Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pocsék áruk és szolgáltatók fórum

Pocsék áruk és szolgáltatók (beszélgetős fórum)

2010. dec. 3. 17:56

amúgy szerintetek nem kellene a kimért áruk cimkéjére rányomtatni a cucc szavatosságát? hány fokon meddig fogyasztható?

nem az előre csomagoltra gondolok, hanem ha a pultostól kérek 20 dkg sajtot vagy más egyebet

2010. dec. 3. 17:55

Nekem a CBA-val csak árfekvési problémám van, talán két dolog az, ami olcsó, a többi messze drágább, mint másutt. Igaz, volt már olyan is, hogy a hentesáru- eladó súgta, hogy egy bizonyos árut inkább ne... :D

Sparban még nem jártam így. Itt inkább egy-egy áru hiánya jellemző.

28. f303be5590 (válaszként erre: 26. - A0c1361e44)
2010. dec. 3. 17:53

szerinted tényleg a pénztáros tehet erről?


csóri, hogy unhatja egész nap ezt a szarságot hallgatni

27. kakukkfű (válaszként erre: 23. - Fdóri)
2010. dec. 3. 17:52

A Spar ezt rendszeresen csinálja.

Utálok odajárni!

2010. dec. 2. 23:06

Tescós árakkal kapcsolatban:

Nem rég akciós volt a danon rudi a 2 db-os. Teljesen véletlenül vettem észre, hogy az akciós 60 Ft helyett a normál árat blokkolták 79 Ft/db. A pénztáros mondta, hogy menjünk az ügyfélszolgálatra ott majd visszaadják a különbözetet. Persze nem birtam magammal és megkérdeztem, hogy mi van akkor ha nem veszem észre? Mire a hölgy annyit mondott, hogy ki van irva a túró rudikhoz, hogy az akciós árat a pénztárgép nem tudja kezelni. Én megint megkérdeztem, hogy mi van akkor ha nem veszem észre sem a kiirást, sem a blokkon a rossz árat. Nem kaptam választ, igy még megkérdeztem 5x, hogy legalább egy kicsit érezze magát kellemetlenül.

2010. dec. 2. 23:02

kb. 2 hónapja az újpesti piacon vett a férjem 2 db füstölt csülköt, fel is tette bablevesnek, jó sok zöldséggel, babbal, stb. Majd amikor jöttem haza nem tudtam elképzelni, hogy mi az a fura szag. Befejeztem a levest, majd ettünk, akkor jöttem rá, hogy a csülök romlott. Egy részét a csülöknek bedobozoltam, hogy levisszük a hentesnek. A férjem másnap le is vitte, a hentes elnézést kért és kifizette azt a mennyiséget, amit visszavitt a férjem. Teljesen ki voltam akadva, mert ugye a 2 csülök elég súlyos darab volt, nem beszélve a többi cuccról, amit belefőztünk a levesbe. Csak azért nem vittük le az egészet, mert nem akartam, hogy büdös legyen a lakásba és kidobtam.

Már előtte is jártunk igy. Daráltús romlott volt, vagy nem sertéshús, mert nagyon érdekes szaga volt. Majd csirkecomb elég érdekes szagú. Most a város másik végébe járunk húst venni.....

2010. dec. 2. 16:03

[link]


:D

23. fdóri
2010. dec. 2. 16:02

Sparban az állítólag ma csomagolt leveszöldség folyt, csak annyira volt rohadt... A szalvétának meg még a vonalkódját is megnéztem tuti az-e az ára, erre persze hogy 199 helyett 499 volt...


Kimegyek a spar előtti karácsonyi bódéhoz, veszek két gyertyát, egyikre sem a kiírt árat számlázza a csajszi, na meg másik két dolognak sem, amire 199 és 299 van írva, erre 499ért akarja adni. Két méret van , két ár erre azt mondja hogy az a kisebbnek az ára...

22. f303be5590 (válaszként erre: 20. - F303be5590)
2010. dec. 2. 15:17
mondjuk ezt orvosolni lehetne egy-két vonalkódolvasóval, de cba-ban még nem láttam
21. katus3
2010. dec. 2. 15:06
Kedden Tescoban ki volt rakva narancs 200-ért, Persze az árleolvasó nem olvasta le. Pénztárnál megnézettük, 560/csomag. Mondtuk mennyiért van kirakva,egy alkalmazott megnézte,azt mondta rá,hogy az alsó sorról kellett volna elvennünk,az az olcsó, amit mi kiválasztottuk,az prémium volt...
2010. dec. 2. 15:03
cba-ban minden összevissza pakolnak a polcon és fel vannak háborodva, ha szólásra emelkedsz, hogy akkor most mégis minek mi az ára :D
2010. dec. 2. 15:02

10 db-os tojástartóban kevesebb a tojás

coop-ban

2010. dec. 2. 15:01
romlott húst is szoktak árulni cba-ban
17. katus3
2010. dec. 2. 15:00
CBA-ban vettem savanyú tejfölt, visszamentem szólni, megnézték, előző nap lejárt a szavatossága. Jó,majd leszedjük a többit,ez volt a válasz...
16. pteri
2010. dec. 2. 14:42
Én a Lidl-ben vettem penészes sajtot, kolbászt, tejfölt és olyan mentateát, aminek semmi íze nem volt, kibontva a filtert, fűrészporszerű anyagot találtam. Azóta csak csokit veszek náluk mikuláskor, mert azok jók és olcsók.
15. a360345bdd (válaszként erre: 14. - Fókamama)
2010. dec. 2. 14:41
az iwiw és a fészbúk 37 ilyen nevű férfit ismer :(((( Vajon melyikük az????
14. fókamama (válaszként erre: 1. - A360345bdd)
2010. dec. 2. 14:39

Keresd meg az érintettet,és jelentse fel őket!

Ugyanis ezzel sértik a jogait,hogy 3-ik félnek kiadják a bizalmas információit.

2010. dec. 2. 14:20

A csemegekukorica konzerv közepe tájt talált szép nagy, zöld hernyó miatt eléggé elment a kedvem a konzervektől.

Tesc.ban csak akkor veszek tojást,ha nagyon fontos és nincs máshol.30 db-os tálcásban sikerült 2 pokoli zápra bukkannom...még jó hogy friss -max a felirat a dobozon.. :(

2010. dec. 2. 14:09

Én a 10db-os tojással jártam úgy,hogy az első három-négyből hiányzott egy darab.

Nagyon sokban meg el van törve.

Még jó,hogy kilehet nyitni megnézni.

11. Orsy27
2010. dec. 2. 13:57
Pár héttel ezelőtt a Sparban találtunk zöld penészes szeletelt trappista sajtot. Szóltunk az egyik eladónak, aki nem győzött hálálkodni, hogy mi vettük észre...
2010. dec. 2. 13:55
és mit szóltok a penészes karamellához?
9. d89d9f2f77 (válaszként erre: 7. - A360345bdd)
2010. dec. 2. 13:54

hát igen!!az otp már nem küldi.Már telefonáltunk a diginek is de nem hiszik el hogy nem az vagyok!Mondtam nekik hogy oké küldözgessék majd mindig töröljük!még a személyi számom is be mondtam csak hagyjanak már minket békén!Persze azóta is jön:)

a poén hogy nem tudom hogy honnan szedték a férjem számát hisz az céges teló.Lehet hogy valaki direkt adta ezt meg?

8. árnyjáték (válaszként erre: 7. - A360345bdd)
2010. dec. 2. 13:51
Ja.Felesleges számot váltani,mert nem lehet tudni kié volt előtte.
7. a360345bdd (válaszként erre: 5. - D89d9f2f77)
2010. dec. 2. 13:48

Ez kész röhej! És ha megint számot váltok akkor nem egy idióta küldd majd sms-t hanem legalább 5???

Pffff


Nem gondoltam volna, hogy ennyi értetlen szolgáltató van :((((

6. a360345bdd (válaszként erre: 4. - Árnyjáték)
2010. dec. 2. 13:47
De basszus! Már a személyimet is meglobogtattam, hogy nem én vagyok a számlatulajdonos! Hát mi a bánatot akar még????
2010. dec. 2. 13:47
velem is volt hogy az otp küldözgette a figyelmeztető sms-t,pedig nincs is ott számlám.A férjemnek meg a digi küldözgeti heti rendszerességgel hogy korlátozzák a szolgáltatást ha nem fizet.nekünk t-home van nem digi:)
4. árnyjáték (válaszként erre: 1. - A360345bdd)
2010. dec. 2. 13:46

Ugyanez van nekem is.

Szinte minden héten kapok sms-t,hogy mennyit raktak be vagy mennyit vettek ki.

Én is reklamáltam,nekem azt mondták nem nagyon tudnak csinálni semmit,a banknak ez a szám van meg.

2010. dec. 2. 13:45

A Pennybe vettem tegnap egy csomag vajkaramellát, a szavatossági idő a címke szerint 2011. 09. 13.

Nos, a csomagban az összes karamellát undorító zöld penész borította! Ez nem a penny hibája, hiszen a zacskó bontatlan volt, a szavidő papír szerint okés. A gyártó: Éden-Werk kft, Szarvas! Kerüljétek jó messzire, mert csak pénz kidobás!

2010. dec. 2. 13:43
Mással is történt már hasonló? Szedjük össze, hogy kivel, mivel nem érdemes foglalkozni :D
2010. dec. 2. 13:42

Kb másfél éve lecseréltem a telefonszámom.

És azóta küld az unikredit naponta 2 sms-t, hogy hogy áll a számlám! NEKEM NINCS IS SZÁMLÁM se az uninál, se másnál! Bemegyek, elmesélem mi van. Közlik, hogy telefonszámra nem tudnak rákeresni, ha megmondom az ügyfél nevét, akkor intézkednek!

1 éve véletlenül kiderült kié volt a szám előttem. Rohanok a bankba, hogy Hal Alajosé számlájáról kapok értesítést mindennap! De én nem vagyok Hal Alajos és nem is érdekelnek a pénzügyei. Oké! Mondja a nőci, elintézzük! Eltelt fél év, hetente a bankba megyek és sírom el bánatom. DE MÉG MINDIG JÖN AZ SMS!!!!!


Vajon miért olyan nehéz kitörölni egy telefonszámot? Ha ennyire sem képes az uni, vajon hogy bánik a befektetett pénzzel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook