Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
54607. GazBella
2011. nov. 7. 10:08

Sziasztok csajszik!

Hát nagyon szomorú hírem van. A hétvégén sem a gyümi, sem a víz napot nem tartottam be.:( Annyira jó illata volt a husilevesnek.... gyümi napon annak ittam a levét, és sajna egy kis husi is lecsúszott, amikor csontoztam a farhátat...

A víznap is K.O. volt. Nem bírtam ki..:(

Fel is jött 1 kg..:(

Én úgy látszik csak akkor utdom tartani a diétát, ha nem vagyok konyha-közelben!

Hatféle finomságot készítettem, mert beteg volt a kislányom, és próbáltam beletuszkolni némi kaját. Ezért csináltam a husilevest is! Amit nem evett meg megette az anyja! Sajnáltam volna annyi kaját kidobni! De így képtelenség fogyizni!

54606. Encsi1984
2011. nov. 7. 09:45
Tegnap ismét 61 kg voltam. Megbetegedtem, és így képtelen voltam odafigyelni...és az is igaz, hogy rengeteget ittam. Volt hogy egymás után 3 pohár teát.Úgyhogy remélhetőleg víz jött fel.Nem hinném,hogy 3 nap alatt 2 kgt híztam.
54605. Kditke
2011. nov. 7. 09:43

Mesita


Hajrá mozgás !!!

Nagyon kitartó vagy ez nagyon helyes !!!Én sajna kicsit belefáradtam a fogyiba és már majd megveszek a rendes kajáért !!!Tegnap rántott zeller volt a bűnözésem tárgya sajna !!!Lelkifurim van!!!!

Így a szombat vasárnapi almanapom kudarcba fulladt !!De majd mától jön a szigor !!!!

Szobabicikli nekem nem jött be, mert mindkét térdemen cystát okozott ami miatt nagyon fáj a térdem !!Így marad a diéta !!Úszni lehetne de sajna ahhoz még szégyenlem a felesleges kilókat !!!Viszont vasárnap beiktattunk egy laza kétórás kutya-gyerek sétáltatást !!


Kitartást és sok erőt mindenkinek !!!!!

54604. Mesita (válaszként erre: 54603. - Mesita)
2011. nov. 6. 09:02
szobabicikli....már hülyeségeket írok!Futópad na! :D...a szobabicikli helyére került:)
54603. Mesita (válaszként erre: 54602. - Kditke)
2011. nov. 6. 09:01

Ditkém!

Birom, elvagyok most!Ma ch napom van, káposztás tésztát főzök majd!

Megmarad a bűvös majdnem -15kg....20-30 dekákat ingadozok föl-le kb. 2-3 hete....bosszant, dehát mit csináljak, stagnálok!

Jól érzem magam ezzel a súlyveszteséggel, ha valahogy mégegyszer ennyit letudnék noymni magamról...a világ legboldogabbja lennék...!!!Tehát most értem el ahhoz a szinthez, hogy mostmár kő keményen mozognom kell, ha tovább akarok fogyni!Itt a szobabicikli,ma már gyors gyalogolok fél órát!

A tervem pedig az, hogy bár már közel járok a végéhez,a 90 naphoz ,mert max 2 hetem lehet, de folytatom a diétát,mellette pedig futok!

Meglátjuk mennyire működik majd így.....de terveim között szerepel januárban még egy neera kúra....az megint ledob rólam majd valamennyit, azután vissza a 90 naposhoz megint!

Addig megyek míg a 65 kilót el nem érem!!!!15 megvan!Kell még 20!De meglesz!!!

54602. Kditke
2011. nov. 6. 08:05

Mesita


Hogy bírod ???Milyen napod van ???


Tegnap almanappal indultam, de nem bírtam ki a déli borsófőzeléket,sajna !!!(még a kisfiam is falta)

De azért 0,50 kg lement !!De sajna ezért már egyszer meg kellett dolgoznom, mert ezt visszaszedtem !!No de majd ma !!!ALMANAP !!!!!!


GazBella No hogy megy a víznap ???Én ilyekor délután szoktam egy kis paradicsomlevet inni egy kicsit megfüszerezve !!!(és így is hatásos, de csak víznapon iszom gyüminap nem, mert nekem akkor nem volt hatásos a gyüminap,mindenkinél más válik be !!)


Szóval remélem ma már menni fog a tiszta almanap !!!!Nagyon jó benneteket olvasni !!!!

54601. Hópofi21
2011. nov. 5. 21:04

Sziasztok!

Nagyon sok helyen olvasom, hogy a 90 napos diéta igazából az izmokat bontja le, azaz az izmokból és a glikogén raktárakból veszít súlyt az ember. Szerintetek ez mennyire helytálló ellenérv?

54600. Encsi1984 (válaszként erre: 54598. - GazBella)
2011. nov. 5. 09:37

Hát miért nem időzíted valami másik napra.

Őszintén szólva én 1x tartottam víznapot....

Az is igaz, hogy már megint 60,5kg vagyok. :(

De mondjuk én lazábban fogom fel, meg nem 90 napra koncentrálok...próbálok a régi életmódomhoz képest kevesebbet enni, mivel nekem is megüli a pocakom, ahogy Bella te is írtad, így ez nem nehézség. Husi adag: kb. 1 tenyérnyi húsi/étkezés.Lehet enni sajtot, tojást is hozzá. Azért a sütőtökkel szerintem vigyázzatok,azt csak mértékkel egyétek, de az keményítő. Gyüminapon ha nagyon szenvedtek, akkor rágcsáljatok egy kis mogyorót (mértékkel:max. 1 marék) , vagy kesudiót.Utóbbi annyival jobb, hogy telítettség érzetet ad. ...viszont drágább. A gyümölcsök közül az almát sokkal inkább ajánljuk itt sokan, mint a banánt...az nem igazán diétás.

54599. Hópofi21 (válaszként erre: 54598. - GazBella)
2011. nov. 4. 13:26
Hajrá! Szorítok! :)
54598. GazBella
2011. nov. 4. 13:07
Csajszik! Légyszi szorítsatok nekem!!!! Elvileg vasárnap lesz a víznapom. Eddig még soha nem bírtam ki!!! De most tényleg bekeményítek!!! De pont vasárnap? Családdal???? Ajaj....
54597. GazBella
2011. nov. 4. 13:05

Ezt nagy pozitivumának tartom a diétának, hogy lehet úgy főzni, hogy a család is jóllakjon, és én is egyek. Csak önfegyelem kérdése, hogy kibírom-e, hogy ne keverjem.

Nam tudom, a többiek hogyan vannak vele, de az ilyen kavarós bűnözéskor a lelkifurin kívül még a gyomrom is nehéz! Egy idő után tényleg átáll a szervezet a könnyebb emésztésre!

54596. GazBella (válaszként erre: 54595. - Hópofi21)
2011. nov. 4. 13:02

Nekem bevált salátaként a nagylyukú reszelőn reszelt répa+cékla nyakonöntve pici citromlével. Ez nem drága. De most van szezonja a káposztának is!!

Szezonális a sütőtök, ahogy láttam sokan eszik itt!

Gyümi napon banán mellé narancs, alma, ha sósra vágysz. avokádó krém! Paradicsomlé...

Ne aggódj, van választék most is!

Mondjuk a dinnye nekem is hiányzik! Azzal könnyen bírnám a gyüminapokat! Na majd a nyáron, amikor újra nekidurálom magam!!! :)

54595. Hópofi21
2011. nov. 4. 12:30

Köszi a gyors választ! Épp most pepecselek az étrend összeállításával, este nagybevásárlás! :)

Jókor állok neki én is, mikor a zöldség-gyümölcsnek nincs szezonja, és egyre drágább. Na de sebaj, megoldjuk. :)

54594. GazBella (válaszként erre: 54592. - Hópofi21)
2011. nov. 4. 11:42
A válasz sokféle lehet a kérdésedre! Ahogy látom vannak, akik szigoruak magukhoz és a diétához, van aki lazábban fogja fel az egészet. Amit én olvastam fogyis honlapot, azon azt javasolták, hogy nem baj ha az előírt adagnál több husit eszel fehérjenapon, de lehetőleg nem keverd más fehérjével sem! De amint itt látom, nem vagyok egyedül azzal, ha a natur sült hallra rágrillezek egy kis sajtot is..
54593. GazBella (válaszként erre: 54591. - Encsi1984)
2011. nov. 4. 11:40
Igyekszem "bűnözésnél" is legalább annyit betartani, hogy egyfélét egyek.... Sajnos az álmodott heti 1- kg-tól lemaradtam :( mennek a kilók, de lassan... nagyon lassan...:(
54592. Hópofi21
2011. nov. 4. 11:21

Sziasztok!

Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra. Hétfőn szeretném kezdeni a 90 napost, és van még pár dolog, ami nem világos. Fehérjenapon pl. ehetek ebédre bármilyen husit tojással? Vagy vagy csak husi vagy csak tojás? És köretnek csak zöldség?

Keményítőnapon főzelékeket ehetek, pl. zöldborsófőzeléket?

Van esetleg valaki aki jövő héten kezdi?

54591. Encsi1984 (válaszként erre: 54590. - GazBella)
2011. nov. 4. 08:44
Nálunk is jönnek az ünnepek.Tesóm, tesómbarátnőjének a szülinapja, anya névnapja stb. :). Hát én tapasztalatból annyit tudok mondani,hogy azok a kilók akkor is mennek lefelé, ha néha bűnözöl. Viszont a 90napot inkább életmódváltásként fog fel. És ne számolgasd a napokat. Ha bűnbe esel egy két nap,utána térj vissza, és amíg csak tudod folytasd! Nyilván ha 100%ig betudod tartani az a legjobb, de hát emberek vagyunk, nem beszélve a családról! Néha velük is kell lenni, enni.
54590. GazBella
2011. nov. 4. 07:58

Sziasztok kitartóan küzdő csajok!

Encsi! Gratulálok. Ennél szebb bókot egy mérleg sem tud!

Látom a hosszú hétvége, az ünnepek sokunkat megviselt! Én is kitoltam magammal..:(

De az élet kegyes hozzám, mert bár a bűnözés "jutalom kilókkal" járt, azt követően mégiscsak elfele megy az a fránya mutató..... :)

Neke heti -1 kg val indult a fogyás, remélem tudom tartani az ütemet, és nem lassulok be itt a kúra közepe felé! Bár azt olvasom, ez a tendencia!

Nov végétől kezdődnek a családi ünnepek! Komoly nagy lakatot kell az agyamra és a számra tennem!!!

54589. Encsi1984
2011. nov. 3. 17:23

yvottkaaaa :D : De ari vagy, én is utoljára 18 éves korom környékén láttam! Szóóóóval kitartáááást!


El kell mesélni,mert az ilyet az ember otthon az embernek nem mondhatja el X)... vásárlás közben válogattam a mandarint, és mentem a paradicsomokhoz. Egy férfi mellettem hasonlóan tett vett. Egyszer csak leszólít: 'Bocsánat, hogy néztem, de a szép nőket, nem tehetek róla megnézem. Remélem nem voltam tapintatlan. Csak az átlagnál szebbekkel van ez így. Bocsánat!' Őszintén?! Nem látom magam olyan hűűű, de nagyon ... de annyira jóóól esett lányok, hogy még most is mosolygok. Akkor meg hirtelen nem elpirultam, hanem felgyulladt az arcom szerintem a bóktól! :)

54588. 7d0950930c (válaszként erre: 54585. - Encsi1984)
2011. nov. 3. 16:06
Amikor én ezt a számot fogom látni a mérlegen, pezsgőt bontok :D 15 éves korom óta nem voltam ennyi kiló :)))
54587. Mesita (válaszként erre: 54584. - *milla*)
2011. nov. 3. 15:38

Jól esnek a szavaid!

Hétvégére már itt áll a futógép a szobámban!!!!

Úgy látszik nem elég a diéta mozognom is kell normálisabban.....kevés a boxedzés....a másikra pedig nincs időm eljárni....!!!!!

Hajrá,hajrááá...:):)

Nagyon klassz, hogy ennyit leadtál te is:)mennyit szeretnél még?

54586. 7d0950930c (válaszként erre: 54585. - Encsi1984)
2011. nov. 3. 14:57

:D Milyen jó! Olyan jó olvasni mások sikereit, motiválja az embert :)


Én 3 csúnya nap után (nem bűnözős, csak elképesztően sokat evős...) beiktattam egy normál gyümölcsnapot és 2 almát az egy víz helyett. Ma az első almanapnál tartok, egyelőre semmi kínlódás. Remélem, így marad még holnap estig :)


Kitartást mindenkinek! :)

54585. Encsi1984
2011. nov. 3. 11:06

Én is bűnöztem az ünnepek alatt.

Viszont ez, vagy a változás kibillentett a stagnálásból valószínű. 59,1kg t mutatott a mérleg.

:)Úgy örültem. Mostmár lassan kúszik lefelé,és minden dkg-nak örülni kell.

54584. *milla* (válaszként erre: 54577. - Mesita)
2011. nov. 2. 08:54
Mesita!Ne keseregj,hidd el,menni fog az,egyébként már az sem kis teljesítmény,amit eddig elértél,ügyes vagy!Mi már büszkék vagyunk rád!
54583. *milla* (válaszként erre: 54576. - 7d0950930c)
2011. nov. 2. 08:52
Nagyon szépen köszönöm!:) Aranyos vagy!:)
54582. *milla* (válaszként erre: 54581. - Kditke)
2011. nov. 2. 08:51
Kditke!Tudod én úgy csinálom ezt a diétát,hogy jóformán a fehérje és a keményítő napokat váltogatom-én sajnos nem vagyok hajlandó kibírni a gyümölcsnapot!:D A szénhidrátot meg feleslegesnek tartom. Egyébként tegnap is a kis sültoldalas után sikerült becsókolnom még egy kis süteményt is...nekem ez az egész diéta úgy indult,hogy már tükörbe se bírtam nézni...elkezdtem,aztán az első két kiló kb. 3 nap alatt lement.Utána stagnált a súlyom (szerintem sokan találkozunk ezzel a a problémával).Rájöttem,hogy miért: azért mert azon görcsöltem,hogy nem fogyok,állandóan a mérleget lestem. Azóta ezt a szót megpróbáltam elfelejteni,s inkább azt mondogatom,hogy csinos vagyok,fogyok. (s ha még nem teljesen így is van,attól még ezt mondom.)S mindenkinek ezt tudok tanácsolni-ez olyan ,mint a placebo. És szerintem működik,mert a nem görcsölő hozzáállásom mellett ma reggel már a 11. mínusz kilónál tartok:) ÉS boldog vagyok...úgyhogy,lányok-asszonyok nem feladni,mert sikerülni fog,csak először fejben kell,hogy eldőljön.
54581. Kditke
2011. nov. 2. 07:34

Mesita


2 nappal ezelőtt még büszkélkedtem is vele, hogy nem bűnözöm, DE az utóbbi 2 napom szörnyű volt, délutánig minden jó volt, de este kicsit bebűnöztem én is SAJNA !!!!! Hát most jön a bűntető ALMANAP, lehet több is !!!!Meg tudtak érteni, nekem is lelkiismeretfurdalásom van rá se merek állni ma reggel a mérlegre !!!!


Pacaltpörkölt


Sajna igazad van nekem is így volt. Az első hónapban sokkal könnyebben mentek le a kilók, mint most !!!!Sajna lelassul a fogyás !!!


Yvottka


Ilyen hosszú hétvégék után sajna hosszú büntető gyüminapok jönnek sokunknak !!!


Milla


Én is így gondoltam, de túl a 110 napon már az ember sokkal jobban megkíván bizonyos ételeket amik ebben a diétában bűnnek számítanak !!!De azért én is próbálom tartani még továbbra is !!

54580. 7d0950930c (válaszként erre: 54579. - Pacalpörkölt)
2011. nov. 1. 20:54
Köszönöm szépen :) Az utóbbi 3 napom katasztrofális, de igyekszem összekapni magam
54579. Pacalpörkölt (válaszként erre: 54572. - 7d0950930c)
2011. nov. 1. 19:36
Nem fog ilyen intenzíven menni le majd a kiló.Egy idő után megál és stagnál.Az a lényeg,hogy ne hagyd abba és ne a civilizált étrenden éljél.Igyál sokm tiszta vizet.Sok sikert,üdv éva
54578. 7d0950930c (válaszként erre: 54577. - Mesita)
2011. nov. 1. 17:01
Ne keseredj el, majd helyrejön, főleg, ha ennyire akarod :) Én is annyit ettem az utóbbi 3 napban, mint egy víziló...
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook