Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
3862. MörrenMorcogiMicó (válaszként erre: 3559. - Bemotextil)
2016. jún. 29. 13:40
Elkérhetném privátba a címet, telefonszámot? Köszönöm!
3861. MörrenMorcogiMicó (válaszként erre: 3581. - B3d0374d58)
2016. jún. 29. 13:28
Privátban kérhetek elérhetőséget? Köszönöm!
3860. MörrenMorcogiMicó (válaszként erre: 3723. - Gardiedi)
2016. jún. 29. 12:56

Szia!

Érdeklődnék, hogy találtál-e új forrást door to door ruhákra. Köszönöm!

3859. tinam83
2016. jún. 28. 16:14

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne felétek, hogy megéri még használt ruhás üzletet nyitni? Vagy inkább internetes eladás ami jövedelmezőbb? Másodállás lenne. Csak krém minőséget szeretnék, csak gyerekruhát, darabárasan.

Illetve keresnék olyan személyt aki begyűjti angliából a ruhákat és ő árulja kiskereskedéseknek.

Két nagykert néztem előtte: Textrade és a Háda.

Olvasgattam itt a fórumon, de nem jutottam előre.

Ha valaki tudna friss információval szolgálni róluk, megköszönném.

3858. tfib
2016. jún. 28. 13:04
itt lehet venni osztrák ruhákat [link]
3857. Vicoo (válaszként erre: 3650. - Fotoska)
2016. jún. 27. 14:45

Kedves Fotoska!

Kérlek, küldd át annak a ruha nagykernek a címét, amit a fórumon dicsértél.

Köszönettel:

Vicoo

2016. jún. 26. 10:40
Már kijavítottam...mindenki megfordulhat... :)
2016. jún. 25. 15:34

Mivel többen megkerestek már hogy milyenek a ruhák ezért a jutyubin a keresőbe beírva "ruhamustra Róma"

Én ennyit tudok boccs.

Holnap kijavítom hogy miért van az egész fejjel lefelé nem tudom... mindegy .

Addig aki kíváncsi az álljon fejre vagy fordítsa meg a monitort... :)

Amúgy ég a pofámról a bőr, mert most hoztak vissza cserére hibás árút 20 db ruha: 3 cippzárhibás 5 db picit szakadt olyan helyen hogy a vevő vette észre a többinek meg nem tetszik a színe.

Fel is hívtam Armanit, hogy cseréljen színt a tintapatronban... :)

Na mindegy bebuktam 400 kg-nyi ruhát vittek el és 20-at ki kellett cserélnem. Lehet hogy tönkre fogok menni?

3854. majciho
2016. jún. 24. 14:40
Én is rendeltem tőlük. Semmi gond nem volt. Én is meg vagyok elégedve. Nekem is pont 3 rossz volt benne. :-)
2016. jún. 22. 12:29

Mindenütt van szemét, de a lényeg hogy a hordás után háby kézen és cégen ment keresztül.

El kell menni külföldre és megnézni az árut.

Számomra nem az a lényeg hogy honnan van, hanem hogy Zara Intimissimi Promod Bershka Levis Armani Sandro Ferrone Vuitton.

Ezek jelentenek valamit.

Nincs az unión belül olyan hely ahová ne tudnál elmenni 1 óra alatt repcsivel 10ezerért. Előee meg beszéld le neten stb...

Ma már ez nem megnehezíti a dolgotokat, hanem könyít az eladáson.

Elsőre nyögve nyelős lesz, dw aztán belejön mindenki higyjétwk el.

3852. Henna007
2016. jún. 21. 21:47

Továbbra is érdeklődnék tőletek.Osztrák,illetve Német áru minősége iránt.

Valaki árul,valamelyikből?

Köszönöm előre is az infókat!

3851. Edit9600 (válaszként erre: 3846. - Márti-75)
2016. jún. 21. 16:56
A nagy balas geprongyot es az original nyers arut ne keverjuk mar ossze. Ezt mar irtam tobbszor is. Vicces amikor a nagy balas szemetet es geprongyot hivjatok nyers arunak.
2016. jún. 21. 14:52

Boccs a fogalmazásokért, de így étzem.

Félreérthető voltam, csak hogy tisztázzam magam:külföldön élek és én gyüjtöm össze az árut emberektől.

Nekem ingyen van minden, pusztán megegyezés kérdése, hogy mennyiért és ki viszi.

Cserébe árút adok és a szavamat, ami ahogy itt olvastam már sajna elég ritka.

Ne vegyél olyan helyről ahol nem 100% az árú, mert a családod megélhetéséért csinálja mindenki.

Most raktunk össze 2 furgonnyi ruhát 2 induló turinak. Nem egyszerű mutatvány volt, majd miután jönni kellett volna érte inkább visszamondták az egészet.

Persze ha ingyen leszállítom Pestre akkor elviszik az árút.

Hidd el nem kamuzom, az árút pedig ingyen leszállítottam Sárospatakra ahol júliusban ingyen kerül kiosztásra autista gyerekek családjainak, papa mama miegymás.

Az árú értéke számomra nulla, amit kerestem volna vele kb.3 millió forint.

Megérte látni az arcát a barátomnak amikor megmutattam neki az árút és látta, hogy miről maradt le.

Ez üzlet és vele többet nem állok szóba márha árúról van szó... :)

Én így intézem az ügyeimet és pont. A lényeg, hogy valaki valaholMagyarországon jól járjon és a ruhák hordva legyenek.

3849. márti-75
2016. jún. 21. 14:32

Hàt a dumàd az biztos nagyon jò. :)

Szerintem a tragyas hasonlatod egy kicsit erōs.

Egy par ève en is csinàlom ès règebben 5 boltom volt most csak 3. Mindezt kiskereskedö kènt. Feltetelesen irtam ha az àru fele szemet akkor is jò.Termeszetesen egy normal bàla àlltalàban 80-95% -ban felhasznàlhatò de vannak kirivo estek.

De en nem vitatkozni szerettem volna csak elmondani a tapasztalatomat. Hidd el nem csak te talàltad mèg ki azt hogy kimèsz egy teherautòval ès vàsàrolsz. Ezen en is tul vagyok. Csak egyszerbb ha van itthon akiben megbízol. :) De azèrt köszi.

2016. jún. 21. 14:06

Aki beválalja, hogy külföldre megy az áruért és nem zsákbamacskáért hanem korrekt üzleti útra, az készüljön fel a tömérdek megnövekedett melóra, mert előbb-utóbb megtalálják a boltját és szétszedik a vevők.

Nem lesz olcsó mulatság már ami az esetenkénti fuvarköltségeket illeti min150ezer benzin és egyéb.

Cserébe viszont olyan minőséget kapsz, amiért bejön az ember az utcáról és fizet.

Álmatlanul vergődnek sokan, mert nem biztos hogy a befektetett pénz és munka megtérül.

Nálam is sok az álmatlanság, de nálam azért aggódnak, hogy elég árut hoztak-e a következő fuvarig.

Én 6-8000 eurót keresek havonta azzal, hogy nincs boltom, csak összeszedem amit kérnek, jönnek viszik és mindig megbeszéljük a problémákat közösen, mert én a boltosokból élek, ők meg belőlem.

Szerintem ez a korrekt.

Keressetek korrekt üzletembert, ha korrekt üzletet akartok, mert csak azzal lehet pénzt keresni. A vevőket pedig sose becsüljétek le, mert egyszerűen nincs sok pénzük, dzért járnak hozzátok vásárolni. Cserébe viszont olyan szaglásuk és érzékük van ahhoz, hogy mit vesznek meg, hogy ha kicsit is silányabb minőségű árut rajtok eléjük, akkor visszalőnek csípőből. Az ő fegyverük pedig az, hogy sarkon fordul és kimegy fizetés nélkül a boltodból, majd átmegy egy másikba és nem fog visszanézni...

2016. jún. 21. 13:50

Én magánenberként szedem össze 3 boltnak a ruhákat külföldön.

Amiről itt olvasok,azt úgy érten, hogy zsákba-macska!

Mit jelent az, hogy ha a fele a bálának rossz akkor is megéri onnan hozni.

Már boccs, de akkor 50%trágyát a trágyatelepen kell venni, nem a boltban.

Tőlem mindenki elégedetten megy el és 90% eladva1 héten belül, a maradékot visszahozzák és kicserélem másra:AMIRE KÉRIK.

Csak az áru ninőségével tudsz pénzt keresni.

Az egyik bolttól 2 sarokra van a háda, mégis ugyanúgy mint azelőtt kitermel 2 millió profitot, a környéken meg mindenki bezár mondván, hogy megöl mindent a hádika.

Egy nagy frászt, ez nem igaz...első kézből külföldről kell vinni a cuccot. Ott is belenyúlnak még szép, de mire magyarba ér az áru higyjétek el, hogy amit lehetett már kiszedték belőle.

3846. márti-75 (válaszként erre: 3843. - Szaboanna)
2016. jún. 21. 13:33

Szia!


Ne haragudj de Én ezzel nem értek egyet.Én is vettem már nagyon rossz bálát amit a szemétbe dobtam szinte teljesen.Ha van egy jó forrásod akkor a nyers bála sem rossz döntés.Én javarészt bálából és gyűjtőzsákosból dolgozom. Mindig ugy gondolkodom még ha rossz is a bála fele akkor is megéri megvenni mert még akkor is pénzemnél vagyok.

100-300ft/kg áron adják álltalában a bálát.Ha a fele kuka akkor is csak 600ft/kg. :)

Szerintem az nagyon jó.Illetve a gyűjtő zsákos is.

Azt is veszel már 300ft/kg áron.

Nekem ez a tapasztalatom.De te tudod.Csak gondoltam ne vegyük el mások kedvét a NYERS árutól!

3845. balek0215
2016. jún. 21. 09:31
Bocs.vásárolt
3844. balek0215
2016. jún. 21. 06:53
Vki vásátolt màr a Safitextől?
3843. szaboanna
2016. jún. 19. 22:23

Kiskereskedő Társaim!

Préselt bálát nem érdemes venni,sehonnan.

Maximum első osztályt tartalmazz!

Erre már sokan rájöttek ahogy olvasom itt a fórumon,de sokan bele esnek a hibába és megveszik.

Én szerencsére amikor leutaztam a nagykerbe akkor felbontattam egyet és azonnal kijöttem onnan!

Zsákos válogatott minőségileg ellenőrzött kategorizált árut veszek és nagyon megvagyok vele elégedve!Valóban extra minőség.

Esetleg akit érdekel a cím annak megadom a nagykert ahova járok már lassan 1 éve, abban az esetben ha nem ott van az üzlete ahol nekem :-)

3842. jani72
2016. jún. 18. 22:32
europa nagykeröl infot tud valaki?
3841. jani72
2016. jún. 18. 22:30
Szia balagold.hu val jártam igy póló bálával szerintem kiskerek sora zárnak be hamarosan ha ha ennyire nem korrektek nagykerek ő gazdagszanak csak
3840. Edit9600 (válaszként erre: 3839. - Tfib)
2016. jún. 17. 18:59

Ezt nem bantaskent irom, de a helyesirasod mindig borzalmas!


Mielott elkuldod a hozzaszolast elotte nezd at. Sok szó,mondat ertelmezhetetlen.

3839. tfib
2016. jún. 17. 17:32
sziasztok abálák jok de aki nem ismeri a felépitést az megrémül mert a fele szemét . de a tőbbi nagyon divatos és sokka mesefigura ez a pamut h.ujjú póló gyerek ,de van a piacon most felnőt is . tőbb halyen árulják de vigyázat ahol visza veszik 150 ft/8kilós áron azok visza préselik a maradékot ,a viszavétel csakis gőpróongynak reális 40-50 ft /kiló . vigyázatok van tőbb cőg aki átverik a jónépet ,és folyamatosan uj honlapot csinálnal . menyetekel személyesen találkozatok velük és nézétek mehóg hógy menyi az áru készletük . mert most nekem is volt egy átverésem a székesfehérvári bálát 80000 ft leherót megveni tőlük .de sokan meg veszik és 160000 ft adják oda . VIGYÁZAOK . TOVÁBI SZÉP NAPOT .
3838. Babika63 (válaszként erre: 3837. - Maria27)
2016. jún. 16. 16:02
Van kiskereskedelmi hálózatuk,ezért nem ajánlanám.
3837. maria27
2016. jún. 16. 06:42
Debrecenbe a Silam Kft-hez érdemes elmenni? Főleg gyerekruha érdekelne extra minőségben. Vásárolt már valaki tőlük?
3836. jani72
2016. jún. 14. 15:23
szeretnék én olyan céget aki szerződésbe le irja Hogy vissza veszi majd 2-300 km utazik hogy vissza vegyen 100kg rongyot főleg még másét is az a baj hogy nagykerek is bele nyúlnak bálába meg saját boltjuk kaptam én már olyat is 4zsák xs s ing beárazott áru polók s-m nyáriba 3 zsák hosszú ujjú minősége jo csak ép nem győzöm máshonnan pótolni méreteket .És érdekes ha felhivsz egy nagykert ép most kaptunk árut xd szöveg meg bálába 60e ft áru arany volt tiszta röhej xd
3835. Sziszi0000 (válaszként erre: 3834. - Sziszi0000)
2016. jún. 14. 08:15
És sajnos a 7 számjegy mind zsákos 20-30 kg ilyen krém, olyan extra cuccból jött ki. Pedig semmi mást nem csinálnak mint megveszik bálában, leválogatják, csudi fényképeket kapunk és hajrá. A géprongyot és az 1-2 osztály bekeverik a krém és extra ruhába. Bála kimegy nekik kompletten az ajtón és kész. Miért kell nekünk is beállni a sorba. Venni kell nagy mennyiségben és kipróbálni. Te is el tudod adni ugyanúgy és a saját szemeddel látod, hogy extra, krém stb. Ha meg van benne géprongy kuka, meg a 2.o is és a többit eladod. Nem jársz rosszabbul. Az a baj, hogy az extra meg a krém 3-5 ezer Ft közötti nagyságrend zsákban. Így meg töredéke és még ha ki is dobod akkor is jól jártál, szerintem. Mindegy. Én biztosan kipróbálom, mert a zsákos fotós, hitegetős álnagykerekből rohadtul elegem van. Mindig csak a szépet fotózzák le a többit meg bevágják a zsákba és küldik....
3834. Sziszi0000 (válaszként erre: 3833. - Dalma és Fanni)
2016. jún. 14. 08:10
Én is felvettem velük a kapcsolatot. Még az itt maradt ruhákat is elviszik amit mástól vettem. Jó, nem nagy árat adnak érte, de legalább nem a kukában végzi. Gyűjtögetek és tőlük fogok rendelni:) Más is mondta, hogy elviszik tőle..... Ha már 3 ember állítja akkor úgy gondolom csak nem átverés. A tanulópénzem lassan veri a 7 számjegyet, ez a hatos még bele fog férni úgy gondolom. Majd eldől............
3833. Dalma és Fanni (válaszként erre: 3832. - Imiesmoni)
2016. jún. 14. 07:34
Az a cég amelyiktől én veszem az árút,eddig mindíg visszavette a maradékot tőlem is és az ismerőseimtől is,pedig nem rég kezdték neten hírdetni magukat!Az a baj,hogy a sok kamus nagykeres miatt,akik csak átverik az embereket, nem tudnak érvényesülni azok a normális kereskedők,akik próbálják becsülettel végezni a dolgukat és nem csak a hirtelen nagy haszonra hajtanak,pedig vannak ilyenek!
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook