Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha valaki közalkalmazottként GYES-en van egy helyről, vállalhat munkát egy másik intézményben, amit ugyanaz az önkormányzat finanszíroz? fórum

Ha valaki közalkalmazottként GYES-en van egy helyről, vállalhat munkát egy másik intézményben, amit ugyanaz az önkormányzat finanszíroz? (tudásbázis kérdés)

13. Serry (válaszként erre: 11. - Starmama)
2010. dec. 7. 13:47
Így van két teljes állású munkahelyről egyszerre nem kaphatsz fizut ahogy más sem.
12. bebe82 (válaszként erre: 10. - Agica81)
2010. dec. 7. 13:24

remélem nem :((


Még júniusig kapnám a gyest. Már júl. vége óta dolgozok, jó volna, ha nem veszne el az a 6 hónap még. Miért sajnálják ezt is?

11. starmama (válaszként erre: 8. - Serry)
2010. dec. 7. 13:11
Köszönöm. Akkor az a lényeg, hogy nem vehetek fel néhány hónapig két fizetést, henem kérhetem a szabi kifizetését az előző helytől...
10. agica81 (válaszként erre: 7. - Bebe82)
2010. dec. 7. 13:02
Azt sajnos nem tudom,szerintem Január 1.Jelenleg énis a szabadságom töltöm és közben kapom a gyest.Jan. 3.-án megyek vissza dolgozni.
9. agica81 (válaszként erre: 8. - Serry)
2010. dec. 7. 13:01
Én félre értettem a kérdést.Azt hittem gyes mellett dolgozol+máshol is szeretnél dolgozni mellette.
8. Serry (válaszként erre: 3. - Starmama)
2010. dec. 7. 12:57
GYES mellett mostani törvények szerint vállalhatsz munkát még úgy is,ohgy valahol státuszban vagy.. én is így voltam.. csak éppen felmondtak ott próbaidő alatt. A már meglevő közalkalmazotti munkaviszonyodat ezért nem érdemes és szabad megszüntetni addig míg GYEs-n vagy. Vállalhatsz máshol munkát ez a lényeg... nem kell megbízási hozzá, normál munkaszerződés. Ha lejár a GYEs akkor viszont döntened kell visszamész-e oda ahonnan eljöttél GYEsre vagy maradsz ott ahová most mész. A szabadságot akkor kötelesek kiadni ha maradsz az eredeti státuszodban. Ha eljössz akkor kötelesek kifizetni... így úszik az addigi hosszú szabi dolgozhatsz a msotnai helyeden tovább és jár az éves szabi. Remélem értelmesen tudtam segíteni.
7. bebe82 (válaszként erre: 6. - Agica81)
2010. dec. 7. 12:52
És azt mikortól? Nem bánnám, ha várnának még vele :((
6. agica81 (válaszként erre: 2. - Starmama)
2010. dec. 7. 12:37
Munkaviszonyban nem.most még lehet 8 óra mellett gyest kapni,de már elfogadták a törvényt,hogy visszaveszik 4 órára a gyes melletti munkavégzés.max idejét.
2010. dec. 7. 12:25
Megbízási idő alatt nincs szabadság.
2010. dec. 7. 12:19
Én úgy tudom, hogy megbízási szerződéssel igen.
3. starmama (válaszként erre: 2. - Starmama)
2010. dec. 7. 12:16
+ Ha lejár a GYES, kaphat-e két fizetést a szabadsága idejére?
2010. dec. 7. 12:15
Sziasztok! Ha valaki közalkalmazottként GYES-en van egy helyről, akkor vállalhat-e munkát egy másik intézményben, amit ugyanaz az önkormányzat finanszíroz?
2010. dec. 7. 12:14
Közalkalmazotti kérdés. GYES alatti munkavállalásról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook