Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
4372. Babika63 (válaszként erre: 4371. - Maria27)
2017. júl. 3. 11:34
Szia! Miért jó az Neked? Nézz utána a bizományos dolognak!!!! NEM AJÁNLOM !!!
4371. maria27
2017. júl. 3. 09:48
Szolnok megyében tud valaki nagykereskedést ajánlani? Illetve a bizományos használtruha érdekelne, hogy valaki tud e olyan nagykereskedést, ahol bizományba kiadják a ruhát?
4370. Babika63 (válaszként erre: 4363. - Barbaraszombathely)
2017. jún. 14. 14:23
Szia! Én is rendeltem a Boltrakésztől árut.Hála az égnek,hogy csak próba csomagot! 2400.-+áfáért minőséget várok!Erre szart kaptam arany áron !!! Soha többet !!!!
4369. Hilda63
2017. jún. 13. 22:15
Sziasztok!Tud valaki olyan nagykert,aki Angliában válogat szemelyre szabottan?Köszönöm
4368. márti-75
2017. jún. 11. 18:30

Lebuktattal? :)

Hát te tudod.

Egy kicsit vicc kategória amit művelsz.


Azon felül hogy vásárlója vagyok az említett kereskedőnek semmi közöm nincs hozza.Ez a vita és gyanusitgatás teljesen képtelen és elvetélt . Mind 1. Nem fogok magyarázkodni egy idegen embernek aki azt sem tudom hogy kicsoda. Uristen.

4367. hiteles1 (válaszként erre: 4366. - Márti-75)
2017. jún. 11. 16:01

Kedves márti-75!

Lebuktattalak!

Ennyi!

További jó árusítást Attilának! :D

Lehet, hogy lesz még itt valami pancser aki elhiszi a jó tapasztalataidat. :D :D

Szerintem próbáld meg máshogy csinálni a pitiáner üzleteidet.

Gondolom hamarosan új névvel regisztrálsz és próbálsz segíteni másoknak, megosztani fantasztikus élményeiddel.

Hahhahaahahaa

4366. márti-75 (válaszként erre: 4360. - Hiteles1)
2017. jún. 10. 11:23

Kedves hiteles1!

Nagyon szívesen megadom Attila cégnevét és címét is ha kéred.De nem kérted csak arra kértél hogy osszam meg veled a tapasztalatomat.Át is küldtem a cégnevüket de a pontos címüket nem tudom mert házhoz szállítják az árut és csak egyszer évekkel ezelőtt voltam náluk Nógrád-megyében.

Ne haragudj ha azt a benyomást keltettem hogy csak egy "rafinált ruhakereskedő" vagyok!

Én tényleg csak segíteni akartam,nem tukmáltam nem toboroztam és direkt nem írtam bővebb infót nyilvános üzenőfalra nehogy "reklámozással "gyanusítsanak meg.

A férjemmel pedig sajnos évekkel ezelőtt elváltunk.

Nem baj. Csak segíteni próbáltam.Egyébként nem lehet hogy Te valamelyik konkurens cég tulajdonosa vagy akit említettem?Mind 1. Szerintem ebben nincs ennyi.

4365. Kiss_László (válaszként erre: 4362. - Tv12)
2017. jún. 10. 00:59

Tisztelt tv12!

Kiss László vagyok a könyvek szerzője. Nagyon köszönöm, hogy megosztotta a gondolatait a könyvekről mindenkivel. Amit leírt őszintén dicséretnek veszem. Egyébként az értékes tartalomra vonatkozó észrevétele egyezik mások véleményével is, akik Önhöz hasonlóan megvásárolták a köteteket és elolvasták.

Ha Ön olvasta mindkét kiadványt, akkor feltételezem, hogy az első kötetért 3490 Ft-ot a másodikért pedig csak 1510 Ft-ot fizetett, hiszen a kettőt 5000 Ft-ért lehet megvásárolni. Amikor írtam az e-book-okat ez komoly dilemmám volt, hogy egyben vagy külön adjam-e ki. Végül a két kötet mellett döntöttem. Az eladásokat tekintve a vevők 30%-a csak az első kötetet 10%-uk pedig csak a második kötetet veszi meg. Az átollózott részek (a 2. kötet kb. 50%-a ilyen) nélkül azokat a kereskedőket fosztanám meg a számukra is értékes részektől, akik csak a 2. kötetet vásárolják meg.

Mivel ugyanazért az ötletért senkitől sem szeretnék kétszer pénzt kérni ezért, azok akik mindkét könyvet megvásárolni szeretnék, a honlapon kint van a figyelmeztetés az egyezőségről (Lásd:Termékek/A két könyv együtt). Illetve a tartalomjegyzékek is kint vannak, amelyekben ugyancsak felfedezhetőek az egyezések. Még egyszer köszönöm, hogy megvédte a kiadványokat és kívánok Önnek a vállalkozásához sok sikert és erőt!

Egy utolsó gondolat: az Ön felvetésén ismételten el fogok gondolkozni és elképzelhető, hogy mégiscsak összefűzöm a két kötetet az azonos részeket a 2. kötetből kiveszem és csak együtt lehet majd megvásárolni őket. Üdvözlettel Kiss László

2017. jún. 8. 23:04

Sziasztok újra!


Mindenkinek javaslom, hogy próbálja rugalmasan kiszűrni egy alap szempontlista alapján, hogy valaki megbízható e, szívesen megosztom veletek a saját listám:

- megpróbálok minél jobban utánakérdezni a ruha származására

- ellenőrzöm, hogy tudnak-e kiállítani ÁFA-s számlát

- a ruha fertőtlenítéséről kapok-e igazolást

- a telephely is sokat elárul a boltról / nagykerről

- interneten utána nézek, google, facebookon is

- az árlista sokszor félrevezető, nem derül ki belőle, hogy pontosan milyen minőségről beszélünk

- sokan beleesnek abba a hibába, hogy dobálóznak a krém, első osztály, extra stb osztályokkal, pedig ez sehol sincs ellenőrizve vagy szabályozva, AZ ÖSSZES CÉG GYAKORLATILAG A SAJÁT KÉSZLETÉNEK A LEGJOBB MINŐSÉGÉT JELÖLI KI KRÉMNEK :(


Sok szerencsét Nektek!

2017. jún. 7. 22:38
Sziasztok,jó estét! A héten több helyről is rendeltem,amit itt írtak azok közül a Boltrakész,illetve a Fashionhand-ből is. Nagyon elégedet vagyok mind a 2 nagyker árujával,illetve a kedves és rugalmas hozzá állás ami jellemzi mind a 2 nagykert. Még másik három helyről várok csomagot,de az biztos,hogy a Boltrakész és Fashionhand-ből fogok rendszeressen vásárolni,ajánlom bátrán. Köszönöm az eddigi segítséget mindenkinek😊 Ha van még tuti bevált nagyker írjatok😉
4362. tv12 (válaszként erre: 4361. - Tv12)
2017. jún. 7. 21:55

Kaptam egy privát üzenetet,amiben megkérdezték,hogy akkor ez a könyv most kaki? NEM!

Félreértés ne essék.Nem azt mondtam,hogy rossz ez a könyv,hanem azt, hogy NEKEM a 2. része csalódás volt,mert több fejezet is csak át lett helyezve a 2. kötetbe. Ez nem jelenti azt,hogy rossz lenne a könyv,és nincs benne semmi olyan amit hasznosítani lehetne...ilyet nem mondtam. De simán ki lehetett volna adni az egészet egyben,és akkor most nem lenne olyan érzésem,hogy jó jó,de...

4361. tv12
2017. jún. 7. 19:09

Én megvettem a könyvet,ami a használtruha kereskedelemről szól,amit itt az oldalon ajánlottak. (visszakerestem,visszanéztem,maga a szerző ajánlotta a saját könyvét burkolt formában,mintha nem is ő lenne az)

Nos az én véleményem az, hogy a 2. kötet nem sok újat tud mondani. Több fejezet is szóról szóra ugyanarról szól,mint az első.Egyszerűen csak Ctrl C Ctrl V - ve lett

Nekem csalódás volt. :(

Véleményem szerint sok érte a 3500ft/kötet

4360. hiteles1 (válaszként erre: 4329. - Márti-75)
2017. jún. 7. 10:47

márti-75 is csak egy rafinált ruhakereskedő!

Megosztotta velem is privátban tapasztalatát: D

3 konkurens céget mondott. (Azok nevét és cégét pontosan tudta)

De aki bevált neki, és akitől rendszeresen vásárol, arról csak annyit tud, hogy Attilának hívják!

Erre megadta Attila telefonszámát!

Valószínűleg Attila, vagy kedves neje, aki a márti-75 néven regisztrált, így toborozza össze hiszékeny vásárlóit!

4359. kingapont (válaszként erre: 4358. - Gabi2000)
2017. jún. 5. 07:10
Kiss László így reklámozni saját magadat...hát nem tudom...mindenesetre ez elég volt ahhoz,hogy ne akarjak tőletek vásárolni.
4358. Gabi2000 (válaszként erre: 4353. - Kingapont)
2017. jún. 3. 15:41
A képek nem mindig árulják el a valóságot. Eddig vagy 10 nagykerben jártam, 3-4-ben vásároltam is folyamatosan, de a Pest közeliek közül a Boltrakész az egyik legjobb árut vonultatja fel. Remélem a téli áruja is jó lesz. A gyerek például nagyon szép, vagy a női ruhák.
4357. Gabi2000 (válaszként erre: 4354. - Kingapont)
2017. jún. 3. 15:37
Járj mindennek utána, nyiss meg egy boltot, vegyél fel bele egy alkalmazottat és munka mellett kezd el csinálni. Sok nagykerbe este munka után vagy szombaton is eljárhatsz, vagy havonta egyszer vegyél nagy mennyiséget és 6-700 ezerért is és apránként tedd be a boltba. Ha nem jön be, megvan az állásod, ha bejön, akkor meg fél év múlva mondjál fel. Nem te leszel az első, aki így csinálja.
4356. Sorean (válaszként erre: 4355. - Kingapont)
2017. jún. 1. 12:40
Milyen néven árulsz, ha szabad megkérdezni?
4355. kingapont
2017. jún. 1. 09:44
1es adószámmal már most is árulok vaterán rucikat...
4354. kingapont
2017. jún. 1. 09:44

Segítetek?

Bátor legyek, vagy ne legyek bátor?

Maradjak a popómon, a biztos állásomban,ami ha azt nézzük nyugdíjas állás, vagy menjek az álmaim után, adjam fel a biztost a bizonytalanért és legyek vállalkozó, csináljam azt amit szeretnék? (a turit)

De mi a garancia arra, hogy menni fog, hogy ki tudom termelni amit ki kell, és még fizum is marad????

Ti mit csinálnátok?

4353. kingapont (válaszként erre: 4350. - Gabi2000)
2017. jún. 1. 09:04

hát nem tudom.... engem a képek nem győztek meg.

neked van személyes tapasztalatod?

4352. Gabi2000 (válaszként erre: 4351. - Tando)
2017. máj. 31. 17:31
Írtam levelet, mivel nem lehet reklámozni. De ha mást is érdekel, akkor csak beírod a google-ba, hogy boltrakész és kijön... Remélem nem törlik.
4351. tando
2017. máj. 28. 17:28

4354 gabi2000!


Hol van helyileg? köszönöm! (boltrakész)

4350. Gabi2000 (válaszként erre: 4344. - Vicuska71)
2017. máj. 26. 22:02
A Boltrakész-ben Szentendrén van I.osztálytól kezdve extra, krém, sőt még outlet gyerek is. Ha nem tudsz személyesen elmenni hozzájuk rendelj tőlük 6-6 kilót abból, ami érdekes lehet neked, és ha nem tetszik valamelyik visszaküldheted, 24 órán belül visszautalják a pénzedet. De olyan szépek a ruháik, hogy ez csak nagyon ritkán fordul elő.
4349. imiesmoni (válaszként erre: 4347. - Barbaraszombathely)
2017. máj. 26. 10:08

Szia!


Mindenképp személyesen menj el, nézd meg az árút, postán vagy futárt ne max ha már kialakult a kapcsolat. Az 500kg-os bálákat kerüld ha nem géprongyot vagy szemetet akarsz árúlni.

2017. máj. 26. 08:39
Mária! Köszönöm
2017. máj. 24. 22:26
Sziasztok! Kezdő vállalkozó vagyok,10.-én szeretnék nyítni😊 Már lassan meg is leszünk mindennel.... Csak az ÁRU nincs még meg... Annyira sok a nagyker,hogy nem is tudom honnan rendeljek. Nagyon szépen kérlek benneteket aki tud megbízható nagykerest az írjon nekem. Köszönöm
4346. b3d0374d58 (válaszként erre: 4345. - Mária_2017)
2017. máj. 23. 09:16
Sajnos valamilyen szinten igazat adok,viszont én azt mondom nem szabad általánosítani akármennyi negatív dolog is éri az embert és karosítják esetenként súlyos pénzekkel.Az éberségét ébren tartva szerintem van olyan partner még akivel hosszú távon lehet kalkulálni elégedettséggel.Valóban sok az átverés mindent leszámítva sajnos...
2017. máj. 22. 22:06

Sziasztok!


Az elmúlt 2-3 év tapasztalatával szeretnék segíteni a kereskedőknek és a boltnyitás előtt állóknak. Két féle kereskedőt ismerek a piacon, akit átvertek vagy át fognak verni. Sajnos nagyon nehéz olyan nagykert találni, ahol tényleg a kereskedő érdekeit tartják szem előtt. Mindenkinek azt tanácsolom, hogy ha vásárol, mindenképp nézze át a zsákokat, a tetejétől az aljáig, ez a legáltalánosabb hiba, amivel visszaélnek a nagykerek. HA NEM ÁTNÉZHETŐ EGY ZSÁK AKKOR JOGGAL FELTÉTELEZHETŐ, HOGY A TARTALOM MINŐSÉGE VÁLTOZÓ. HA EGY NAGYKERNEK SAJÁT BOLTJA(I) VAN, AKKOR SZINTE 100% HOGY A BOLTOKBÓL VISSZAMARADT ÁRUT SÓZZA RÁ NAGYKERKÉNT A KISKERESKŐKRE :(( SAJNOS NAGYON SOK KERESKEDŐVEL TALÁLKOZTAM, AKIKNEK A ZSÁKJÁBAN A BOLTI MAGYAR CÍMKÉK IS BENNE VOLTAK....

Remélem tudtam Valakinek segíteni, ha bárkinek további tanácsra van szüksége, írjon nyugodtan!

Legyetek körültekintőek és Sok sikert Mindenkinek!

4344. Vicuska71
2017. máj. 17. 18:24
Tud valaki olyan nagykert ahol extra krém minőségű gyerek ruhákat lehet válogatni nagy mennyiségben, nyilván magasabb az ár, de csak magas minőség érdekelne, vagy esetleg a zsákos gyerekruhákból azt kapta amit várt? Nagyon köszönöm jöhet privátban is!
4343. b3d0374d58 (válaszként erre: 4342. - Dorci342)
2017. máj. 16. 22:31
irtam privàtot!😊
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook