Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
2016. szept. 7. 21:16
Ezt az utolsót lehet hogy megfingatom... Közölte amit közölt... Biztosan Ti is voltatok úgy vele, hogy tudtátok másnap érkezik pénz a számlátokra. Én kb 10-kor rendeltem és holnap szerettem vlna reggel utalni. Nem gondolom, hogy ez akkora késés. Miután ma berágtam, közöltem, hogy akkor törölje a rendelest, nem vásárolok. Válaszüzenetbdn jött, hogy a regisztrációmat is törölte. Azaz megtagadja tőlem azt hogy vásároljak....... Ilyet lehet? Szerintem nem....
2016. szept. 7. 21:07
Tényleg, komolyan meddig kell ezt eltűrnünk. Teljesen ki vagyunk szolgáltatva a vásárlóknak és a nagykereknek.... Csak mi bukunk mindig a másik két oldal soha..... Elegem van
4040. Sorean (válaszként erre: 4036. - Csecsó1974)
2016. szept. 7. 20:50
Szerintem is egyszerű külföldről ruhát vásárolni. Jó ruhát viszont kinn sem könnyű találni.
4039. balek0215 (válaszként erre: 4038. - Sziszi0000)
2016. szept. 7. 19:54
Èn sajnos rendeltem a B.....tól,bàr ne tettem volna!
4038. Sziszi0000 (válaszként erre: 4029. - Zsuzsa361)
2016. szept. 7. 15:49
Arra a részre én már útnak sem indulok:(( Több a rossz hír már csak itt a fórumon is, mint a jó.
2016. szept. 7. 15:26

Egy héttel ezelőtt voltam Budapesten és egy boltba vittem olyan árút, amihez egyáltalán nem értek: női bőr táskák és bőr cipők.

2 bőrönd volt nálam és azt sem tudtam mit kell nézni rajtuk, de levittem, mert úgy gondoltam hogy tanulok abból hogy mit kell nézni rajtuk.

Egy boltos ugyanis mást néz az árún mint aki összegyűjti külföldön.

A hölgy akinek vittem kivett belőle 4 pár női cipőt és kész, valamint elmondta hogy mit néz ő azokon a táskákon amit vittem, és miért nem kell neki. Majd kivittem a maradék árút a XVII.kerbe és eladtam a piacon.

Kb.80%-át eladtam, a többit meg elajándékoztam.

Visszajöttem Rómába és most már a női táskákat azok alapján a szempontok alapján válogatom, ahogy a boltos hölgy mondta.

Ezt csak azért írtam le, mert lehet, hogy sokan nem üzletelnének tovább olyan emberrel aki 4 pár cipőt vesz át egy több mint 1000km-ről hozott árúkészletből, ami azért eladható csak nem olyan válogatású, mint amilyet elképzelt.

Viszont én olyat tanultam meg tőle, amitől az én árúm sokkal minőségibb és boltok számára eladhatóbb lesz a jövőben.

Nem mellékesen pedig sokáig fogok profitálni abból a beszélgetésből amit akkor ejtettünk.

Sajna a táskákat én is hozom egy helyről, viszont 1 héttel ezelőttig nem tudtam hogy mi alapján válogassak...most már legalább tudom.

4036. Csecsó1974 (válaszként erre: 4034. - Sziszi0000)
2016. szept. 7. 15:11

A probléma a külföldi beszerzéssel az, hogy kint szinte senki sem beszél magyarul. Aki beszél az meg már szállít valószinűleg valahová, tehát az árúját ismerheted...no comment...tisztelet a kivételnek stb.

Hogy "ez nem egyszerű" azzal viszont vitatkoznék.

Én azt mondanám, hogy egyszerűbb mint gondolnád.

2016. szept. 7. 14:18
Komolyan és most már rohadt ideges vagyok, mert ez a hozzáállás már nagyon GÁZ!!!!!!
2016. szept. 7. 14:18
A lényeg és tényleg a lényeg, mert ezt nagyon egyszerű most már átlátnom..... Igazuk van azoknak akik kintről hozzák a ruhát, saját szakállra, de ez nem egyszerű.... Később úgy is átáll mindenki arra, hogy nekünk kereskedőknek értékesítse. Ma Magyarországon csak aranyárban van angol gyerek ruha, aminek az angolmán anyukák miatt a fele így is eladhatatlan. Ha csak egy pici csicsa nincsen rajta és egyszínű az nem kell..... Ha mondjuk megvesszük jó drága pénzért kilóját és a fele rajtad marad akkor minek is dolgoztál???????? Ki gazdagodott meg rajtad???? Mindenkinek a fenébe be kellene zárnia és nem lenne akinek eladják a szemetet!!!!!!!!!!!!!
2016. szept. 7. 14:15
A mait is meg kell osztanom veletek:) Rendelni szerettem volna ruhát. Szerződésben 3 nap áll rendelkezésemre a fizetési határidőre. Erre rá is kérdeztem egy levélben. Idézek a válaszból: "Igen, de kérjük ha Önnek nincs pénze a megrendelésének kiegyenlítésére ne tartsa fel 3 napig a rendelését...." " akkor most kérem Önt, hogy törölje a rendelését ..." nah itt tartunk.
4032. dviki (válaszként erre: 4020. - Annapanka)
2016. szept. 7. 13:14
szia! mi tegnap voltunk náluk. nagyon hosszú utat tettünk meg. az összes ruhájuk kopott, bolyhos, foltos, szakadt és büdös. amit az oldalukon reklámoznak nagyon szép és jó, de nem igaz. minket nagyon átvertek. üvd:viki
4031. Szamócaa83 (válaszként erre: 4028. - Sziszi0000)
2016. szept. 6. 23:41
Na ez engem is érdekelne... Mert bárkinek írok vagy bárkitől kérdezek ezzel kapcsolatban kb a 10 emberből 9 nem válaszol....mondjuk nem csak ebben a témában. :/
4030. jani72 (válaszként erre: 4027. - Sziszi0000)
2016. szept. 6. 22:34
Szia ha egy Nagykere gondolunk akkor jol jártál érdekes csak egyszemély aajálgatta itt és nagyon megvoltak vele elégedve rajta kivül senki
4029. zsuzsa361
2016. szept. 6. 22:19

Sziasztok!

Salgótarjáni nagyker(ek)el kapcsolatban van valamilyen tapasztalatotok? Mert nekem semmi jó!

2016. szept. 6. 20:51
Valakinek sikerült már angol gyerekruhát vennie bigbag kiszerelésben vagy 50 kg-os kiszerelésben? Szezonálisat? Amit ki is vittek és az volt benne?
4027. Sziszi0000 (válaszként erre: 3809. - Tfib)
2016. szept. 6. 08:41
Sziasztok! Mert ez mindenkinek szól:) Sikerült bizományba egyeztetnem velük a bála egy részét. Azt mondták hozzák. Közben utánuk olvasgattam egy pár helyen, fórumon stb... Levelet írtam, hogy csak akkor hozzák ha belenézhetek fizetés nélkül. Szerintetek hozták?:))))))) Még a telefont is kikapcsolták......... Na ennyit akkor erről is..... Úgy gondolom szerencsém volt, de nagyon...
4026. turi81
2016. szept. 5. 20:54

Sziasztok!

Probalt mar vki outlet ruhat keverni a hasznaltruhaja koze?

Ha igen, akkor hogy ment?

Amugy csak nalam ilyen szar a forgalom, vagy mashol is rosszabb az elmult evhez kepest?

4025. balek0215 (válaszként erre: 4022. - Cili68)
2016. szept. 5. 15:03
Szia!Tudnal nekem a kulfoldi forrasban sdgiteni?Koszi!
4024. Szamócaa83 (válaszként erre: 4022. - Cili68)
2016. szept. 3. 19:55
Írtam Neked privit! Köszönöm!
4023. maria27
2016. szept. 3. 07:11
Sziasztok! Kis szakmai tanácsra lenne szükségem. Ha vesztek árut és van közötte foltos, koszos, ki mivel folttisztítózik? Próbáltam több mindent, de sajnos nem mindenre hatásosak?
4022. cili68 (válaszként erre: 4010. - Szamócaa83)
2016. szept. 2. 21:11
Szia, megbízható, külföldi forrást ismerek.
2016. aug. 30. 15:21

Sziasztok. Köszönöm a sok segítséget mindenkinek akivel rövid budapesti látogatásom során találkoztam. Sok tapasztalatot szereztem, remélem én is tudtam segíteni azoknak akik találkoztak velem. Próbálok majd megfelelni azoknak az elvárásoknak amiket tőlem kértek és végül de nem utolsó sorban elnézést kérek azoktól a bolttulajdonosoktól akikhez váratlanul csak úgy betoppantam egy kis csevejre Rómából, de én ilyen vagyok.

Szeretem tudni, hogy mi a felhozatal a saját szememmel és nem csak a fórumról.

Szóval köszönöm mindenkinek hogy egy kis ideig feltarthattalak titeket.

Megnyugtatásul pedig, mert sokan kérdezték a család jól van csak nagy volt az ijedtség a földrengés miatt, nomeg egy pár nappal többet voltam Budapesten így egy kicsit.

4020. annapanka
2016. aug. 30. 15:05
Sziasztok! Engem is erdekelne, hogy a zsenik-rol (romaniabol) van-e valakinek tapasztalata. Elore is koszonom
2016. aug. 27. 06:59
igy igaz!
2016. aug. 26. 16:04

Igen,hasonlóképp mint sokan itt hirdette magát,csak törölték.A bezárt boltjában megmaradt,általa beárazott

ruhákat árulta itt ,mennyiség meghatározással...

2016. aug. 26. 13:40

Olasz ruha Budapesten mintabemutató anyaggal.

Tud róla valaki?Budapest VII KER.

2016. aug. 25. 18:22
Miért nem írod ki a nevét ??Én tudom melyik nagyker,de jó ha az új idelátogatók is tudják. Az adóhatóságnál is kérdezősködik a kiskerek nyereségessége iránt. S ha netán mínuszba vagy a Nav-nál, nem szolgál ki,majd akkor rendelj ha kifizetted a hátralékod ,utasít :-(( Amíg nem nyílt lapokkal játszunk azt csinálnak velünk amit akarnak?
4015. cross87
2016. aug. 25. 16:39
Sziasztok. Valaki ismeri a zseniket Romániában? Tapasztalat,vélemeny? Előre is köszönöm a válaszokat
2016. aug. 25. 11:44
Nagykerrel kapcsolatba ha valakit érdekel nekem van egy bevált.Kézségesen segitenek bármiben .
2016. aug. 24. 22:24
sziasztok. Vásároltatok már a hasznaltruhanagykereskedes.eu -tól? Tapasztalat érdekelne. Köszönöm szépen előre is! :)
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook