23. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 12:43

Ez pocsék hozzáállás!

Akkor sincs jogod ilyet tenni egy másik családdal.


És hogy tudsz egy ilyen embert szeretni?! Irány valami komoly önismereti tréning. Valami nem 100-as.

2010. dec. 11. 12:43

... egy dolog biztos (szerintem), ha megszerzed magadnak ezt a pasit, soha nem lehetsz biztos abban, hogy veled ezt nem fogja ugyan így megtenni. Mert ugye ha valaki egyszer csal, az megteszi mégegyszer, vagy akár többször is.

... és persze ez Rád is vonatkozik!!!

27. 91d4989ab9 (válaszként erre: 18. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 12:43
mi???????????? 3 éve vagy vele és se cimét se nevét nem tudod? bammeg mik vannak:O
26. 3265084553 (válaszként erre: 21. - Pirosalma)
2010. dec. 11. 12:42

Igen.

Egyébként evolúciós szempontból a legnyerőbb stratégia a kiöregedő feleséget mindig fiatalabbra lecserélni, miután már szült három gyereket neki. Az szülhet neki újabb három gyereket, ésígytovább. Csak győzze fizetni a tartást! :)

25. ElErIm77 (válaszként erre: 18. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 12:42
ez igy nagyon gáz szerintem:(
2010. dec. 11. 12:39

Ne kú˝rj nős emberrel.

Szerinted mit tehetnél?

Tönkreteszel egy családot?


Gyerekek vannak?

Mert úgy mégjobb.


Nagyon szánalmas.


Te ugyanolyan vagy mint az a férfi.

Gondold csak el milyen lehet a feleségnek?

Hülyének van nézve.

23. nincs jövő (válaszként erre: 14. - 2e8c028830)
2010. dec. 11. 12:38

Soha nem dúlnám szét a házasságát.

Ha nem velem lett volna, lett volna más szeretője.

Csak teljesen tisztában van vele, hogy 3 éve ezt senki sem türte volna el. Mellettem van biztonságban, mert a családi élete makulátlan marad.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook