Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
2016. aug. 24. 19:51

Sziasztok. Új vagyok ezen a területen. Olvastam a hozzászólásokat és tényleg azt látom, hogy mindenkinek van jó és rossz tapasztalata. Persze ez mind attól függ, hogy ki hogy menedzseli magát. No én a nagy bálás ruhák vásárlásához szólnék pár mondatot.(500kg) Én vettem és nem okozott csalódást. Sőt. Igaz az hogy le vannak válogatva, de ennek ellenére is nagyon sok a klassz cucc benne, és jó minőségű. Én nem csalódtam.

Én úgy gondolom, hogy sokan azt gondolják egyből arany bánya ha sokat vesz. Nem szabad egyből a csúcson akarni kezdeni. Itt is van fejlődési idő és ezt le kell tölteni.

Kitartás és finesz kell ehhez is.

2016. aug. 23. 22:49

Udvozlok mindenkit


Tudnatok megbizhato Angol negykereket ajanlani?

Vagy esetleg informaciott.

Koszonom elore is.

2016. aug. 23. 17:56
Sziasztok! Hamarosan megnyitom az üzletem. Gyerek ruhákkal még mindíg bajban vagyok. Angolt keresek. Valakinek nincs valami jó forrása vagy nem tud valaki jó nagykert amit megosztana velem?? Nagyon hálás lennék! Köszönöm!!
4009. b3d0374d58 (válaszként erre: 4008. - Miciorosso76)
2016. aug. 22. 14:35
Sajnos azt kell mondjam,igaza van,én is hasonlókat tapasztalok a környezetembe,én ezért javaslom mindenkinek,hogy külföldi beszerzési forrást válasszon!!
2016. aug. 22. 11:48

Sziasztok!

Évekkel ezelőtt elvégeztem egy kereskedő-boltvezető és egy ruházati eladó tanfolyamot munka mellett Pesten,hogy ha majd megunjuk a nagyváros zaját és vissza költözünk vidékre, rég dédelgetett kicsi álmom valóra váltsam és nyissak egy durit.Pár éve újra vidéken lakunk. Jó ideje nézegetem,olvasom a fórum,fórumok hozzászólásait a mai nagykerekről....és most amikor valóra váltanám álmaim,sajnos meg kellett állapítanom,hogy elég rossz a helyzet az országban.Zömében átvágják az embert....😤

2016. aug. 21. 21:42

Olaszoknál rosszabbak a gyerekruhák mint mondjuk spanyolban. Ez nem azt jelenti hogy rosszak a ruhák, a ruhák jók és eladhatóak, csak használtnál gyengébb a ruha gyerekben.

A 2 gyerekem itt Rómában ált. Iskolás. Tapasztalatom szerint az olasz gyerekek egyszerűen idióták: mindennel leeszik a ruhájukat leesnek mindenhonnan szétszakítanak mindent csak poénból, közben a szülők meg örülnek hogy nem kell megint a gyerekre figyelni. Beadják őket mindenhova csak otthon ne kelljen lenni velük.

Valamint az iskolában iszonyatos mennyiségű gipszelt gyerek van év közben is.

Tehát elszarják a ruhákat úgy hogy azt már igazán eladni nem lehet.

A szülő meg bemegy a boltba és röhögve megveszi a ruhát a gyereknek a régi meg kuka.

A márkákat itt is megveszik gyerekruhából is, viszont a használt gyerekruhák leginkább rongynak jók. Van itt is jó, de baromi kevés mennyiségre is meg egyébként is.

Szóval aki csak gyerekruhás az innen tényleg nem pakolja tele a boltját... :)

2016. aug. 21. 21:21

Ez a helyzet a méretproblémákkal is. Tele van minden zsák s meg m-es ruhákkal és kevés a nagyobb méret.

Persze az ok egyszerű az olaszok kicsik és mind fitnessre jár és 50 kiló max, mert ügyelnek a vonalaikra.

FRANCOKAT!!! KAMU!!!

Megyek a buszon Rómában és akkora segge van a 70%- ának mint egy ház.

A gyerekeket meg úgy teletömik minden trutyival, hogy szétpattannak rajtuk a ruhák 1 hét után.

Dehogy csak kis méret van itt.

Az igazság ugyanaz, hogy a normális méretek itt is eladhatóak, tehát szintén minek vigyék magyarba ha nem jönnek érte.

Persze egy kevés normális méretet kell betenni a nagykeres cuccok közé is, különben nem mész vissza megvenni a következő adagot, hanem keresel mást inkább.

4005. Sorean (válaszként erre: 4004. - Csecsó1974)
2016. aug. 21. 21:19
Én a magam nevében tudok csak nyilatkozni: Rómánál jóval messzebbre mentem már többször árúért. Az ok amiért olasz ruhát nem vennék: a magyar anyukák (én csak gyerek rucival foglalkozok) nagyon angolmánok. Nem kell nekik az olasz gyerek ruha, ami sokkal jellegtelenebb és ódivatúbb, mint az angol. A youtubos videódban a gyerek ruha zsákban egyetlen igazán karakteres, "sztár terméket" sem láttam. :( A felnőtt ruháról nem tudok mit mondani, mert azt én nem árulok. Próbálkoztam vele, de neten nem ment még a full márkás, hibátlan minőségű árú sem.
2016. aug. 21. 21:10

A valósághoz tartozik, hogy minden embernek van fogalma arról, hogy mi a jó ruha. A boltosoknak is természetesen és pontosan tudják hogy mi az ami gyorsan és jó haszonnal eladható a boltjában.

Na ezeket a cuccokat szinte egyáltalán nem kapja meg senki magyarban nagykeres ilyen olyan zsákoskilósban.

Az ok egyszerű! Minek vinnék plussz pénzért el külföldről át egy másik országba: benzinköltség sofőr autó stb. Mind mind költség.

Még egyszer kérdem és mindenki gondoljon bele komolyan ha ő lenne külföldön a szupercuccokat minek vinné haza mondjuk olaszból magyarba pénzért? Ezek a ruhákat külföldön is megveszik, ráadásul még többet is adnak egyes ruhákért mint magyarban.

Példának mondjuk vegyük a sztreccs anyagú jeans nadrágokat. Hazavigyem magyarba kilójáért kérjek mondjuk 3000ft-ot, ami csak egy karcsú 300as euró forint váltással számolva is 10 euró. 1 kg sztreccsfarmer kb 2, jó esetben 3db.

Kivágom a piacra Rómában és estére elmegy az utolsó darab is belőle 5 euróért,ami 1500ft. Na jó fullakcióban leviszem darabját 3 euróra, amivel uott vagyok! 2-őt veszel 5 euró, tehát 2,5 euró/db!

És akkor még nem vettem számításba azt a tényt hogy az okaszoknak azért több van a zsebében piacon, mint egy magyarnak.

Szóval a sztreccsre visszatérve, de legyen csak simán a jó árúról szó SOHA NEM LESZNEK TELE VELE A NAGYKERES ZSÁKO MAGYARBAN!!!

Ahhoz hogy tele legyél jó árúval ki kell menni külföldre egy jó helyre és áldozni kell időt és pénzt. Másképp nem megy.

Én még sosem adtam el igazán jó árút magyarnak magyarba! Nem azért mert átvertem, hanem mert nem jön el érte.

Visszatérve példámra 2 napja megpakoltam egy kocsit ruhával, amiben 3000db sztreccs jeans is volt. A kocsi szlovákba ment.

Szlovákiába és románba is rendszeresen pakolunk cuccokat, de magyarba még sosem. Az ok egyszerű: a magyarok nem szeretnek másik országba járni árúért. Inkább panaszkodnak.

És most erre nem ér gagyit írni, hogy az osztrák határtól 20 km-re szuper nagyker van...

4003. DirektA
2016. aug. 21. 16:27
Sziasztok. Tisztelettel szeretném megkérdezni, hogy a "Krém Használtruka Nagykereskedés"-ben ( Budapest, Debrecen, Szarvas. ) vásárol e valaki. Elégedett e kapott minőséggel, lehet e tervezni velük hosszabb távon?
4002. zsuzsa711202 (válaszként erre: 4000. - Highlander73)
2016. aug. 20. 21:21
Ok én értem csak kicsit rosszul essett mert tényleg csak segiteni akartam.
4001. Mjel (válaszként erre: 3635. - Fotoska)
2016. aug. 20. 21:10
Kérhetek elérhetőséget?
4000. Highlander73 (válaszként erre: 3999. - Zsuzsa711202)
2016. aug. 20. 18:38
Sajnos sok a negatív tapasztalat e téren ezen a fórumon.Többen megjárták!Így aztán eleve bizalmatlan az ember-szerintem ez érthető!
3999. zsuzsa711202 (válaszként erre: 3998. - Highlander73)
2016. aug. 20. 14:36
Sya egyáltalán nem magamat akarom reklámozni nincs nagykerem .Segiteni akartam .bocs
2016. aug. 20. 13:32
Érdekes mikor feltűnnek ebben a fórumban friss regisztrációval és ajánlanak bombabiztos nagykereket.Kicsit sem önreklámgyanús!
2016. aug. 20. 10:10
Használt ruha nagykerrel kapcsolat ban tudok segiteni.Nekem és még sokaknak bejött.
3996. Banita25
2016. aug. 19. 08:36

Sziasztok!Engem olyan műanyag zsák érdekelne,amibe ki tudok csomagolni 20kg ruhát.Nem tudok pontos méretet, kb 70x50x110cm. Ha tudtok,segítsetek légyszi,hogy honnan tudnék ilyet beszerezni!

Köszönöm!

3995. b3d0374d58 (válaszként erre: 3994. - Jani72)
2016. aug. 18. 10:09
Egyszer lehet minden embert átverni mindösszesen én azt gondolom.Aki egyszer csalódik valamiben illetve valakiben,úgymond megégeti magát,ott az életben nem fog illetve nem szabad többet próbálkozni!Ezért érdemes mindenképp személyesen intézni az árubeszerzést nem futárral hozatni meg postáztatni,mert személyesen sok minden negatív dolog kiszűrhető,illetve pozitív oldalra is dőlhet a mérleg,nem beszélve arról,hogy pénztárca kímélő dolog! :)
3994. jani72
2016. aug. 18. 08:33
Door to door ra sincs semmi gari hogy krémekből nem szednek ki itt kezdödnek a problémák xd
2016. aug. 18. 08:09
minden rossz indulat és kárörvendés nélkül olvasom a kommenteket,hogy egyre többen ébrednek rá,hogy sok a rosszindulatú ember aki komoly összegekkel károsít meg jóhiszemű embereket,és nyílik ki a szemük,hogy jobb az originált gyűjtésű áru egyenesen a külföldi begyűjtő cégtől!
3992. jani72
2016. aug. 17. 21:20
Sziasztok a hires Angol és Olasz stb mikor fogynak el a 10 évvel ezelött nálunk is divatja mult farmernacik selyemblúzok xd ha már kicsit márkás itt ,már hiper szuper krém az hogy nem sztreccs és senkire nem jo az nem számit xd
2016. aug. 17. 21:18
Nem te lennél az első aki össze szedi,a környék begyűjtője elöl... Az úgy nevezett Door to Door gyűjtés :-)
3990. Nsr250
2016. aug. 17. 20:28

Sziasztok!

Londonban èlek màr egy pàr ève ès itt a környèken minden hèten kètszer is tele vannak az utcàk ruhàs zsàkokkal. Pàr napja bele is nèztem ès tele van szinte ùj cipőkkel ès cimkès ruhàkkal.csak az a baj nem tudom legàlis lenne-e ha ossze szednèm őket :D

3989. balek0215 (válaszként erre: 3982. - Tv12)
2016. aug. 16. 11:23
Az bizony!!!!!
3988. manianyu
2016. aug. 11. 08:01
Sziasztok! Engem nem igazán használt ruha, hanem használt fonal (kötő, horgoló) érdekelne. Tudtok segíteni abban, hogy lehet ilyent kapni? Esetleg kinél? Köszönöm....
3987. Szamócaa83 (válaszként erre: 3723. - Gardiedi)
2016. aug. 10. 14:50
Szia! Sikerült találnod?
3986. jani72 (válaszként erre: 3984. - Jani72)
2016. aug. 10. 14:47
Tisztelet a kivétel!
2016. aug. 10. 14:42
Sziasztok! Bumerángról valami információ?? Köszi!
3984. jani72 (válaszként erre: 3983. - Giguszka74)
2016. aug. 10. 14:35
szia az a baj hogy mast mondanak es mutatnak mint amit valojában küldenek krém árukéert képesek 3000-5000ft plussz afa elkérni és az sem tökéletes a haszon vagy kukába vagy boltban ragad már én is ott tartok hogy azt sem tudom hogy kitöl vegyek
2016. aug. 10. 12:29

Sziasztok!

Eurohasználtruha Őrhalmon?Valaki jár oda?Nyakamba veszem az országot áruért,tudtok segiteni?

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook