Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
54427. kicsiko
2011. okt. 7. 09:04

Sziasztok!

Ma víz nap...itt ülök a gép előtt egy forró teával, ebben a ramaty időben. Azért reggel még bringával mentünk az oviba...

Holnap reggel mérleg:-) egyre többen jegyzik meg, hogy fogytam, én is egyre jobban érzem magam:-)

Csodás napot és kitartó fogyást kívánok mindenkinek!

54426. Kditke
2011. okt. 7. 08:46

Mesita te hányadik napnál jársz ???

Akkor nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel !


Képzeljétek csináltattam egy labort, mert kiváncsi voltam, hogy mennyit javultak az eredményeim.Hát a koleszterinem ilyen szép még nem volt, viszont a Trigliceridem (ártó koleszterin) kétszer olyan rosz, mint volt (nesze neked CH) !!!


Tegnap este hős voltam, kibírtam a gyüminapot és nem estem bele a fazékba annak ellenére, hogy megterítettem az asztalt, megvacsoráztattam a férjem és a kisfiam !!!!


Ma reggeli méretkezés meghozta az eredményét, már csak +1,5 kg van a bűnözésem eredményéből !!!(plussz az a 15 kg amit még le kellene adnom )Szóval ma is gyünapot tartok zöld almával úgy néz ki ez nagyon besegít a fogyimba !!!

Holnap fehérjenap fincsi sült csirkével sajtszósszal , és hagymalevessel erről álmodom már ma !!!!


Encsi szerintem nem jó az ha keverednek a hozzávalók !!!!Szóval lehet, hogy könnyebben mennének a kilók le ha teljesen szétválasztanál !!Nem akarok okoskodni,(én is szoktam bűnözni, de meg is van mindig a plussz kilós következmény) de ha tágabbra engeded a diétád nem biztos, hogy hatásos !!!

54425. Mesita (válaszként erre: 54423. - Kditke)
2011. okt. 6. 19:14

Szia!

Ismerem az érzést, én is multkor teletömtem magam...pizzával...és utána olyan rosszul éreztem magam, hogy csak na....felfújt, feszített, stb...amit elötte soha!Persze a lelkifuri is bejátszott!

Lehet már nem is tudnék egy olyan igazán jót és sokat enni....persze csak lehet:)

54424. Encsi1984 (válaszként erre: 54421. - Kicsiko)
2011. okt. 6. 18:00

SZia kicsiko!


Köszi a bíztatást! Csüggedek rendesen! Remélem tényleg elindul, mert nem szeretnék megállni.

És kalóriát tekintve sem eszem szerintem annyit, hogy igazságos lenne, hogy nem megy lefele rólam.

Ma nekem keményítő nap volt: zöldbab főzeléket ettem, meg frankfurti levest. Igazság szerint kevés tejföl mindegyikben volt. (de remélem ez nem gáz).

54423. Kditke
2011. okt. 6. 16:58

Sziasztok kedves sorstársaim !!!


Épp a gyüminap végefelé közeledek így át tudom érezni a szenvedésed kicsikó !!Én is gondolkodom a víznapon de lehet inkább répalé napot tartok, mert azt olvastam, hogy a répa nagyon jó zsírégető !!Szerintetek ???Úgy gondoltam gyümicentrifugán lepréselem , végül is léböjtnek sem lessz rossz szerintem !!!Muszály, mert a bűnözés nagyon betett a súlyomnak !!(pirulós smájli) Ja és képzeljétek olyan rossz volt a közérzetem, a gyomrom tele volt, de ez most nem volt jó érzés, mert feszült a hasim és lelkifurim volt !!!Ez azért jó jel nem ???Sajna, hogy az idő elromlik, mert imádok az udvaron kinnt a teraszon a hintaágyban netezni és gyönyörködni a növényeimben !!!No lépek fiúk vacsija készül, remélem megállom, hogy nem kóstolom meg !!!

54422. Mesita (válaszként erre: 54421. - Kicsiko)
2011. okt. 5. 12:54
Jó étvágyat kicsiko:)
54421. kicsiko
2011. okt. 5. 11:24

Ma szénhidrát nap - a jelszavam: csak ésszel és mértékkel!!! Egy kis császármorzsa, estére meg a tegnapról maradt fánk...

Bocsi mindenkinek, aki víz vagy egyéb napon van...

Szép napot mindenkinek!!!

54420. kicsiko (válaszként erre: 54419. - Encsi1984)
2011. okt. 5. 11:22

Majd elindul újra, ne aggódj!!! Kicsit pihen a szervezeted, aztán megy tovább lefelé. Örülj hogy felfelé nem megy, nézd pozitívan...

Kitartás!!!

54419. Encsi1984
2011. okt. 5. 10:30
Hát gyerekek,nem hiszem el 59,9kgnél megállt a mérleg,se fel se le? :)Ez vicc.Küzdök itt a dekákkal is.
54418. kittuka87
2011. okt. 5. 10:07

Sziasztok!!

Ma víz nap 2 gyüminap után, mert a hétvégén bűnöztem... ( meki, pizza...) :)És közben főzöm a jó húsos káposztát... :(de kibírom ma a víznapot!!!!!!

Puszi mindenkinek!!!!! :)

54417. Mesita (válaszként erre: 54416. - Madárka47)
2011. okt. 4. 22:30

Osztom a véleményt arról, hogy mindenkinek más jön be, de a szervezetünk egyformán működik abból a szempontból, hogy ha szétválasztod az ételeket akkor nincs mi megkösse egymást!

Tudod, nekem sem vált be előszőr ez a diéta.....aztán felvilágosítottak, hogy rosszul csináltam...!

Persze ez nem jelenti azt, hogy te rosszul csinálod vay csináltad volna, de lehet érdemes kicsit jobban körbejárni a témát...!

Én úgy gondolom, hogy a gyomor egyféle képpen működik mindenkinél, ha egyféle táplálékhoz jut, azt könnyen lebontja...!

54416. madárka47 (válaszként erre: 54405. - Mesita)
2011. okt. 4. 18:43

Ki tudja? Én sem erre számítottam.

Persze azóta páran elmondták, hogy nekik sem volt hatásos ez a diéta.

Van ilyen. Nem használ mindig minden mindenkinek.

54415. kicsiko (válaszként erre: 54413. - Mesita)
2011. okt. 4. 17:39

Gratulálok, csak így tovább!!!

Én ma egész nap a cukiborsó levest ettem - ebédre és vacsira is, de jól elteltem tőle. Anyósom fánkot sütött a fiam kívánságára...gyorsan eljöttem, nagyon guszta volt. Holnap szénhidrát nap, abba belefér egy kis lekvárral...

Holnap folytatod a fehérjével, Mesi? Hogy bírtad a mai napot, javult a fejfájás?

Szép estét mindenkinek!

54414. Kditke
2011. okt. 4. 16:33

Mesita Gratula a centikhez ezek nagyon szépen mennek lefele !!!!!Én sajna nem mértem magam a kezdetekben és így már most sem !!!


Tegnap egész estig kibírtam, de mikor hazaértem apuka letámadott rakott tésztával !!!ISTENI volt !!!Így a 90 naphoz közeledni egyre többször csábulok el !!!!Sajna !!!


Ma ismét vettem fincsi zöld almát, így aztán jöhetnek a gyümi reggelek !!!!


Ma rántott pulykamellett ebédeltem vacsira pedig sült csirke lesz párolt kápival azért is !!!!!!Imádom ezt a mai napot !!!!!


Holnapi keményítő napon hezitálok, de lehet, hogy a jólbevált sültkrumpli lesz !!!!

54413. Mesita
2011. okt. 4. 13:41

Nem tudom hányan olvassátok a naplómat, úgyhogy, úgy döntöttem a fórumra is kiírom a friss eredményeimet!Hátha ösztönzésképpen jó szolgálatot tesz:)


"Na hamár a kilóim miatt picurkát elkeseredtem, legalább a centikkel dobjam fel magam:)

Újra leírom az eredményeim egy részét, hozzácsapva a mai mérés eredményével:)


kezdetben ennyivel indultam:

derék: 94cm

csípő: 115cm

comb: 70cm

kar: 38cm


10 napos neera kúra + 90 napos diéta 30. napja után, tehát összesen kb. 40 nap mulva:


derék: 90cm

csípő: 110cm

comb: 66cm

kar: 37cm


Ma tartok a 44. napon a diétában.....így a legújabb mérési eredmények:


derék: 90cm

csípő: 108cm

comb: 66cm

kar: 36cm


tehát 2 hét alatt újabb 2 cm a csípőből és 1 cm a karból:):)

Azért ez sem rossz:):):)"

54412. kicsiko
2011. okt. 4. 12:15
Vár rám a fűnyírás! Talán ettől is lemegy pár deka, főleg így ebéd után...azt hiszem meg fogok izzadni - kb 1000 négyzetméter terület...húúú
54411. kicsiko (válaszként erre: 54409. - 3c111cc40f)
2011. okt. 4. 12:13
Jobbulást és jó étvágyat az ebédhez!
54410. Mesita (válaszként erre: 54407. - Kicsiko)
2011. okt. 4. 12:09

Kicsiko!

Nehezen...konkrétan a tervezett 3 napból kettő lesz, mert nagyon szédülök...:S

holnap folytatom fehérjével!Majd legközelebb keményebb leszek....most ez a két gyüminap egymás után is elég nehéznek tűnik:)

54409. 3c111cc40f
2011. okt. 4. 11:28

Sziasztok!


Túléltem az 1. napot, nem is volt vészes, ma keményitő napom van, most készül a kinai rizs. Már elég éhes vagyok, bár reggelire megettem 2 fürt szőlőt.


Most jöttem a szemésztől, kötöhártyagyulladásom van, 2 napja ugy fáj, szur a szemem, mintha belement volna valami. A kontaktlencsétől állitolag ....

54408. kicsiko
2011. okt. 4. 11:26
A lényeg: újrahasznosítottam a mérlegemet! Az otthoni őszi dekorációt készítem és szeretem a figurákat kétoldalasra csinálni. Ha a mérleg üveglapjára teszem a papírt, gyönyörűen látszanak a másik oldalról a vonalak, így nem kell az ablakon lógva rajzolgatnom, hanem kényelmesen az asztalnál. A mérleg meg kikapcsolva, így nem tudom rajta mérni sem magam...
54407. kicsiko
2011. okt. 4. 11:24

Sziasztok!

Ma keményítő - egy tányér bazsalikomos cukorborsó krémleves volt az ebédem. Tegnap megdicsértek az utcán volt diákjaim, hogy milyen csinos lettem, milyen jól nézek ki, rám sem ismernek (júniusban találkoztunk utoljára). Annyira jó volt hallani, teljesen feldobódtam!!!

Mesita hogy bírod az almákat?

Szép napot mindenkinek!

54406. Mesita (válaszként erre: 54404. - Csavargocsaj)
2011. okt. 4. 10:52

Sziaaaa:)

Ez a salsa aerobic jól hangzik...

beszámolót kérek majd a részletekről:):):):)

54405. Mesita (válaszként erre: 54403. - Madárka47)
2011. okt. 4. 10:51

Szia!

Tényleg nagyon érdekes amit írtál....

én már az első hónapban -7-et adtam le!

Hogy lehetséges ez?

2011. okt. 4. 08:49

Hello Csajok!

Merre csavarogtok? :-)))

Nekem megy a fogyi, húúúh le se merem írni mi történt a múlt héten...Pénteken céges rendezvényen voltam...12:00 - 19:00-ig pogácsát zabáltam vagy ezret, meg is lett a következménye...DE a gyümölcsnap csodákra képes :-))) Így most ugyanott folytatom, ahol pénteken abbahagytam :-)

Heti két gyümölcsnapot tartok az új verzió szerint, a többi nap eszem ami jól esik, de figyelek a szétválasztásra. ÉÉÉS ma megyek Salsa aerobik-ra, már alig várom.

Vettem Oxytarmot meg 30day's tablettát. Ismeri valamelyikőtök? Hátha segít az is...

Írjatok hogy vagytok!

Pusz

54403. madárka47
2011. okt. 3. 17:10

Sziasztok!


Vége a 90 napnak :-)

Eredmény: mínusz két-három centi átlagosan.

Kiújult gyomorfekély a sok gyümölcssavtól.

Mínusz 4 kg.


Végig csináltam. Nem értem el a tervezett mínusz tíz kg-t, pedig betartottam a szabályokat, arányokat, mindent. Mozogtam is.


Azért örömmel olvasom, hogy másoknak nagyobb sikereik vannak és továbbra is olvasótok maradok :-)


Sok sikert mindenkinek és kitartást :-)

54402. Encsi1984 (válaszként erre: 54394. - Kicsiko)
2011. okt. 3. 15:53
Az durva lehetett...én is mindig gyönyörködöm,hogy eszik a párom. De nem is mindig hiányzik a kaja, csak néha...de akkor nagyon rossz.
54401. Kditke
2011. okt. 3. 12:06

Hajrá Kati !!!Sok sikert és fogyó kilókat kivánok neked !!!


Mesita !!Igen ezt írtam én is, hogy egy icipici bűn és azonnal ugranak vissza a kilók duplán !!!Én is ma beszigorítottam és gyüminapozok !!!A férjem tegnap olyan aranyos volt hozott nekem diétás fagyit a cukiból !!!Hát ugye nem lehetett ellenállni most ezt a viszaugrott 4 kg-ot kell gyorsan leadni utána jöhet a maradék 15 kg aminek neki kell ugorjak leadni !!Szóval nincs leállás 90 nap után sem !!!Nagyon fincsi zöld almát vettünk így ez a mai menüm !!!!!Délután pedig dolgozom így nem tudok bűnözni sem !!!!!Este pedig gyorsan lefekszem, nehogy elcsábuljak !!!

54400. 3c111cc40f (válaszként erre: 54393. - Kicsiko)
2011. okt. 3. 11:53

Szia!


2006-ban 80 kg-ról fogytam le 68-ra és kb. 1 évig tartottam, úgy hogy mindent ettem, egyáltalán nem figyeltem, aztán elszabadult a pokol, kollégista lettem, majd a fősuli után elköltöztem otthonról, férjhez mentem, elengedtem magam nagyon...

És sajnos csak most 98,9 kg-osan kezdett el zavarni annyira, hogy tegyek ellene :(

54399. kicsiko
2011. okt. 3. 11:05

Megvolt a finom ebéd (megyek a városba, ezért ilyen korán)...paprikás csirke és utána egy kis sajtkrém leves - utóbbi kb 2 dl volt, de csak a fele fért belém - azt hiszem kezd hozzászokni a gyomrom a kisebb adagokhoz:-)))

Jó étvágyat mindenkinek, aki még az ebéd előtt van, aki velem együtt túl van rajta, annak pedig egészségére!!!

54398. kicsiko (válaszként erre: 54397. - Mesita)
2011. okt. 3. 10:05
Na ez az! Erre gondoltam!!! Hajrááááá!!!
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook